Iris

Národní výstava - Mladá Boleslav 21.7.2007

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Dr. P. Szemraj (PL)

Pes : Třída mladých - pracovní - vítězů
Fena : Třída štěňat - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů

 

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Dr. P. Szemraj (PL)

Pes : Třída dorostu - mladých - otevřená - vítězů
Fena : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená

 

Šeltie - rozhodčí: MVDr. Eva Fialová

Pes : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů

 

Kolie dlouhosrstá

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Fantastic Mike Moravia Galaxy
nar: 17. 10. 2006
o: Rosegarden Brywling Brian
m: Beatris Gold Moravia Galaxy
chov: L. Eliášová
maj: L. Eliášová
V2

Atrej z Lužické zahrady
nar: 14. 5. 2006
o: ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dara Black Toronto Bohemia
chov: Mgr. L. Rýdlová
maj: Mgr. L. Rýdlová
VD3

Bengee z Údolí Lužnice
nar: 25. 3. 2006
o: Big Gold Bear Noko Bohemia
m: Blake Gold Vlčí žleb
chov: M. Hruška
maj: A. Ostrá
VD4

The Lovestory Noko Bohemia
nar: 27. 4. 2006
o: Go To Roclynn Noko Bohemia
m: Eclipse Noko Bohemia
chov: : J. Novák
maj: M. Fiala

Pes - Třída pracovní

V1
CAC
Affable Alfi Ronna Bohemia
nar: 18. 12. 2003
o: ICh. Voodoo's Vow ze Zlaté jalny
m: Ch. Channy Gladys
chov: E. Náhlovská
maj: J. Balcar

 

Pes - Třída vítězů

V1
CAC, NV BOB
Dreamer Karino Bohemia
nar: 14. 1. 2006
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: K. Janýška
maj: Z. Janýšková

 

Fena - Třída štěňat

VN1

Brigitte z Jasmínových hor
nar: 16. 2. 2007
o: Funky Town Percy of Kassiopeia
m: Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia
chov: M. Kolátková
maj: M. Kolátková

 

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Beltane Witch des Beldones
nar: 23. 1. 2006
o: Aaronwell Antique Gold At Brilyn
m: Carostar Pure Foille
chov: O. Foy
maj: L. Kucková
V2

Wanneta Black Vermiko
nar: 1. 4. 2006
o: Sanssouci von Crottorf
m: Peggy Black Vermiko
chov: M. Koubek
maj: V. Růžičková-Akewe
V3

Adélka z Lužické zahrady
nar: 14. 5. 2006
o: ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dara Black Toronto Bohemia
chov: Mgr. L. Rýdlová
maj: maj: J. Rašín
V4

Kiss'N'Tell African Gold
nar: 30. 6. 2006
o: ICh. Erin Krásná louka
m: Here's A Heart African Gold
chov: J. Fialová
maj: J. Rašín

Fena - Mezitřída

V1
CAC
Doris Karino Bohemia
nar: 14. 1. 2006
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: K. Janýška
maj: Z. Janýšková
V2
R.CAC
Aranka Chytrá kráska
nar: 29. 9. 2005
o: Dee River Boy Noko Bohemia
m: Quidara Kráska samoty
chov: E. Bezděková
maj: E. Bezděková

Fena - Třída otevřená

V1

Melody d'Amour ze Zlaté jalny
nar: 17. 1. 2004
o: One For All ze Zlaté jalny
m: Bloody Mary v. Crottorf
chov: J. Křečková
maj: J. Křečková
VD2

Angelika od Dennynky
nar: 10. 7. 2002
o: Ch. Solar Danilo Alkami
m: Mannequin Hil Alkami
chov: M. Setichovská
maj: M. Setichovská

Fena - Třída vítězů

V1
CAC
NV
Nicolaysen's Nanu Nana
nar: 4. 1. 2006
o: Ch. Heartbreaking Jake vom Haus Rosenpracht
m: Yucca vom Belvedere
chov: A. Nicolaysen
maj: L. Petrášková

 

 

Kolie krátkosrstá

Pes - Třída dorostu

VN1

Arnold of Bohemia Balada
nar: 6. 1. 2007
o: Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers
m: Gaya Krásná louka
chov: S. Havlíčková
maj: M. Drdová

 

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Tanning Reggae
nar: 6. 8. 2006
o: ICh. Monogram's Gentleman O'Quaemac
m: Ch. Tanning Lee Remick
chov: R. Laurilla
maj: Mgr. I. Horská

 

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
Čáryfuk Nirreterrit
nar: 12. 7. 2005
o: Markylla's Magic Star Award
m: Bayla Bayla Nirreterrit
chov: Z. Šusterová
maj: A. Šulcová

 

Pes - Třída vítězů

V1
CAC, NV
BOB
Georg Krásná louka
nar: 1. 3. 2005
o: Ch. Cake Krásná louka
m: ICh. Celine vom Ihlpol
chov: M. Ouředníková
maj: M. Kroupová

 

Fena - Třída dorostu

VN1

Anabela of Bohemia Balada
nar: 6. 1. 2007
o: Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers
m: Gaya Krásná louka
chov: : S. Havlíčková
maj: . Ajmová

 

Fena - Třída mladých

VD1

Ankara Bila Kaífa
nar: 2. 10. 2006
o: Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers
m: Alfa Arien Mighty's Spring Meadow
chov: D. Ungerová
maj: Š. Tvrdá

 

Fena - Mezitřída

V1
CAC
Mighty's Spring Meadow Beatrix Lady
nar: 13. 11. 2005
o: Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers
m: Egret Krásná louka
chov: J. Semianová
maj: L. Ajmová
V2
R.CAC
Jm Honey Krásná louka
nar: 5. 3. 2006
o: ICh. OneWay's Miraculix
m: ICh. Beauty Krásná louka
chov: M. Ouředníková
maj: M. Ouředníková

 

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
NV
Gaya Krásná louka
nar: 1. 3. 2005
o: ICh. Cake Krásná louka
m: ICh. Celine vom Ihlpol
chov: M. Ouředníková
maj: S. Havlíčková
V2
R.CAC
Ellen Krásná louka
nar: 7. 4. 2004
o: Being A Dream Alkami
m: Celine vom Ihlpol
chov: M. Ouředníková
maj: M. Bajerová

 

 

Šeltie

Pes - Třída štěňat

VN

Anry z Vesničky u hranic
nar: 30. 1. 2007
o: Irbin z Vesničky u hranic
m: Preisy z Vesničky u hranic
chov: J. Čurda
maj: M. + M. Vaněčkovi

 

Pes - Třída dorostu

N

Ajlee z Duhové aury
nar: 17. 12. 2006
o: Craven ze Skalní vyhlídky
m: Ygrande Black Vlčí žleb
chov: . Sedláček
maj: P. Kočnarová

 

Pes - Třída mladých

V1

Jack Sparrow ze Zlaté hvězdy
nar: 14. 6. 2006
o: Grandgables Dressed to Impress
m: Nancy Nymph ze Shetlandů
chov: D. Tučková
maj: D. Tučková
VD2

Jawan Blue Slapská alej
nar: 12. 5. 2006
o: Žaki z Vesničky u hranic
m: Aranka Táborské hvozdy
chov: D. Fialová
maj: D. a V. Fialovi
VD3

Bravo od Kamenité říčky
nar: 1. 5. 2006
o: Eso z Josefovské pevnosti
m: Annel z Lánských lesů
chov: J. Hnídková
maj: Ing. arch. L. Zídková

Pes - Mezitřída

V1
CAC
Elliot von Crottorf
nar: 29. 7. 2005
o: ICh. Ariom Socrates
m: Isidore Black von Crottorf
chov: D. von Hahn
maj: D. + V. Fialovi
V2
R.CAC
Cedrik z Dřevěné chaloupky
nar: 26. 10. 2005
o: Marvitholl Iskander
m: Happy Chance z Ďáblovy studánky
chov: M. Sčebelová
maj: J. Zemková
VD3

Bargo Stříbrné doly
nar: 25. 8. 2005
o: Craven ze Skalní vyhlídky
m: Bibien Manepo Ideál
chov: I. Bočková
maj: I. Bočková

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu
nar: 28. 12. 2005
o: Marvitholl Iskander
m: Tootsie ze Souhvězdí Orionu
chov: M. Vaněčková
maj: M. + M. Vaněčkovi
V2
R.CAC
Eso z Josefovské pevnosti
nar: 10. 4. 2003
o: Atrej z Josefovské pevnosti
m: Aireen Indyk
chov: : E. Plíštilová
maj: Ing. arch. L. Zídková
V3

Moorwood Orange Craftsman
nar: 10. 4. 2002
o: Hillacre Hot Of The Press
m: Ch. Moorwood Orange Bounet
chov: B. + P. Svarstad
maj: J. Eichhorst
VD4

Caddy ze Skalní vyhlídky
nar: 24. 7. 2003
o: Ich. Cataway's Rising Sun
m: Ch. Barbie Girl Smaal Kim
chov: E. Kalendová
maj: J. Kracík
VD

Hokus-Pokus Smaal Kim
nar: 8.5.2004
o: Dippersmoor Dignified
m: Orchidea Black z Ďáblovy studánky
chov: ing. Z. Koláček
maj: P. Miřatská

 

Pes - Třída vítězů

V1
CAC, KV
BOB
CH. Nifty Merlin z Ďáblovy studánky
nar: 6. 9. 2004
o: Rock'n Roll z Ďábl. studánky
m: Cascade z Ďábl. studánky
chov: M. Svobodová
maj: M. Eis

 

Fena - Třída štěňat

VN
Enny Keep Smiling z Heřmanova dvora
nar: 29. 1. 2007
o: Ch. Oliver Twist z Ďábl. studánky
m: Pretty Raisa ze Shetlandů
chov: : M. Heřman
maj: M. Heřmanová

Fena - Třída dorostu

VN

Madlenka z Karlova hrádku
nar: 11. 11. 2006
o: Ch. Dux z Vesničky u hranic
m: Alka z Trmických polí
chov: I. Musílková
maj: A. Nováková
N

Líza z Karlova hrádku
nar: 6. 11. 2006
o: Zirl Black Vlčí žleb
m: Jasněnka z Karlova hrádku
chov: I.Musílková
maj: E.Nováková

Fena - Třída mladých

V1

Julieta Blue Slapská alej
nar: 12.5.2006
o: Žaki z Vesničky u hranic
m: Aranka Táborské hvozdy
chov: D.Fialová
maj: D. a V.Fialovi
V2

Bubu Blue Jeniffer
z Heřmanova dvora

nar: 20.9.2006
o: Ch.Oliver Twist z Ďáblovy studánky
m: Klarrisa ze Shetlandů
chov: M.Heřman
maj: M.Heřman
VD3

Kiki ze Zlaté hvězdy
nar: 22.6.2006
o: Robin Hood ze Shetlandů
m: Denny ze Zlaté hvězdy
chov: D.Tučková
maj: D.Tučková
VD4

Bessy z Jasmínových hor
nar: 19.7.2006
o: Hillebar Hlinecký svah
m: Leydy Hlinecký svah
chov: M.Kolátková
maj: L.Kadeřábková
VD

Desire Gold Ria-Henria
nar: 16.5.2006
o: Amaretto Smaal Kim
m: And You Henria Slapská alej
chov: Š.Stará
maj: P.Bendová

Fena - Mezitřída

V1
CAC, NV
BOB
Coquette ze Souhvězdí Orionu
nar: 28.12.2005
o: Ch.Marvitholl Iskander
m: Tootsie ze Souhvězdí Orionu
chov: M.Vaněčková
maj: M.Svobodová
V2
r.CAC
Comtessa ze Souhvězdí Orionu
nar: 28.12.2005
o: Ch.Marvitholl Iskander
m: Tootsie ze Souhvězdí Orionu
chov: M.Vaněčková
maj: M.+M.Vaněčkovi
V3

Babette Shandy Balambi
nar: 1.11.2005
o: Marvitholl Iskander
m: Shakira Sněžný tygr
chov: A.Balejová
maj: B.Fričová
D4
Barbí Stříbrné doly
nar: 25.8.2005
o: Craven ze Skalní vyhlídky
m: Bibien Manepo Ideál
chov: I.Bočková
maj: J.Novák

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Josephine z Ďáblovy studánky
nar: 11.9.2003
o: Saxa Vord Herbert Morrison
m: ICh.Carmen Merydor
chov: M.Svobodová
maj: M.Svobodová
V2

Bonnie Gold Lenfir
nar: 28.10.2005
o: Petr Pan Sněžný tygr
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: L.Lelková
maj: L.Lelková
V3

Pot Pouri z Ďáblovy studánky
nar: 15.3.2005
o: Knick-Knack Bohemia Platina
m: Duplicate z Ďáblovy studánky
chov: M.Svobodová
maj: M.Smolová
VD4

Baronesse ze Souhvězdí Orionu
nar: 21.12.2005
o: Ch.Amico z Dače
m: Smiling Samantha ze Shetlandů
chov: M.Vaněčková
maj: M.+M.Vaněčkovi

Fena - Třída vítězů

V1
CAC
Ch.Enny ze Zlaté hvězdy
nar: 30.10.2004
o: Caramel Cameo ze Shetlandů
m: Klarissa ze Shetlandů
chov: Klarissa ze Shetlandů
maj: M.Heřman