Iris

Národní výstava psů Olomouc
7.1.2011 - 9.1.2011

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
2373 Pes třída dorostu Diamants Lago Benea Kunzl Pavel VN1
2374 Pes třída mladých Amore Mio New Marton Vránová Emília V2
2375 Pes třída mladých Dark Side of Ever Atrer Kwasniaková Eva V3
2376 Pes třída mladých Etien Gold od Dennynky Bačinová Radka V1, CJC, NMJ
2377 Pes mezitřída VISION IN BLUE AFRICAN GOLD Bálková Iveta Bálková V1, CAC, NV
2378 Pes třída otevřená Erny Gold Coll-Kony Kučeriková Veronika V1, CAC
2379 Fena třída štěňat XPLAIN ME IT African Gold Přibylová Jaroslava VN1
2380 Fena třída dorostu ALISSON Javanova Vávrová Jana neúč.
2381 Fena třída mladých Deonií Zlatá Dominance Kwasniaková Eva V1, CAJC
2382 Fena třída mladých EMILY GOLD od Dennynky Ochránková Aneta V2
2383 Fena třída mladých Enigma Skotská růže Štefkovičovi Kateřina a Karel V3
2384 Fena mezitřída EMPRESS ETTY Ronna Bohemia Prokopová Jana V1, CAC
2385 Fena mezitřída Unmasked Love African Gold Reslerová Jitka VD2
2386 Fena třída otevřená African Gold Niarra Reslerová Jitka V1, CAC
2387 Fena třída otevřená Djeany Black od Dennynky Setichovská Monika neúč.
2388 Fena třída vítězů Blond Cheyenne Ever After Mazankievičová Lenka V2, res.CAC
2389 Fena třída vítězů Xelusiv Model vom Adlerwappen Reslerová Jitka V1, CAC, NV, BOB

Kolie krátkosrstá

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
2390 Pes třída dorostu Dongo z Tau´Ri Vraspírová Edita VN2
2391 Pes třída dorostu Fabulous Tim Flying Ear Fuksa Aleš VN1
2392 Pes třída mladých BEATHAN Bohemia Elenor Procházková Petra V3
2393 Pes třída mladých CIFRŠPIÓN LENELI Šmiřák ing.Martin V4
2394 Pes třída mladých Cinky Linky Leneli Žukowská Kateřina V2
2395 Pes třída mladých Clark z Tau'Ri Mertová Lenka V1, CAJC, NMJ
2396 Pes třída otevřená Alegro Star Adeteva Nováčková Šárka V1, CAC
2397 Pes třída otevřená EN TEN TÝKY Nirreterrit Laníková Dagmar V2
2398 Pes třída vítězů Anthony z Tau'Ri Mertová Lenka V1, CAC, NV
2399 Fena třída štěňat Dáma v Černém Leneli Fránková Lenka VN1
2400 Fena třída štěňat MERCEDES Krásná louka Palatková Ježková Martina VN2
2401 Fena třída dorostu Á PROPOS Lerbynn Prchalová Eva VN1
2402 Fena třída mladých Brigantia Bohemia Elenor Slezáková Monika V2
2403 Fena třída mladých Bríghe Bohemia Elenor Jonášová Denisa V1, CAJC
2404 Fena třída mladých Cortina z Roztockého zámku Bajerová Marta V3
2405 Fena mezitřída DANCING DANIELA Flying Ear HRÓZOVÁ Jana V2
2406 Fena mezitřída Lillian Krásná louka Loužecká Zdeňka V1, CAC
2407 Fena třída otevřená Adette z Roztockého zámku Pančochová Eva V1, CAC
2408 Fena třída otevřená Forest Queen Mighty´s Spring Meadow Štruncová Zdeňka V2
2409 Fena třída pracovní Barbucha Flying Ear Fiantová Erika V1, CAC
2410 Fena třída vítězů Blue Planet Leneli Fránková Lenka V2, res.CAC
2411 Fena třída vítězů Joyce Krásná Louka Ouředníková Michaela V1, CAC, NV, BOB
2412 Fena třída veteránů Bayla Bayla Nirreterrit Fránková Lenka V1, nejl. Vet.

