Iris

Mezinárodní výstava psů Duo - CACIB Brno
6.2.2010 - 7.2.2010

Kolie dlouhosrstá: sobota - rozhodčí: Fialová D., CZ   neděle - rozhodčí: Matějek J., CZ

Kolie krátkosrstá: sobota - rozhodčí: Fialová D., CZ  neděle - rozhodčí: Matějek J., CZ

Šeltie: sobota - rozhodčí: Fialová D., CZ  neděle - rozhodčí: Matějek J., CZ

Kolie dlouhosrstá - sobota

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
335 Pes třída dorostu ALFA ADELANTE Niarra Kotalová Romana N1
336 Pes třída mladých ARTUSCH From Kosir Valley Dobešová Jaroslava V2
337 Pes třída mladých AMOR BLACK From Kosir Valley Usnulová Bronislava V1
338 Pes mezitřída ART WITH STAR from River Agara Hanušová Patrika VD4
339 Pes mezitřída DAVIS GOLD od Dennynky Setichovská Monika VD1
340 Pes mezitřída Your Silver Sunshine vom Haus Rosenpracht Schneider Nadine + Matthias neúčastnil se
341 Pes mezitřída ATAN ZLATÝ Dominance Bérešová Ľudmila VD2
342 Pes mezitřída GERONIMO Leawrey Ostrá Antonie VD3
343 Pes třída otevřená BASTIEN Josefovské pevnosti Skrejvalová Eva V
344 Pes třída otevřená Glenmore Leawrey Pilařová Dita V3
345 Pes třída otevřená X-KILLER Noko Bohemia Novák Jiří V4
346 Pes třída otevřená Right boy Noko Bohemia Sucháčková Jana VD
347 Pes třída otevřená FILL Královský dar Lindaurová Helena V1,CAC,CACIB,BOB
348 Pes třída otevřená DARK SKY from Graslic hills Nič Antonín V1,Res.CAC,Res.CACIB
349 Pes třída šampionů Jolly Joker vom Old Tom Schneider Nadine + Matthias neúčastnil se
350 Pes třída veteránů Double Scotch Gold Universe Cuban Friederike V1
351 Fena třída mladých Patricia vom Traumland Woblitz-See Kolátková Monika V2
352 Fena třída mladých Xclusiv Model vom Adlerwappen Reslerová Jitka V1,CAJC,Nejlepší mladý
353 Fena třída mladých LOUISE Krásná louka Kwasniaková Eva VD4
354 Fena třída mladých ANTHEA BLACK From Kosir Valley Pospíšilová Hana VD3
355 Fena mezitřída Hot Black Coffee Ko.To-Ra Chabičovská Svatava V2,Res.CACIB
356 Fena mezitřída Fairytale Leawrey Stehlíková Hana VD4
357 Fena mezitřída Amelie Marytrav Bc. Vojtková Klára VD3
358 Fena mezitřída Anabela Black Stráň fialek Kopecká Marie V2,Res.CAC
359 Fena třída otevřená Over the Top African Gold Gajdoštíková Kristina D3
360 Fena třída otevřená NEW FACE OF African Gold Dušková Lucie V2,Res.CAC
361 Fena třída otevřená BLOND CHEYENNE Ever After Mazankievičová Lenka V1,CAC
362 Fena třída otevřená MING GOLD Moravia Classic Skálová Daniela D4
363 Fena třída šampionů Evenescent Love Leawrey Kucková Libuše V2,Res.CAC
364 Fena třída šampionů Belle-Etoile-D'Or de Cabrenysset Kucková Libuše V1,CAC,CACIB
365 Fena třída šampionů NO LIMITS African Gold Pešátová Miroslava V3
366 Fena třída veteránů VIGSIE GREIS Alkami Smočková Zdeňka V1, NEJ. VET.

