Iris

Mezinárodní výstava psů Duo - CACIB Brno
7.2.2009 - 8.2.2009

Kolie dlouhosrstá: sobota - rozhodčí: C.de Brouwer, FR   neděle - rozhodčí: Otakar Vondrouš

Kolie krátkosrstá: sobota - rozhodčí: C.de Brouwer, FR  neděle - rozhodčí: Otakar Vondrouš

Šeltie: sobota - rozhodčí: Mlada Svobodová  neděle - rozhodčí: Mgr. Dana Fialová

Kolie dlouhosrstá - sobota

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
359 Pes třída štěňat Fairy Tale Hirundo Vrzala Vladimír VN1
360 Pes třída dorostu Art With Star from River Agara Hanušová Patrika N1
361 Pes třída mladých Bastien z Josefské pevnosti Skrejvalová Eva V4
362 Pes třída mladých Cute Kid Ever After Mazankievičová Lenka V3
363 Pes třída mladých Fill Královský dar Lindaurová Helena V1, CAJC, Nejl. mladý
364 Pes třída mladých Quo Vadis African Gold Gogolínová Jitka VD
365 Pes mezitřída Star Light vom Adlerwappen Reslerová + Monika Brucknerová Jitka V1, CAC
366 Pes třída mladých Zaubermond Zaboon of Kassiopeia Csibaová Monika Mária V2
367 Pes mezitřída Brit z Jasmínových hor Zavadilová Ivana absent
368 Pes mezitřída Count Cowdy Ronna Bohemia Csibaová Monika Mária VD2
369 Pes třída otevřená Axell Golden Bloom Němečková Pavla VD
370 Pes třída otevřená Decent Fellow Leawrey Mazankievičová Lenka V2, Res. CAC
371 Pes třída otevřená Dragon heart Licini Emanuela V3
372 Pes třída otevřená Keep Cool African Gold Crha Ladislav V4
373 Pes třída otevřená Obertin Black Kora Vlčí žleb Matějek Josef VD
374 Pes třída otevřená Old Golden Gates Tornado Valníčková Zuzana V1, CAC, Res. CACIB
375 Pes třída otevřená X-Killer Noko Bohemia Novák Jiří VD
376 Pes třída šampiónů Early Sunshine Hirundo Pešátová Miroslava, PhDr. VD2
377 Pes třída šampiónů Kiwi z Frojeckich Lak Zielińska Katarzyna absent
378 Pes třída šampiónů Nuch Jerose's Kingly Dreams Nilsen Lill Kristin V1, CAC, CACIB
379 Fena třída štěňat Flash Of Sunn Hirundo Němečková Zdeňka VN1
380 Fena třída dorostu Amelie Marytrav Vojtková Klára, Bc. VN1
381 Fena třída dorostu Hot Black Coffee KO-TO-RA Chabičovská Svatava N2
382 Fena třída dorostu Jasmínka Blue Zátoka snů Němečková Pavla N3
383 Fena třída mladých Blind Date Ever After Dobrodská Lucia absent
384 Fena třída mladých Blond Cheyenne Ever After Mazankievičová Lenka V1, CAJC
385 Fena třída mladých Fuorirotta Keyline Licini Emanuela V2
386 Fena třída mladých Jenifer Krásná louka Gogolínová Jitka V3
387 Fena třída mladých Kristmas Lav Miss Wow Wow Balázsovits János absent
388 Fena mezitřída Camay Skotská růže Štefkovičovi Kateřina + Karel VD
389 Fena mezitřída Keyline Emma Watson Licini Emanuela V4
390 Fena mezitřída New Face of African Gold Dušková Lucie V3
391 Fena mezitřída Over the Top African Gold Jitka Reslerová Kristina Gajdoštíková, MUDr. V1, CAC
392 Fena třída mladých Pure Magic African Gold Usnulová Dagmar VD4
393 Fena mezitřída Zoe the Life Rineweld Lissai Erika V2, Res. CAC
394 Fena třída otevřená Belle-Etoile-D´or de Cabrenysset Kucková Libuše V2, Res. CAC
395 Pes třída otevřená BELLS z Jasmínových hor Šafaříková Linda, Ing. V
396 Fena třída otevřená Celine Gold od Dennynky Gallistlová Renata VD
397 Fena třída otevřená Dada Beautiful from Graslic hills Bábíková Martina VD
398 Fena třída otevřená Lollipop Gold Moravia Classic Hemelík Jiří V4
399 Fena třída otevřená No Limits African Gold Pešátová Miroslava, PhDr., MBA V3
400 Fena třída otevřená Old Golden Gátes Tea Rose Valníčková Zuzana V1, CAC, CACIB
401 Fena třída otevřená Opi Gold Kora Vlčí žleb Matějek Josef VD
402 Fena třída otevřená Very Nice Baby Noko Bohemia Novák Jiří absent
403 Fena třída šampiónů Nuch Phrostmade's Dreaming Devotion Nilsen Lill Kristin V1, CAC, Res. CACIB
404 Fena třída šampiónů Of Course African Gold Pešátová Miroslava, PhDr. V2, Res. CAC
405 Fena třída šampiónů Preeminent Line Angel Eyes Gesińska Beata V3
407 Fena třída veteránů Althea Black z Křivosůd Štefkovičovi Kateřina + Karel VD1
408 Fena třída veteránů Beatris z Údolí Ondřejnice Sokol Jiří absent

Kolie krátkosrstá - sobota

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
409 Pes třída mladých Berillo z Roztockého zámku Nováčková Šárka V2
410 Pes třída mladých Blue Moon Leneli Fránková Lenka, Ing. V1, CAJC
411 Pes mezitřída Bandar-Šáh Bila Kaifa Říhová Zuzana V1, CAC, Res. CACIB
412 Pes mezitřída Bugatti z Roztockého zámku Kroupová Markéta V2, Res. CAC
413 Pes mezitřída Calibra´s Go West Filipová Iveta V3
414 Pes třída otevřená A Jéje Leneli Boháčová Lenka V1, CAC
415 Pes třída otevřená Abu Abu Abu Modrásek Tesařová Kristýna V3
416 Pes třída otevřená Anthony z Tau´Ri Mertová Lenka V4
417 Pes třída otevřená Hot Shot Pinehillside's Havlíčková Sabina V2, Res. CAC
418 Pes třída šampiónů Čoro Moro Nirreterrit Pavlíková Erika V1, CAC, CACIB
419 Fena třída dorostu Barbucha Flying Ear Fiantová Erika VN1
420 Fena třída dorostu Calamity Jane Flying Ear Vanková Dita VN2
421 Fena třída mladých Bianca Notte z Rostockého zámku Váňová Eva V3
422 Fena třída mladých Blue Planet Leneli Fránková Lenka, Ing. VD4
423 Fena třída mladých Flying Heartbreakers Famous Bue rose Velková Tereza V2
424 Fena třída mladých Mary-Lou Kangasvuokon Havlíčková Sabina V1, CAJC, Nejl. mladý
425 Fena mezitřída Autorita Leneli Ortová Jana, PhDr. V3
426 Fena mezitřída Brazílie Bila Kaífa Komínková + Dita Ungerová Eva absent
427 Fena mezitřída Cinnaberry´s Uptown Girl Horňáková Petra V2, Res. CAC
428 Fena mezitřída JCh. Icy Krásná Louka Hillebkantovi Tereza a Libor V1, CAC, CACIB, BOB
429 Fena třída otevřená Adjara Bela Leneli Fránková Lenka, Ing. V1, CAC, Res. CACIB

Šeltie - sobota

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
486 Pes třída mladých Embargo z Ďáblovy studánky Nováková Oľga, Mgr. V1, CAJC, Nejl. mladý
487 Pes třída mladých Fain Friend Chancy Remus Lelková Lenka V2
488 Pes třída mladých Francesko Manepo Ideál Valentová Radka VD
489 Pes třída mladých GLADIATOR Fort Fox Lišková Vlasta VD4
491 Pes třída mladých X-Walda ze Zlaté hvězdy Janíček Miroslav V3
492 Pes mezitřída Beduin z Ďáblovy Studánky Grundová Kateřina, Mgr. V4
493 Pes mezitřída Black Angus junior o'the Highlands Vaněčkovi Milada + Miroslav absent
494 Pes mezitřída Coctail z Ďáblovy studánky Gregorová Jana V2, Res. CAC
495 Pes mezitřída DELIQUENT z Ďáblovy studánky Chmelíková Ph.D. Eva, Ing. V1, CAC, CACIB
496 Pes mezitřída DEVIL Chancy Remus Vávrová Eva V3
497 Pes třída otevřená EXCALIBUR Perla z Polabí Hejduková+KOubalíková Marcela a Olina V1, CAC
498 Pes třída otevřená Little Abettur Nyitramenti Balázsovits János absent
499 Pes třída otevřená LUKAS z Karlova hrádku Březinová Věra VD2
500 Pes třída šampiónů Candy Gold Chancy Remus Vodičková Marcela V1, CAC, Res. CACIB
501 Pes třída šampiónů Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu Vaněčkovi Milada + Miroslav absent
502 Fena třída štěňat Rosemary ze Souhvězdí Orionu Kynclová Jana absent
503 Fena třída dorostu Ebonny z Dřevěné chalupy Kašpárková Blanka VN2
504 Fena třída dorostu GOTIKA z Ďáblovy studánky Lindaurová Helena VN1
505 Fena třída dorostu Jamie Želečské Vrchy Pokorná Dana N
506 Fena třída dorostu Olívia ze Souhvězdí Orionu Kynclová Jana absent
507 Fena třída dorostu Winie ze Sedlmajerovy vily Bulínová Helena N
508 Fena třída mladých Adélka Chlupaté štěstí Veselá Marie V
509 Fena třída mladých Barbie z Duhové Aury Sedláčková Helena VD
510 Fena třída mladých DWARF STAR z Říše fantazie Novotná Lucie V3
511 Fena třída mladých EUFORIE z Ďáblovy studánky Bočková Ivana V2
512 Fena třída mladých Falballa Gold Ria-Henria Horáková Anna VD
513 Fena třída mladých HANI z Vesničky u hranic Březinová Věra V4
514 Fena třída mladých Nancy ze Souhvězdí Orionu Vaněčkovi Milada + Miroslav VD
515 Fena třída mladých Nela Valentine Smaal Kim Ambrožová Hana V
516 Fena třída mladých Unique Pearl z Arcamony Fialová Eva, MVDr. V1, CAJC
517 Fena mezitřída Antika z Ďáblovy studánky Bednaričová Vlasta absent
518 Fena mezitřída Caramel Bi z Říše fantazie Klivanová Helena V4
519 Fena mezitřída Delissa z Dřevěné chaloupky Kotková Libuše VD
520 Fena mezitřída DEVIL'S DOLL z Ďáblovy studánky Šaling Monika V3
521 Fena mezitřída ELITA Perla z Polabí Ješke Tomáš V1, CAC
522 Fena mezitřída Cher ze Souhvězdí Orionu Vaněčkovi Milada + Miroslav V2
523 Fena třída otevřená Carey Black od Růžové vily Klivanová Helena VD
524 Fena třída otevřená Corunka Key Lenfir Lelková Lenka V3
525 Fena třída otevřená Enny Keep Smiling z Heřmanova Dvora Srbová Alena V1, CAC
526 Fena třída otevřená Gira Mandlok Vyoral Jaroslav absent
527 Fena třída otevřená CHARLOTA GOLD ze Sedlmajerovy vily Matějková Jana V2
528 Fena třída otevřená MARKÝZA z Karlova hrádku Ryšková Soňa VD
529 Fena třída otevřená Qwinky Winky Moravia Classic Kotková Libuše VD4
530 Fena třída otevřená Wilma ze Shetlandů Horáková Anna VD
531 Fena třída otevřená Zathee Sněžný Tygr Hronová Božena absent
532 Fena třída šampiónů CINDY Stříbrné doly Bočková Ivana V3
533 Fena třída šampiónů Lucky-Luke Elenmiré Blue Elwing Kakas Timea V2, Res. CAC, Res. CACIB
534 Fena třída šampiónů North Shelties Simply Special Haugstvedt Anne&Rune V1, CAC, CACIB, BOB

