Iris

Mezinárodní výstava psů Duo CACIB Brno
22.2.2014 - 23.2.2014

Kolie dlouhosrstá: sobota 22.2.2014,   neděle 23.2.2014

Kolie krátkosrstá: sobota 22.2.2014,  neděle 23.2.2014

Šeltie: sobota 22.2.2014,  neděle 23.2.2014

Kolie dlouhosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
388 47 třída dorostu Exclusive Edition of African Gold Brodíková Šárka Korózs-Papp Judit Velmi nadějný1
389 47 třída dorostu CHRISTIAN BLUE Moravia Galaxy Wetterová Hana Korózs-Papp Judit Velmi nadějný2
390 47 třída mladých ANDY od Zlatonosné říčky Lesák Vít Korózs-Papp Judit Výborný4
391 47 třída mladých ENDY GOLD z Radčina dvora Sokolovi Lidmila a Jiří Korózs-Papp Judit Výborný3
392 47 třída mladých Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Korózs-Papp Judit Výborný2
393 47 třída mladých Keen Competition Leawrey Kucková Libuše Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC, BOJ
394 47 mezitřída AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana a Barbora Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
395 47 mezitřída CHARISMATIC Ever After Maňák Aleš Korózs-Papp Judit Výborný3
396 47 mezitřída CHECKMATE FOR Ever After Karšulínová Soňa Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
397 47 třída otevřená ATHOS DE LA FÉRE van Golden Nachtigal Gájová Gabriela Korózs-Papp Judit Výborný
398 47 třída otevřená DIEGO GOLD Stříbrná podkova Halmazňová Rút Korózs-Papp Judit Výborný
399 47 třída otevřená ERNY GOLD Coll-Kony Kučeriková Veronika Korózs-Papp Judit Velmi dobrý
400 47 třída otevřená Etien Gold od Dennynky Bačinová Radka Korózs-Papp Judit Výborný4
401 47 třída otevřená FAITH IN Ever After Vidímová Gabriela Korózs-Papp Judit Výborný3
402 47 třída otevřená FRUIT DU SOLEIL Lago Benea Součková Martina Korózs-Papp Judit Výborný
403 47 třída otevřená Good News Ever After Zunová Andrea Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
404 47 třída otevřená Just a Boy Leawrey Kucková Libuše Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, RCACIB
405 47 třída otevřená ZAZZIKY SPICE OF African Gold Švecová Hana Korózs-Papp Judit Výborný
406 47 třída šampionů Arpad Gold Vorašif Bačinová Radka Korózs-Papp Judit Výborný3
407 47 třída šampionů AURELIO ADORE van Golden Nachtigal Bábíková Martina Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB
408 47 třída šampionů DAKHIL AL BAIT od Mohtarów El Mohtar Ewa Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
409 47 třída šampionů Highlight of Ever After Nováková Lucia Korózs-Papp Judit Výborný
410 47 třída šampionů ONE MORE NIGHT African Gold Loský Ondřej Korózs-Papp Judit Výborný4
411 47 třída štěňat HETTY BLUE Fredina Agi Hrušková Markéta Korózs-Papp Judit Nadějný
412 47 třída dorostu EVERDEEN FOR QUIDARA CHYTRÁ KRÁSKA Přibylová Jaroslava Korózs-Papp Judit Velmi nadějný1
413 47 třída dorostu JEOPARDY Ever After Součková Martina Korózs-Papp Judit Velmi nadějný2
414 47 třída mladých EJMI GOLD z Radčina dvora Sokolovi Lidmila a Jiří Korózs-Papp Judit Výborný1
415 47 třída mladých Francis Blue Fredina Agi Holainová Karin Korózs-Papp Judit Absence
416 47 třída mladých GIULIA GOLD Fredina Agi Součková Martina Korózs-Papp Judit Výborný2
417 47 mezitřída GIULIA D'OR LAGO BENEA Váchová Marcela Korózs-Papp Judit Výborný3
418 47 mezitřída Hilary Gold od Dennynky Jakubová Hana Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
419 47 mezitřída MAUD z Beskydských pastvin Mitter Martyn Korózs-Papp Judit Velmi dobrý4
420 47 mezitřída Rosegarden Yamaica Fever Tott Reinhard Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB, BOB
421 47 třída otevřená Aglasis Anulika in Blue Schrampt Isabella Korózs-Papp Judit Výborný4
422 47 třída otevřená Calamity Jane New Marton Setichovská Monika Korózs-Papp Judit Výborný
423 47 třída otevřená ESPÉRANCE Lago Benea Růžičková Radka Korózs-Papp Judit Výborný
424 47 třída otevřená Forgotten Charm von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Korózs-Papp Judit Absence
425 47 třída otevřená Gilette Ever After Kotková Libuše Korózs-Papp Judit Výborný3
426 47 třída otevřená GLAMOROUS Ever After Nývltová Eva Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, RCACIB
427 47 třída otevřená Joy Leah Leawrey Kucková Libuše Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
428 47 třída otevřená Xplain me it African Gold Přibylová Jaroslava Korózs-Papp Judit Výborný
429 47 třída šampionů AJMAL MA YKOUN od Mohtarów El Mohtar Ewa Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
430 47 třída šampionů Harriet at Ever After Nováková Lucia Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC

Kolie krátkosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
431 47 třída dorostu GinTonic Leneli Nduka Petra Korózs-Papp Judit Velmi nadějný2
432 47 třída dorostu GUMBLE BARNEY Leneli Nováková Michaela Korózs-Papp Judit Velmi nadějný1
433 47 třída dorostu GURU Leneli Poslušná Michaela Korózs-Papp Judit Velmi nadějný3
434 47 třída mladých IO ILARIO Mightyś Spring Meadow Štramberská Lenka Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC, BOJ
435 47 mezitřída ELEGÁN Leneli Šifaldová Taťána Korózs-Papp Judit Výborný3
436 47 mezitřída ELIXÍR LÁSKY Leneli Kouřilová Markéta Korózs-Papp Judit Výborný4
437 47 mezitřída HELIOS of Bohemia balada Davídek Miroslav Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, RCACIB
438 47 mezitřída Natalain Diamond of Bila Kaifa Ungerova Dita Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
439 47 třída otevřená ANGUS GUSTÍK Zlatíčko Fejks Michal Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
440 47 třída otevřená Daffy-Dor-Dispater Dit Daffy of Glenmorangie Kouřilová Markéta Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
441 47 třída otevřená GOOGLE of Bohemia balada Davídek Miroslav Korózs-Papp Judit Výborný3
442 47 třída šampionů Aquamarine Grazel Vlčková Bohdana Korózs-Papp Judit Výborný
443 47 třída šampionů Dongo z Tau´Ri Vraspírová Edita Korózs-Papp Judit Výborný3
444 47 třída šampionů Gilmore of Bohemia Balada Doležalová Jana Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
445 47 třída šampionů Mighty's Spring Meadow Hold On Ličková Monika Korózs-Papp Judit Výborný4
446 47 třída šampionů NEO Krásná louka Mayerová Zuzana Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB, BOB
447 47 třída štěňat Florida Bila Kaífa Ungerova Dita Korózs-Papp Judit Velmi nadějný1
448 47 třída dorostu GALAXIE Leneli Smutný Lukáš Korózs-Papp Judit Velmi nadějný2
449 47 třída dorostu Grácie Leneli Mišáková Markéta Korózs-Papp Judit Velmi nadějný1
450 47 třída mladých Eset Bohemia Elenor Tvrdí Šárka a Miroslav Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC
451 47 třída mladých Maja Of Connemara`s Highlands Gabrielová Eva Korózs-Papp Judit Absence
452 47 mezitřída BATTY VERA Gopo Holíková Dagmar Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB
453 47 mezitřída Energie Leneli Antesová Marta Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
454 47 třída otevřená BE HAPPY Adeteva Davidová Irena Korózs-Papp Judit Výborný4
455 47 třída otevřená Faya of Bohemia Balada Molinová Barbora Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
456 47 třída otevřená O'YESS Krásná louka Beránek Štěpán Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
457 47 třída otevřená Timonan Winnie Willow Ungerova Dita Korózs-Papp Judit Výborný3
458 47 třída šampionů Barbucha Flying Ear Fiantová Erika Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
459 47 třída šampionů Timonan Ziroy a Zieva Lainio Riika Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB

Šeltie - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
498 47 třída mladých ALL MY DREAMS al Bader Švajdlenková Martina Korózs-Papp Judit Výborný2
499 47 třída mladých Ervin Black z Vesničky u hranic Braha Vilém Korózs-Papp Judit Výborný4
500 47 třída mladých Light My Fire Amoreno Larsen Anna Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC, BOJ
501 47 třída mladých MATHEO Stříbrné doly Bočková Ivana Korózs-Papp Judit Výborný3
502 47 mezitřída After Forever Sparks of the Tempest Švandová Hana Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
503 47 mezitřída ANDY Malohanácké srdce Pípa Karol Korózs-Papp Judit Výborný4
504 47 mezitřída Bi-Blue Ocean ze Shetlandů Kalubcová Hana Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
505 47 mezitřída OLD SUREHAND Chancy Remus Hradilová Barbora Korózs-Papp Judit Výborný3
506 47 třída otevřená BIG BIAGGI z Bučávky Kučeriková Veronika Korózs-Papp Judit Velmi dobrý4
507 47 třída otevřená CARIBBEAN BLUE FLASH Moorwood Szulc Anna Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB, BOB
508 47 třída otevřená COLINS Bonny Dux Řehák Pavel Korózs-Papp Judit Velmi dobrý3
509 47 třída otevřená Smile Angel Zvezdny Dozhd Fialová Eva Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
510 47 třída otevřená So Blue ze Shetlandů Gamrotová Pavla Korózs-Papp Judit Velmi dobrý
511 47 třída šampionů GRENDY Stříbrné doly Šumpela Denis Korózs-Papp Judit Výborný3
512 47 třída šampionů Lovesome Dream Joker Fialová Eva Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
513 47 třída šampionů WITH VESCAMONTANA Japaro Szulc Anna Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, RCACIB
514 47 třída štěňat Jipsee Bi-Blue ze Shetlandů Kalubcová Hana Korózs-Papp Judit Velmi nadějný1
515 47 třída dorostu Heidy z Říše fantazie Müller Tomáš Korózs-Papp Judit Velmi nadějný1
516 47 třída dorostu Mella Nippe Koryfej Válková Veronika Korózs-Papp Judit Velmi nadějný2
517 47 třída mladých Basma Amal Rascabes Míčová Markéta Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC
518 47 třída mladých Beruska od Bezdynky Pimek Ludvík Korózs-Papp Judit Výborný3
519 47 třída mladých Bushru Azabell Rascabes Konečná Radka Korózs-Papp Judit Výborný4
520 47 třída mladých MEGAN FOX Manepo Ideál Valehrachová Renáta Korózs-Papp Judit Výborný2
521 47 mezitřída GALADRIEL BLUE z Říše fantazie Paldusová Veronika Korózs-Papp Judit Výborný4
