Iris

Mezinárodní výstava - České Budějovice
6. 10. 2007

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: MVDr. Vladimír Fiala

Pes : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - šampiónů - veteránů
Fena : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: MVDr. Vladimír Fiala

Pes : Třída otevřená
Fena : Třída mladých - šampiónů

Šeltie - rozhodčí: MVDr. Vladimír Fiala

Pes : Třída mladých - mezitřída - otevřená - šampiónů
Fena : Třída štěňat - mladých - mezitřída - otevřená - šampiónů


Kolie dlouhosrstá

Pes - Třída dorostu

VN1 Bells z Jasmínových hor
nar. 16. 2. 2007
o: Funky Town Percy of Kassiopeia
m: Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia
chov: M.Kolátková
maj: Ing. L.Šafaříková

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
X-Killer Noko Bohemia
nar. 9. 11. 2006
o: ICh.Snow Stail Double Success
m: ICh.Eileen Spicer Noko Bohemia
chov: J.Novák
maj: J.Novák
V2 English Shadow Leawrey
nar. 7. 12. 2006
o: Aaronwell Antique Gold At Brilyn
m: Blessed Jane Leawrey
chov: L.Kucková
maj: M.Setichovská
VD3 Fantastic Mike Moravia Galaxy
nar. 17. 10. 2006
o: ICh.Rosegarden Brywling Brian
m: IBeatris Gold Moravia Galaxy
chov: L.Eliášová
maj: L.Eliášová

Pes - Třída mezitřída

V1
CAJC
Nyitramenti Royal Gesture
nar. 24. 10. 2005
o: ICh.Nyitramenti Great Pretender
m: Joshren Noreen Gloigh
chov: J.Balázsovits
maj: J. Novák

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
R.CACIB
Prince of Sunlight Quenchless Love
nar. 15. 6. 2005
o: Amalie Mild Winter
m: Prince of Sunlight Black Hurricain
chov: J.Szalczinger
maj: J.Szalczinger
V2
R.CAC
Vard Black Vermiko
nar. 21. 3. 2005
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Mary Lou Gold Vermiko
chov: M.Koubek
maj: M.Koubek
V3 Baron Brit Ronna Bohemia
nar. 23. 5. 2005
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Channy Gladys
chov: E.Náhlovská
maj: O.Sidimáková

Pes - Třída šampionů

V1
CAC
CACIB
BOB
Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
nar. 27. 3. 2003
o: Bewilder Boomerang of Kassiopeia
m: Elfi vom Traumland
chov: I.Eggert
maj: E.Náhlovská

Pes - Třída veteránů

V1
Nejl. vet.
Double Scotch Gold Midnight Cowboy
nar. 26. 11. 1998
o: Star Warrior of Slatestone
m: Double Scotch Gold Ginger
chov: P.Muszlai
maj: F.Frederike

Fena - Třída dorostu

VN1 Brigitte z Jasmínových hor
nar. 16. 2. 2007
o: Ch.Funky Town Percy of Kassiopeia
m: Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia
chov: M.Kolátková
maj: M.Kolátková
VN2 New Face of African Gold
nar. 27. 3. 2007
o: Frosty Ice of African Gold
m: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
chov: J.Reslerová
maj: L.Dušková

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Evanescent Love Leawrey
nar. 7. 12. 2006
o: Aaronwell Antique Gold At Brilyn
m: Blessed Jane Leawrey
chov: L.Kucková
maj: L.Kucková
V2 Cassie Gold od Dennynky
nar. 29. 8. 2006
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Angelika Gold od Dennynky
chov: M.Setichovská
maj: L.Mazankievičová
V3 Cindy Gold od Dennynky
nar. 29. 8. 2006
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Angelika Gold od Dennynky
chov: M.Setichovská
maj: M.Setichovská

Fena - Mezitřída

V1
CAC
CACIB
Beltane Witch des Beldones
nar. 28. 1. 2006
o: Aaronwell Antique Gold At Brilyn
m: Carostar Pure Foille
chov: O.Foy
maj: L.Kucková
V2
R.CAC
Bay Bay Baby z Údolí Lužnice
nar. 25. 3. 2006
o: Big Gold Bear Noko Behemia
m: Blake Gold Vlčí žleb
chov: M.Hruška
maj: L.Mazankievičová
V3 Brendy z Mlýnského úvozu
nar. 6. 1. 2006
o: Bentley z Prientensteinu
m: Amber Girl Leawrey
chov: Z.Vainarová
maj: Z.Vainarová

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
R.CACIB
Blessed Jane Leawrey
nar. 21. 11. 2003
o: Nyitramenti Captain Blood
m: Sonata Jubilee ze Zlaté Jalny
chov: L.Kucková
maj: J.Novotná + L.Kucková
V2 Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia
nar. 28. 2. 2005
o: Christopher Kolumbus of Kassiopeia
m: My Oh My Penelope of Kassiopeia
chov: I.Eggert
maj: M.Kolátková
V3 Tishas Black Minx vom Old Tom
nar. 5. 3. 2005
o: ICh.Malouine´s Singin´ the Blues
m: Caledonian Utopic Utisha
chov: J.Vogt
maj: J.Reslerová + H.Šebestová

Kolie krátkosrstá

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
CACIB
Nightfal Natalain
nar. 13. 9. 2005
o: Sandcastle´s Naked Gun
m: Selbit Harmony Nataline
chov: N.Malysheva
maj: I.Růžičková

