Iris

Klubová výstava - Chropyně
7. 5. 2011

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Andrea Zemánková (SK)

Pes: Třída štěňat - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Andrea Zemánková (SK)

Pes: Třída mladých - mezitřída - otevřená
Fena: Třída mladých - mezitřída - otevřená - vítězů - veteránů

Šeltie - rozhodčí: Vladimír Javorčík (SK)

Pes: Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena: Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů - veteránů

 

Kolie dlouhosrstá

Pes - Třída štěňat

VN1 Athos De La Fére van Golden Nachtigal
nar. 16. 12. 2010 - zlatý
o: Czech Made Ever After
m: Dada Beautiful from Graslic Hills
chov: Martina Bábíková
maj: Gabriela Gájová

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Endriew Gold od Denynky
nar. 17. 3. 2010 - zlatý
o: Just To Be African Gold
m: Cindy Gold od Denynky
chov: Monika Setichovská
maj: Petra Nohelová
V2 Darion Zlatý Dominance
nar. 26. 11. 2009 - zlatý
o: Cute Kid Ever After
m: Cassie Gold od Denynky
chov: Lenka Mazankievičová
maj: Hanka Prenerová
V3 Dag Gold Fredina Agi
nar. 21. 7. 2010 - zlatý
o: Dustin Gold Coll kony
m: Arlenn Fredina Agi
chov: Karin Holainová
maj: Romana Opršálová

Pes - Mezitřída

V1
CAC
Ultra Merlin African Gold
nar. 7. 6. 2009 - blue-merle
o: Star Light vom Adlerwappen
m: Tishas Black Minx vom Old Tom
chov: Jitka Reslerová
maj: Bronislava Usnulová
V2
Res.CAC
Endrew z Jasmínových hor
nar. 15. 6. 2009 - zlatý
o: Glen Morristone's Hope Sweet Love
m: Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia
chov: Monika Kolátková
maj: Pavla Němečková
V3 Amore Mio New Marton
nar. 3. 12. 2009 - zlatý
o: Dark Sky from Graslic Hills
m: Gloria vom Hause Reinhard
chov: Antonín Nič
maj: Emilia Vránová
V4 Cirk Black Fredina Agi
nar. 30. 10. 2009 - tricolor
o: Spoke Blue Nellago
m: Polly Black Nellago
chov: Karin Holainová
maj: Roman Martynek
V Clark Black Fredina Agi
nar. 30. 10. 2009 - tricolor
o: Spoke Blue Nellago
m: Polly Black Nellago
chov: Karin Holainová
maj: Simona Hudcová
V Vision in Blue African Gold
nar. 20. 7. 2009 - blue-merle
o: Star Light vom Adlerwappen
m: Adélka z Lužické zahrady
chov: Jitka Reslerová
maj: Iveta Bálková
V Vital Spark African Gold
nar. 20. 7. 2009 - blue-merle
o: Star Light vom Adlerwappen
m: Adélka z Lužické zahrady
chov: Jitka Reslerová
maj: Iveta Bálková

Pes - Třída otevřená

V1
CAC

Amor Black from Kosir Valley
nar. 26. 11. 2008 - tricolor
o: Calgary Boy Hirundo
m: Alive Gold Zahrada dětí
chov: Hana Pospíšilová
maj: Bronislava Usnulová
V2
Res.CAC
Artusch from Kosir Valley
nar. 26. 11. 2008 - zlatý
o: Calgary Boy Hirundo
m: Alive Gold Zahrada dětí
chov: Hana Pospíšilová
maj: Jaroslava Rúčková
V3 Bello Gold Fredina Agi
nar. 15. 4. 2008 - zlatý
o: Early Sunshine Hirundo
m: Polly Black Nellago
chov: Karin Holainová
maj: Libor Balnar
V4 Girom Gold Coll-kony
nar. 24. 1. 2009 - zlatý
o: Early Sunshine Hirundo
m: Jessi Gold Coll-kony
chov: Věra Konečná
maj: Petr Sova

Pes - Třída vítězů

V1
CAC, KV,
BOB, BIS
Ch. Fill Královský dar
nar. 2. 10. 2007 - zlatý
o: Prince Sunlight Quenchless Love
m: Oriana Black Vermiko
chov: Helena Lindaurová
maj: Helena Lindaurová
V2
Res.CAC
Dreamer Karino Bohemia
nar. 14. 1. 2006 - zlatý
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Karel Janýška
maj: Zuzana Janýšková

Fena - Třída štěňat

Neúčast Yapanese Pearl At African Gold
nar. 11. 11. 2010 - zlatá
o: One More Night African Gold
m: Thank You African Gold
chov: Jitka Reslerová
maj: Veronika Kociánová