Kolie dlouhosrstá - neděle

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5319 Pes třída dorostu Art With Star from River Agara Hanušová Patrika VN1
5320 Pes třída mladých Bastien z Josefské pevnosti Skrejvalová Eva V2
5321 Pes třída mladých Quo Vadis African Gold Gogolínová Jitka V3
5322 Pes mezitřída Star Light vom Adlerwappen Reslerová + Monika Brucknerová Jitka V1, CAC, CACIB
5323 Pes třída mladých Zaubermond Zaboon of Kassiopeia Csibaová Monika Mária V1, CAJC, Nejl. mladý
5324 Pes mezitřída Count Cowdy Ronna Bohemia Csibaová Monika Mária V2
5325 Pes třída otevřená Dark Sky from Graslic hills Nič Antonín V3
5326 Pes třída otevřená Dragon heart Licini Emanuela V4
5327 Pes třída otevřená Old Golden Gates Tornado Valníčková Zuzana V1, CAC
5328 Pes třída šampiónů Early Sunshine Hirundo Pešátová Miroslava, PhDr. V2, Res. CAC
5329 Pes třída šampiónů Nuch Jerose's Kingly Dreams Nilsen Lill Kristin V1, CAC, Res. CACIB
5330 Fena třída štěňat Flash Of Sunn Hirundo Němečková Zdeňka VN1
5331 Fena třída dorostu Amelie Marytrav Vojtková Klára, Bc. absent
5332 Fena třída dorostu Hot Black Coffee KO-TO-RA Chabičovská Svatava VN1
5333 Fena třída mladých Blind Date Ever After Dobrodská Lucia VD
5334 Fena třída mladých Fuorirotta Keyline Licini Emanuela V1
5335 Fena třída mladých Gloria vom Haus Reinhard Nič Antonín V3
5336 Fena třída mladých Jenifer Krásná louka Gogolínová Jitka V2
5337 Fena třída mladých Kristmas Lav Miss Wow Wow Balázsovits János absent
5338 Fena mezitřída Keyline Emma Watson Licini Emanuela Vyloučen
5339 Fena mezitřída New Face of African Gold Dušková Lucie V1, CAC, CACIB, BOB
5340 Fena mezitřída Over the Top African Gold Jitka Reslerová Kristina Gajdoštíková, MUDr. V2, Res. CAC
5341 Fena třída mladých Pure Magic African Gold Usnulová Dagmar VD4
5342 Fena třída otevřená Belle-Etoile-D´or de Cabrenysset Kucková Libuše V1, CAC
5343 Pes třída otevřená BELLS z Jasmínových hor Šafaříková Linda, Ing. V2
5344 Fena třída otevřená Dada Beautiful from Graslic hills Bábíková Martina V
5345 Fena třída otevřená Jane Krásná louka Nič Antonín V
5346 Fena třída otevřená Lollipop Gold Moravia Classic Hemelík Jiří V
5347 Fena třída otevřená No Limits African Gold Pešátová Miroslava, PhDr., MBA V4
5348 Fena třída otevřená Old Golden Gátes Tea Rose Valníčková Zuzana V3
5349 Fena třída otevřená OLD GOLDEN GATES PERFECTA OLD GOLDEN GATES Valníčková Zuzana V2, Res. CAC
5350 Fena třída šampiónů Nuch Phrostmade's Dreaming Devotion Nilsen Lill Kristin V1, CAC, Res. CACIB
5351 Fena třída šampiónů Of Course African Gold Pešátová Miroslava, PhDr. V2, Res. CAC
5352 Fena třída šampiónů Preeminent Line Angel Eyes Gesińska Beata V3

Kolie krátkosrstá - neděle

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5354 Pes třída dorostu Boogie Woogie Flyingear Vajnerová Olga VN1
5355 Pes třída mladých Blue Moon Leneli Fránková Lenka, Ing. V1, CAJC
5356 Pes mezitřída Bandar-Šáh Bila Kaifa Říhová Zuzana V2, Res. CAC
5357 Pes mezitřída Bugatti z Roztockého zámku Kroupová Markéta V1, CAC, Res. CACIB
5358 Pes třída otevřená Abu Abu Abu Modrásek Tesařová Kristýna V1, CAC
5359 Pes třída otevřená Hot Shot Pinehillside's Havlíčková Sabina V2, Res. CAC
5360 Pes třída šampiónů Čoro Moro Nirreterrit Pavlíková Erika V1, CAC, CACIB, BOB
5361 Pes třída šampiónů Tanning Reggae Horská Ivana, Mgr. V2, Res. CAC
5362 Fena třída mladých Blue Planet Leneli Fránková Lenka, Ing. V1, CAJC, Nejl. mladý
5363 Fena třída mladých Flying Heartbreakers Famous Bue rose Velková Tereza V2
5364 Fena třída mladých Mary-Lou Kangasvuokon Havlíčková Sabina V3
5365 Fena mezitřída Autorita Leneli Ortová Jana, PhDr. absent
5366 Fena mezitřída Brazílie Bila Kaífa Komínková + Dita Ungerová Eva absent
5367 Fena mezitřída JCh. Icy Krásná Louka Hillebkantovi Tereza a Libor V1, CAC, CACIB
5368 Fena třída otevřená Adjara Bela Leneli Fránková Lenka, Ing. V1, CAC, Res. CACIB
5369 Fena třída otevřená Anja Beau Flying Ear Horská Ivana, Mgr. V2, Res. CAC