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Clear As Day Mighty´s Spring Meadow
nar. 6. 11. 2006
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Wesayso Lucky Number Seven
chov: J.Semianová
maj: Š.Hambergerová
V2 Cloe In Velvet Mighty´s Spring Meadow
nar. 6. 11. 2006
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Wesayso Lucky Number Seven
chov: J.Semianová
maj: L.Starostová

Fena - Třída šampiónů

V1
CAC
CACIB
BOB
Ch. Gill Krásná louka
nar. 1. 3. 2005
o: ICh.Cake Krásná louka
m: ICh.Celine vom Ihlpol
chov: M.Ouředníková
maj: M.Ouředníková

Šeltie

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Flippie ze Skalní vyhlídky
nar. 10. 11. 2006
o: Mybackens Bonny M
m: Barbie Girl Smaal Kim
chov: E.Kalendová
maj: V.Habrová
V2 French ze Skalní vyhlídky
nar. 10. 11. 2006
o: Mybackens Bonny M
m: Barbie Girl Smaal Kim
chov: E.Kalendová
maj: J.Tůmová
V3 Lukas z Karlova hrádku
nar. 6. 11. 2006
o: Zirl Black Vlčí žleb
m: Jasněnka z Karlova hrádku
chov: I.Musílková
maj: V.Březinová
V4 Badénbán Malý pasáček
nar. 29. 6. 2006
o: Afšak Jezero Krudum
m: Allkamsa Malý pasáček
chov: I.Simoněnková
maj: I.Simoněnková
V Clifford Stříbrné doly
nar. 30. 5. 2006
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Bibien Manepo Ideál
chov: I.Bočková
maj: E.Lamačová
VD Gargamel ze Souhvězdí Orionu
nar. 28. 8. 2006
o: Žaki z Vesničky u hranic
m: Evening Star ze Shetlandů
chov: M.Vaněčková
maj: L.Vomelová

Pes - Mezitřída

VD Bon Bon ze Souhvězdí Orionu
nar. 21. 12. 2005
o: Ch.Amico z Dače
m: Smiling Samantha ze Shetlandů
chov: M.Vaněčková
maj: M.+M.Vaněčkovi

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
CACIB
Elliot Golden Fleece Du Clos Des Eperviers
nar. 6. 12. 2005
o: Colroy Crystal Lad
m: Moriomuscat´s Elektra
chov: U.Pascale
maj: M.Svobodová
V2
R.CAC
Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu
nar. 28. 12. 2005
o: Ch.Marvitholl Iskander
m: Tootsie ze Souhvězdí Orionu
chov: M.Vaněčková
maj: M.+M.Vaněčkovi
VD3 Hokus-Pokus Smaal Kim
nar. 8. 5. 2004
o: Dippersmoor Dignified
m: Orchidea Black z Ďáblovy studánky
chov: Ing. Z.Koláček
maj: P.Miřatská

Pes - Třída šampionů

V1
CAC
R.CACIB
Žaki z Vesničky u hranic
nar. 19. 2. 2003
o: Zak z Vesničky u hranic
m: Niké z Vesničky u hranic
chov: J.Čurda
maj: J.Čurda
V2
R.CAC
Ch. Oliver Twist z Ďáblovy studánky
nar. 13. 1. 2005
o: Portma Zathe´s Bandura Bi Treasure
m: Carmen Merydor
chov: M.Svobodová
maj: V.Lišková

Fena - Třída štěňat

VN1 Cher ze Souhvězdí Orionu
nar. 8. 5. 2007
o: Amico z Dače
m: Tootsie ze Souhvězdí Orionu
chov: M.Vaněčková
maj: M.+M.Vaněčkovi

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
BOB
Flower ze Skalní vyhlídky
nar. 10. 11. 2006
o: Mybackens Bonny M
m: Barbie Girl Smaal Kim
chov: E.Kalendová
maj: M.Hejduková
V2 Pretty Petty z Benešovské zahrady
nar. 13. 7. 2006
o: Caddy ze Skalní vyhlídky
m: Jessie Joy Gold z Benešovské zahrady
chov: D.Semerádová
maj: E.Kulhavá
VD3 Xandy z Vesničky u hranic
nar. 7. 10. 2006
o: Vasco z Vesničky u hranic
m: Katka z Vesničky u hranic
chov: J.Čurda
maj: D.Sluková

Fena - Mezitřída

V1 Ramona z Vesničky u hranic
nar. 17. 11. 2005
o: Ch.Žaki z Vesničky u hranic
m: Preisy z Vesničky u hranic
chov: J.Čurda
maj: J.Čurda
VD2 Comtessa ze Souhvězdí Orionu
nar. 28. 12. 2005
o: Ch.Marvitholl Iskander
m: Tootsie ze Souhvězdí Orionu
chov: M.Vaněčková
maj: M.+M.Vaněčkovi

Fena - Třída otevřená

V1 Keep Smiling z Ďáblovy studánky
nar. 17. 1. 2004
o: Ch.Marvitholl Iskander
m: Ch.Duplicate z Ďáblovy studánky
chov: M.Svobodová
maj: M.Hejduková
V2 Sorbonne Black Moravské srdce
nar. 16. 3. 2002
o: Icy Magic Sněžný tygr
m: Romance Black Moravské srdce
chov: V.Habrová
maj: Mgr. P.Ocetková

Fena - Třída šampionů

V1
CAC
CACIB
Ch. Yellow Doll z Ďáblovy studánky
nar. 7. 7. 2000
o: Ch.Faradale Frisbee for Grandgables
m: ICh.Kerry Kiss z Ďáblovy studánky
chov: M.Svobodová
maj: M.Svobodová