Kolie krátkosrstá - sobota

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
367 Pes třída štěňat CLARK z Tau'Ri Mertová Lenka VN1
368 Pes třída dorostu DARK CLARK Flying Ear Svobodová Hana VN2
369 Pes třída dorostu LINCOLN Krásná louka Čápová Gabriela VN1
370 Pes třída mladých BE MY LORD of Bohemia balada Relichová Petra V1,CAJC,Nejlepší mladý
371 Pes třída mladých Jazz Krásná louka Pavlíkovská Ljuba V2
372 Pes třída otevřená ANTHONY z Tau'Ri Mertová Lenka V1,CAC,Res.CACIB
373 Pes třída otevřená Calibra's Go West Filipová Iveta V2
374 Pes třída šampionů Braveheart Cody von Weidmann's Winzerhof Schmitzberger Lisa Maxime V1,CAC,CACIB,BOB
375 Fena třída dorostu DANCING DANIELA Flying Ear Hrózová Jana neúčastnil se
376 Fena třída dorostu Lillian Krásná louka Loužecká Zdeňka VN1
377 Fena třída mladých Kacey Krásná louka Chodilová Markéta neúčastnil se
378 Fena třída mladých ANNIFÉ BLUE Vermiko Váňová Eva V2
379 Fena třída mladých BUTTERFLY z Tau'Ri Kocián Rudolf V1,CAJC
380 Fena mezitřída JASMINE Krásná louka Ouředníková Michaela V1,CAC,CACIB
381 Fena třída otevřená JOYCE Krásná louka Ouředníková Michaela V1,CAC,Res.CACIB
382 Fena třída veteránů BEAUTY Krásná louka Ouředníková Michaela V1, NEJ. VET.

Šeltie - sobota

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
431 Pes třída mladých Eastdale Just a Image of Luck Bočková Ivana V1,CAJC,Nejlepší mladý
432 Pes třída mladých Velvet Vesco z Arcamony Kulhavá Eva V2
433 Pes třída mladých Lakewood N Belmar's Eddy Tučková Dana V3
434 Pes mezitřída BEARNEY The Moravian Avalanche Banďouchová Hana VD2
435 Pes mezitřída Marvitholl Yantar Dreslerová Šárka V1,CAC,Res.CACIB
436 Pes třída otevřená Beduin z Ďáblovy studánky z Ďáblovy studánky Grundová Kateřina V3
437 Pes třída otevřená Apparition Amethrickeh Pánková Kateřina V2,Res.CAC
438 Pes třída otevřená Vanilla Hills No Springs Attached Lovesome Kabala Robert V1,CAC
439 Pes třída šampionů Moonstone Käpäläkoplan Heřmanová Michaela V1,CAC,CACIB,BOB
440 Pes třída šampionů Dream Catcher Shelteam Kalendová Ewa V2,Res.CAC
441 Pes třída šampionů Marvitholl Orion Lebar Sandra + Rihard neúčastnil se
442 Fena třída dorostu Fanny Stříbrné doly Fialová Eva neúčastnil se
443 Fena třída dorostu KREOLKA z Ďáblovy studánky Kotíková Zuzana VN1
444 Fena třída mladých JUST REMEMBER ze Skalní vyhlídky Šumberová Radka V2
445 Fena třída mladých CARAMELKA Barabel Zvědínková Věra V4
446 Fena třída mladých Atalanta z Gröbovské vinice Kubranová Elena neúčastnil se
447 Fena třída mladých IS PRINCESS ze Skalní vyhlídky Kalendová Ewa V3
448 Fena třída mladých Lakewood's n Belmar Elizabeth Tučková Dana V1,CAJC
449 Fena mezitřída CARIOCA Sol Oriens Ocetková Petra V
450 Fena mezitřída JACKIE Malý klaun Voženílková Klára D
451 Fena mezitřída KASSANDRA z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela V2,Res.CAC
452 Fena mezitřída WINIE ze Sedlmajerovy vily Bulínová Helena VD
453 Fena mezitřída Turmaja's Lovesome Rose Kalendová Ewa V
454 Fena mezitřída GIPSY GWENDA Fort Fox Pánková Dagmar V3
455 Fena mezitřída GOTIKA z Ďáblovy studánky Lindaurová Helena V1,CAC,CACIB
456 Fena mezitřída Shoo Ting Star Excellent Choice Loeffelmann Elisabeth V4
457 Fena třída otevřená Unique Pearl z Arcamony Fialová Eva V1,CAC
458 Fena třída otevřená Markýza z Karlova hrádku Ryšková Soňa V3
459 Fena třída otevřená Hani z Vesničky u hranic Březinová Věra VD4
460 Fena třída otevřená HETY Malý klaun Kuchtíčková Dagmar D
461 Fena třída šampionů PRETTY PETTY z Benešovské zahrady Kulhavá Eva V2,Res.CAC
462 Fena třída šampionů Young - Lady ze Shetlandů Pacolová Alice V3
463 Fena třída šampionů ENNY KEEP SMILING z Heřmanova dvora Srbová Alena V1,CAC,Res.CACIB
464 Fena třída veteránů CECILKA Hepta Banďouchová Hana V1, NEJ. VET.
1292 Fena třída otevřená Rednalf Blue Amethyst to Mystic Moonlight Flander Monika V2,Res.CAC

