Iris

Mezinárodní výstava psů Duo - CACIB Brno
5.2.2011 - 6.2.2011

Kolie dlouhosrstá: sobota - rozhodčí: V. Fiala, CZ  neděle - rozhodčí: L.Jančík, CZ

Kolie krátkosrstá: sobota - rozhodčí: V. Fiala, CZ neděle - rozhodčí: L.Jančík, CZ

Šeltie: sobota - rozhodčí: B. Ovesná, CZ  neděle - rozhodčí: L.Jančík, CZ

Kolie dlouhosrstá - sobota

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
412 Pes třída dorostu FALCO from Graslic hills Valníčková Zuzana V1
413 Pes třída mladých AMORE MIO New Marton Vránová Emília VD
414 Pes třída mladých Dallinaire Quest to the Top Valníčková Zuzana V3
415 Pes třída mladých DARK SIDE OF Ever After Kwasniaková Eva V4
416 Pes třída mladých ETIEN GOLD od Dennynky Bačinová Radka V
417 Pes třída mladých Huligan from Ospern Wohles Joseph V2
418 Pes třída mladých NORMAN Noko Bohemia Šťastný Jiří VD
419 Pes třída mladých Poker Face vom Old Tom Švecová Hana V1,NMJ
420 Pes mezitřída CASANOVA z Josefovské pevnosti Švecová Hana V
421 Pes mezitřída Dakhil al Bait od Mohtarów El Mohtar Ewa V4
422 Pes mezitřída ENCORE AT Ever After Horáková Eva V3
423 Pes mezitřída ENDREW z Jasmínových hor Němečková Pavla VD
424 Pes mezitřída Esprit Ever After Blažková Hana V2,res.CAC,res.CACIB
425 Pes mezitřída Nyitramenti Eusebio Balázsovist Janos V1,CAC,CACIB
426 Pes mezitřída Old Golden Gates Reward for Devotion Brezík Viera a Róbert V
427 Pes mezitřída VISION IN BLUE African Gold Bálková Iveta VD
428 Pes třída otevřená ALKET ZLATÝ Dominance Kubín Jiří V3
429 Pes třída otevřená EARL Noko Bohemia Novák Jiří NENASTOUPIL
430 Pes třída otevřená CHEYENNE Leawrey Kucková Libuše V1
431 Pes třída otevřená KEEP COOL African Gold Crha Ladislav V4
432 Pes třída otevřená Treveri Dream Fantasy Cuppini Paola V2
433 Pes třída šampionů Jolly Joker vom Old Tom Schneider Nadine & Matthias V3
434 Pes třída šampionů Prescott Fatranský sen Fančovič Bohuš V3
435 Pes třída šampionů Your Silver Sunshine vom Haus Rosenpracht Schneider Nadine & Matthias V2.RES.CAC
436 Fena třída dorostu ODETA z Rozkvetlé doliny Sokol Jiří VN1
437 Fena třída dorostu ORIANA z Rozkvetlé doliny Crhová Kateřina NENASTOUPIL
438 Fena třída dorostu Xplain me it African Gold Přibylová Jaroslava VN2
439 Fena třída mladých Abigail Pieses of the Dreams Kovácsová Marcela VD
440 Fena třída mladých ANABEL Pieses of the Dreams Dostálová Lenka VD
441 Fena třída mladých ANDY AFRICAN GOLD z Bohušova vrchu Kudrová Ivana NENASTOUPIL
442 Fena třída mladých DOUBLE DELIGHT Ever After Valníčková Zuzana V2
443 Fena třída mladých ELINOR z Údolí Lužnice Hruška Miroslav V3
444 Fena třída mladých FLORETTA z Jasmínových hor Němečková Pavla VD
445 Fena třída mladých ISOLDA Leawrey Kucková Libuše V1,CAJC
446 Fena třída mladých Queen of Show Dallinaire Gogolínová Jitka
447 Fena třída mladých WATER NYMPH African Gold Hanušová Kateřina V4
448 Fena mezitřída Connaissance Lago Benea Gogolínová Jitka V4
449 Fena mezitřída EASY EASY Ever After Nováková Lucia V2,RES.CAC
450 Fena mezitřída ENTIRELY Ever After Vančová Hana V1,CAC
451 Fena mezitřída Xclusiv Model vom Adlerwappen Reslerová Jitka V3
452 Fena třída otevřená AFRICAN GOLD Niarra Reslerová Jitka V1,CAC,CACIB,BOB
453 Fena třída otevřená ALBASTRA ZLATÁ Dominance Šelleová Alla V
454 Fena třída otevřená Amelie Marytrav Mgr. Vojtková Klára V4
455 Fena třída otevřená Edgy of Slatestone Wohles Joseph V
456 Fena třída otevřená FIRE LADY Leawrey Zajíčková Barbora V
457 Fena třída otevřená Hot Black Coffee Ko-To-Ra Chabičovská Svatava V3
458 Fena třída otevřená Kristmas Lav Miss Wow Wow Balázsovist Janos
459 Fena třída otevřená LOUISE Krásná louka Kwasniaková Eva V
460 Fena třída otevřená MING GOLD Moravia Classic Skálová Daniela VD
461 Fena třída otevřená Old Golden Gates Perfecta Valníčková Zuzana V2,RES,CAC
462 Fena třída šampionů BLIND DATE Ever After Nováková Lucia NENASTOUPIL
463 Fena třída šampionů Golden Hanna vom Rhododendronwalchen Gogolínová Jitka V2,RES.CAC
464 Fena třída šampionů Hey Jude Della Collina dei Ciliegi Cuppini Paola D
465 Fena třída šampionů Over the Top African Gold Gajdoštíková Kristina V1,CAC,res.CACIB
466 Fena třída veteránů Dancing Queen von der Blankenburg Valníčková Zuzana V1,NEJ.VETERAN

Kolie krátkosrstá - sobota

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
467 Pes třída dorostu Dongo z Tau´Ri Vraspírová Edita VN1
468 Pes třída mladých BEATHAN Bohemia Elenor Procházková Petra V1,CAJC
469 Pes mezitřída ARTEMUS Bohemia Elenor Stuchlíková Eva V1,CAC,res.CACIB
470 Pes třída otevřená Alegro Star Adeteva Adeteva Nováčková Šárka V1
471 Pes třída šampionů BLUE MOON Leneli Pavlíková Erika V1,CAC,CACIB
472 Fena třída dorostu MERCEDES Krásná louka Palatková Ježková Martina VN1
473 Fena třída mladých Berat Grenay Mottlová Lucie V1,CAJC,NMJ
474 Fena třída mladých Brigantia Bohemia Elenor Slezáková Monika VD3
475 Fena třída mladých CORTINA z Roztockého zámku Bajerová Marta VD4
476 Fena třída mladých Ginger Geronima Mighty´s Spring Meadow Ličková Monika V2
477 Fena mezitřída LILLIAN Krásná louka Loužecká Zdeňka V1,CAC
478 Fena třída otevřená Cranberry Flying Ear Horská Ivana V1,CAC
479 Fena třída šampionů Joyce Krásná Louka Ouředníková Michaela V1,CAC,CACIB,BOB
480 Fena třída šampionů Natalain Normandia Rudenko Polina V2,res.CAC,res.CACIB

Šeltie - sobota

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
532 Pes třída dorostu VERON BLAU z Vesničky u hranic Čurda Jaroslav nepřít.
533 Pes třída mladých COLINS Bonny Dux Řehák Pavel V1, CAJC
534 Pes třída mladých GRENDY Stříbrné doly Šumpela Denis V2
535 Pes mezitřída Bodie z Otvovické skály Molcarová Věra V
536 Pes mezitřída Borgi Moravské srdce Raczová Jana V3
537 Pes mezitřída Mon Tou Tou Shelteam Kalendová Ewa V1, CAC, res.CACIB
538 Pes mezitřída OTTELO z Vesničky u hranic Kuttelvašerová Jitka V3
539 Pes mezitřída PIED POKERFACE ze Shetlandů Kalubcová Hana V2, res.CAC
540 Pes třída otevřená ANDY Alexandria Gold Bartoník Vladimír VD
541 Pes třída otevřená ASLAN z Polické Krčmy Mikulášková Miroslava V
542 Pes třída otevřená Eastdale Just a Image of Luck Bočková a Kalendová Ivana V2, res.CAC
543 Pes třída otevřená My Grand Black Illusion Navarette Lanšperková Miroslava V3
544 Pes třída otevřená Tiakina the Crown Prince Kramer Marc V1, CAC, CACIB
545 Pes třída otevřená Zulus Lohrien Pillárová Jolana V4
546 Pes třída šampionů FLIPPIE ze Skalní vyhlídky Habrová Veronika V2, res.CAC
547 Pes třída šampionů Lakewood N Belmar's Eddy Tučková Dana V1, CAC
548 Pes třída šampionů SIRIUS STARLET z Benešovské zahrady Semerádová Dagmar V3
549 Fena třída dorostu Origami z Ďáblovy studánky Janečková Svatava VN1
550 Fena třída mladých Baqunisile Modrá odysea Molcarová Věra VD
551 Fena třída mladých BLACKBERRY Drsná Vysočina Tunklová Vladimíra V4
552 Fena třída mladých Bonnet Borodin Alexandria Gold Martináková Jana V
553 Fena třída mladých BRIGIT BORODIN Alexandria Gold Vichta Petr V
554 Fena třída mladých Gar Bage Can Koryfej Dubovská Magda V
555 Fena třída mladých CHANNEL Manepo Ideál Slačíková Jitka V
556 Fena třída mladých JACKIE Chancy Remus Šnáblová Gabriela V
557 Fena třída mladých JESSIE z Vrchovinské stráně Chomoucká Eva V3
558 Fena třída mladých KLASSIC BEAUTY ze Skalní vyhlídky Novotná Zdeňka V2
559 Fena třída mladých UNITA BLACK Moravia Classic Hemelík Jiří V1, CAJC, NMJ
560 Fena mezitřída Aimee Gold z Českého dvora Martináková Jana VD
561 Fena mezitřída ATALANTA z Gröbovské vinice Kubranová Marie V2, res.CAC
562 Fena mezitřída Fanny Stříbrné Doly Fialová MVDr. Eva V4
563 Fena mezitřída FANTASY ze Zlaté hvězdy Tučková Dana V1, CAC, res.CACIB
564 Fena mezitřída GARA GOLD Pharlap Pillárová Jolana VD
565 Fena mezitřída GLORIE GOLD Pharlap Šimková Lucie V3
566 Fena třída otevřená AFRA Moravské srdce Habrová Veronika V3
567 Fena třída otevřená EBONNY z Dřevěné chaloupky Kašpárková Blanka V4
568 Fena třída otevřená Graffiti Perla z Polabí Hejduková Marcela nepřít.
569 Fena třída otevřená KIRA GOLD z Vesničky u hranic Čurda Jaroslav nepřít.
570 Fena třída otevřená Lakewood's n Belmar Elizabeth Tučková Dana V1, CAC
571 Fena třída otevřená NELA VALENTINE Smaal Kim Ambrožová Hana V2, res.CAC
572 Fena třída otevřená Wilma ze Shetlandů Horáková Anna nepřít.
573 Fena třída šampionů Borderline Country Graffiti Poschacher Heidi V1, CAC, CACIB, BOB
574 Fena třída šampionů Lustrous Kalipso Rudenko Polina V2, res.CAC
575 Fena třída šampionů UMMA QUEEN z Benešovské zahrady Semerádová Dagmar V3
576 Fena třída šampionů Unique Pearl z Arcamony Fialová MVDr. Eva nepřít.
577 Fena třída veteránů SORBONNE BLACK Moravské srdce Ocetková Petra V1, Nej. Veterán

