Iris

Mezinárodní výstava psů DOUBLE CACIB Praha
29.10.2016 - 30.10.2016

Kolie dlouhosrstá: sobota 29.10.2016,   neděle 30.10.2016

Kolie krátkosrstá: sobota 29.10.2016,  neděle 30.10.2016

Šeltie: sobota 29.10.2016,  neděle 30.10.2016

Kolie dlouhosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
355 21 třída dorostu CARWEL DARK NIGHT Celestial Glamour Váchová Marcela Gogolínová Jitka Velmi nadějný1
356 21 třída mladých MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Gogolínová Jitka Výborný1, CAJC
357 21 mezitřída GILBERTO SIMONI New Marton Toupalová Kateřina Gogolínová Jitka Velmi dobrý1
358 21 třída otevřená AZZARO MYSTERY NIGHT Celestial Glamour Kaizlerová Iveta Gogolínová Jitka Výborný1, CAC, RCACIB
359 21 třída šampionů BORN FOR AGARA AND African Gold Matoušková Tereza Gogolínová Jitka Výborný2, RCAC
360 21 třída šampionů Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Gogolínová Jitka Výborný3
361 21 třída šampionů Nyitramenti Mr.May Vetišková Dagmar Gogolínová Jitka Výborný1, CAC, CACIB, BOS
362 21 třída veteránů CATO Čin-Čin Pet Kopalová Marie Gogolínová Jitka Výborný1
363 21 třída mladých KAILI D'OR Lago Benea Hrušková Markéta Gogolínová Jitka Výborný2
364 21 třída mladých Meredith Leawrey Kucková Libuše Gogolínová Jitka Výborný1, CAJC
365 21 mezitřída AMELLI Lady Akelin Dlohošová Věra Gogolínová Jitka Výborný2, RCAC
366 21 mezitřída Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Gogolínová Jitka Výborný1, CAC, CACIB, BOB
367 21 třída otevřená FANTASTIC FEEBEE Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Gogolínová Jitka Výborný1, CAC
368 21 třída šampionů FIXED IDEA from River Agara Matoušková Tereza Gogolínová Jitka Výborný1, CAC, RCACIB
369 21 třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Gogolínová Jitka Výborný2, RCAC
370 21 třída veteránů Ask An Answer from River Agara Matoušková Tereza Gogolínová Jitka Výborný1, BOV

Kolie krátkosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
371 35 třída mladých Kristian Leneli Bartošová Jarmila Javorčík Vladimír Výborný1, CAJC
372 35 třída otevřená Forseti Bohemia Elenor Marková Ivana Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, RCACIB
373 35 třída šampionů TOP Krásná louka Malíková Pavlína Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, CACIB, BOB
374 35 třída štěňat Apolline Martheline Horák Pavel Javorčík Vladimír Absence
375 35 třída mladých AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídek Miroslav Javorčík Vladimír Výborný1, CAJC, BOJ
376 35 třída mladých Calamita z Pohádkové Vysočiny Lhotský Vlastimil Javorčík Vladimír Velmi dobrý3
377 35 třída mladých JASNĚNKA Leneli Horáková Veronika Javorčík Vladimír Výborný2
378 35 mezitřída Biemme Daff Fun dog Procházková Andrea Javorčík Vladimír Velmi dobrý1
379 35 mezitřída Kometa of Bohemia balada Voráčková Zuzana Javorčík Vladimír Velmi dobrý2
380 35 třída otevřená I AM of Bohemia balada Váchová Marcela Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, RCACIB
381 35 třída šampionů Chyť si mě Leneli Laníková Dagmar Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, CACIB, BOS