Kolie dlouhosrstá - neděle

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5302 Pes třída štěňat ELIOTT from Graslic hills Valníčková Zuzana VN
5303 Pes třída dorostu VERY BEST African Gold Čaloudová Helena VN
5304 Pes třída dorostu Casanova z Josefovské pevnosti Reslerová Jitka VN
5305 Pes třída dorostu ALFA ADELANTE Niarra Kotalová Romana VN
5306 Pes třída mladých AMOR BLACK From Kosir Valley Usnulová Bronislava V
5307 Pes třída mladých ARTUSCH From Kosir Valley Dobešová Jaroslava V1, CAJC
5308 Pes mezitřída Black Dollar Double Scotch Fialovi V.+ D. V1, CAC, CACIB, BOB
5309 Pes mezitřída Ready To Go African Gold Reslerová Jitka V2, R.CAC
5310 Pes mezitřída DAVIS GOLD od Dennynky Setichovská Monika V
5311 Pes mezitřída Your Silver Sunshine vom Haus Rosenpracht Schneider Nadine + Matthias Nenastoupil
5312 Pes mezitřída ATAN ZLATÝ Dominance Bérešová Ľudmila V
5313 Pes třída otevřená BASTIEN Josefovské pevnosti Skrejvalová Eva V
5314 Pes třída otevřená Zestful With You Noko Bohemia Pleslová Věra V
5315 Pes třída otevřená Delent Fellow Leawrey Mazankievičová Lenka V
5316 Pes třída otevřená BARBERO Skotská růže Štefkovičovi Karel a Kateřina V
5317 Pes třída otevřená Star Light vom Adlerwappen Reslerová Jitka V
5318 Pes třída otevřená DARK SKY from Graslic hills Nič Antonín V1, CAC, R.CACIB
5319 Pes třída šampionů QUO VADIS African Gold Gogolínová Jitka V1, CAC
5320 Pes třída šampionů Old Golden Gates Tornado Valníčková Zuzana V2, R.CAC
5321 Pes třída šampionů Jolly Joker vom Old Tom Schneider Nadine + Matthias Nenastoupil
5322 Pes třída veteránů Double Scotch Gold Universe Cuban Friederike V
5323 Fena třída dorostu AFRICAN GOLD Niarra Reslerová Jitka VN
5324 Fena třída mladých Xclusiv Model vom Adlerwappen Reslerová Jitka V2
5325 Fena třída mladých LOUISE Krásná louka Kwasniaková Eva V
5326 Fena třída mladých Berberis Sasankový háj Pešková Jolana V1, CAJC
5327 Fena třída mladých Patricia vom Traumland Woblitz-See Kolátková Monika V
5328 Fena mezitřída AZURE LADY from River Agara Gogolínová Jitka Nenastoupil
5329 Fena mezitřída Hot Black Coffee Ko.To-Ra Chabičovská Svatava V2, R.CAC
5330 Fena mezitřída Fairytale Leawrey Stehlíková Hana V1, CAC, CACIB
5331 Fena mezitřída Amelie Marytrav Bc. Vojtková Klára V
5332 Fena třída otevřená Over the Top African Gold Gajdoštíková Kristina V2
5333 Fena třída otevřená NEW FACE OF African Gold Dušková Lucie V1, CAC, R.CACIB
5334 Fena třída otevřená BLOND CHEYENNE Ever After Mazankievičová Lenka V
5335 Fena třída šampionů Evenescent Love Leawrey Kucková Libuše Nenastoupil
5336 Fena třída šampionů Belle-Etoile-D'Or de Cabrenysset Kucková Libuše Nenastoupil
5337 Fena třída šampionů NO LIMITS African Gold Pešátová Miroslava V1, CAC
5338 Fena třída veteránů Dancing Queen von der Blankenburg Valníčková Zuzana V1, Nej.veterán
5339 Fena třída veteránů PEONY DANILO Alkami Smočková Zdeňka Nenastoupil
5340 Fena třída veteránů VIGSIE GREIS Alkami Smočková Zdeňka V