Kolie dlouhosrstá - neděle

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5369 Pes třída dorostu DAG GOLD Fredina Agi Opršalová Romana VN1
5370 Pes třída mladých Alf Half Javanova Koláčková Barbora neúč.
5371 Pes třída mladých AMORE MIO New Marton Vránová Emília VD2
5372 Pes třída mladých Huligan from Ospern Wohles Joseph V1, CAJC, NMJ
5373 Pes mezitřída Belda z Dančí louky Z Dančí louky Barešová Martina neúč.
5374 Pes mezitřída Dakhil al Bait od Mohtarów El Mohtar Ewa V1, CAC, CACIB, BOB
5375 Pes mezitřída Nyitramenti Eusebio Balázsovist Janos V2, res.CAC
5376 Pes mezitřída VISION IN BLUE African Gold Bálková Iveta V3
5377 Pes třída otevřená ART WITH STAR from River Agara Hanušová Patrika V3
5378 Pes třída otevřená CHEYENNE Leawrey Kucková Libuše VD4
5379 Pes třída otevřená KEEP COOL African Gold Crha Ladislav V2, res.CAC
5380 Pes třída otevřená Treveri Dream Fantasy Cuppini Paola V1, CAC
5381 Pes třída šampionů Jolly Joker vom Old Tom Schneider Nadine & Matthias V2, res.CAC
5382 Pes třída šampionů Your Silver Sunshine vom Haus Rosenpracht Schneider Nadine & Matthias V1, CAC, res.CACIB
5383 Fena třída štěňat Zara Black Vermiko Vermiko Barešová Martina neúč.
5384 Fena třída dorostu ODETA z Rozkvetlé doliny Sokol Jiří neúč.
5385 Fena třída dorostu ORIANA z Rozkvetlé doliny Crhová Kateřina neúč.
5386 Fena třída dorostu Xplain me it African Gold Přibylová Jaroslava VN1
5387 Fena třída mladých Abigail Pieses of the Dreams Kovácsová Marcela V3
5388 Fena třída mladých ANDY AFRICAN GOLD z Bohušova vrchu Kudrová Ivana neúč.
5389 Fena třída mladých ENIGMA Skotská růže Štefkovičovi Karel a Kateřina V2
5390 Fena třída mladých ISOLDA Leawrey Kucková Libuše neúč.
5391 Fena třída mladých Queen of Show Dallinaire Gogolínová Jitka neúč.
5392 Fena třída mladých WATER NYMPH African Gold Hanušová Kateřina V1, CAJC
5393 Fena mezitřída AFRICAN GOLD Niarra Reslerová Jitka V1, CAC, CACIB
5394 Fena mezitřída EASY EASY Ever After Nováková Lucia V2, res.CAC, res.CACIB
5395 Fena mezitřída Cherinka Ducatti Piksa Adrianna V3
5396 Fena třída otevřená Edgy of Slatestone Wohles Joseph V4
5397 Fena třída otevřená FIRE LADY Leawrey Zajíčková Barbora V3
5398 Fena třída otevřená Kristmas Lav Miss Wow Wow Balázsovist Janos V1, CAC
5399 Fena třída otevřená Xclusiv Model vom Adlerwappen Reslerová Jitka V2, res.CAC
5400 Fena třída šampionů BLIND DATE Ever After Nováková Lucia neúč.
5401 Fena třída šampionů Golden Hanna vom Rhododendronwalchen Gogolínová Jitka V2
5402 Fena třída šampionů Hey Jude Della Collina dei Ciliegi Cuppini Paola V1

