Iris

Mezinárodní výstava psů DOUBLE CACIB Praha
1.11.2014 - 2.11.2014

Kolie dlouhosrstá: sobota 1.11.2014,   neděle 2.11.2014

Kolie krátkosrstá: sobota 1.11.2014,  neděle 2.11.2014

Šeltie: sobota 1.11.2014,  neděle 2.11.2014

Kolie dlouhosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
244 21 třída dorostu ATILLA ARRIGO Riseva Fuxa Michal Krinke Milan Velmi nadějný1
245 21 třída dorostu BARD GOLD Vorašif Munzar Jan Krinke Milan Velmi nadějný2
246 21 třída mladých ARAGON Ostrůvek v Závisti Dlabač Petr Krinke Milan Výborný2
247 21 třída mladých Chess Chester Blue od Dennynky Tatíčková Táňa Krinke Milan Výborný1, CAJC
248 21 mezitřída Exclusive Edition of African Gold Brodíková Šárka Krinke Milan Výborný1, CAC
249 21 mezitřída Fredy Black Fredina Agi Luža František Krinke Milan Velmi dobrý2
250 21 mezitřída GARRY BLACK Fredina Agi Bartošová Iveta Krinke Milan Velmi dobrý3
251 21 třída otevřená AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana a Barbora Krinke Milan Velmi dobrý
252 21 třída otevřená Dayton Dempsey Aratinga Placek Jan Krinke Milan Výborný3
253 21 třída otevřená FALCO BLACK od Dennynky Setichovská Monika Krinke Milan Výborný2, RCAC
254 21 třída otevřená Keen Competition Leawrey Kucková Libuše Krinke Milan Výborný1, CAC
255 21 třída otevřená READY TO GO African Gold Seligerová Zdeňka Krinke Milan Velmi dobrý4
256 21 třída šampionů BORN FOR AGARA AND African Gold Matoušková Tereza Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB, BOB
257 21 třída šampionů CATO Čin-Čin Pet Kopalová Marie Krinke Milan Výborný2, RCAC, RCACIB
258 21 třída šampionů Goofy Gold od Dennynky Bačinová Radka Krinke Milan Výborný3
259 21 třída veteránů MERLIN GOLD Nellago Veverková Zuzana Krinke Milan Výborný1, BOV
260 21 třída štěňat AUDREY BLUE Krása Polabí Duchoňová Miroslava Krinke Milan Velmi nadějný1
261 21 třída dorostu BONNIE GOLD Vorašif Reslerová Jitka Krinke Milan Velmi nadějný1
262 21 třída mladých AMÉLIA Ostrůvek v Závisti Dlabač Petr Krinke Milan Výborný4
263 21 třída mladých EBONY BRILLIANT OF African Gold Inqourtová Věra Krinke Milan Velmi dobrý
264 21 třída mladých FABULOUS FAIRY from River Agara Toušková Dana Krinke Milan Výborný2
265 21 třída mladých FÁŤA ZLATÁ DŽEKARČA z Dančí louky Smočková Zdeňka Krinke Milan Výborný3
266 21 třída mladých FIXED IDEA from River Agara Matoušková Tereza Krinke Milan Výborný1, CAJC, BOJ
267 21 třída mladých River Dance von Der Ischlerbahn Placek Jan Krinke Milan Velmi dobrý
268 21 mezitřída Gracious Goddess Ronna Bohemia Náhlovská Eva Krinke Milan Výborný2, RCAC
269 21 mezitřída JEOPARDY Ever After Součková Martina Krinke Milan Výborný1, CAC, RCACIB
270 21 třída otevřená ETIÍ ZLATÁ DŽEFINKA z Dančí louky Matoušková Tereza Krinke Milan Výborný2, RCAC
271 21 třída otevřená GIULIA D'OR LAGO BENEA Váchová Marcela Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB
272 21 třída otevřená HERBIE BLACK od Dennynky Setichovská Monika Krinke Milan Dobrý
273 21 třída šampionů Close & Closer To African Gold Seligerová Zdeňka Krinke Milan Výborný2, RCAC
274 21 třída šampionů Wonderful Dream Windie of Kassiopeia Náhlovská Eva Krinke Milan Výborný1, CAC