Šeltie

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
2429 Pes třída dorostu FALCO od Belinky Dudová Šárka VN2
2430 Pes třída dorostu Fargo od Belinky Drešrová Michaela N3
2431 Pes třída dorostu Written by Gold z Arcamony Krpálková Lucie VN1
2432 Pes třída mladých Big Biaggi z Bučávky Kučeriková Veronika VD2
2433 Pes třída mladých Knight of the Night Chancy Remus Smrčková Ilona V1, CAJC
2434 Pes mezitřída Adone z Labského ostrova Uher Michal V2, res.CAC
2435 Pes mezitřída PIED POKERFACE ze Shetlandů Kalubcová Hana V1, CAC
2436 Pes třída otevřená Ali Gold z Labského ostrova Uher Michal V2
2437 Pes třída otevřená Beduin z Ďáblovy studánky z Ďáblovy studánky Grundová Kateřina V
2438 Pes třída otevřená Gavor Chancy Remus Vomočilová Lucie V4
2439 Pes třída otevřená Dante od Belinky Sýkorová Michaela VD
2440 Pes třída otevřená My Grand Black Illusion Navarette Lanšperková Miroslava V3
2441 Pes třída otevřená Tiakina Th Crown Prince Dreslerová Šárka V1, CAC
2442 Pes třída vítězů Apparition Amethrickeh Pánková Kateřina V1, CAC, NV
2443 Pes třída vítězů DEVIL CHANCY REMUS Vávrová Eva V4
2444 Pes třída vítězů FLIPPIE ze Skalní vyhlídky Habrová Veronika V2, res.CAC
2445 Pes třída vítězů Sirius Starlet z Benešovské zahrady Semerádová Dagmar V3
2446 Fena třída štěňat Beretta Radan Bohemia Šemberová Nikola VN1
2447 Fena třída dorostu Connie Chlupaté štěstí Vahalíková Sára VN
2448 Fena třída dorostu Cristine Chlupaté štěstí Vanduchová Jitka VN3
2449 Fena třída dorostu JUST FLAME Perla z Polabí Maděrová Eva VN2
2450 Fena třída dorostu Just Jewel Perla z Polabí Děržáková Daniela VN4
2451 Fena třída dorostu Yllina ze Sedlmajerovy vily Pánková Kateřina VN1
2452 Fena třída mladých AILA LAILA von Schnappi Schnapp Kotková Libuše V
2453 Fena třída mladých BLACKBERRY Drsná Vysočina Tunklová Vladimíra V
2454 Fena třída mladých BRANDY z Otvovické skály Lanšperková Miroslava odstoupil
2455 Fena třída mladých Brigit Borodin Alexandria Gold Vichta Petr V
2456 Fena třída mladých DIVINE ENERGY BARABEL Sedláčková Jiřina VD
2457 Fena třída mladých JoyJay Fort Fox Lišková Vlasta V4
2458 Fena třída mladých Nugetka z Ďáblovy studánky Hoferková, Ing. Eliška V3
2459 Fena třída mladých UNITA BLACK Moravia Classic Hemelík Jiří V1, CAJC, NMJ, BOB
2460 Fena třída mladých Yatsy Yasmine Kraemer´s Dreslerová Šárka V2
2461 Fena mezitřída Chantal Lenfir Smrčková Ilona V1, CAC
2462 Fena mezitřída Idea CHANCY REMUS Vávrová Eva V2, res.CAC
2463 Fena mezitřída Umma Queen z Benešovské zahrady Semerádová Dagmar V3
2464 Fena třída otevřená DELISSA z Dřevěné chaloupky Kotková Libuše V1, CAC
2465 Fena třída otevřená Ebonny z Dřevěné chaloupky Kašpárková Blanka V2
2466 Fena třída otevřená Wilma ze Shetlandů Horáková Anna VD3
2467 Fena třída pracovní Darkness Blue z Říše fantazie Kynclová Alena V1, CAC
2468 Fena třída vítězů AFRA Moravské srdce Habrová Veronika V2, res.CAC
2469 Fena třída vítězů Connie Kiss Lenfir Frankovičová Alena V1, CAC, NV