Iris

Národní výstava psů Klatovy
11.6.2016 - 12.6.2016

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
190 S16 třída štěňat Monsolina MISTER X Kudrová Ivana Reslerová Jitka, Bc. VN1
191 S16 třída mladých Gilberto Simoni New Marton Toupalová Kateřina Reslerová Jitka, Bc. V2
192 S16 třída mladých Pixel Puzzle Ever After Petrášková Lenka Reslerová Jitka, Bc. V1,CAJC,BOJ,BOB
193 S16 mezitřída Most-Majestic PROTECTOR Součková Martina Reslerová Jitka, Bc. V1,CAC
194 S16 třída otevřená Champion Pardál z Asuanu Bočková Alena Reslerová Jitka, Bc. V3
195 S16 třída otevřená LUST FOR LIFE - Lukáš Leawrey Ježková Barbora Reslerová Jitka, Bc. V2,RCAC
196 S16 třída otevřená MON AMOUR Ever After Koloušek Milan Reslerová Jitka, Bc. V1,CAC
197 S16 třída vítězů AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana Reslerová Jitka, Bc. V1,CAC,NV
198 S16 třída veteránů DARK SKY from Graslic hills Nič Antonín Reslerová Jitka, Bc. V1,BOV
199 S16 třída veteránů Sabres Blue Horny Vlčí žleb Všetečka Aleš Reslerová Jitka, Bc. V2
200 S16 třída dorostu CASSIOPEIA Gibsonova Púšť Donskovová Lenka Reslerová Jitka, Bc. VN1
201 S16 třída dorostu Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Reslerová Jitka, Bc. VN2
202 S16 třída mladých Gemini In the Stars of Sherborne Matoušková Tereza Reslerová Jitka, Bc. V2
203 S16 třída mladých Sari vom Rhododendronwäldchen Nič Antonín Reslerová Jitka, Bc. V3
204 S16 třída mladých Tiramisu Uajt Sibod Petrášková Lenka Reslerová Jitka, Bc. V1,CAJC
205 S16 mezitřída GRACIELLA New Marton Mečlová Radka Reslerová Jitka, Bc. V1,CAC
206 S16 mezitřída Monsolina FRUT OF SUN Kudrová Ivana Reslerová Jitka, Bc. V2,RCAC
207 S16 třída otevřená AMÉLIA Ostrůvek v Závisti Dlabač Petr Reslerová Jitka, Bc. V2,RCAC
208 S16 třída otevřená FELLY DORE Slapská alej Matoušková Tereza Reslerová Jitka, Bc. V1,CAC
209 S16 třída otevřená Touch of Elegance Noko Bohemia Lisnerová Magdalena Reslerová Jitka, Bc. V3
210 S16 třída vítězů Enchantress Esmee of nice Sunrise Lindaurová Helena Reslerová Jitka, Bc. V1,CAC,NV,BOS
211 S16 třída veteránů LOVELY DREAM Modrý Iris Dlabač Petr Reslerová Jitka, Bc. V1

Kolie krátkosrstá

Číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
212 S11 třída štěňat Kristian Leneli Bartošová Jarmila Krinke Milan VN1
213 S11 třída otevřená Ayrton Senna Like a wind Korvasová Jana Krinke Milan V1,CAC
214 S11 třída vítězů BADYS BLUE Zátoka snů Bartošová Jarmila Krinke Milan V1,CAC,NV,BOS
215 S11 třída vítězů Comeback Basko Adeteva Martínková Eva Krinke Milan V2,RCAC
216 S11 třída mladých Biemme Daff Fun dog Procházková Andrea Krinke Milan V1,CAJC,BOJ
217 S11 třída mladých Kometa of Bohemia balada Voráčková Zuzana Krinke Milan VD2
218 S11 mezitřída Adelheid Bohemia Amber Hamerníková Hana Krinke Milan V1,CAC,NV,BOB
219 S11 třída otevřená BELLA BLACK Zátoka snů Beranová Hana Krinke Milan VD
220 S11 třída otevřená FEIDRA Bohemia Elenor Valdecká Blanka Krinke Milan V1,CAC

Šeltie

Číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
230 S11 třída štěňat ICE BLUE Modrý dukát Levora Karel Krinke Milan VN1
231 S11 třída dorostu Alvi Ze zámkové osady Müller Tomáš Krinke Milan VN1
232 S11 třída mladých CESAR z Benešovské zahrady Wipplingerova Jana Krinke Milan VD3
233 S11 třída mladých Donald z Vážanského dvorečku Kozderková Alžběta Krinke Milan VD2
234 S11 třída mladých IDEALIST z Ďáblovy studánky Šimková Gabriela Krinke Milan V1,CAJC,BOJ
235 S11 třída otevřená ALEX PRINCE z Ranče Freiher Plaszová Jitka Krinke Milan VD2
236 S11 třída otevřená Ikar Blau z Vesničky u hranic Hamrová Hana Krinke Milan VD1
237 S11 třída vítězů Czarodziej z Solnej Ziemi Kalendová Ewa Krinke Milan V1,CAC,NV,BOB
238 S11 třída dorostu FIRST LOVE ze Skalní vyhlídky Šperlíkova Gisela Krinke Milan VN1
239 S11 třída mladých POMĚNKA PATY Manepo Ideál Veselá Jitka Krinke Milan VD3
240 S11 třída mladých Queen Elizabeth Manepo Ideál Horák Martin Krinke Milan V1,CAJC
241 S11 třída mladých Yummi Yu Fort Fox Lišková Vlasta Krinke Milan V2
242 S11 mezitřída EDGE OF LOVE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Krinke Milan VD
243 S11 třída otevřená AFRODITÉ Happy vision Krejčová Dana Krinke Milan VD2
244 S11 třída otevřená HAJDY z Dače Vališ Radim Krinke Milan VD3
245 S11 třída otevřená KEISSI Manepo Ideál Tlapáková Helena Krinke Milan V1,CAC
246 S11 třída otevřená OLIVIA JESSIE Manepo Ideál Halotová Barbora Krinke Milan AB
247 S11 třída vítězů FORTUNE Tinklebelle Pánková Kateřina Krinke Milan V1,CAC,NV,BOS
248 S11 třída vítězů Olympia Oggi Manepo Ideál Tlapáková Helena Krinke Milan V2,RCAC