Iris

Mezinárodní výstava Brno
9. 2. 2008

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Mlada Svobodová

Pes : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená
Fena : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - šampionů

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Mlada Svobodová

Pes : Třída dorostu - mezitřída - šampionů
Fena : Třída mladých - mezitřída - otevřená - šampionů

Šeltie - rozhodčí: Ruth Wagner, LU

Pes : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - šampionů
Fena : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - šampionů

Kolie dlouhosrstá

Pes - Třída štěňat

VN1

Star Light vom Adlerwappen
12. 9. 2007
o: Old Golden Gates Farndale
m: Sunny Grace vom Adlerwappen
chov: S. Schulze
maj: Ing. M. Brucknerová

Pes - Třída dorostu

VN1

Dark Sky from Graslic hills
28. 5. 2007
o: Alwin from Graslic hills
m: Old Golden Gates Perfecta

chov: Z. Valníčková
maj: A. Nič

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
BOB
Köakói Terry-Tramp
21. 2. 2007
o: Ranger von Belvedere
m: Köakói Oxana
chov: P. Harsányi
maj: J. Balázsovits
V2

Obertin Black Kora Vlčí žleb
18. 2. 2007
o: Big Gold Bear Noko Bohemia
m: Kora Coll-kony
chov: J. Matějek
maj: J. Matějek
V3

On My Mind African Gold
6. 5. 2007
o: ICh. Hokus Pokus vom Adlerwappen
m: Ch. Silver Dream P.S. I Love You
chov: J. Reslerová
maj: Z. + D. Pegner
V4

Bells z Jasmínových hor
16. 2. 2007
o: Funky Town Percy of Kassiopeia
m: Unser Pünktchen Sanya
chov: M. Kolátková
maj: Ing. L. Šafaříková
V

One More Night Arican Gold
6. 5. 2007
o: Hokus Pokus vom Adlerwappen
m: Silver Dream P.S. I Love You
chov: J. Reslerová
maj: O. Loský
VD

Mad Black Hornes Vlčí žleb
2. 2. 2007
o: Ch. Kamelot Prince Noko Bohemia
m: Hornes Blue Vlčí žleb
chov: J. Matějek
maj: A. Noszková

Pes - Mezitřída

V1
CAC
CACIB
Old Golden Gates Tornado
2. 7. 2006
o: Brilyn Above Board
m: Old Golden Gates Demilune
chov: A. a N. Tsvetkovy
maj: Z. Valníčková
V2
R. CAC
Decent Fellow Leawrey
1. 9. 2006
o: Ch. Aaronwell Antique Gold at Brilyn
m: ICh. Sonáta Jubilee ze Zlaté jalny
chov: L. Kucková
maj: L. Mazankievičová
V3

Fantastic Mike Moravia Galaxy
17. 10. 2006
o: ICh. Rosegarden Brawling Bryan
m: Beatris Gold Moravia Galaxy
chov: L. Eliášová
maj: L. Eliášová
V4

Let's Dance African Gold
12. 7. 2006
o: Erin Krásná louka
m: Baden Court Zlatna Jalna
chov: J. Reslerová
maj: MVDr. T. Bednářová
V

Keep Cool African Gold
30. 6. 2006
o: Erin Krásná louka
m: Here's A Heart African Gold
chov: J. Fialová
maj: L. Crha
VD

Bengee z Údolí Lužnice
25. 3. 2006
o: Big Gold Bear Noko Bohemia
m: Blake Gold Vlčí žleb
chov: M. Hruška
maj: A. Ostrá
VD

Tristan Noko Bohemia
27. 4. 2007
o: Go To Roclynn Noko Bohemia
m: Eclipse Noko Bohemia
chov: J. Novák
maj: M. Oliva

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
R. CACIB
Baron Brit Ronna Bohemia
23. 5. 2005
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Channy Gladys
chov: E. Náhlovská
maj: O. Sidimáková

Fena - Třída štěňat

VN1

Jenifer Krásná louka
25. 9. 2007
o: ICh. Erin Krásná louka
m: JCh. Icecream Krásná louka
chov: M. Ouředníková
maj: J. Gogolínová
VN2

Jackie Krásná louka
25. 9. 2007
o: ICh. Erin Krásná louka
m: JCh. Icecream Krásná louka
chov: M. Ouředníková
maj: J. Jurová

Fena - Třída dorostu

VN1

DaDa Beautiful from Graslic hills
28. 5. 2007
o: Alwin from Graslic hills
m: Old Golden Gates Perfecta
chov: Z. Valníčková
maj: M. Babíková
VN2

Pure Magic African Gold
1. 8. 2007
o: ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Gift of Love African Gold
chov: J. Reslerová
maj: D. Usnulová, DiS.
VN3

Camay Skotská růže
4. 8. 2007
o: Double Scotch Gold Uniform
m: Baronessa Skotská růže
chov: K. Štefkovičová
maj: K. + K. Štefkovičovi

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Now or Never African Gold
27. 3. 2007
o: Frosty Ice of African Gold
m: Tisha's Black Minx vom Old Tom
chov: J. Reslerová
maj: T. Matoušková
V2

Nyitramenti Wonderfull Life
26. 2. 2007
o: Ranger von Belvedere
m: Nyitramenti Leitmotive
chov: J. Balázsovits
maj: P. Posch
V3

Over the Top African Gold
6. 5. 2007
o: Hokus Pokus vom Adlerwappen
m: Silver Dream P.S. I Love You
chov: J. Reslerová
maj: J. Reslerová + MUDr. K. Gajdoštíková
V4

Cassie Gold od Dennynky
29. 8. 2006
o: ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Angelika Gold od Dennynky
chov: M. Setichovská
maj: L. Mazankievičová
V

Axa Queen of Garden
9. 5. 2007
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Cilka ze Staříčského statku
chov: E. Nováková
maj: I. Jelínková
V

Brigitte z Jasmínových hor
16. 2. 2007
o: Ch. Funky Town Percy of Kassiopeia
m: Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia
chov: M. Kolátková
maj: M. Kolátková
V

Cute Candy Lovely Dream
16. 3. 2007
o: Video Star of Slatestone
m: Double Scotch Gold Western
chov: D. Jaroszyńska
maj: M. Pospíšil
VD

Abra Queen of Garden
9. 5. 2007
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Cilka ze Staříčského statku
chov: E. Nováková
maj: M. Škovroňová

Fena - Mezitřída

V1
CAC
CACIB
Bay Bay Baby z Údolí Lužnice
25. 3. 2006
o: Ch. Big Gold Bear Noko Bohemia
m: Blake Gold Vlčí žleb
chov: M. Hruška
maj: L. Mazankievičová
V2
R. CAC
Old Golden Gates Tea Rose
2. 7. 2006
o: Brilyn Above Board
m: Old Golden Gates Demilune
chov: A. a N. Tsvetkovy
maj: Z. Valníčková
V3

Wendy Black Vermiko
1. 4. 2006
o: Sanssouci von Crottorf
m: Ch. Peggy Black Vermiko
chov: M. Koubek
maj: A. Limberská
V4

Lasinka Black Kora Vlčí žleb
24. 7. 2006
o: Ch. Big Gold Bear Noko Bohemia
m: Kora Coll-kony
chov: J. Matějek
maj: M. + Š. Řezáčovi

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
R. CACIB
Lollipop Gold Moravia Classic
5. 3. 2006
o: Sanssouci von Crottorf
m: Challenge Gold Moravia Classic
chov: J. Hemelík
maj: J. Hemelík
V2
R. CAC
Alive Gold Zahrada dětí
21. 12. 2005
o: Sanssouci von Crottorf
m: Bridget Marengo Bohemia
chov: Z. Novotná
maj: H. Pospíšilová
V3

Baroness Brena Ronna Bohemia
23. 5. 2005
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Channy Gladys
chov: E. Náhlovská
maj: T. Matoušková
V4

Evening's Dream Noko Bohemia
8. 1. 2002
o: Archie Noko Bohemia
m: Sharidon Ayleen Garron Spicer
chov: J. Novák
maj: V. Tuna

Fena - Třída šampionů

V1
CAC
Joshren Noreen Gloidh
3. 4. 2002
o: Aaronwell Antique Gold At Brilyn
m: Nyitramenti Your Majesty of Snow H.
chov: J. Walsh
maj: J. Balázsovits

Kolie krátkosrstá

Pes - Třída dorostu

VN1

Sandcastle's King of the Swing
23. 6. 2007
o: ICh. Sandcastle's Oliwer Hardy
m: ICh. Sandcastle's Snap Crackle Pop
chov: K. Rautiainen
maj: J. Semianová
VN2

Anthony z Tau'ri
16. 6. 2007
o: Day Dream Krásná louka
m: Čarodějka Nirreterrit
chov: D. Zimová
maj: L. Mertová

Pes - Mezitřída

V1
CAC
R. CACIB
Tanning Reggae
6. 8. 2006
o: ICh. Monogram's Gentleman O'Quaemac
m: ICh. Tanning Lee Remick
chov: R. Laurilla
maj: Mgr. I. Horská
V2
R. CAC
Ahsante Jammu Modrásek
7. 9. 2006
o: Douglas Adams Krásná louka
m: Bu Bu Bu Nirreterrit
chov: MVDr. H. Modrá
maj: MVDr. M. Hořavová

Pes - Třída šampionů

V1
CAJC
CACIB
Zenith of Fame Fantazija
14. 5. 2005
o: ICh. Sandcastle's Truth of Dare
m: ICh. Me Myself Fantazija
chov: N. Nekrošiené
maj: J. Semianová

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
BOB, 3. BIG
Artemis of Bohemia Balada
6. 1. 2007
o: Ch. Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers
m: JC. Gaya Krásná louka
chov: S. Havlíčková
maj: Š. + M. Tvrdí
V2

Cloe In Velvet Mighty's Spring Meadow
6. 11. 2006
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Wesayso Lucky Number Seven
chov: J. Semianová
maj: L. Starostová

Fena - Mezitřída

V1
CAC
Ankara Bila Kaifa
2. 10. 2006
o: Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers
m: Ch. Alfa Arien Mighty's Spring Meadow
chov: D. Ungerová
maj: Š. + M. Tvrdí
V2
R. CAC
Chantal Breez Mighty's Spring Meadow
6. 11. 2006
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Wesayso Lucky Nuber Seven
chov: J. Semianová
maj: P. Thérová

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
R. CACIB
Čamba Wamba Nirreterrit
12. 7. 2005
o: ICh. Markylla's Magic Star Award
m: JCh. Bayla Bayla Nirreterrit
chov: Z. Šusterová
maj: Mgr. I. Horská
V2
R. CAC
Coby Kdyby Nirreterrit
24. 12. 2004
o: Ch. Jack Mack's Difyr de Dannan
m: Ch. Born To Dream Alkami
chov: Z. Šusterová
maj: P. Mančal

Fena - Třída šampionů

V1
CAC
CACIB
Gill Krásná louka
1. 3. 2005
o: ICh. Cake Krásná louka
m: ICh. Celne vom Ihlpol
chov: M. Ouředníková
maj: M. Ouředníková

Šeltie

Pes - Třída štěňat

N

Coudy Black z Říše tantazie
29. 8. 2007
o: Rigoberto z Černé hlásky
m: Yerseke Black Vlčí žleb
chov: E. Jaňourová
maj: A. Jindrová

Pes - Třída dorostu

VN1

Diskito z Dřevěné chaloupky
5. 6. 2007
o: Eternity of the Golden Fir
m: Happy Chance z Ďáblovy studánky
chov: M. Sčebelová
maj: R. Kalous

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Flippie ze Skalní vyhlídky
10. 11. 2006
o: Mybackens Bonny M
m: Barbie Girl Smaal Kim
chov: E. Kalendová
maj: V. Habrová
V2

Anry z Vesničky u hranic
30. 1. 2007
o: Irbin z Vesničky u hranic
m: Preisy z Vesničky u hranic
chov: J. Čurda
maj: M. + M. Vaněčkovi
V3

Zen Moravské srdce
22. 4. 2007
o: Rigoberto z Černé hlásky
m: X-Lady Moravské srdce
chov: V. Habrová
maj: I. Korandová
VD4