Kolie krátkosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
275 21 třída štěňat AYRTON SENNA Like a wind Korvasová Jana Krinke Milan Velmi nadějný1
276 21 třída dorostu Feres Bohemia Elenor Marková Zuzana Krinke Milan Velmi nadějný1
277 21 třída mladých Armani Daff Fundog Mráziková Lucie Krinke Milan Velmi dobrý3
278 21 třída mladých GALENIT Leneli Ambrožová Markéta Krinke Milan Výborný1, CAJC, BOJ
279 21 třída mladých GIN TONIC Leneli Nduka Petra Krinke Milan Výborný2
280 21 mezitřída BADYS BLUE Zátoka snů Bartošová Jarmila Krinke Milan Výborný1, CAC
281 21 třída otevřená ANGUS GUSTÍK Zlatíčko Fejks Michal Krinke Milan Výborný2, RCAC
282 21 třída otevřená EFAILON Leneli Hošková Renata Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB, BOB
283 21 třída otevřená ELIXÍR LÁSKY Leneli Kouřilová Markéta Krinke Milan Velmi dobrý4
284 21 třída otevřená FAJN AYLAX Leneli Janovská Tereza Krinke Milan Velmi dobrý3
285 21 třída šampionů Aquamarine Grazel Vlčková Bohdana Krinke Milan Výborný1, CAC, RCACIB
286 21 mezitřída Eset Bohemia Elenor Tvrdí Šárka a Miroslav Krinke Milan Velmi dobrý2
287 21 mezitřída Grácie Leneli Mišáková Markéta Krinke Milan Výborný1
288 21 třída šampionů Daphne Z Tau'ri Procházková Andrea Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB

Šeltie - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
312 23 třída mladých COOL COLOUR z Ďáblovy studánky Janovský Otakar Kováčová Angela Výborný1, CAJC
313 23 třída mladých ELIOTT z Pozdeňské vísky Vorlíček Zdeněk Kováčová Angela Výborný2
314 23 mezitřída Just Not Spotless da Casa Mont' Alves Lanšperková Miroslava Kováčová Angela Velmi dobrý2
315 23 mezitřída MATHEO Stříbrné doly Bočková Ivana Kováčová Angela Výborný1, CAC
316 23 mezitřída Scotty Sheldon Fort Fox Nejeschlebová Oldřiška Kováčová Angela Velmi dobrý3
317 23 třída otevřená Silver Smoke z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Kováčová Angela Výborný1, CAC, RCACIB
318 23 třída šampionů Whisky Cream z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Kováčová Angela Výborný1, CAC, CACIB, BOB
319 23 třída štěňat IRIS z Gröbovské vinice Bulíř Radoslav Kováčová Angela Velmi nadějný
320 23 třída mladých Medieval's Serenity's Sweet Sydney Heřmanová Michaela Kováčová Angela Výborný1, CAJC, BOJ
321 23 třída mladých NOEMI NESSI Manepo Ideál Bočková Ivana Kováčová Angela Výborný2
322 23 mezitřída FORTUNE Tinklebelle Pánková Kateřina Kováčová Angela Výborný2, RCAC
323 23 mezitřída Heidy Z říše fantazie Müller Tomáš Kováčová Angela Výborný1, CAC
324 23 mezitřída CHERYL Bonny Dux Skalová Kateřina Kováčová Angela Výborný3
325 23 třída otevřená Ariel Eriien Veselá Lenka Kováčová Angela Velmi dobrý4
326 23 třída otevřená Deeny z Jasmínových hor Mašek Jiří Kováčová Angela Výborný1, CAC, CACIB
327 23 třída otevřená MIX UP MEMORY Fort Fox Dvořáková Květa Kováčová Angela Výborný2, RCAC
328 23 třída otevřená ODYSEA z Karlova hrádku Musílková Ivana Kováčová Angela Výborný3
329 23 třída šampionů ALLY Velvarská farma Schubertová Jitka Kováčová Angela Výborný1, CAC, RCACIB
330 23 třída šampionů Altamira Shetlandská hvězda Pánková Kateřina Kováčová Angela Výborný2, RCAC
331 23 třída šampionů Yellow Yasmine z Arcamony MVDr Fialová Eva Kováčová Angela Výborný3
332 23 třída veteránů ENNY ze Zlaté hvězdy Heřmanová Michaela Kováčová Angela Výborný1, BOV