Šeltie - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
418 28 třída mladých XVILDA Chancy Remus Vávrová Eva Dreslerová Šárka Výborný1, CAJC, BOJ
419 28 třída mladých ZANY GOLD z Vesničky u hranic Bungová Květa Dreslerová Šárka Výborný
420 28 mezitřída Exclusions Ze skalní vyhlídky Kubáková Gabriela Dreslerová Šárka Velmi dobrý1
421 28 mezitřída Xantos Xtreme Fort Fox Pekařová Jana Dreslerová Šárka Velmi dobrý2
422 28 třída otevřená Angel Blue Zatrishe Zavřelová Hana Dreslerová Šárka Výborný1, CAC
423 28 třída otevřená Bonifác z Karlova Hrádku Bulan Pavel Dreslerová Šárka Velmi dobrý2
424 28 třída šampionů Czarodziej z Solnej Ziemi Sulanská Ema Dreslerová Šárka Výborný2, RCAC, RCACIB
425 28 třída šampionů Gift from Whisky Verný tieň Svobodová Mlada Dreslerová Šárka Výborný1, CAC, CACIB, BOB
426 28 třída šampionů MEKKY Želečské vrchy Dostálová Aneta Dreslerová Šárka Absence
427 28 třída štěňat KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Dreslerová Šárka Velmi nadějný1
428 28 třída dorostu Show Elveras Otrada Šperlíkova Gisela Dreslerová Šárka Velmi nadějný1
429 28 třída mladých Annabella ze Zámkové osady Beranová VERONIKA Dreslerová Šárka Výborný4
430 28 třída mladých Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Dreslerová Šárka Výborný3
431 28 třída mladých FIRST LOVE ze Skalní Vyhlídky Šperlíkova Gisela Dreslerová Šárka Výborný2
432 28 třída mladých Nandi Nayka vom Ohmtalteufel Lind Iris Dreslerová Šárka Velmi dobrý
433 28 třída mladých XLOVE CHANCY REMUS Vávrová Eva Dreslerová Šárka Výborný1, CAJC
434 28 mezitřída BRANDY Pomysł na /FCI/ Konieczna Anna Dreslerová Šárka Výborný3
435 28 mezitřída Amaya Ruby od Ritušky Dvořáková Květa Dreslerová Šárka Výborný2, RCAC
436 28 mezitřída GOLD FEVER z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Dreslerová Šárka Výborný1, CAC, CACIB, BOS
437 28 třída otevřená BENDY PRINCESS z Ranče Freiher Reichertová Helena Dreslerová Šárka Výborný4
438 28 třída otevřená Degallo Living The Dream Johannessen Ann-Cathrin Dreslerová Šárka Výborný1, CAC
439 28 třída otevřená PRETTY FAIRYTEL CHANCY REMUS Vávrová Eva Dreslerová Šárka Výborný2, RCAC
440 28 třída otevřená Tiakaro's Dea Dior Hallgrimsen Gunn Dreslerová Šárka Výborný3
441 28 třída šampionů Ehawee Elishma vom Ohmtalteufel Lind Iris Dreslerová Šárka Velmi dobrý3
442 28 třída šampionů Mellsjohogda's Magic History Tangnes Sissel Dreslerová Šárka Výborný2, RCAC
443 28 třída šampionů Tiakaro's Freya Dark Jewel Hallgrimsen Gunn Dreslerová Šárka Výborný1, CAC, RCACIB

Kolie dlouhosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5316 37 třída dorostu CARWEL DARK NIGHT Celestial Glamour Váchová Marcela Svobodová Mlada Velmi nadějný1
5317 37 třída mladých MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Svobodová Mlada Výborný1
5318 37 třída mladých Solymászdombi Branco Setichovská Monika Svobodová Mlada Velmi dobrý2
5319 37 mezitřída GILBERTO SIMONI New Marton Toupalová Kateřina Svobodová Mlada Absence
5320 37 mezitřída Hell Boy From river Agara Rašťák Ondřej Svobodová Mlada Výborný1, CAC
5321 37 třída otevřená AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
5322 37 třída otevřená XXL XANTOS NICOLAYSEN´S Váchová Marcela Svobodová Mlada Výborný1, CAC, RCACIB
5323 37 třída šampionů BORN FOR AGARA AND African Gold Matoušková Tereza Svobodová Mlada Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5324 37 třída šampionů Canterbury Tale von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
5325 37 třída šampionů Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Svobodová Mlada Výborný4
5326 37 třída šampionů Nyitramenti Mr.May Vetišková Dagmar Svobodová Mlada Výborný3
5327 37 třída veteránů CATO Čin-Čin Pet Kopalová Marie Svobodová Mlada Výborný1
5328 37 třída mladých KAILI D'OR Lago Benea Hrušková Markéta Svobodová Mlada Výborný2
5329 37 třída mladých Meredith Leawrey Kucková Libuše Svobodová Mlada Výborný1, CAJC, BOJ
5330 37 mezitřída Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Svobodová Mlada Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5331 37 třída otevřená AMÉLIA Ostrůvek v Závisti Dlabač Petr Svobodová Mlada Výborný1, CAC
5332 37 třída otevřená BONNIE GOLD Vorašif Matoušková Tereza Svobodová Mlada Výborný, RCAC
5333 37 třída otevřená FANTASTIC FEEBEE Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Svobodová Mlada Výborný3
5334 37 třída šampionů CLOSE & CLOSER TO African Gold Seligerová Zdeňka Svobodová Mlada Výborný1, CAC, RCACIB
5335 37 třída šampionů FIXED IDEA from River Agara Matoušková Tereza Svobodová Mlada Výborný3
5336 37 třída šampionů Forgotten Charm von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
5337 37 třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Svobodová Mlada Výborný4
5338 37 třída veteránů Ask An Answer from River Agara Matoušková Tereza Svobodová Mlada Výborný1, BOV
5339 37 třída veteránů LOVELY DREAM Modrý Iris Dlabač Petr Svobodová Mlada Výborný2

