Iris

Nord Bohemia Canis Litoměřice
23.5.2015 - 24.5.2015

kat_číslo skupina plemeno kruh třída jméno chovatelská_stanice majitel rozhodčí výsledek
243 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída mladých Fairmont Faitte Aratinga Cerhová Kamila Korózs-Papp Judit Výborný3
244 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída mladých Last in the night Leawrey Kucková Libuše Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC, BOS
245 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída mladých Nyitramenti Mr.May Vetišková Dagmar Korózs-Papp Judit Výborný2
246 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída otevřená Champion Pardál z Asuanu Bočková Alena Korózs-Papp Judit Velmi dobrý
247 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída otevřená Keen Competition Leawrey Kucková Libuše Korózs-Papp Judit Výborný1
248 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída šampionů Sabres Blue Horny Vlčí žleb Všetečka Aleš Korózs-Papp Judit Velmi dobrý
249 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída veteránů Clark Čin-Čin Pet Štěpančíčová Martina Korózs-Papp Judit Výborný2
250 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída veteránů Keep Cool African Gold Crha Ladislav Korózs-Papp Judit Výborný1, BOV
251 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída mladých Anup Goldianna Riseva PETR Karel Korózs-Papp Judit Dobrý
252 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída mladých Audrey Blue Krása Polabí Duchoňová Miroslava Korózs-Papp Judit Výborný4
253 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída mladých Baisha Gold Vorašif Bouz Miroslav Korózs-Papp Judit Výborný3
254 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída mladých Bonnie Gold Vorašif Matoušková Tereza Korózs-Papp Judit Výborný2
255 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída mladých Enchantress Esmee of nice Sunrise Lindaurová Helena Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC, BOJ
256 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída mladých Challenge Pour Lago Benea Plíštilová Eva Korózs-Papp Judit Výborný
257 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 mezitřída Felly Dore Slapská alej Knedlhans Tomáš Korózs-Papp Judit Výborný3
258 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 mezitřída Fixed Idea from River Agara Matoušková Tereza Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, RCACIB
259 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 mezitřída Jeopardy Ever After Součková Martina Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
260 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída otevřená Desert Rose Gold Stříbrná podkova Risová Eva Korózs-Papp Judit Výborný4
261 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída otevřená Gwen Black Fredina Agi Soldánová Iveta Korózs-Papp Judit Výborný3
262 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída otevřená Kattelin Leawrey Kucková Libuše Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
263 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída otevřená Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
264 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída šampionů Rosegarden Yamaica Fever Tott Reinhard Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB, BOB
265 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie dlouhosrstá 14 třída šampionů Entirely Ever After Vančová Hana Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
266 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 třída mladých Armani Daff Fun dog Mráziková Lucie Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC
267 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 třída mladých Ayrton Senna Like a wind Korvasová Jana Korózs-Papp Judit Výborný2
268 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 třída mladých Forseti Bohemia Elenor Marková Ivana Korózs-Papp Judit Dobrý
269 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 třída mladých SID Krásná louka Ježková Barbora Korózs-Papp Judit Výborný3
270 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 mezitřída Galenit Leneli Ambrožová Markéta Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB, BOB
271 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 třída veteránů Arnold of Bohemia balada Drdová Markéta Korózs-Papp Judit Výborný1, BOV
272 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 třída mladých ARGENTINA Like a wind Davídek Miroslav Korózs-Papp Judit Výborný2
273 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 třída mladých TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC, BOJ, BOS
274 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 třída mladých True Love Krásná Louka Ouředníková Michaela Korózs-Papp Judit Výborný3
275 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 mezitřída BRANNEN In - Sitú Strnadová Petra Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, RCACIB
276 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 třída otevřená Gia Georgia Mighty´s Spring Meadows Kolajová Eva Korózs-Papp Judit Absence
277 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Kolie krátkosrstá 14 třída otevřená CHANEL of Bohemia balada Melicharová Petra Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB
300 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída štěňat Kent Bonny Dux Kalenda Josef Korózs-Papp Judit Velmi nadějný
301 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída dorostu COACH CARTER Maralumi Matoušová Radka Korózs-Papp Judit Velmi nadějný
302 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída mladých Czarodziej z Solnej Ziemi Sulanská Ema Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC
303 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 mezitřída Keepsake Kailo ze Shetlandů Kalubcová Hana Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, RCACIB
304 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída otevřená AenDee Jamika Kalenda Josef Korózs-Papp Judit Výborný3
305 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída otevřená After Forreve Sparks of the Tempest Sparks of the Tempest Švandová Hana Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
306 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída otevřená Eastdale Just a Dreamstone Kalendová Ewa Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB, BOB
307 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída šampionů C.I.B. CH JCH Manchester Valerina Ross Pereverzeva Olga Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
308 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída šampionů Dream Joker Lovesome MVDr Fialová Eva Korózs-Papp Judit Výborný3
309 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída šampionů Marvitholl Yantar Yantar Dreslerová Šárka Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
310 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída šampionů Moorwood Against All Odds Eichhorst Jutta Korózs-Papp Judit Absence
311 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída štěňat Bow Princess z Ranče Freiher Kuchtíčková Dagmar Korózs-Papp Judit Velmi nadějný
312 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída dorostu Bluebell z Karlova hrádku Mráčková Petra Korózs-Papp Judit Nadějný
313 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída dorostu Nangie Nymph ze Shetlandů Kalubcová Hana Korózs-Papp Judit Velmi nadějný
314 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída mladých Axa Princess z Ranče Freiher Kuchtíčková Dagmar Korózs-Papp Judit Výborný2
315 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída mladých I Am Isabell Bonny Dux Žamberská Alena Korózs-Papp Judit Výborný3
316 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída mladých Iris z Gröbovské vinice Bulíř Radoslav Korózs-Papp Judit Výborný
317 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída mladých Olympia Oggi Manepo Ideál Tlapáková Helena Korózs-Papp Judit Výborný4
318 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída mladých Unusual Rose Lovesome Fialová Eva Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC, BOJ, BOS
319 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída mladých Vixen Voyager Fort Fox Lišková Vlasta Korózs-Papp Judit Velmi dobrý
320 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 mezitřída Bailey Beauty Maralumi Látová Monika Korózs-Papp Judit Výborný4
321 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 mezitřída Delaya Dela Sněžný tygr Hnídková Jana Korózs-Papp Judit Výborný3
322 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 mezitřída Heidy Z říše fantazie Müller Tomáš Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB
323 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 mezitřída Melba Fervidus Kalubcová Hana Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
324 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída otevřená Easy For Success Shelteam Kalendová Ewa Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
325 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída otevřená Hibiscus at Small Swan Birásová Michaela Korózs-Papp Judit Výborný3
326 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída otevřená CHERYL Bonny Dux Skalová Kateřina Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, RCACIB
327 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída šampionů Fortune Tinklebelle Pánková Kateřina Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
328 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída šampionů No Name Fort Fox Lišková Vlasta Korózs-Papp Judit Výborný3
329 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída šampionů Yellow Yasmine z Arcamony MVDr Fialová Eva Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
330 plemena ovčácká, pastevecká a honácká Sheltie 14 třída veteránů Enny Keep Smiling z Heřmanova dvora Srbová Alena Korózs-Papp Judit Výborný1, BOV