Fena - Třída dorostu

VN1 Zaira Blue Vermiko
nar. 10. 9. 2010 - blue-merle
o: Vard Black Vermiko
m: Lucy Starline Blue Devotion
chov: Miloslav Koubek
maj: Simona Hudcová
VN2 Berry from Kosir Valley
nar. 27. 10. 2010 - zlatá
o: Fill Královský dar
m: Cute Candy Lovely Dream
chov: Hana Pospíšilová
maj: Josef Janderka

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
BOJ
Odeta z Rozkvetlé doliny
nar. 23. 5. 2010 - zlatá
o: Royal Gesture Nyitramenti
m: Geneur Gold Moravia Galaxy
chov: Ladislav Vlášek
maj: Jiří Sokol
V2 Deonií Zlatá Dominance
nar. 21. 11. 2009 - zlatá
o: Cute Kid Ever After
m: Cassie Gold od Denynky
chov: Lenka Mazankievičová
maj: Eva Kwasniaková
V3 Oriana z Rozkvetlé doliny
nar. 23. 5. 2010 - zlatá
o: Nyitramenti Royal Gesture
m: Genever Gold Moravia Galaxy
chov: Ladislav Vlášek
maj: Kateřina Crhová
V4 Flo z Jasmínových hor
nar. 29. 12. 2009 - zlatá
o: Overground Odin vom Traumland
m: Brigitte z Jasmínových hor
chov: Monika Kolátková
maj: Jaroslav Pavlíček
V Enigma Skotská růže
nar. 14. 1. 2010 - zlatá
o: Barbero Skotská růže
m: Camay Skotská růže
chov: K Štefkovičová
maj: K. + K. Štefkovičovi
V Floreta z Jasmínových hor
nar. 29. 12. 2009 - zlatá
o: Overground Odin vom Traumland
m: Brigitte z Jasmínových hor
chov: Monika Kolátková
maj: Pavla Němečková
V Janka ze Staříčského statku
nar. 1. 5. 2010 - zlatá
o: Chuck ze Staříčského statku
m: Zora Gold Coll kony
chov: Břetislav Prosek
maj: Jana Maštalířová

Fena - Mezitřída

V1
CAC
KV
Empress Elfi Ronna Bohemia
nar. 12. 5. 2009 - zlatá
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
chov: Eva Náhlovská
maj: Eva Náhlovská
V2 Corra Blue Fredina Agi
nar. 30. 10. 2009 - blue-merle
o: Spoke Blue Nellago
m: Polla Black Nellago
chov: Karin Holainová
maj: Soňa Šenková

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Fire Lady Leawrey
nar. 12. 4. 2008 - zlatá
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Beltane Witch des Beldones
chov: Libuše Kucková
maj: Barbora Zajíčková
V2
Res.CAC
Bea Goldene Clocke
nar. 8. 6. 2009 - zlatá
o: Early Sunshine Hirundo
m: Maeglin Gold Nellago
chov: Simona Segedová
maj: Simona Segedová

 

Kolie krátkosrstá

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
BOJ
Brontés Bohemia Elenor
nar. 14. 3. 2010 - tricolor
o: Jack Mack's Sqoiler Sár
m: Artemis of Bohemia Balada
chov: Miroslav Tvrdý
maj: Renáta Novotná

Pes - Mezitřída

V1
CAC
KV
Cinki Linki Leneli
nar. 11. 11. 2009 - zlatý
o: Angel Meadow's Nirreterrit
m: Bayla Bayla Nirreterrit
chov: Lenka Fránková
maj: Kateřina Žukowská
V2 Dark Clark Flying Ear
nar. 9. 6. 2009 - tricolor
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Anja Beau Flying Ear
chov: Ivana Horská
maj: Hana Svobodová

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
Alegro Star Adeteva
nar. 16. 10. 2008 - tricolor
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Adette z Roztockého zámku

chov: Eva Pančochová
maj: Šárka Nováčková

V2 Be My Lord of Bohemia Balada
nar. 4. 3. 2009 - zlatý
o: Whashishi's Gideon
m: Gaya Krásná louka
chov: Sabina Havlíčková
maj: Petra Relichová
V3 En Ten Týky Nirreterrit
nar. 30. 6. 2008 - blue-merle
o: Falstaff vom Palmbachtal
m: Can Can Nirreterrit
chov: Zuzana Šusterová
maj: Dagmar Laníková

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Dáma v černém Leneli
nar. 19. 7. 2010 - tricolor
o: Ch. Kangasvuokon Flynn
m: Ch. Ejw Adjara Bela Leneli
chov: Lenka Fránková
maj: Lenka Fránková
V2 Fialka Flying Ear
nar. 17. 4. 2010 - zlatá
o: Falstaff vom Palmbachtal
m: Anja Beau Flying Ear
chov: Ivana Horská
maj: Alena Marková
V3 Melody Krásná louka
nar. 20. 7. 2010 - zlatá
o: Jack Mack's Reobhatan
m: Icy Krásná louka
chov: Michaela Ouředníková
maj: Šárka Nováčková
V Ginger Geronima Mighty's Spring Meadow
nar. 29. 4. 2010 - zlatá
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Shulune Imperial Signature
chov: Jana Semianová
maj: Monika Ličková
V Mercedes Krásná louka
nar. 20. 7. 2010 - tricolor
o: Jack Mack's Reobhatan
m: Icy Krásná louka
chov: Michaela Ouředníková
maj: Martina Palatková Ježková

Fena - Mezitřída

V1
CAC, KV
BOB
Lillian Krásná louka
nar. 6. 6. 2009 - zlatá
o: Amos von Sconau
m: Beauty Krásná louka
chov: Michaela Ouředníková
maj: Zdeňka Loužecká

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Brazílie Bila Kaífa
nar. 27. 9. 2007 - zlatá
o: Rowvale River Raider
m: Sandcastle's Swing's Smile
chov: Dita Ungerová
maj: Eva Komínková
V2
Res.CAC
Contesa of Bohemia Balada
nar. 29. 4. 2009 - blue-merle
o: Pinehillsde's Hot Shot
m: Grace von dem Eisvogel
chov: Sabina Havlíčková
maj: Miroslav a Šárka Tvrdí

Fena - Třída vítězů

V1
CAC
Julie Krásná louka
nar. 22. 10. 2008 - zlatá
o: Markylla's Stasdust
m: Beauty Krásná louka
chov: Michaela Ouředníková
maj: Tereza Hillebrantová

Fena - Třída veteránů

V1
Nejlepší veterán
CH. Bayla Bayla Nirreterrit
nar. 19. 10. 2002 - tricolor
o: Oneway's Al Capone
m: Ch. Born To Dream Alkami
chov: Zuzana Šusterová
maj: Lenka Fránková

 

Šeltie

Pes - Třída dorostu

VN1 Drak Moravské srdce
nar. 23. 9. 2010 - tricolor
o: Blenmerrow Borodin
m: X-Lady Moravské srdce
chov: Veronika Habrová
maj: Alice Koplíková

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
BOJ
Poppy Johnes z Heřmanova dvora
nar. 20. 3. 2010 - tricolor
o: Ich. Moorwood Caribbean Night Trophy
m: Ich. Enny ze Zlaté hvězdy
chov: Miloš Heřman
maj: Zdena Heřmanová
VD2 Grendy Stříbrné doly
nar. 17. 4. 2010 - tricolor
o: Shelteam Dreamcatcher
m: Cindy Stříbrné doly
chov: Ivana Bočková
maj: Denis Šumpela
VD3 Written By Gold z Arcamony
nar. 29. 4. 2010 - zlatý
o: Blenmerrow Borodin
m: Illusion Image z Ďábl. studánky
chov: Eva Fialová
maj: Lucie Krpálková

Pes - Mezitřída

V1
CAC
Garibaldi ze Zlaté hvězdy
nar. 20. 7. 2009 - bicolor
o: Käpäläköplan Phantom
m: Arleta Shape Balambi
chov: Dana Tučková
maj: Dana Tučková
V2
Res.CAC
Pied Pokerface ze Shetlandů
nar. 20. 8. 2009 - blue-merle
o: Ch. Chistiy Ruchei iz Tverskoy Skazki
m: Illusion in Black ze Shetlandů
chov: Hana Kalubcová
maj: Hana Kalubcová
V3 Wilda ze Souhvězdí Orionu
nar. 23. 12. 2009 - zlatý
o: Memus Mandelspaun
m: Evening Star ze Shetlandů
chov: Milada Vaněčková
maj: Jaroslava Němečková

