Iris

Nord Bohemia Canis Litoměřice
28.5.2016 - 29.5.2016

kat. číslo plemeno P/F třída jméno chovatelská stanice majitel rozhodčí výsledek
240 Kolie dlouhosrstá P mezitřída Protector Most-Majestic Součková Martina Cochetti Francesco Velmi dobrý
241 Kolie dlouhosrstá P třída otevřená Happy Blue Star Fatranský sen Zieba Krzysztof Cochetti Francesco Výborný1, CAC
242 Kolie dlouhosrstá P třída otevřená Champion Pardál z Asuanu Bočková Alena Cochetti Francesco Výborný
243 Kolie dlouhosrstá P třída otevřená Lust For Life  Leawrey  Ježková Barbora  Cochetti Francesco Výborný2, RCAC
244 Kolie dlouhosrstá P třída otevřená Mr.May Nyitramenti Vetišková Dagmar Cochetti Francesco Výborný
245 Kolie dlouhosrstá P třída šampionů Fairmont Faitte  Aratinga Cerhová Kamila Cochetti Francesco Velmi dobrý
246 Kolie dlouhosrstá P třída šampionů Imbir Ko-To-Ra Zieba Krzysztof Cochetti Francesco Výborný2, RCAC
247 Kolie dlouhosrstá P třída šampionů JCh. Ch. XXL Xantos Nicolaysen´S Váchová Marcela Cochetti Francesco Výborný1, CAC, CACIB, BOS
248 Kolie dlouhosrstá P třída šampionů Keen Competition Leawrey Kucková Libuše Cochetti Francesco Výborný
249 Kolie dlouhosrstá P třída veteránů Cato Čin-Čin Pet Kopalová Marie Cochetti Francesco Výborný2
250 Kolie dlouhosrstá P třída veteránů Fill  Královský= dar Lindaurová Helena Cochetti Francesco Výborný1, BOV
251 Kolie dlouhosrstá P třída veteránů Sabres Blue Horny Vlčí žleb Všetečka Aleš Cochetti Francesco Velmi dobrý3
252 Kolie dlouhosrstá F třída dorostu Cassiopeia Gibsonova Púšť Donskovová Lenka Cochetti Francesco Velmi nadějný2
253 Kolie dlouhosrstá F třída dorostu Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Cochetti Francesco Velmi nadějný1
254 Kolie dlouhosrstá F třída mladých Bijou Blue Princess Celestial Galmour Váchová Marcela Cochetti Francesco Velmi dobrý4
255 Kolie dlouhosrstá F třída mladých Bridget od Hamerského rybníka Součková Helena Cochetti Francesco Výborný3
256 Kolie dlouhosrstá F třída mladých Gemini In the Stars of Sherborne Matoušková Tereza Cochetti Francesco Výborný2
257 Kolie dlouhosrstá F třída mladých Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Cochetti Francesco Výborný1, CAJC, BOJ
258 Kolie dlouhosrstá F třída mladých Inka Black z Dančí louky Smočková Zdeňka Cochetti Francesco Výborný4
259 Kolie dlouhosrstá F třída mladých Isis Blue z Dančí louky Kušej Pavel Kušej Cochetti Francesco Absence
260 Kolie dlouhosrstá F mezitřída Frut of Sun Monsolina Kudrová Ivana Cochetti Francesco Výborný1, CAC
261 Kolie dlouhosrstá F třída otevřená Anup Goldiana Riseva PETR Karel Cochetti Francesco Velmi dobrý
262 Kolie dlouhosrstá F třída otevřená Ebony Brilliant Of African Gold Inqourtová Věra Cochetti Francesco Výborný
263 Kolie dlouhosrstá F třída otevřená Fantastic Feebee Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Cochetti Francesco Výborný1, CAC
264 Kolie dlouhosrstá F třída otevřená Felly Dore  Slapská alej Matoušková Tereza Cochetti Francesco Výborný3
265 Kolie dlouhosrstá F třída otevřená Chanteur Céleste Lago Benea Fiala Miloslav Cochetti Francesco Výborný4
266 Kolie dlouhosrstá F třída otevřená Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Cochetti Francesco Výborný2
267 Kolie dlouhosrstá F třída šampionů close § closer To African Gold Seligerová Zdeňka Cochetti Francesco Výborný3
268 Kolie dlouhosrstá F třída šampionů Enchantress Esmee  of nice Sunrise Lindaurová Helena Cochetti Francesco Výborný2, RCAC, RCACIB 
269 Kolie dlouhosrstá F třída šampionů Fixed Idea from River Agara Matoušková Tereza Cochetti Francesco Výborný1, CAC, CACIB, BOB  
270 Kolie dlouhosrstá F třída veteránů Ch.Wonderful Dream Windie of Kassiopeia Náhlovská Eva Cochetti Francesco Výborný1
271 Kolie krátkosrstá P mezitřída Lía Llewelyn Mighty´s Spring Meadow Kašová Marie Cochetti Francesco Velmi dobrý1
272 Kolie krátkosrstá P třída otevřená Aspen Like a wind Jeníčková Anna  Cochetti Francesco Velmi dobrý2
273 Kolie krátkosrstá P třída otevřená Forseti Bohemia Elenor Marková Ivana Cochetti Francesco Velmi dobrý3
274 Kolie krátkosrstá P třída otevřená Sid Krásná louka Ježková Barbora Cochetti Francesco Velmi dobrý1
275 Kolie krátkosrstá P třída otevřená Top Krásná louka Malíková Pavlína Cochetti Francesco Absence
276 Kolie krátkosrstá P třída šampionů Galenit Leneli Ambrožová Markéta Cochetti Francesco Výborný1, CAC, CACIB, BOS
277 Kolie krátkosrstá F třída mladých Biemme Daff Fun dog Procházková Andrea Cochetti Francesco Výborný1, CAJC, BOJ
278 Kolie krátkosrstá F mezitřída Chovej mě Leneli Fránková Lenka Cochetti Francesco Výborný1, CAC, RCACIB 
279 Kolie krátkosrstá F třída otevřená Celeste Heli  Gopo Hejhalová Olga Cochetti Francesco Výborný2, RCAC
280 Kolie krátkosrstá F třída otevřená Grácie Leneli Mišáková Markéta  Cochetti Francesco Výborný1, CAC
281 Kolie krátkosrstá F třída šampionů I am of Bohemia balada Váchová Marcela Cochetti Francesco Výborný1, CAC, CACIB, BOB  
308 Sheltie P třída dorostu Alvi ze Zámkové osady Müller Tomáš Hájková Eva Velmi nadějný1
309 Sheltie P třída mladých Baffy ze Zlaté hvězdy Tučková Dana Hájková Eva Výborný1, CAJC, BOS, BOJ
310 Sheltie P třída mladých Don Gio Vrabčí hnízdo Lochovská Hana Hájková Eva Velmi dobrý2
311 Sheltie P třída mladých Lewis z Otvovické skály Matzová Adéla Hájková Eva Dobrý
312 Sheltie P mezitřída Coach Carter Maralumi Matoušová Radka  Hájková Eva Výborný1, CAC
313 Sheltie P mezitřída El Diablo Sparks of the Tempest Lněničková Růžena Hájková Eva Velmi dobrý2
314 Sheltie P třída otevřená Agile Srdeční záležitost Mikulová Jana Hájková Eva Velmi dobrý3
315 Sheltie P třída otevřená Akord Srdeční záležitost Mikulová Jana Hájková Eva Velmi dobrý2
316 Sheltie P třída otevřená Karlos ze Zlaté hvězdy Tučková Dana Hájková Eva Výborný1, CAC, RCACIB 
317 Sheltie P třída šampionů After Forever  Sparks of the Tempest Švandová Hana Hájková Eva Výborný2, RCAC
318 Sheltie P třída šampionů Faber Fas Fata Figa Ruminy  KASPERSKA URSZULA Hájková Eva Výborný1, CAC, CACIB
319 Sheltie F třída dorostu Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Hájková Eva Velmi nadějný1
320 Sheltie F třída mladých Fortune Lady Sparks of the Tempest Novotná Iveta Hájková Eva Velmi dobrý4
321 Sheltie F třída mladých Giladriel z Lomu ve Skále Smejkalová Tereza Hájková Eva Dobrý
322 Sheltie F třída mladých Janet Moravské srdce Komůrková Vladimíra Hájková Eva Velmi dobrý3
323 Sheltie F třída mladých Joyce Moravské srdce Francová Ivana Hájková Eva Výborný2
324 Sheltie F třída mladých Yohana ze Zlaté hvězdy Tučková Dana Hájková Eva Výborný1, CAJC
325 Sheltie F mezitřída Cool Lady Maralumi Žamberská Alena Hájková Eva Výborný1, CAC
326 Sheltie F mezitřída Rossalie Gold z Vesničky u hranic Pomahačová Eva Hájková Eva Výborný2, RCAC
327 Sheltie F třída otevřená Edge of Love z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela  Hájková Eva Výborný2, RCAC
328 Sheltie F třída otevřená Eleanor z Lomu ve skále Jakubec Rudolf Hájková Eva Dobrý
329 Sheltie F třída otevřená Elizabeth z Lomu ve Skále Kučerová Lucie Hájková Eva Výborný1, CAC
330 Sheltie F třída šampionů Candy Girl Bonny Dux Žamberská Alena Hájková Eva Výborný2, RCAC, RCACIB 
331 Sheltie F třída šampionů Colour Of Love z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela  Hájková Eva Výborný1, CAC, CACIB, BOB