Kolie krátkosrstá - neděle

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5341 Pes třída dorostu Mighty´s Spring Meadow Fiesta Swing Tunková Ivana N
5342 Pes třída mladých Alegro Star Adeteva Nováčková Šárka V1, CAJC
5343 Pes třída otevřená Calibra's Go West Filipová Iveta V1, CAC, R.CACIB
5344 Pes třída šampionů Braveheart Cody von Weidmann's Winzerhof Lisa Maxime Schmitzberger V1, CAC, CACIB
5345 Fena třída dorostu DANCING DANIELA Flying Ear Hrózová Jana Nenastoupil
5346 Fena třída dorostu Lillian Krásná louka Loužecká Zdeňka N
5347 Fena třída dorostu DEEP PEACE Flying Ear Žovincová Miroslava N
5348 Fena třída mladých Kacey Krásná louka Chodilová Markéta Nenastoupil
5349 Fena třída mladých JULIE Krásná louka Hillebrantová Tereza V1, CAJC, Nej.mladý
5350 Fena třída mladých ANNIFÉ BLUE Vermiko Váňová Eva VD
5351 Fena mezitřída JASMINE Krásná louka Ouředníková Michaela V1, CAC, CACIB, BOB
5352 Fena mezitřída BARBUCHA Flying Ear Fiantová Erika V2, R.CAC
5353 Fena mezitřída BLACKBERRY Flying Ear Tušerová Martina V
5354 Fena třída otevřená JOYCE Krásná louka Ouředníková Michaela V1, CAC, R.CACIB
5355 Fena třída otevřená Flying Heartbreakers Famous Blue Rose Velková Tereza V2, R.CAC
5356 Fena třída šampionů ICY Krásná louka Hillebrantová Tereza V1, CAC
5357 Fena třída veteránů BEAUTY Krásná louka Ouředníková Michaela V1, Nej.veterán

Šeltie - neděle

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5390 Pes třída dorostu OTTELO z Vesničky u hranic Kuttelvašerová Jitka VN
5391 Pes třída mladých Eastdale Just a Image of Luck Bočková Ivana neúčast
5392 Pes třída mladých Velvet Vesco z Arcamony Kulhavá Eva V1, CAJC, NMJ, BOB
5393 Pes mezitřída BEARNEY The Moravian Avalanche Banďouchová Hana V2, Res. CAC
5394 Pes mezitřída Marvitholl Yantar Dreslerová Šárka V1, CAC, Res. CACIB
5395 Pes mezitřída DANTE od Belinky Sýkorová Michaela V
5396 Pes mezitřída OZZY Smaal Kim Brzobohatá Iveta V3
5397 Pes mezitřída X-WALDA ze Zlaté hvězdy Jindová Alexandra V4
5398 Pes třída otevřená Apparition Amethrickeh Pánková Kateřina V4
5399 Pes třída otevřená COCTAIL z Ďáblovy studánky Gregorová Jana V3
5400 Pes třída otevřená Vanilla Hills No Springs Attached Lovesome Kabala Robert V1, CAC
5401 Pes třída otevřená FLIPPIE ze Skalní vyhlídky Habrová Veronika V2, Res. CAC
5402 Pes třída šampionů Dream Catcher Shelteam Kalendová Ewa V1, CAC, CACIB
5403 Fena třída dorostu Fanny Stříbrné doly Fialová Eva neúčast
5404 Fena třída mladých IS PRINCESS ze Skalní vyhlídky Kalendová Ewa V1, CAJC
5405 Fena třída mladých CARAMELKA Barabel Zvědínková Věra V3
5406 Fena třída mladých Atalanta z Gröbovské vinice Kubranová Elena V2, Res. CAC
5407 Fena třída mladých MONNY BLACK z Vesničky u hranic Kuttelvašerová Jitka V4
5408 Fena mezitřída CARIOCA Sol Oriens Ocetková Petra V3
5409 Fena mezitřída Unique Pearl z Arcamony Fialová Eva V2, Res. CAC
5410 Fena mezitřída GRAFIKA z Ďáblovy studánky Jelínková Jindřiška V
5411 Fena mezitřída WINIE ze Sedlmajerovy vily Bulínová Helena V4
5412 Fena mezitřída Turmaja's Lovesome Rose Kalendová Ewa V
5413 Fena mezitřída Shoo Ting Star Excellent Choice Loeffelmann Elisabeth V1, CAC, Res. CACIB
5414 Fena třída otevřená BOHEMIA z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada V1, CAC
5415 Fena třída otevřená Hani z Vesničky u hranic Březinová Věra V2, Res. CAC
5416 Fena třída otevřená DEBIE BLACK od Kamenité říčky Kašpárková Blanka V3
5417 Fena třída šampionů PRETTY PETTY z Benešovské zahrady Kulhavá Eva V2, Res. CAC
5418 Fena třída šampionů KIMONA z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada V1, CAC, CACIB
5419 Fena třída šampionů Young - Lady ze Shetlandů Pacolová Alice V3
5420 Fena třída veteránů CECILKA Hepta Banďouchová Hana V1, Nejl. Veterán