Iris

Mezinárodní výstava psů Duo CACIB Brno
6.2.2016 - 7.2.2016

Kolie dlouhosrstá: sobota 6.2.2016,   neděle 7.2.2016

Kolie krátkosrstá: sobota 6.2.2016,  neděle 7.2.2016

Šeltie: sobota 6.2.2016,  neděle 7.2.2016

Kolie dlouhosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
389 37 třída štěňat Jack In Blue z Dančí louky Lafková Tereza Redlicka Anna Velmi nadějný1
390 37 třída štěňat Kipp Gold z Dančí louky Hanušová Kateřina Redlicka Anna Velmi nadějný2
391 37 třída mladých GASTON FOR QUIDARA Chytrá kráska Guzeeva Mariya Redlicka Anna Velmi dobrý2
392 37 třída mladých GOIA FOR QUIDARA Chytrá kráska Hanušová Kateřina Redlicka Anna Dobrý
393 37 třída mladých Protector Most-Majestic Petrášková Lenka Redlicka Anna Výborný1, CAJC, BOJ, BOS
394 37 mezitřída AARON Small Meadows Eretová Adéla Redlicka Anna Dobrý
395 37 mezitřída Morning Glory Ever After Novakova Lucia Redlicka Anna Velmi dobrý1
396 37 mezitřída Nicolaysen's XXL Xantos Gogolínová Jitka Redlicka Anna Absence
397 37 třída otevřená Etien Gold od Dennynky Korábečná Radka Redlicka Anna Dobrý
398 37 třída otevřená Mr.May Nyitramenti Vetišková Dagmar Redlicka Anna Velmi dobrý1
399 37 třída šampionů ABSOLUTE DYNAMITE OF THE WINDY LANDS Ukkola Teija Redlicka Anna Výborný1
400 37 třída šampionů Fredy Black Fredina Agi Luža František Redlicka Anna Výborný3
401 37 třída šampionů PERSONAL ANGEL MICHAEL DOMBROVSKAYA N. Redlicka Anna Výborný2
402 37 třída šampionů Rosegarden Zero Risk Tott Reinhard Redlicka Anna Výborný4
403 37 třída dorostu Tiramisu Uajt Sibod Petrášková Lenka Redlicka Anna Velmi nadějný1
404 37 třída mladých Amy Royal Cinnamon Matějková Lucie Redlicka Anna Výborný3
405 37 třída mladých HIREM ZLATÁ ERKARČA z Dančí louky Rašťák Ondřej Redlicka Anna Výborný2
406 37 třída mladých Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Redlicka Anna Výborný1, CAJC
407 37 třída mladých INKA Fredina Agi Procházková Jana Redlicka Anna Velmi dobrý4
408 37 třída mladých IREN Fredina Agi Kunčík Adam Redlicka Anna Velmi dobrý
409 37 mezitřída AMBER FIREFLY MIA OF Sitija Chabičovská Svatava Redlicka Anna Velmi dobrý
410 37 mezitřída Astra Small Meadows Jalůvková Tereza Redlicka Anna Velmi dobrý
411 37 mezitřída EFIFE ze Skalního vrchu Kwasniaková Eva Redlicka Anna Výborný2, RCAC
412 37 mezitřída Enchantress Esmee of nice Sunrise Lindaurová Helena Redlicka Anna Výborný3
413 37 mezitřída Frut of Sun MONSOLINA Kudrová Ivana Redlicka Anna Výborný1, CAC, RCACIB
414 37 mezitřída GAYA BLUE z Dančí louky Selingerová Zdeňka Redlicka Anna Velmi dobrý
415 37 mezitřída Lost and Found Ever After Tomíčková Veronika Redlicka Anna Výborný4
416 37 třída otevřená EBONY BRILLIANT OF African Gold Inquortová Věra Redlicka Anna Velmi dobrý3
417 37 třída otevřená FIXED IDEA from River Agara Matoušková Tereza Redlicka Anna Výborný1, CAC, CACIB, BOB
418 37 třída otevřená KRIZANTEM NYITRAMENTI Domrowskaya N. Redlicka Anna Velmi dobrý2
419 37 třída šampionů CLOSE & CLOSER TO African Gold Seligerová Zdeňka Redlicka Anna Výborný2
420 37 třída šampionů JEOPARDY Ever After Součková Martina Redlicka Anna Výborný1, CAC
421 37 třída veteránů BLIND DATE Ever After Novakova Lucia Redlicka Anna Výborný1, BOV

Kolie krátkosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
422 37 třída mladých Cu-Chaorach Treun Soroli Vraspírová Edita Redlicka Anna Výborný1, CAJC, BOJ, BOS
423 37 mezitřída Scotty Krásná Louka Šubertová Ivana Redlicka Anna Výborný2
424 37 mezitřída TOP Krásná louka Malíková Pavlína Redlicka Anna Výborný1, CAC, CACIB
425 37 třída otevřená ELIXÍR LÁSKY Leneli Kouřilová Markéta Redlicka Anna Výborný1, CAC, RCACIB
426 37 třída šampionů Dane Amor Sound Of Love Iivonen Päivi Redlicka Anna Výborný1, CAC
427 37 třída dorostu Biemme Daff Fun dog Procházková Andrea Redlicka Anna Velmi nadějný1
428 37 třída mladých Carmen In-Sitú Velková Tereza Redlicka Anna Výborný1, CAJC
429 37 třída mladých Casterly Rock Cinnaberry´s Palmová Markéta Redlicka Anna Velmi dobrý2
430 37 mezitřída Diamondfox One So Beautiful Iivonen Päivi Redlicka Anna Výborný1, CAC
431 37 mezitřída Chyť si mě Leneli Laníková Dagmar Redlicka Anna Výborný2, RCAC
432 37 třída otevřená Beatrice In-Sitú Mikulášková Markéta Redlicka Anna Velmi dobrý4
433 37 třída otevřená Dane Amor Miss Detective Iivonen Päivi Redlicka Anna Výborný2, RCAC, RCACIB
434 37 třída otevřená Eset Bohemia Elenor Tvrdí Šárka a Miroslav Redlicka Anna Velmi dobrý
435 37 třída otevřená Grácie Leneli Mišáková Markéta Redlicka Anna Výborný3
436 37 třída otevřená LINN LUNED Mightyś Spring Meadow Štramberská Lenka Redlicka Anna Výborný1, CAC, CACIB, BOB
437 37 třída šampionů Caipiroska Smooth Drinks FCI Procházková Andrea Redlicka Anna Výborný3
438 37 třída šampionů Shulune Imperial Legend Rudenko P A & O N Takhovich Redlicka Anna Výborný1, CAC
439 37 třída šampionů True Love Krásná louka Suváková Júlia Redlicka Anna Výborný2

Šeltie - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
495 38 třída štěňat Alvi ze Zámkové osady Müller Tomáš Redlicki Miroslaw Velmi nadějný1
496 38 třída štěňat CLAUDE od Bezdynky Vrtílková Táňa Redlicki Miroslaw Nadějný
497 38 třída mladých Xantos Xtreme Fort Fox Pekařová Jana Redlicki Miroslaw Velmi dobrý1
498 38 mezitřída COACH CARTER Maralumi Matoušová Radka Redlicki Miroslaw Výborný1, CAC, RCACIB
499 38 mezitřída Chilli con Carne von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Redlicki Miroslaw Dobrý
500 38 mezitřída MEKKY Želečské vrchy Dostálová Aneta Redlicki Miroslaw Velmi dobrý2
501 38 třída otevřená COMET Mondeo Fritz Sarah Redlicki Miroslaw Velmi dobrý
502 38 třída otevřená Just A Dreamstone Eastdale Kalendová Ewa Redlicki Miroslaw Výborný1, CAC
503 38 třída šampionů Barbari's Skai Maximilian Tikhovich D. Redlicki Miroslaw Absence
504 38 třída šampionů Norddream ze Skalní vyhlídky Kalendová Ewa Redlicki Miroslaw Výborný2
505 38 třída šampionů ULETNYI BREND S EGERSKOY SLOBODY MASHINSKAYA A. Redlicki Miroslaw Výborný1, CAC, CACIB, BOS
506 38 třída veteránů Bájinbán Malý pasáček Simoněnková Iva Redlicki Miroslaw Výborný1
507 38 třída dorostu CAMILCA z Pravého břehu Janošková Monika Redlicki Miroslaw Velmi nadějný1
508 38 třída dorostu Joyce Moravské srdce Francová Ivana Redlicki Miroslaw Velmi nadějný2
509 38 třída mladých BRANDY Pomysł na /FCI/ Konieczna Anna Redlicki Miroslaw Výborný2
510 38 třída mladých B.Y.O.B. Osudové setkání Švancarová Petra Redlicki Miroslaw Velmi dobrý4
511 38 třída mladých DAISY Maralumi Mirkovská Tereza Redlicki Miroslaw Velmi dobrý
512 38 třída mladých Dragon Lade Alkyra Kubíčková Barbora Redlicki Miroslaw Velmi dobrý
513 38 třída mladých FORTUNE LADY Sparks of the Tempest Novotná Iveta Redlicki Miroslaw Absence
514 38 třída mladých GOLD FEVER z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Redlicki Miroslaw Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
515 38 třída mladých SUNSHINE Lenfir Rüdigerová Alena Redlicki Miroslaw Dobrý
516 38 třída mladých UNI KATY Perla z Polabí Jurečková Jesika Redlicki Miroslaw Velmi dobrý
517 38 třída mladých Yummi Yu Fort Fox Lišková Vlasta Redlicki Miroslaw Výborný3
518 38 mezitřída AXA PRINCESS z Ranče Freiher Kuchtíčková Dagmar Redlicki Miroslaw Výborný3
519 38 mezitřída COLOUR OF LOVE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Redlicki Miroslaw Výborný1, CAC
520 38 mezitřída Elizabeth z Lomu ve Skále Kučerová Lucie Redlicki Miroslaw Výborný2
521 38 mezitřída Ishar Moravské srdce Němčeková Lenka Redlicki Miroslaw Velmi dobrý4
522 38 mezitřída LEA z Josefovské pevnosti Švancarová Petra Redlicki Miroslaw Dobrý
523 38 mezitřída Nangie Nymph ze Shetlandů Kalubcová Hana Redlicki Miroslaw Velmi dobrý
524 38 mezitřída SUZI STAR Lenfir Lelková Lenka Redlicki Miroslaw Dobrý
525 38 třída otevřená DARLING BLUE z Bučávky Horáková Anna Redlicki Miroslaw Dobrý
526 38 třída otevřená Dotty Dream Harisson Rambousková Lenka Redlicki Miroslaw Velmi dobrý
527 38 třída otevřená Ebony Star ze Shetlendů Slánská Jitka Redlicki Miroslaw Velmi dobrý
528 38 třída otevřená FIONA ze Sedlmajerovy vily Hroníková Ivona Redlicki Miroslaw Velmi dobrý
529 38 třída otevřená I AM ISABELL Bonny Dux Žamberská Alena Redlicki Miroslaw Výborný3
530 38 třída otevřená Like a Luna ze Shetlandů Kalubcová Hana Redlicki Miroslaw Výborný2, RCAC
531 38 třída otevřená UNUSUAL ROSE Lovesome Fialová Eva Redlicki Miroslaw Výborný4
532 38 třída otevřená ZAYNAH ZAY z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Redlicki Miroslaw Výborný1, CAC, CACIB
533 38 třída šampionů CANDY GIRL Bonny Dux Žamberská Alena Redlicki Miroslaw Výborný3
534 38 třída šampionů Cesmína z Gröbovské vinice Janatová Žaneta Redlicki Miroslaw Velmi dobrý4
535 38 třída šampionů LARRA LIN Manepo Ideál Pavlík Petr Redlicki Miroslaw Výborný1, CAC, RCACIB
536 38 třída šampionů Vignette z Ďáblovy studánky Novotná Iveta Redlicki Miroslaw Absence
537 38 třída šampionů Whisperings Of Spring z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Redlicki Miroslaw Výborný2, RCAC
538 38 třída veteránů Connie Kiss Lenfir Frankovičová Alena Redlicki Miroslaw Výborný1, BOV
539 38 třída veteránů Delissa z Dřevěné chaloupky Kotková Libuše Redlicki Miroslaw Výborný2
540 38 třída veteránů MARKÝZA z Karlova hrádku Ryšková Pavlína Redlicki Miroslaw Výborný3

Kolie dlouhosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5341 40 třída štěňat Jack In Blue z Dančí louky Lafková Tereza Szabo Sandor Velmi nadějný1
5342 40 třída mladých Nicolaysen's XXL Xantos Gogolínová Jitka Szabo Sandor Výborný1, CAJC, BOJ
5343 40 mezitřída Amalie Lynmead Masterpiece Labská Nikoleta Szabo Sandor Výborný1, CAC
5344 40 mezitřída Happy Blue Star Fatranský sen ZiĘba Krzysztof Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5345 40 mezitřída Morning Glory Ever After Novakova Lucia Szabo Sandor Výborný3
5346 40 třída otevřená Damien Black Amnis Rhei Schmiesterová Katarína Szabo Sandor Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5347 40 třída otevřená Etien Gold od Dennynky Korábečná Radka Szabo Sandor Výborný3
5348 40 třída otevřená Mr.May Nyitramenti Vetišková Dagmar Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5349 40 třída šampionů ABSOLUTE DYNAMITE OF THE WINDY LANDS Ukkola Teija Szabo Sandor Výborný3
5350 40 třída šampionů Eusebio Nyitramenti Balázsovits János Szabo Sandor Výborný1, CAC, RCACIB
5351 40 třída šampionů Fredy Black Fredina Agi Luža František Szabo Sandor Výborný4
5352 40 třída šampionů Goofy Gold od Dennynky Korábečná Radka Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5353 40 třída šampionů PERSONAL ANGEL MICHAEL DOMBROVSKAYA N. Szabo Sandor Výborný
5354 40 třída šampionů Rosegarden Zero Risk Tott Reinhard Szabo Sandor Absence
5355 40 třída mladých HIREM ZLATÁ ERKARČA z Dančí louky Rašťák Ondřej Szabo Sandor Výborný2
5356 40 třída mladých Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Szabo Sandor Výborný1, CAJC
5357 40 třída mladých IREN Fredina Agi Kunčík Adam Szabo Sandor Velmi dobrý3
5358 40 mezitřída All I Want is You Yaless Blue Brossmannová Jana Szabo Sandor Výborný1, CAC
5359 40 mezitřída Enchantress Esmee of nice Sunrise Lindaurová Helena Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5360 40 mezitřída Frut of Sun MONSOLINA Kudrová Ivana Szabo Sandor Výborný3
5361 40 třída otevřená Clarity Amnis Rhei Karolusová Petra Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5362 40 třída otevřená FIXED IDEA from River Agara Matoušková Tereza Szabo Sandor Výborný1, CAC, RCACIB
5363 40 třída otevřená Grace Kelly Blues Du Clos de Seawind Brossmannová Jana Szabo Sandor Výborný4
5364 40 třída otevřená KRIZANTEM NYITRAMENTI Domrowskaya N. Szabo Sandor Výborný3
5365 40 třída šampionů Coco Chanel Castle's Queen Balázsovits János Szabo Sandor Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5366 40 třída šampionů JEOPARDY Ever After Součková Martina Szabo Sandor Výborný2
5367 40 třída veteránů BLIND DATE Ever After Novakova Lucia Szabo Sandor Výborný1, BOV

Kolie krátkosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5368 40 třída mladých Cu-Chaorach Treun Soroli Vraspírová Edita Szabo Sandor Výborný1, CAJC
5369 40 mezitřída Scotty Krásná Louka Šubertová Ivana Szabo Sandor Výborný1, CAC
5370 40 třída otevřená ELIXÍR LÁSKY Leneli Kouřilová Markéta Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5371 40 třída otevřená Hejsa Aylax Leneli Barcalová Monika Szabo Sandor Výborný1, CAC, RCACIB
5372 40 třída šampionů Dane Amor Sound Of Love Iivonen Päivi Szabo Sandor Výborný1, CAC, CACIB
5373 40 třída dorostu Biemme Daff Fun dog Procházková Andrea Szabo Sandor Velmi nadějný1
5374 40 třída mladých Carmen In-Sitú Velková Tereza Szabo Sandor Výborný1, CAJC, BOJ, BOS
5375 40 třída mladých Casterly Rock Cinnaberry´s Palmová Markéta Szabo Sandor Výborný2
5376 40 mezitřída Diamondfox One So Beautiful Iivonen Päivi Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5377 40 mezitřída Chyť si mě Leneli Laníková Dagmar Szabo Sandor Výborný1, CAC
5378 40 mezitřída LINN LUNED Mightyś Spring Meadow Štramberská Lenka Szabo Sandor Výborný3
5379 40 třída otevřená Brannen In-Sitú Strnadová Petra Szabo Sandor Výborný4
5380 40 třída otevřená Dane Amor Miss Detective Iivonen Päivi Szabo Sandor Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5381 40 třída otevřená Eset Bohemia Elenor Tvrdí Šárka a Miroslav Szabo Sandor Výborný3
5382 40 třída otevřená Grácie Leneli Mišáková Markéta Szabo Sandor Výborný2, RCAC, RCACIB
5383 40 třída šampionů Caipiroska Smooth Drinks FCI Procházková Andrea Szabo Sandor Výborný3
5384 40 třída šampionů Shulune Imperial Legend Rudenko P A & O N Takhovich Szabo Sandor Výborný1, CAC
5385 40 třída šampionů True Love Krásná louka Suváková Júlia Szabo Sandor Výborný2, RCAC

Šeltie - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5413 40 třída štěňat Alvi ze Zámkové osady Müller Tomáš Szabo Sandor Velmi nadějný1
5414 40 třída štěňat Beauty Diamond LOVESOME Švandová Hana Szabo Sandor Velmi nadějný2
5415 40 třída dorostu Leontýnka Bonny Dux Kostrbová Zuzana Szabo Sandor Velmi nadějný1
5416 40 třída mladých CATCH THE WIND ze Skalní vyhlídky Petrů Hana Szabo Sandor Výborný1, CAJC
5417 40 třída mladých Laurel Luck znad Antalowskiego potoku Kalendová Ewa Szabo Sandor Výborný2
5418 40 mezitřída COACH CARTER Maralumi Matoušová Radka Szabo Sandor Výborný1, CAC, RCACIB
5419 40 mezitřída Chilli con Carne von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5420 40 mezitřída Ilko z Dače Černá Dana Szabo Sandor Výborný3
5421 40 mezitřída MEKKY Želečské vrchy Dostálová Aneta Szabo Sandor Výborný4
5422 40 třída otevřená Czarodziej z Solnej ziemi Kalendová Ewa Szabo Sandor Výborný1, CAC
5423 40 třída otevřená Keepsake Kailo ze Shetlandů Kalubcová Hana Szabo Sandor Výborný3
5424 40 třída otevřená OLD SUREHAND Chancy Remus Hradilová Barbora Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5425 40 třída šampionů AFTER FOREVER Sparks of the Tempest Švandová Hana Szabo Sandor Absence
5426 40 třída šampionů Barbari's Skai Maximilian Tikhovich D. Szabo Sandor Absence
5427 40 třída šampionů Norddream ze Skalní vyhlídky Kalendová Ewa Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5428 40 třída šampionů ULETNYI BREND S EGERSKOY SLOBODY MASHINSKAYA A. Szabo Sandor Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5429 40 třída dorostu Icona z Ďáblovy studánky Vlčková Iveta Szabo Sandor Velmi nadějný3
5430 40 třída dorostu Joyce Moravské srdce Francová Ivana Szabo Sandor Velmi nadějný2
5431 40 třída mladých BRANDY Pomysł na /FCI/ Konieczna Anna Szabo Sandor Výborný1, CAJC, BOJ
5432 40 třída mladých BENDY PRINCESS z Ranče Freiher Reichertová Helena Szabo Sandor Absence
5433 40 třída mladých DIAMOND LILY ze Skalní vyhlídky Plíštilová Eva Szabo Sandor Výborný3
5434 40 třída mladých FORTUNE LADY Sparks of the Tempest Novotná Iveta Szabo Sandor Výborný
5435 40 třída mladých Gulina Black Modrý Dukát Veselá Hana Szabo Sandor Výborný
5436 40 třída mladých UNI KATY Perla z Polabí Jurečková Jesika Szabo Sandor Výborný4
5437 40 třída mladých Yummi Yu Fort Fox Lišková Vlasta Szabo Sandor Výborný2
5438 40 mezitřída AXA PRINCESS z Ranče Freiher Kuchtíčková Dagmar Szabo Sandor Výborný1, CAC
5439 40 mezitřída Bella Donna ze Šťastné planety Konečná Pavla Szabo Sandor Výborný4
5440 40 mezitřída Inna z Dače Černá Dana Szabo Sandor Výborný
5441 40 mezitřída Nangie Nymph ze Shetlandů Kalubcová Hana Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5442 40 mezitřída SUZI STAR Lenfir Lelková Lenka Szabo Sandor Výborný
5443 40 mezitřída UNUSUAL ROSE Lovesome Fialová Eva Szabo Sandor Výborný3
5444 40 třída otevřená Dotty Dream Harisson Rambousková Lenka Szabo Sandor Výborný3
5445 40 třída otevřená Ebony Star ze Shetlendů Slánská Jitka Szabo Sandor Absence
5446 40 třída otevřená I AM ISABELL Bonny Dux Žamberská Alena Szabo Sandor Výborný2, RCAC
5447 40 třída otevřená Like a Luna ze Shetlandů Kalubcová Hana Szabo Sandor Výborný1, CAC
5448 40 třída šampionů CANDY GIRL Bonny Dux Žamberská Alena Szabo Sandor Výborný2, RCAC, RCACIB
5449 40 třída šampionů Cesmína z Gröbovské vinice Janatová Žaneta Szabo Sandor Výborný3
5450 40 třída šampionů LARRA LIN Manepo Ideál Pavlík Petr Szabo Sandor Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5451 40 třída šampionů Vignette z Ďáblovy studánky Novotná Iveta Szabo Sandor Výborný4
5452 40 třída veteránů Connie Kiss Lenfir Frankovičová Alena Szabo Sandor Výborný1, BOV
5453 40 třída veteránů Delissa z Dřevěné chaloupky Kotková Libuše Szabo Sandor Výborný2
5454 40 třída veteránů MARKÝZA z Karlova hrádku Ryšková Pavlína Szabo Sandor Výborný3