Iris

Mezinárodní výstava psů Praha
4.5.2013

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
273 15 třída dorostu HAGRID BLACK od Dennynky Tatíčková Táňa Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
274 15 třída mladých AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný4
275 15 třída mladých ARPAD GOLD Vorašif Bačinová Radka Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
276 15 třída mladých Flamme de la passion Lago Benea Gogolínová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný3
277 15 třída mladých Highlight of Ever After Novákova Lucia Fialová Dana, Mgr. Výborný2
278 15 mezitřída Arcamony Mom At African Gold Brodíková Šárka Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
279 15 mezitřída Good News Ever After Vančová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný3
280 15 mezitřída GOOFY GOLD od Dennynky Bačinová Radka Fialová Dana, Mgr. Výborný4
281 15 mezitřída JUST A BOY Leawrey Kucková Libuše Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
282 15 třída otevřená AZAR BLACK z Obzoru Všetečková Helena Fialová Dana, Mgr. Dobrý
283 15 třída otevřená DAG GOLD Fredina Agi Opršalová Romana Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý2
284 15 třída otevřená Handy Královský dar Mgr. Hottmarová Věra Fialová Dana, Mgr. Dobrý
285 15 třída otevřená Sabres Blue Horny Vlčí žleb Všetečková Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
286 15 třída šampionů ETIEN GOLD od Dennynky, Ch. Bačinová Radka Fialová Dana, Mgr. Výborný2
287 15 třída šampionů Nyitramaenti Eusebio, Ich. Balázsovits János Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
288 15 třída dorostu HONEY SWEET GOLD od Dennynky Setichovská Monika Fialová Dana, Mgr. Absence
289 15 třída mladých CALAMITY JANE New Marton Nič Antonín Fialová Dana, Mgr. Výborný2
290 15 třída mladých CLOSE & CLOSER TO African Gold Seligerová Zdeňka Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
291 15 třída mladých DESERT ROSE GOLD Stříbrná podkova Risová Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný
292 15 třída mladých Giulia D'or Lago Benea Váchová Marcela Fialová Dana, Mgr. Výborný
293 15 třída mladých Harriet At Ever After Novakova Lucia Fialová Dana, Mgr. Výborný4
294 15 třída mladých Siniketun Secret Hope Hrušková Markéta Fialová Dana, Mgr. Absence
295 15 třída mladých Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Fialová Dana, Mgr. Výborný3
296 15 mezitřída ETOILE DU SOIR LAGO BENEA Váchová Marcela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
297 15 mezitřída Forgotten Charm von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
298 15 mezitřída Gilette Ever After Kotková Libuše Fialová Dana, Mgr. Výborný3
299 15 mezitřída GLAMOROUS Ever After Nývltová Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný4
300 15 třída otevřená CELEBRITY Ever After Nývltová Eva Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý
301 15 třída otevřená FANTASTIC FEEBEE Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Fialová Dana, Mgr. Absence
302 15 třída otevřená FEEBEE z Jasmínových hor Fišarová Věra Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
303 15 třída otevřená FUZZY AND BLUE od Dennynky Setichovská Monika Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB
304 15 třída otevřená Veryblackangel Della Cambianella Nič Antonín Fialová Dana, Mgr. Výborný3
305 15 třída otevřená Xplain me it African Gold Přibylová Jaroslava Fialová Dana, Mgr. Výborný4
306 15 třída šampionů Entirely Ever After, Ch. Vančová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
307 15 třída šampionů Kristmas Lav Miss Wow Wow, Ch. Balázsovits János Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
308 15 třída mladých ANGUS GUSTÍK Zlatíčko Fejks Michal Fialová Dana, Mgr. Výborný2
309 15 třída mladých EFAILON Leneli Hošková Renata Fialová Dana, Mgr. Výborný3
310 15 třída mladých EROLL z Tau'Ri Kolářová Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný4
311 15 třída mladých HELIOS of Bohemia balada Davídek Miroslav Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
312 15 mezitřída Gilmore of Bohemia Balada Doležalová Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
313 15 třída otevřená KAREL Krásná louka Olša Tomáš Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
314 15 třída šampionů BRONTÉS Bohemia Elenor, Ich. Novotná Renata Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB
315 15 třída šampionů Dongo z Tau´Ri Vraspírová Edita Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC, RCACIB
316 15 třída mladých BOND GIRL Adeteva Kočicová Alena Fialová Dana, Mgr. Výborný2
317 15 třída mladých ELIOTTE z Tau'Ri Kolářová Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
318 15 třída mladých Holly Witch of Bohemia Balada Řezníčková Lenka Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý3
319 15 mezitřída EUROPA Bila Kaífa Pegová Andrea Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
320 15 třída otevřená ARA VERA Gopo Červený Petr Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
321 15 třída otevřená Fancy of Bohemia balada Heřmanská Denisa Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
322 15 třída šampionů Elisa Doolittle Flying Heartbreakers, Ch. Havlíčková Sabina Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
363 15 třída mladých Yukio z Karlova hrádku Vodicka Stepan Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
364 15 mezitřída IN FRAGANTI Amoreno Sawicka-Starosta Aleksandra Fialová Dana, Mgr. Výborný1
365 15 mezitřída VENTURER z Ďáblovy studánky Miřátská Pavlína Fialová Dana, Mgr. Výborný2
366 15 třída otevřená AMADEUS Majlia Müller Tomáš Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý1
367 15 třída šampionů DREAM JOKER LOVESOME, Ch. MVDr Fialová Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC, RCACIB
368 15 třída šampionů Moorwood Against All Odds, Ch. Eichhorst Jutta Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
369 15 třída veteránů Moorwood Orange Craftsman Eichhorst Jutta Fialová Dana, Mgr. Výborný1, BOV
370 15 třída dorostu GALADRIEL BLUE z Říše fantazie Paldusová Veronika Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
371 15 třída mladých Abigail Labská přehrada Smržová Pavla Fialová Dana, Mgr. Výborný4
372 15 třída mladých ANGIE Sparks of the Tempest Rejnová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný
373 15 třída mladých BRIANKA Zahrada dětí Novotná Zdeňka Fialová Dana, Mgr. Výborný
374 15 třída mladých First Lady ze Shetlandů Kalubcová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
375 15 třída mladých GLAMOUR GLORY ze Shetlandů Ježdíková Lucie Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý
376 15 třída mladých NO NAME Fort Fox Lišková Vlasta Fialová Dana, Mgr. Výborný2
377 15 třída mladých Whisperings Of Spring z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný3
378 15 mezitřída Blue Witch Gleam of Hope Fabrice Bastien Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB
379 15 mezitřída Daiquiri Beryllova krev Pochobradská Aneta Fialová Dana, Mgr. Výborný4
380 15 mezitřída JESSIKA Manepo Ideál Bočková Ivana Fialová Dana, Mgr. Výborný3
381 15 mezitřída RED VELVET ze Skalní vyhlídky Junová Světlana Fialová Dana, Mgr. Dobrý
382 15 mezitřída VIGNETTE z Ďáblovy studánky Novotná Iveta Fialová Dana, Mgr. Absence
383 15 mezitřída Yellow Yasmine z Arcamony MVDr Fialová Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
384 15 třída otevřená Aikon Aqarella Bohemica Kotková Libuše Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
385 15 třída šampionů CH. MAILLEE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB