Iris

Speciální výstava kolií - Čeladná 14.9.2019
Klubová výstava šeltií - Čeladná 14.9.2019

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Tibor Havelka (SK)

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Tibor Havelka (SK)

Šeltie - rozhodčí: Ing. Ivana Němečková

k. č. plemeno třída pohlaví jméno výsledek narozen barva majitel
1 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat pes SCOT SHEPHERDS OF CZYZ VN1, Nej. štěně výstavy 31.03.2019 zlatý Dariusz Czyż
2 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes ALAN RA-COLL VD4 06.09.2018 zlatý Ondřej Rašťák
3 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes ARISTOKRAT ERNY KOLTIJE VD3 28.04.2018 zlatý Jana Vávrová
4 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes CYGNUS OD HAMERSKÉHO RYBNÍKA V1, CAJC 24.05.2018 zlatý Zdeněk Svoboda
5 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes HRABIA MONTE MAGICZNY SZKOT VD2 15.05.2018 tricolor MVDr. Joanna Göbel
6 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes FÍK KARINO BOHEMIA V1, CAC 24.04.2018 blue-merle Věra Janýšková
7 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes JESSI FREDINA AGI VD3 11.03.2016 tricolor Petra Vachová
8 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes KYZER FATRANSKÝ SEN V2 13.09.2014 zlatý David Pěnička
9 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes XXL XANTOS NICOLAYSEN‘S V1, CAC, VSV, BOB 02.10.2014 zlatý Marcela Váchová, Jitka Gogolínová
10 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes FRIDENS DUSSELDORF V1, CAC 15.06.2017 tricolor Aleš Všetečka
11 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat fena CAITHLYN BLUE HOPE KRÁSA POLABÍ VN1 11.05.2019 blue-merle Lucie Krpálková DiS.
12 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat fena WIA WONDER WISH Z DANČÍ LOUKY VN2 17.04.2019 tricolor Ing. David Kučera
13 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena STONEHAVEN PRIDE INFINITE DREAMS VN1, Nej. dorost výstavy 14.02.2019 zlatá Marcela Váchová
14 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena ALPHA RA-COLL V1, CAJC, BOJ, BOS, Juniorský vítěz výstavy 06.09.2018 zlatá Ondřej Rašťák
15 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena ASSIE RA-COLL V2 06.09.2018 zlatá Alena Juchelková
16 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena AUDI BIAGGI KOLTIJE VD3 28.04.2018 tricolor Ing. Veronika Kučeriková
17 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena BONNIE SIMON'S SUN VD4 19.11.2018 tricolor Alena Juchelková
18 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena CINDY PIESES OF THE DREAMS V1, CAC, VSV 25.01.2018 blue-merle Lenka Dostálová
19 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena CLOE PIESES OF THE DREAMS VD 25.01.2018 blue-merle Petra Vachová
20 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena FELI KARINO BOHEMIA V4 24.04.2018 tricolor Věra Janýšková
21 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena JULZAR DESERT ROSE V2 06.10.2017 tricolor Ing. Terézia Filipová
22 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena ROSE ROYCE FATRANSKÝ SEN V3 15.11.2017 zlatá David Pěnička
23 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena BYLINKA VON SCHNAPPI SCHNAPP V2 22.03.2017 zlatá Andrej Titkov
24 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena HIREM ZLATÁ ERKARČA Z DANČÍ LOUKY V1, CAC 02.10.2014 zlatá Ondřej Rašťák
25 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena NOBLES ZLATÁ DOMINANCE VD3 06.12.2016 zlatá Lenka Batista De La Rosa