Kolie krátkosrstá - neděle

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5403 Pes třída dorostu Dongo z Tau´Ri Vraspírová Edita VN1
5404 Pes třída mladých BEATHAN Bohemia Elenor Procházková Petra V1, CAJC
5405 Pes třída mladých Fabulous Tim Flying Ear Fuksa Aleš V2
5406 Pes třída otevřená EN TEN TÝKY Nirreterrit Laníková Dagmar V1, CAC, res.CACIB
5407 Pes třída šampionů BLUE MOON Leneli Pavlíková Erika V1, CAC, CACIB
5408 Fena třída mladých Brigantia Bohemia Elenor Slezáková Monika V2
5409 Fena třída mladých CORTINA z Roztockého zámku Bajerová Marta V1, CAJC
5410 Fena třída mladých Ginger Geronima Mighty´s Spring Meadow Ličková Monika VD3
5411 Fena třída mladých Gracy Galaxy Mighty's spring meadow Fialová Petra neúč.
5412 Fena mezitřída LILLIAN Krásná louka Loužecká Zdeňka V1, CAC
5413 Fena třída otevřená BARBUCHA Flying Ear Fiantová Erika V2, res.CAC
5414 Fena třída otevřená Natalain Normandia Rudenko Polina V1, CAC, res.CACIB
5415 Fena třída šampionů Joyce Krásná Louka Ouředníková Michaela V1, CAC, CACIB, BOB

Šeltie - neděle

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5450 Pes třída otevřená Belmars Above N Beyond Tučková Dana V1, CAC, res.CACIB
5451 Pes třída otevřená COCTAIL z Ďáblovy studánky Gregorová Jana V2, res.CAC
5452 Pes třída otevřená Ozzy Smaal Kim Brzobohatá Iveta V4
5453 Pes třída otevřená Zulus Lohrien Pillárová Jolana V3
5454 Pes třída šampionů Lakewood N Belmar's Eddy Tučková Dana V2, res.CAC
5455 Pes třída šampionů SIRIUS STARLET z Benešovské zahrady Semerádová Dagmar V1, CAC, CACIB
5456 Fena třída mladých BLACKBERRY Drsná Vysočina Tunklová Vladimíra V3
5457 Fena třída mladých BRIGIT BORODIN Alexandria Gold Vichta Petr V4
5458 Fena třída mladých BY MY SHOW STAR Lost in Love Grzesiek Izabela VD
5459 Fena třída mladých Gar Bage Can Koryfej Dubovská Magda neúč.
5460 Fena třída mladých Grazel Bukolika Rudenko Polina VD
5461 Fena třída mladých CHANNEL Manepo Ideál Slačíková Jitka V
5462 Fena třída mladých JESSIE z Vrchovinské stráně Chomoucká Eva V2
5463 Fena třída mladých UNITA BLACK Moravia Classic Hemelík Jiří V1, CAJC, NMJ
5464 Fena mezitřída AIMI od Bezdynky Šeráková Helena neúč.
5465 Fena mezitřída ATALANTA z Gröbovské vinice Kubranová Marie V4
5466 Fena mezitřída Fanny Stříbrné Doly Fialová MVDr. Eva V1, CAC
5467 Fena mezitřída GLORIE GOLD Pharlap Šimková Lucie V3
5468 Fena mezitřída MAILLEE z Heřmanova dvora Heřmanová Zdeňka V2, res.CAC
5469 Fena třída otevřená EBONNY z Dřevěné chaloupky Kašpárková Blanka V4
5470 Fena třída otevřená EXTÁZE z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada V1, CAC, res.CACIB
5471 Fena třída otevřená GRAFIKA z Ďáblovy studánky Jelínková Jindřiška V
5472 Fena třída otevřená GRAND GENNIE Fort Fox Popelková Anna VD
5473 Fena třída otevřená Lakewood's n Belmar Elizabeth Tučková Dana V2, res.CAC
5474 Fena třída otevřená Lustrous Kalipso Rudenko Polina V3
5475 Fena třída šampionů Borderline Country Graffiti Poschacher Heidi V1, CAC, CACIB, BOB
5476 Fena třída šampionů UMMA QUEEN z Benešovské zahrady Semerádová Dagmar V3
5477 Fena třída šampionů Zathee Sněžný tygr Hronová Božena V2, res.CAC