Filip Mandlok
9. 9. 2006
o: Magic-Black Fatranský sen
m: Cheyla Gold ze Sedlmajerovy vily
chov: J. Vyoral
maj: J. Vyoral
VD

Able Zee z Březkého průhona
20. 12. 2006
o: Ch. Candy ze Skalní vyhlídky
m: Dixi Hepta
chov: J. Švíbková
maj: B. + M. Potočná
VD

Andy Blue Divoký sen
22. 2. 2007
o: Chistyi Ruchei iz Tverskoy skazki
m: Holly Želečské vrchy
chov: B. Kašpárková
maj: B. Kašpárková

Pes - Mezitřída

V1
CAC
Candy Gold Chancy Remus
14. 3. 2006
o: Marvithol Iskander
m: Chancy Choice z Ďáblovy studánky
chov: E. Vávrová
maj: M. Vodičková

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
R. CACIB
Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu
28. 12. 2005
o: Ch. Marvitholl Iskander
m: Tootsie ze Souhvězdí Orionu
chov: M. Vaněčková
maj: M. + M. Vaněčkovi
V2
R. CAC
Jíra z Karlova hrádku
21. 1. 2005
o: Ch. Dux z Vesničky u hranic
m: Alka z Trmických polí
chov: I. Musílková
maj: J. Hynčicová
V3

Zirl Black Vlčí žleb
17. 2. 2005
o: Dick Black Vlčí žleb
m: Oradea Blue Vlčí žleb
chov: J. Matějek
maj: I. Musílková
V4

Bargo Stříbrné doly
25. 8. 2005
o: Craven ze Skalní vyhlídky
m: Bibien Manepo Ideál
chov: I. Bočková
maj: I. Bočková
V

Tommy Lee z Černé hlásky
25. 5. 2003
o: Magic-Black Fatranský sen
m: Chiméra ze Sedlmajerovi vily
chov: J. Němečková
maj: V. Látalová

Pes - Třída šampionů

V1
CAC, CACIB
BOB, BIG
Beautiful Marvellous Man Asketila
20. 5. 2004
o: Ch. Highland Rogue ze Shetlandů
m: Ch. Ivet Asketila
chov: J. Wiśniewska
maj: J. Wiśniewska
V2
R. CAC
Just Satchmo z Ďáblovy studánky
11. 9. 2003
o: Saxa Vord Herbert Morrison
m: Carmen Merydor
chov: M. Svobodová
maj: V. Puskajlerová
V3

Oliver Twist z Ďáblovy studánky
13. 1. 2005
o: Portma Zathe's Bandura Bi Treasure
m: Carmen Merydor
chov: M. Svobodová
maj: V. Lišková

Fena - Třída štěňat

VN

Angie Tudor Anděl snů
18. 9. 2007
o: Ch. Cresteak Tudor Crown at Wendisle JW
m: Yassi Black ze Shetlandů
chov: V. Koch
maj: V. Koch
VN

Be My Jousee Tantum Auri
29. 9. 2007
o: Navigátor Hedvábný sen
m: Adellyn od Samohelky
chov: J. Podmolová
maj: R. Pišťková
VN

Debie Black od Kamenité říčky
10. 8. 2007
o: Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu
m: Annel z Lánských lesů
chov: J. Hnídková
maj: B. Kašpárková

Fena - Třída dorostu

VN

Classica z Ďáblovy studánky
21. 5. 2007
o: Rigoberto z Černé hlásky
m: Only Bi Blue z Ďáblovy studánky
chov: M. Svobodová
maj: A. Jánská
VN

Delissa z Dřevěné chaloupky
5. 6. 2007
o: Eternity of the Golden Fir
m: JCh. Happy Chance z Ďáblovy studánky
chov: M. Sčebelová
maj: L. Kotková
N

Heidy Zlatá fantázia
10. 6. 2007
o: JCh. Jewel Gold Fatranský sen
m: Yorika ze Shetlandů
chov: M. Macák
maj: Mgr. M. Opletalová

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Liliana Smaal Kim
3. 1. 2007
o: Kerry Kim z Ďáblovy studánky
m: Belle Brigitte Smaal Kim
chov: Ing. Z. Koláček
maj: L. Pimek
V2