Kolie krátkosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5340 37 třída otevřená Forseti Bohemia Elenor Marková Ivana Svobodová Mlada Výborný1, CAC, RCACIB
5341 37 třída šampionů TOP Krásná louka Malíková Pavlína Svobodová Mlada Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5342 37 třída mladých AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídek Miroslav Svobodová Mlada Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
5343 37 mezitřída Biemme Daff Fun dog Procházková Andrea Svobodová Mlada Výborný1, CAC, RCACIB
5344 37 třída šampionů I AM of Bohemia balada Váchová Marcela Svobodová Mlada Výborný1, CAC, CACIB

Šeltie - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5383 37 třída mladých Akuma Fort Fox Lišková Vlasta Svobodová Mlada Velmi dobrý
5384 37 třída mladých BOLDY Prosluněná Březina Bezděková Eva Svobodová Mlada Výborný2
5385 37 třída mladých Donald Z Vážanského dvorečku Kozderková Alžběta Svobodová Mlada Výborný3
5386 37 třída mladých IDEALIST z Ďáblovy studánky Šimková Gabriela Svobodová Mlada Výborný1, CAJC
5387 37 mezitřída Xantos Xtreme Fort Fox Pekařová Jana Svobodová Mlada Výborný1
5388 37 třída otevřená Angel Blue Zatrishe Zavřelová Hana Svobodová Mlada Výborný1, CAC, RCACIB
5389 37 třída otevřená El Diablo Sparks of the Tempest Lněničková Růžena Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
5390 37 třída šampionů Czarodziej z Solnej Ziemi Sulanská Ema Svobodová Mlada Výborný1, CAC, CACIB
5391 37 třída šampionů MEKKY Želečské vrchy Dostálová Aneta Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
5392 37 třída štěňat Camuflage Eriien Jakoubě Petra Svobodová Mlada Velmi nadějný2
5393 37 třída štěňat KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Svobodová Mlada Výborný
5394 37 třída dorostu Fanayad Sněžný tygr Dreslerová Šárka Svobodová Mlada Velmi nadějný1
5395 37 třída dorostu HAPPY PRINCESS Dančice Zounarová Tereza Svobodová Mlada Nadějný2
5396 37 třída mladých ELIS ze Stehelčevského statku Toupalová Kateřina Svobodová Mlada Absence
5397 37 třída mladých Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Svobodová Mlada Výborný1, CAJC
5398 37 třída mladých Nandi Nayka vom Ohmtalteufel Lind Iris Svobodová Mlada Velmi dobrý2
5399 37 mezitřída BRANDY Pomysł na /FCI/ Konieczna Anna Svobodová Mlada Absence
5400 37 mezitřída Amaya Ruby od Ritušky Dvořáková Květa Svobodová Mlada Výborný1, CAC
5401 37 třída otevřená Algae Stříbrná půlnoc Bezděková Eva Svobodová Mlada Výborný
5402 37 třída otevřená ASINKA Prosluněná Březina Bezděková Eva Svobodová Mlada Výborný4
5403 37 třída otevřená Degallo Living The Dream Johannessen Ann-Cathrin Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
5404 37 třída otevřená MIX UP MEMORY Fort Fox Dvořáková Květa Svobodová Mlada Výborný1, CAC
5405 37 třída otevřená OLIVIA JESSIE Manepo Ideál Halotová Barbora Svobodová Mlada Výborný
5406 37 třída otevřená Tiakaro's Dea Dior Hallgrimsen Gunn Svobodová Mlada Výborný3
5407 37 třída šampionů Ehawee Elishma vom Ohmtalteufel Lind Iris Svobodová Mlada Výborný3
5408 37 třída šampionů Lovesome Unusual Rose Fialová Eva Svobodová Mlada Absence
5409 37 třída šampionů Mellsjohogda's Magic History Tangnes Sissel Svobodová Mlada Výborný1, CAC
5410 37 třída šampionů Tiakaro's Freya Dark Jewel Hallgrimsen Gunn Svobodová Mlada Výborný2, RCAC