522 47 mezitřída LARRA LIN Manepo Ideál Pavlík Petr Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB
523 47 mezitřída Mainland´s Amber Rose Larsen Anna Korózs-Papp Judit Výborný3
524 47 mezitřída NO NAME Fort Fox Lišková Vlasta Korózs-Papp Judit Velmi dobrý
525 47 mezitřída Sugar Baby ze Skalní vyhlídky Novotná Zdeňka Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC, RCACIB
526 47 třída otevřená ABBI Zahrada dětí Šolc Karel Korózs-Papp Judit Výborný
527 47 třída otevřená ALSO MY Alkyra Řehák Pavel Korózs-Papp Judit Výborný3
528 47 třída otevřená Annabelle . Larsen Anna Korózs-Papp Judit Výborný
529 47 třída otevřená Cesmína z Grobovské vinice Janatová Žaneta Korózs-Papp Judit Výborný
530 47 třída otevřená Connie Kiss Lenfir Frankovičová Alena Korózs-Papp Judit Výborný4
531 47 třída otevřená Dupity Hupity Koryfej Míčová Markéta Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
532 47 třída otevřená Qwinky Winky Moravia Classic Kulawiak Libuše Korózs-Papp Judit Výborný
533 47 třída otevřená Vignette z Ďáblovy studánky Novotná Iveta Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
534 47 třída šampionů ALLY Velvarská farma Schubertová Jitka Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
535 47 třída šampionů Altamira Shetlandská hvězda Pánková Kateřina Korózs-Papp Judit Absence
536 47 třída šampionů Hvidebro Zobel Larsen Anna Korózs-Papp Judit Výborný3
537 47 třída šampionů Jejmoscianka Nabram-Poraj Grzesiek Izabela Korózs-Papp Judit Absence
538 47 třída šampionů LILY Szetlandzka Gwiazda Czarnecki Zbigniew Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC

Kolie dlouhosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5342 35 třída mladých ANDY od Zlatonosné říčky Lesák Vít Václavík Miroslav Velmi dobrý4
5343 35 třída mladých BRIT BLUE Vermiko Melicharová Simona Václavík Miroslav Výborný2
5344 35 třída mladých Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Václavík Miroslav Výborný1, CAJC
5345 35 třída mladých Keen Competition Leawrey Kucková Libuše Václavík Miroslav Výborný3
5346 35 mezitřída AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana a Barbora Václavík Miroslav Výborný1
5347 35 mezitřída MONTY z Beskydských pastvin Bálková Iveta Václavík Miroslav Velmi dobrý2
5348 35 třída otevřená Goofy Gold od Dennynky Bačinová Radka Václavík Miroslav Výborný2, RCAC
5349 35 třída otevřená IORIC GOLD Coll-Kony Břížďala Ivan Václavík Miroslav Výborný4
5350 35 třída otevřená Just a Boy Leawrey Kucková Libuše Václavík Miroslav Výborný3
5351 35 třída otevřená VISION IN BLUE African Gold Bálková Iveta Václavík Miroslav Výborný1, CAC, RCACIB
5352 35 třída šampionů Arpad Gold Vorašif Bačinová Radka Václavík Miroslav Výborný1, CAC, CACIB
5353 35 třída šampionů DAKHIL AL BAIT od Mohtarów El Mohtar Ewa Václavík Miroslav Výborný2, RCAC
5354 35 třída štěňat ANNICK NOIR BRILLANT CELESTIAL GLAMOUR Lukešová Jitka Václavík Miroslav Velmi nadějný1
5355 35 třída dorostu EVERDEEN FOR QUIDARA CHYTRÁ KRÁSKA Přibylová Jaroslava Václavík Miroslav Velmi nadějný1
5356 35 třída mladých Diana Gold Chytrá kráska Štaiglová Kateřina Václavík Miroslav Výborný1, CAJC, BOJ
5357 35 mezitřída GIULIA D'OR LAGO BENEA Váchová Marcela Václavík Miroslav Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5358 35 mezitřída Rosegarden Yamaica Fever Tott Reinhard Václavík Miroslav Absence