Šeltie - neděle

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5405 Pes třída dorostu CREDO Sol Oriens Blešová Eva VN1
5406 Pes třída dorostu Honky Tonky z Ďáblovy studánky Miřáťská Pavlína N2
5407 Pes třída dorostu Ozzy Smaal Kim Brzobohatá Iveta N3
5408 Pes třída mladých Fain Friend Chancy Remus Lelková Lenka V1, CAJC
5409 Pes třída mladých Francesko Manepo Ideál Valentová Radka VD
5410 Pes třída mladých GLADIATOR Fort Fox Lišková Vlasta V3
5412 Pes třída mladých SIR DARK SHADOW z Benešovské zahrady Trachtová Gabriela V2
5413 Pes třída mladých X-Walda ze Zlaté hvězdy Janíček Miroslav VD4
5414 Pes mezitřída Beduin z Ďáblovy Studánky Grundová Kateřina, Mgr. VD3
5415 Pes mezitřída DELIQUENT z Ďáblovy studánky Chmelíková Ph.D. Eva, Ing. V1, CAC, CACIB
5416 Pes mezitřída DEVIL Chancy Remus Vávrová Eva V2
5417 Pes mezitřída RED REBEL RASTY z Benešovské zahrady Trachtová Gabriela VD4
5418 Pes třída otevřená Flippie ze Skalní Vyhlídky Mabrová Veronika VD
5419 Pes třída otevřená Hocus-Pokus Smaal Kim Miřáťská Pavlína VD
5420 Pes třída otevřená Little Abettur Nyitramenti Balázsovits János absent
5421 Pes třída šampiónů Candy Gold Chancy Remus Vodičková Marcela V1
5422 Pes třída šampiónů Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu Vaněčkovi Milada + Miroslav V2
5423 Fena třída dorostu CARIOCA Sol Oriens Ocetková Petra, Mgr. VN2
5424 Fena třída dorostu Olívia ze Souhvězdí Orionu Kynclová Jana absent
5425 Fena třída dorostu Winie ze Sedlmajerovy vily Bulínová Helena VN1
5426 Fena třída mladých Debie Black od Kamenité říčky Kašpárková Blanka VD
5427 Fena třída mladých EUFORIE z Ďáblovy studánky Bočková Ivana V2
5428 Fena třída mladých ODYSEA z Karlova hrádku Musílková Ivana V1, CAJC, Nejl. mladý
5429 Fena třída mladých OPAVIE z Karlova hrádku Lanšperková Miroslava VD
5430 Fena třída mladých POPELKA z Karlova hrádku Motyčková Dana V3
5431 Fena třída mladých Unique Pearl z Arcamony Fialová Eva, MVDr. VD
5432 Fena mezitřída ELITA Perla z Polabí Ješke Tomáš VD1
5433 Fena mezitřída EXCELENCE Fort Fox Blešová Eva VD2
5434 Fena mezitřída Cher ze Souhvězdí Orionu Vaněčkovi Milada + Miroslav absent
5435 Fena třída otevřená Corunka Key Lenfir Lelková Lenka V2
5436 Fena třída otevřená Only Ornela z Benešovské zahrady Semerádová Dagmar V1, CAC, CACIB, BOB
5437 Fena třída šampiónů CINDY Stříbrné doly Bočková Ivana V1, CAC, Res. CACIB
5438 Fena třída šampiónů North Shelties Simply Special Haugstvedt Anne&Rune V2, Res. CAC
5439 Fena třída veteránů Charlota Gold ze Sedlmajerovy vily Matějková Jana V1
8810 Fena třída mladých DWARF STAR z Říše fantazie Novotná Lucie VD4