Iris

Národní výstava psů Brno
23.10.2014 - 26.10.2014

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
1845 3 třída dorostu Gambell van het Melkmeisje Schmidt Diana Svobodová Mlada Velmi nadějný1
1846 3 třída mladých Alviero Silver Dream Celestial Glamour Váchová Marcela Svobodová Mlada Výborný2
1847 3 třída mladých Orlean New Monfort Geyler Alexander Svobodová Mlada Výborný1, CAJC
1848 3 mezitřída Exclusive Edition of African Gold Brodíková Šárka Svobodová Mlada Výborný1, CAC
1849 3 mezitřída Fredy Black Fredina Agi Luža František Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1850 3 třída otevřená Absolut Lover vom Haus Rosenpracht Fontanelli Marco Svobodová Mlada Absence
1851 3 třída otevřená Blockbaster Da Vinci Luckwearer Markova Nadezda Svobodová Mlada Absence
1852 3 třída vítězů Barca van het Melkmeisje Schmidt Diana Svobodová Mlada Výborný4
1853 3 třída vítězů Born for Agara and African Gold Matoušková Tereza Svobodová Mlada Výborný1, CAC, NV, BOS
1854 3 třída vítězů Cato Čin-Čin Pet Kopalová Marie Svobodová Mlada Velmi dobrý
1855 3 třída vítězů Hocus Pocus Campobellói Kiss Kiss Mária Svobodová Mlada Velmi dobrý
1856 3 třída vítězů Nazareno Gabrielli Nero della Cambianella Shalaeva Natalia Svobodová Mlada Výborný
1857 3 třída vítězů Painted Black for Glory Way Fridens Novislavskie Svetlana & Oleg Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1858 3 třída vítězů Wicani Starlight Dancer Turovtseva Yulia Svobodová Mlada Výborný3
1859 3 třída veteránů Leonardo Da Vinci Niksend Markova Nadezda Svobodová Mlada Absence
1860 3 třída štěňat Enchantress Esmee of Nice Sunrise Lindaurová Helena Svobodová Mlada Velmi nadějný1
1861 3 třída dorostu Charme Fille Lago Benea Gogolínová Jitka Svobodová Mlada Velmi nadějný1
1862 3 třída mladých Annick Noir Brillant Celestial Glamour Lukešová Jitka Svobodová Mlada Výborný3
1863 3 třída mladých Farah van het Melkmeisje Schmidt Diana Svobodová Mlada Výborný2
1864 3 třída mladých Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky Smočková Zdeňka Svobodová Mlada Výborný4
1865 3 třída mladých Fixed Idea from River Agara Matoušková Tereza Svobodová Mlada Výborný1, CAJC
1866 3 mezitřída Chloé Of Radway Nyitramenti Kiss Mária Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1867 3 mezitřída Nessiata Blue Dream von der Ischlerbahn Cerhová Kamila Svobodová Mlada Výborný1, CAC
1868 3 mezitřída Not believe in Love Zexwood Schmidt Diana Svobodová Mlada Absence
1869 3 třída otevřená Alcantara Benedister Bukovi Mária Svobodová Mlada Výborný
1870 3 třída otevřená Giulia D'Or Lago Benea Váchová Marcela Svobodová Mlada Výborný2
1871 3 třída otevřená Gracious Goddess Ronna Bohemia Náhlovská Eva Svobodová Mlada Výborný3
1872 3 třída otevřená Just for Fun Fridens Semushina N. Svobodová Mlada Výborný1, CAC, NV, BOB
1873 3 třída otevřená Straight from the Heart Lidok's Oklescen Lidija Svobodová Mlada Výborný4
1874 3 třída vítězů Alpain Sunflower Luckwearer Markova Nadezda Svobodová Mlada Absence
1875 3 třída vítězů Close & Closer To African Gold Švecová Hana Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1876 3 třída vítězů Fame Emotion Fridens Novislavskie Svetlana & Oleg Svobodová Mlada Výborný4
1877 3 třída vítězů Chanell Královský dar Lindaurová Helena Svobodová Mlada Výborný1, CAC
1878 3 třída vítězů Astromelias Jeweled Sky with Wicani Turovtseva Yulia Svobodová Mlada Výborný3
1879 3 třída vítězů Monsolana Blackstar Fontanelli Marco Svobodová Mlada Absence