5359 35 mezitřída Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Václavík Miroslav Výborný2
5360 35 třída otevřená Aglasis Anulika in Blue Schrampt Isabella Václavík Miroslav Absence
5361 35 třída otevřená ESPÉRANCE Lago Benea Růžičková Radka Václavík Miroslav Velmi dobrý
5362 35 třída otevřená FIONA z Údolí Lužnice Břížďala Ivan Václavík Miroslav Výborný4
5363 35 třída otevřená Forgotten Charm von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Václavík Miroslav Absence
5364 35 třída otevřená Hot Black Coffee Ko-To-Ra Chabičovská Svatava Václavík Miroslav Výborný2
5365 35 třída otevřená CHANELL Královský dar Lindaurová Helena Václavík Miroslav Výborný1, CAC
5366 35 třída otevřená KALAMITA BLACK Zátoka snů Pešková Marie Václavík Miroslav Velmi dobrý
5367 35 třída otevřená Xplain me it African Gold Přibylová Jaroslava Václavík Miroslav Výborný3
5368 35 třída šampionů AJMAL MA YKOUN od Mohtarów El Mohtar Ewa Václavík Miroslav Výborný2, RCAC
5369 35 třída šampionů Harriet at Ever After Novákova Lucia Václavík Miroslav Absence
5370 35 třída šampionů Success Fatranský sen Filipová Terézia Václavík Miroslav Výborný1, CAC, RCACIB

Kolie krátkosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5371 35 třída dorostu GURU Leneli Poslušná Michaela Václavík Miroslav Velmi nadějný1
5372 35 mezitřída ELEGÁN Leneli Šifaldová Taťána Václavík Miroslav Výborný2
5373 35 mezitřída ELIXÍR LÁSKY Leneli Kouřilová Markéta Václavík Miroslav Velmi dobrý3
5374 35 mezitřída HELIOS of Bohemia balada Davídek Miroslav Václavík Miroslav Výborný1, CAC, CACIB
5375 35 třída otevřená ANGUS GUSTÍK Zlatíčko Fejks Michal Václavík Miroslav Velmi dobrý4
5376 35 třída otevřená Daffy-Dor-Dispater Dit Daffy of Glenmorangie Kouřilová Markéta Václavík Miroslav Velmi dobrý3
5377 35 třída otevřená GOOGLE of Bohemia balada Davídek Miroslav Václavík Miroslav Výborný2, RCAC
5378 35 třída otevřená ONYX Krásná louka Šettnerová Lenka Václavík Miroslav Výborný1, CAC
5379 35 třída šampionů Aquamarine Grazel Vlčková Bohdana Václavík Miroslav Výborný1, CAC, RCACIB
5380 35 třída šampionů Brontés Bohemia Elenor Novotná Renata Václavík Miroslav Výborný3
5381 35 třída šampionů Gilmore of Bohemia Balada Doležalová Jana Václavík Miroslav Výborný2, RCAC
5382 35 třída dorostu Grácie Leneli Mišáková Markéta Václavík Miroslav Velmi nadějný1
5383 35 třída mladých Cinnaberry's Sirocco Annemari Salminen Monika Vosyková & Václavík Miroslav Výborný3
5384 35 třída mladých Eset Bohemia Elenor Tvrdí Šárka a Miroslav Václavík Miroslav Výborný2
5385 35 třída mladých CHANEL of Bohemia balada Melicharová Petra Václavík Miroslav Výborný1, CAJC, BOJ
5386 35 třída mladých IE ISIS Mighty´s Spring Meadow Štruncová Zdeňka Václavík Miroslav Absence
5387 35 mezitřída BATTY VERA Gopo Holíková Dagmar Václavík Miroslav Výborný1
5388 35 třída otevřená BE HAPPY Adeteva Davidová Irena Václavík Miroslav Velmi dobrý2
5389 35 třída otevřená O'YESS Krásná louka Beránek Štěpán Václavík Miroslav Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5390 35 třída šampionů Timonan Ziroy a Zieva Lainio Riika Václavík Miroslav Výborný1, CAC, RCACIB

Šeltie - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5417 40 třída dorostu Be Happy z Barbořinského vršku Šušlíková Kateřina Krinke Milan Velmi nadějný
5418 40 třída mladých Angel Blue Zatrishe Zavřelová Hana Krinke Milan Velmi dobrý3
5419 40 třída mladých Light My Fire Amoreno Larsen Anna Krinke Milan Výborný2
5420 40 třída mladých MATHEO Stříbrné doly Bočková Ivana Krinke Milan Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
5421 40 mezitřída ANDY Malohanácké srdce Pípa Karol Krinke Milan Dobrý
5422 40 mezitřída Bi-Blue Ocean ze Shetlandů Kalubcová Hana Krinke Milan Výborný1, CAC
5423 40 mezitřída Lemon Manepo Ideál Raška Michaela Krinke Milan Velmi dobrý3
5424 40 mezitřída OLD SUREHAND Chancy Remus Hradilová Barbora Krinke Milan Výborný2
5425 40 třída otevřená Drak Moravské srdce Koplíková Alice Krinke Milan Výborný3
5426 40 třída otevřená Eastdale Just A Dreamstone Kalendová Ewa Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB
5427 40 třída otevřená Smile Angel Zvezdny Dozhd Fialová Eva Krinke Milan Výborný2, RCAC, RCACIB
5428 40 třída otevřená So Blue ze Shetlandů Gamrotová Pavla Krinke Milan Absence
5429 40 třída otevřená VERON BLAU z Vesničky u hranic Čurda Jaroslav Krinke Milan Výborný4
5430 40 třída šampionů GRENDY Stříbrné doly Šumpela Denis Krinke Milan Výborný2, RCAC
5431 40 třída šampionů Quashee High Class O´Pinion Van Poppel Monique Krinke Milan Výborný1, CAC
5432 40 třída štěňat Jipsee Bi-Blue ze Shetlandů Kalubcová Hana Krinke Milan Velmi nadějný
5433 40 třída dorostu Heidy z Říše fantazie Müller Tomáš Krinke Milan Nadějný
5434 40 třída mladých Beruska od Bezdynky Pimek Ludvík Krinke Milan Výborný4
5435 40 třída mladých Bushru Azabell Rascabes Konečná Radka Krinke Milan Velmi dobrý
5436 40 třída mladých MEGAN FOX Manepo Ideál Valehrachová Renáta Krinke Milan Výborný3
5437 40 třída mladých PRETTY FAIRYTEL Chancy Remus Vávrová Eva Krinke Milan Výborný2
5438 40 třída mladých ZAYNAH ZAY z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Krinke Milan Výborný1, CAJC
5439 40 mezitřída ANGIE Sparks of the Tempest Rejnová Jitka Krinke Milan Velmi dobrý4
5440 40 mezitřída GALADRIEL BLUE z Říše fantazie Paldusová Veronika Krinke Milan Velmi dobrý
5441 40 mezitřída LARRA LIN Manepo Ideál Pavlík Petr Krinke Milan Výborný1, CAC
5442 40 mezitřída Mainland´s Amber Rose Larsen Anna Krinke Milan Velmi dobrý
5443 40 mezitřída NO NAME Fort Fox Lišková Vlasta Krinke Milan Výborný2
5444 40 mezitřída ODETKA Chancy Remus Vávrová Eva Krinke Milan Velmi dobrý3
5445 40 třída otevřená ABBI Zahrada dětí Šolc Karel Krinke Milan Výborný4
5446 40 třída otevřená ALSO MY Alkyra Řehák Pavel Krinke Milan Výborný1, CAC, RCACIB
5447 40 třída otevřená Aneli Gold z Barbořinského vršku Šušlíková Kateřina Krinke Milan Výborný
5448 40 třída otevřená Annabelle . Larsen Anna Krinke Milan Výborný3
5449 40 třída otevřená GRAFIKA z Ďáblovy studánky Jelínková Jindřiška Krinke Milan Výborný2, RCAC,
5450 40 třída otevřená NŠOČI Chancy Remus Földváryová Andrea Krinke Milan Absence
5451 40 třída otevřená Vignette z Ďáblovy studánky Novotná Iveta Krinke Milan Absence
5452 40 třída šampionů ALLY Velvarská farma Schubertová Jitka Krinke Milan Výborný3
5453 40 třída šampionů GOTIKA z Ďáblovy studánky Lindaurová Helena Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB
5454 40 třída šampionů Hvidebro Zobel Larsen Anna Krinke Milan Výborný2, RCAC
5455 40 třída šampionů Jejmoscianka Nabram-Poraj Grzesiek Izabela Krinke Milan Absence