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
KV
My Grand Black Illusion Navarette
nar. 29. 12. 2008 - tricolor
o: Black Stone Vesca Montana
m: Kama Zlocista Perla
chov: Andrzej Najdek
maj: Miroslava Lanšperková
V2
Res.CAC
Credo Sol Oriens
nar. 1. 7. 2008 - tricolor
o: Katiedale Ace of Spades
m: Sorbonne Black Moravské srdce
chov: Petra Ocetková
maj: Eva Blešová
V3 Belmar's Above N Beyond
nar. 4. 1. 2006 - zlatý
o: Ch. Grandgables Home Town Hero
m: Belmar's Mystic Rose
chov: L. Griffith
maj: Dana Tučková
Neúčast Fain Friend Chancy Remus
nar. 8. 3. 2009 - zlatý
o: Elliot Golden Fleece Du Clos Des Eperviers
m: Chancy Choice z Ďáblovy studánky
chov: Eva Vávrová
maj: Lenka Lelková

Pes - Třída vítězů

V1
CAC
Devil Chancy Remus
nar. 1. 3. 2007 - zlatý
o: Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Chancy Choice z Ďáblovy studánky
chov: Eva Vávrová
maj: Eva Vávrová
V2
Res.CAC
CH. Lakewood N Belmar's Eddy
nar. 29. 12. 2008 - bi-blue
o: Sea Haven Chasing Monbeams
m: Belamr All Rave O´Lakewood
chov: L. Griffith
maj: Dana Tučková
V3 Ch. Marvitholl Yantar
nar. 19. 4. 2008 - tricolor
o: Shelachan Jumpin Jack Flash
m: ICH. Marvitholl Emili
chov: Marina Tsaryuk
maj: Šárka Dreslerová

Fena - Třída dorostu

VN1 Dájenka Moravské srdce
nar. 23. 9. 2010 - blue-merle
o: Blenmerrow Borodin
m: X-Lady Moravské srdce
chov: Veronika Habrová
maj: Veronika Habrová
VN2 Darja Moravské srdce
nar. 23. 9. 2010 - tricolor
o: Blenmerrow Borodin
m: X-Lady Moravské srdce
chov: Veronika Habrová
maj: Stanislava Karlová

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Laura ze Zlaté hvězdy
nar. 6. 6. 2010 - blue-merle
o: Ch. Lakewood N Belmar's Eddy
m: Arleta Shape Balambi
chov: Dana Tučková
maj: Dana Tučková
V2 Daisy z Otvovické skály
nar. 26. 5. 2010 - zlatá
o: Candy ze Skalní vyhlídky
m: Apoléna z Pozdeňské vísky
chov: Miroslava Lanšperková
maj: Pavla Konečná
V3 Yoricka ze Sedlmajerovy vily
nar. 4. 6. 2010 - blue-merle
o: Desperado z Ďáblovy studánky
m: Xarita z Černé hlásky
chov: Pavla Sedlmajerová
maj: Pavla Sedlmajerová
V Brigit Borodin Alexandria Gold
nar. 19. 3. 2010 - tricolor
o: Blenmerrow Borodin
m: Aisha Tudor Anděl snů
chov: Petr Vichta
maj: Petr Vichta
V4 Ebby Blue z Otvovické skály
nar. 3. 6. 2010 - blue-merle
o: Sirius Starlet z Benešovské zahrady
m: Opavie z Karlova Hrádku
chov: Miroslava Lanšperková
maj: Marcela Budínská
V Just Flame Perla Polabí
nar. 17. 4. 2010 - tricolor
o: Blenmerrow Borodin
m: Essence of Love Perla z Polabí
chov: Marcela Hejduková
maj: Eva Maděrová
V Keep In Mind Fort Fox
nar. 10. 2. 2010 - zlatá
o: Helter Skelter Smaal Kim
m: Ich. Evening Star z Ďáblovy studánky
chov: Vlasta Lišková
maj: Vlasta Lišková
V Kraeme's Yatry Yasmine
nar. 13. 2. 2010 - blue-merle
o: Mellsoogdas After Dark
m: Tiakina To Keep A Promise
chov: Vivi Kraemer
maj: Šárka Dreslerová

Fena - Mezitřída

V1
CAC
JCH. Maille z Heřmanova dvora
nar. 25. 6. 2009 - tricolor
o: ICh. Lonestar's Shone Bi Dezine
m: Ch. Klarissa ze Shetlandů
chov: Miloš Heřman
maj: Zdena Heřmanová
V2
Res.CAC
Idea Chancy Remus
nar. 25. 9. 2009 - zlatá
o: Tiakina the Crown Prince
m: Chancy Choice z Ďáblovy studánky
chov: Eva Vávrová
maj: Eva Vávrová
V3 Ella ze Zlaté hvězdy
nar. 8. 7. 2009 - zlatá
o: Ch. Lakewood N Belmar's Eddy
m: Hanny ze Zlaté hvězdy
chov: Dana Tučková
maj: Dana Tučková
V4 Qwara-Blue ze Shetlandů
nar. 1. 11. 2009 - blue-merle
o: Excellent Enigma
m: Blue Yoga Girld O'The Highland's
chov: Hana Kalubcová
maj: Eva Blešová
Neúčast Brandy z Otvoviceké skály
nar. 19. 10. 2009 - blue-merle
o: Zirl Black Vlčí žleb
m: Opavie z Karlova hrádku
chov: Miroslava Lanšperková
maj: Miroslava Lanšperková