Ballou Gold Pharlap
13. 1. 2007
o: Irbin z Vesničky u hranic
m: Žulinka Tedor z Klení
chov: J. Pillarová
maj: P. Vichta
V3

Markýza z Karlova hrádku
11. 11. 2006
o: Dux z Vesničky u hranic
m: Alka z Trmických polí
chov: I. Musílková
maj: S. Ryšková
V4

Audrey z Hybšmanky
7. 4. 2007
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Wind of East Sněžný tygr
chov: A. Hradecká
maj: A. Hradecká
V

Enny Keep Smiling z Heřmanova dvora
29. 1. 2007
o: Ch. Oliver Twist z Ďáblovy studánky
m: Pretty Raisa ze Shetlandů
chov: M. Heřman
maj: M. Heřmanová
VD

Apoléna z Pozdeňské vísky
11. 11. 2006
o: Red Rig-O-Bell ze Shetlandů
m: Cinda z Vesničky u hranic
chov: D. Motyčková
maj: M. Lanšperková
VD

Celebre Metuje
26. 4. 2007
o: Excellent Enigma
m: Estrella ze Shetlandů
chov: Ing. Z. Richterová
maj: Ing. Z. Richterová

Fena - Mezitřída

V1
CAC
R. CACIB
Cindy Stříbrné doly
30. 5. 2006
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Bibien Manepo Ideál
chov: I. Bočková
maj: I. Bočková
V2
R. CAC
Young-Lady ze Shetlandů
21. 3. 2006
o: Magic-Black Fatranský sen
m: Charlota ze Shetlandů
chov: H. Kalubcová
maj: A. Pacolová
V3

Zathee Sněžný tygr
7. 11. 2006
o: Marvitholl Iskander
m: Cascade z Ďáblovy studánky
chov: Š. Dreslerová
maj: B. Hronová
V4

Qwinki Winki Moravia Classic
19. 6. 2006
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Norica Gold Moravia Classic
chov: J. Hemelík
maj: L. Kotková
V

Yassi Black ze Shetlandů
21. 3. 2006
o: Ch. Magic-Black Fatranský sen
m: Charlota ze Shetlandů
chov: H. Kalubcová
maj: V. Koch

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Amálka od Kamenité říčky
27. 1. 2005
o: Supertramp ze Shetlandů
m: Annel z Lánských lesů
chov: J. Hnídková
maj: J. Hnídková + M. Rubeš
V2
R. CAC
Connie Kiss Lenfir
25. 5. 2006
o: Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: L. Lelková
maj: A. Frankovičová
V3

Sorbonne Black Moravské srdce
16. 3. 2002
o: ICh. Icy Magic Sněžný tygr
m: Romance Black Moravské srdce
chov: V. Habrová
maj: Mgr. P. Ocetková
V4

Charlota Gold ze Sedlmajerovy vily
4. 12. 2000
o: JCh. Kerry Kim z Ďáblovy studánky
m: Hendy Gold z Černé hlásky
chov: P. Sedlmajerová
maj: J. Matějková
V

Ice Lady pod Borovú
6. 6. 2006
o: Ch. Just Satchmo z Ďáblovy studánky
m: Wintry Night z Ďáblovy studánky
chov: V. Puskajlerová
maj: M. Klottonová
V

Painted Lady Moravia Classic
1. 7. 2005
o: Petr Pan Sněžný tygr
m: Irish Rose Gold Moravia Classic
chov: J. Hemelík
maj: J. Koudelka

Fena - Třída šampionů

V1
CAC
CACIB
Roxa Asketila
15. 4. 2000
o: Ch. Highland Rogue ze Shetlandů
m: Ch. Ivet Asketila
chov: J. Wiśniewska
maj: J. Wiśniewska
V2
R. CAC
Wind of East Sněžný tygr
10. 12. 2004
o: Scandyline Season of Love
m: Red Candy Sněžný tygr
chov: Š. Dreslerová
maj: A. Hradecká
V3

Enny ze Zlaté hvězdy
30. 10. 2004
o: Caramel Cameo ze Shetlandů
m: Klarissa ze Shetlandů
chov: D. Tučková
maj: M. Heřmanová