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
1880 3 třída mladých Bunbury al Bader Vašíčková Nikola Svobodová Mlada Výborný1, CAJC, BOJ
1881 3 třída mladých Cool Corona Collected Memories Kornum Sinna Svobodová Mlada Absence
1882 3 třída mladých Galenit Leneli Ambrožová Markéta Svobodová Mlada Výborný2
1883 3 mezitřída Flying Finn Kangasvoukon Kornum Sinna Svobodová Mlada Výborný1, CAC
1884 3 mezitřída Guru Leneli Poslušná Michaela Svobodová Mlada Výborný
1885 3 třída otevřená Angus Gustík Zlatíčko Fejks Michal Svobodová Mlada Výborný4
1886 3 třída otevřená Clark z Tau'Ri Mertová Lenka Svobodová Mlada Výborný3
1887 3 třída otevřená Clingstone's For That Askainen Satu & Zaytseva E. Svobodová Mlada Výborný1, CAC
1888 3 třída otevřená Elegán Leneli Šifaldová Taťána Svobodová Mlada Výborný
1889 3 třída otevřená Elixír lásky Leneli Kouřilová Markéta Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1890 3 třída pracovní Dongo z Tau´Ri Vraspírová Edita Svobodová Mlada Výborný1, CAC
1891 3 třída vítězů Anthony z Tau'Ri Mertová Lenka Svobodová Mlada Výborný3
1892 3 třída vítězů Boomerang Collected Memories Kornum Sinna Svobodová Mlada Výborný1, CAC, NV, BOS
1893 3 třída vítězů Daffy-Dor-Dispater of Glenmorangie Kouřilová Markéta Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1894 3 mezitřída Cinnaberry's Sirocco Vosyková Monika Svobodová Mlada Výborný1, CAC, NV
1895 3 mezitřída Make My Day Clingstone`s Zaytseva Elena Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1896 3 třída otevřená Foreasted Clingstone`s Zaytseva Elena Svobodová Mlada Výborný1, CAC
1897 3 třída otevřená Pocahontas Clingstone's Gogolínová Jitka Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1898 3 třída vítězů Alina Collected Memories Kornum Sinna Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1899 3 třída vítězů Joyce Krásná Louka Ouředníková Michaela Svobodová Mlada Výborný1, CAC
1900 3 třída veteránů Gill Krásná Louka Ouředníková Michaela Svobodová Mlada Výborný1, BOV, BOB

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
1985 7 třída štěňat F- Five fingers in the face Medina Mayurca Hermo Beatriz Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
1986 7 třída dorostu Dress Code z Ďáblovy Studánky Larsen Anna Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
1987 7 třída mladých Keepsake Kailo ze Shetlandů Kalubcová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
1988 7 třída mladých Light My Fire Amoreno Larsen Anna Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
1989 7 třída mladých Pele Lustrous Kosarskaia Olga Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
1990 7 mezitřída All My Dreams Al Bader Švajdlenková Martina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
1991 7 mezitřída Back in black Sparks of the Tempest Fabrice Bastien Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
1992 7 mezitřída Matheo Stříbrné doly Bočková Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
1993 7 třída otevřená Design Chaser Japaro Yazvinskaya Svetlana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
1994 7 třída otevřená Indeed Lovely Harwish Akimova Eugenia Akimoba Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
1995 7 třída otevřená Michelangelo iz Grafskogo Pomestija Baydina Anastasia Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
1996 7 třída otevřená Rafael iz Grafskogo Pomestija Golunova Liudmila Fiala Vladimír, MVDr. Absence
1997 7 třída otevřená Shades Of Opal Evad Tangnes Sissel Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
1998 7 třída vítězů Evrostar Jetstone Pugacheva Olga Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
1999 7 třída vítězů Marvitholl Yantar Dreslerová Šárka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
2000 7 třída vítězů Microgarden's Look This Way Johannessen Ann-Cathrin Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
2001 7 třída vítězů Something Special Flyland Kreslina Svetlana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, NV, BOB
2002 7 třída veteránů Dream Come True Pomking Pedersen Lone Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1
2003 7 třída dorostu Like a Luna ze Shetlandů Kalubcová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
2004 7 třída mladých Heidy z Říše fantazie Müller Tomáš Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
2005 7 třída mladých Holčička Black z Vesničky u hranic Michalcová Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
2006 7 třída mladých Inka Blau z Vesničky u hranic Lišková Kateřina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
2007 7 třída mladých Lovena Princess Kotomin's Platun Maria Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
2008 7 třída mladých Muskat Wine Marvitholl Putsko Natalya Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
2009 7 třída mladých Skazka Na Noch s Egerskoy Slobody Serova M Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
2010 7 mezitřída Deep Blue Debbie Kraemer's Kraeme´r Vivi Fiala Vladimír, MVDr. Absence
2011 7 mezitřída Fortune Tinklebelle Pánková Kateřina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
2012 7 mezitřída Magic History Mellsjohogda's Tangnes Sissel Fiala Vladimír, MVDr. Absence
2013 7 mezitřída Margo Sielos Draugas Černova Viktorija Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
2014 7 třída otevřená Amber Rose Mainland´s Larsen Anna Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
2015 7 třída otevřená Annabelle Larsen Anna Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
2016 7 třída otevřená Belle Fleur Katrilon´s Pereverzeva O. Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, NV, BOS
2017 7 třída otevřená Callie Blue Malá Magura Dušková Kateřina Fiala Vladimír, MVDr. Velmi dobrý
2018 7 třída otevřená Jemma Stasyline Baydina Anastasia Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
2019 7 třída otevřená Katrilon's Black & White Rose Kibizeva Elena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
2020 7 třída otevřená Microgarden's Steals Your Heart Hellberg Rune Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
2021 7 třída pracovní Cesmína z Grobovské vinice Janatová Žaneta Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
2022 7 třída vítězů Gleam of Hope Blue Witch Fabrice Bastien Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
2023 7 třída vítězů Honey Smile Katrilon's Sysolyatina Darija Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
2024 7 třída vítězů Marmalade Marvitholl Putsko Natalya Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
2025 7 třída vítězů Microgarden's Right On Johannessen Ann-Cathrin Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
2026 7 třída vítězů So Perfect Flyland Černova (Kuznecovaite) Viktorija Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
2027 7 třída vítězů Yatzy Yasmine Kraecmer´s Dreslerová Šárka Fiala Vladimír, MVDr. Absence
2028 7 třída vítězů Zvezdnaya Lady Kotomin*s Shten Elena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
2029 7 třída veteránů Zobel Hvidebro Larsen Anna Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, BOV