Kolie dlouhosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5214 18 třída mladých AZZARO MYSTERY NIGHT Celestial Glamour Kaizlerová Iveta Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2
5215 18 třída mladých Chess Chester Blue od Dennynky Tatíčková Táňa Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
5216 18 třída mladých IRRESISTIBLE Ever After Starová Monika Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý3
5217 18 mezitřída Exclusive Edition of African Gold Brodíková Šárka Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
5218 18 mezitřída Fredy Black Fredina Agi Luža František Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2
5219 18 mezitřída GARRY BLACK Fredina Agi Bartošová Iveta Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý3
5220 18 třída otevřená AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana a Barbora Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2
5221 18 třída otevřená Etien Gold od Dennynky Bačinová Radka Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý4
5222 18 třída otevřená FALCO BLACK od Dennynky Setichovská Monika Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý3
5223 18 třída otevřená Keen Competition Leawrey Kucková Libuše Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý
5224 18 třída otevřená READY TO GO African Gold Seligerová Zdeňka Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1
5225 18 třída šampionů Arcamony Mom AT African Gold Brodíková Šárka Piskay Vladimír, MVDr. Výborný
5226 18 třída šampionů Arpad Gold Vorašif Bačinová Radka Piskay Vladimír, MVDr. Výborný3
5227 18 třída šampionů CATO Čin-Čin Pet Kopalová Marie Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5228 18 třída šampionů DARK SKY from Graslic hills Nič Antonín Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5229 18 třída šampionů ZAZZIKY SPICE OF African Gold Seligerová Zdeňka Piskay Vladimír, MVDr. Výborný4
5230 18 třída veteránů MERLIN GOLD Nellago Veverková Zuzana Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, BOV
5231 18 třída štěňat ABBIE BLUE Krása Polabí Setichovská Monika Piskay Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5232 18 třída dorostu FABIOLA FULVA New Marton Malá Irena Piskay Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5233 18 třída mladých ANNICK NOIR BRILLANT CELESTIAL GLAMOUR Lukešová Jitka Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5234 18 mezitřída DESIGNED FOR NIARRA African Gold Dušková Lucie Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2
5235 18 mezitřída Gracious Goddess Ronna Bohemia Náhlovská Eva Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1
5236 18 mezitřída JEOPARDY Ever After Součková Martina Piskay Vladimír, MVDr. Výborný3
5237 18 třída otevřená GIULIA D'OR LAGO BENEA Váchová Marcela Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5238 18 třída otevřená HERBIE BLACK od Dennynky Setichovská Monika Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý2
5239 18 třída šampionů Close & Closer To African Gold Seligerová Zdeňka Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB

Kolie krátkosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5240 18 třída dorostu Feres Bohemia Elenor Marková Zuzana Piskay Vladimír, MVDr. Absence
5241 18 třída mladých Armani Daff Fundog Mráziková Lucie Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2
5242 18 třída mladých GALENIT Leneli Ambrožová Markéta Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
5243 18 třída otevřená ANGUS GUSTÍK Zlatíčko Fejks Michal Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
5244 18 třída otevřená Atticus Albert Davinjo Motejzíková Gabriela Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý
5245 18 třída otevřená EFAILON Leneli Hošková Renata Piskay Vladimír, MVDr. Výborný3
5246 18 třída otevřená ELIXÍR LÁSKY Leneli Kouřilová Markéta Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC, RCACIB
5247 18 třída otevřená FAJN AYLAX Leneli Janovská Tereza Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý4
5248 18 třída šampionů Daffy-Dor-Dispater Dit Daffy of Glenmorangie Kouřilová Markéta Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5249 18 mezitřída Cinnaberry's Sirocco Vosyková Monika Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
5250 18 mezitřída Eset Bohemia Elenor Tvrdí Šárka a Miroslav Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2
5251 18 třída šampionů Daphne Z Tau'ri Procházková Andrea Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5252 18 třída šampionů Europa Bila Kaífa Pegová Andrea Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB

Šeltie - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5273 18 třída mladých COOL COLOUR z Ďáblovy studánky Janovský Otakar Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý2
5274 18 třída mladých ULTRASPEED UNO Fort Fox Volfová Hana Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý1
5275 18 mezitřída Just Not Spotless da Casa Mont' Alves Lanšperková Miroslava Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2
5276 18 mezitřída MATHEO Stříbrné doly Bočková Ivana Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1
5277 18 třída otevřená Silver Smoke z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5278 18 třída šampionů Whisky Cream z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1
5279 18 třída štěňat Dotty Dream Harisson Rambousková Lenka Piskay Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5280 18 třída mladých NOEMI NESSI Manepo Ideál Bočková Ivana Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5281 18 mezitřída FERRARI von Schnappi Schnapp Vojtěchová Adriana Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý2
5282 18 mezitřída Heidy Z říše fantazie Müller Tomáš Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1
5283 18 třída otevřená MIX UP MEMORY Fort Fox Dvořáková Květa Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5284 18 třída šampionů ALLY Velvarská farma Schubertová Jitka Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2
5285 18 třída šampionů Yellow Yasmine z Arcamony MVDr Fialová Eva Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB