Iris

Národní výstava psů Klatovy
30.6.2018 - 1.7.2018

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
193 třída mladých Constantin Cicero Plácek pod strání Krotil Rudolf Václavík Miroslav VD1
194 mezitřída BOMBASTIC Fridens Součková Martina Václavík Miroslav VD1
195 třída otevřená KISS´N RUN SKABONA Seligerová Zdeňka Václavík Miroslav V1
196 třída vítězů JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN Součková Martina Václavík Miroslav V2,RCAC
197 třída vítězů XXL Xantos Nicolaysen´s Váchová Marcela Václavík Miroslav V1,CAC,NV,BOB
198 třída mladých Morgain Enchanteress Lago Benea Součková Martina Václavík Miroslav V1
199 třída mladých Vanilla Satin Pardál z Asuanu Donskovová Jiřina Václavík Miroslav VD2
200 mezitřída KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Václavík Miroslav V2
201 mezitřída Love at First Sight from River Agara Knedlhans Tereza Václavík Miroslav V1,CAC
202 třída otevřená CASSIOPEIA Gibsonova Púšť Donskovová Lenka Václavík Miroslav V1,CAC,NV,BOS
203 třída veteránů Ask An Answer from River Agara Knedlhans Tereza Václavík Miroslav V1,BOV
204 třída veteránů Cinera Pardál z Asuanu Donskovová Jiřina Václavík Miroslav V2

Kolie krátkosrstá

Číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
205 třída dorostu Dakon Bie Fun dog Procházková Andrea Deutscher Erwin VN1
206 třída mladých Aslan Smart Beauty Vrbová Kateřina Deutscher Erwin V1,CAJC
207 třída mladých Bonté Coeur Lago Benea Davídková Kamila Deutscher Erwin V2
208 třída mladých LUMO KANGASVUOKON Váchová Marcela Deutscher Erwin V3
209 mezitřída EDMOND VER Gopo Sedláčková Jana Deutscher Erwin V1,CAC
210 třída otevřená Kristian Leneli Bartošová Jarmila Deutscher Erwin V1,CAC,NV,BOB
211 třída mladých Andělka Šťastná smečka Valdecká Blanka Deutscher Erwin V1,CAJC,BOJ
212 třída mladých Dazzling Love Diamondfox Korvasová Jana Deutscher Erwin V2
213 třída mladých Gwen Bet Gopo Kebrle Josef Deutscher Erwin V3
214 mezitřída Bee Annie z Rybova kraje Červený Petr Deutscher Erwin VD2
215 mezitřída Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Deutscher Erwin V1,CAC,NV,BOS
216 třída otevřená Aada Dvůr Bažantnice Špuláková Blanka Deutscher Erwin V1,CAC
217 třída otevřená Bella En z Rybova kraje Červený Petr Deutscher Erwin V2,RCAC
218 třída vítězů AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídková Kamila Deutscher Erwin V1,CAC
219 třída vítězů Amélie Amico di Boemia Špuláková Blanka Deutscher Erwin V2,RCAC

Šeltie

Číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
238 třída štěňat Gaston Fort Fox Cejnarová Andrea Deutscher Erwin VN1
239 třída mladých Portos Bonny dux Průcha Martin Deutscher Erwin V2
240 třída mladých Trust in Me Koryfej Chmelíková Eva Deutscher Erwin V1,CAJC
241 třída otevřená ALEX PRINCE z Ranče Freiher Plaszová Jitka Deutscher Erwin V2,RCAC
242 třída otevřená Idealist z Ďáblovy studánky Šimková Gabriela Deutscher Erwin V1,CAC
243 třída vítězů AKIM ORIENS Otevřené srdce Ježdíková Lucie Deutscher Erwin V1,CAC,NV,BOB
244 třída štěňat Goldilocks Fort Fox Lišková Vlasta Deutscher Erwin VN1
245 třída dorostu Bibi Golden Čičiko Toupalová Kateřina Deutscher Erwin VN3
246 třída dorostu Heidy Black z Vesničky u Hranic Eisman Frantisek Deutscher Erwin Absence
247 třída dorostu Ice Princess Maggie Van-Bery Beranová Veronika Deutscher Erwin VN1
248 třída dorostu Viky Stříbrné doly Pachrová Dana Deutscher Erwin VN2
249 třída mladých Amazing Maya Perla z Polabí Sládková Karolina Deutscher Erwin V3
250 třída mladých Glorie z Karlova hrádku Toupalová Kateřina Deutscher Erwin V2
251 třída mladých Chelsie z Benešovské zahrady Mikušová Martina Deutscher Erwin V4
252 třída mladých Kit Kat z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Deutscher Erwin V1,CAJC,BOJ,JBIG2
253 mezitřída HARRIETT z Benešovské zahrady Řehák Pavel Deutscher Erwin V3
254 mezitřída KRISTI Sparks of the Tempest Novotná Iveta Deutscher Erwin Absence
255 mezitřída Maidenhead Black Delight Bočková Ivana Deutscher Erwin V2,RCAC
256 mezitřída REIKI von Schnappi Schnapp Lokvencova Žaneta Deutscher Erwin V1,CAC
257 třída otevřená Annabella ze Zámkové osady Beranová Veronika Deutscher Erwin V3
258 třída otevřená Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Deutscher Erwin Absence
259 třída otevřená Kalliopé z Ďáblovy studánky Sorner Ilona Deutscher Erwin V1,CAC,NV,BOS
260 třída otevřená Klementina Moravské srdce Kovářová Petra Deutscher Erwin V4
261 třída otevřená Rozárka Stříbrné doly Bočková Ivana Deutscher Erwin V2,RCAC
262 třída vítězů Uvertyura Show Elveras Lindaurová Helena Deutscher Erwin V1,CAC