Fena - Třída otevřená

V1
CAC, KV
BOB
Fantasy ze Zlaté hvězdy
nar. 18. 7. 2009 - blue-merle
o: Domino z Heřmanova dvora
m: Nadine ze Zlaté hvězdy
chov: Dana Tučková
maj: Dana Tučková
V2
Res.CAC
Bayly Blue z Boží zahrady
nar. 10. 4. 2006 - blue-merle
o: Rigoberto z Černé hlásky
m: Heidy Blue ze Sedlmajerovy vily
chov: Jana Ulmanová
maj: Pavla Sedlmajerová
V3 Ebonny z Dřevěné chaloupky
nar. 14. 5. 2008 - bicolor
o: Lustrous Dumbidor
m: Happy Chance z Ďábl. studánky
chov: Marie Ščebelová
maj: Blanka Kašpárková
V4 Popelka z Karlova hrádku
nar. 17. 4. 2008 - tricolor
o: Zirl Black Vlčí žleb
m: Alka z Trmických polí
chov: Ivana Musílová
maj: Dana Motyčková
V Debie Black od Kamenité říčky
nar. 10. 8. 2007 - tricolor
o: Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu
m: Annel z Lánských lesů
chov: Jana Hnídková
maj: Blanka Kašpárková
V Dupity Hopity Koryfej
nar. 15. 11. 2008 - zlatá
o: Devil Chancy Remus
m: Elisa Doolittle Smaal Kim
chov: Magda Bílková
maj: Markéta Míčová
VD Brita z Království červánků
nar. 14. 10. 2007 - zlatá
o: Caddy ze Skalní vyhlídky
m: Dianka z Josefovské pevnosti
chov: Luděk Klimeš
maj: Luděk Klimeš
Neúčast Aneli Gold Lenfir
nar. 20. 3. 2005 - zlatá
o: Poulsgaards Looking for Gold
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: Lenka Lelková
maj: Lenka Lelková
Neúčast Atalanta z Gröbovské vinice
nar. 22. 3. 2009 - blue-merle
o: Genius vom Pommernring
m: Madlenka z Karlova hrádku
chov: Alena Nováková
maj: Marie Kubranová
Neúčast Carioca Sol Oriens
nar. 1. 7. 2008 - tricolor
o: Katiedale Ace of Spades
m: Sorbonne Black Moravské srdce
chov: Petra Ocetková
maj: Petra Ocetková
Neúčast Cilien Bonny Dux
nar. 21. 9. 2009 - blue-merle
o: Sirius Starlet z Benešovské zahrady
m: Alison Shape Balambi
chov: Alena Fantová
maj: Zuzana Kostrbová

Fena - Třída vítězů

V1
CAC
Ch. Gotika z Ďáblovy studánky
nar. 30. 5. 2008 - zlatá
o: ICH. Katiedale Ace of Spades
m: CH. Duplicate z Ďáblovy studánky
chov: Mlada Svobodová
maj: Helena Lindaurová
V2
Res.CAC
Afra Moravské srdce
nar. 30. 3. 2008 - tricolor
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Xiphanny Moravské srdce
chov: Veronika Habrová
maj: Veronika Habrová
V3 Connie Kiss Lenfir
nar. 25. 5. 2006 - zlatá
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: Lenka Lelková
maj: Alena Frankovičová
V4 Grafika z Ďáblovy studánky
nar. 30. 5. 2008 - tricolor
o: ICH. Katiedale Ace of Spades
m: CH. Duplicate z Ďáblovy studánky
chov: Mlada Svobodová
maj: Jindřiška Jelínková

Fena - Třída veteránů

V1
Nejlepší veterán
Sorbonne Black Moravské srdce
nar. 16. 3. 2002 - tricolor
o: Icy Magic Sněžný tygr
m: Romance Black Moravské srdce
chov: Veronika Habrová
maj: Petra Ocetková
Neúčast Emily Endless Smaal Kim
nar. 9. 4. 2003 - zlatá
o: Kerry Kim z Ďáblovy studánky
m: Belle Brigitte Smaal Kim
chov: Zdeněk Koláček
maj: Lenka Lelková