26 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena OLYMPIA ZLATÁ DOMINANCE VD4 12.02.2017 zlatá Lenka Batista De La Rosa
27 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní fena GREIS BLUE Z DANČÍ LOUKY V1, CAC 28.04.2014 blue-merle Lenka Dostálová
28 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena DIXI Z PETŘKOVICKÝCH STRÁNÍ V1, CAC 05.10.2015 zlatá Věra Janýšková
29 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena ELECTRA GIBSONOVA PÚŠŤ V2, Res.CAC 06.08.2016 zlatá Dariusz Czyż
30 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena FRIDENS SNOWWHITE VD3 13.11.2015 blue-merle Aleš Všetečka
31 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes FOREST CANTO IN-SITÚ V1 17.11.2018 blue-merle Martina Hájková
32 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes AMADEO ELENTUDAS nenastoupil 04.03.2018 tricolor Mgr. Karolína Krempl Kirschnerová
33 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes DUSTY BLUEANGEL WITH LONG SMILE V1, CAC, VSV, BOS 10.03.2018 blue-merle Jolana Švehlíková
34 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes LOCH LOMOND BILA KAÍFA V2, Res.CAC 27.01.2018 tricolor Jiří Beckel
35 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes AEGON JAKTY OD MO-RA-KRI V3 15.03.2017 tricolor Irena Orszuliková
36 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes ARNOŠT ŠŤASTNÁ SMEČKA V2 31.05.2017 tricolor Věra Koucká
37 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes EUKLEIDÉS IN - SITÚ V1 13.11.2017 tricolor Mgr. Naďa Lundáková
38 Kolie krátkosrstá Třída pracovní pes CU-CHAORACH TREUN SOROLI V1, CAC 27.02.2015 zlatý Edita Vraspírová
39 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes CIMRMAN RAFRABELA V1, CAC 14.11.2016 tricolor Věra Koucká
40 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena BLUE PIRRI MARTHELINE V2 13.06.2018 blue-merle Květoslava Kouřilová
41 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena BRASSICA WIDE PARK V1, CAJC, BOJ 29.06.2018 tricolor Mgr. Jaroslav Bílý
42 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena AMAZONKA ELENTUDAS V3 04.03.2018 tricolor Mgr. Dagmar Laníková
43 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena FIDORKA JANTÁROVÁ HVIEZDA V2, Res.CAC 14.03.2018 zlatá Darja Caletková
44 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena LOVIISA BILA KAÍFA V1, CAC 27.01.2018 tricolor Mgr. Dita Ungerová
45 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena BILLIE HOLIDAY MOLINARI V1, CAC 20.05.2017 zlatá Bc. Lucie Capová
46 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena HAWAII BILA KAÍFA V2, Res.CAC 21.08.2014 tricolor MUDr. Tereza Khorelová
47 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena CHYŤ SI MĚ LENELI V1, CAC, VSV, BOB, Vítěz výstavy 13.07.2014 tricolor Mgr. Dagmar Laníková
1 Šeltie Třída dorostu pes ARCHIBALD ALKAVEJA VN2 25.02.2019 zlatý Monika Svobodová
2 Šeltie Třída dorostu pes ARTIX ALKAVEJA VN4 25.02.2019 zlatý MUDr. Marcela Korbová
3 Šeltie Třída dorostu pes KEEP COOL ZE SHETLANDŮ VN1 18.02.2019 blue-merle Bc. Přemysl Bartek
4 Šeltie Třída dorostu pes KIMS BLACK MALÝ PASÁČEK VN3 20.02.2019 tricolor Zdeněk Fukal
5 Šeltie Třída mladých pes ALMOND TRUFFLE DEENA'S VICTORY V2 04.09.2018 tricolor Eliška Kubová
6 Šeltie Třída mladých pes BENNY SHANGRILA SPIRIT VD3 22.10.2018 zlatý Bc. Martina Spáčilová
7 Šeltie Třída mladých pes JEWELED PEARLS OSUDOVÉ SETKÁNÍ V1, CAJC 15.07.2018 blue-merle Pavla Návratová
8 Šeltie Mezitřída pes AARON HALUZBERY VD2 22.01.2018 tricolor Soňa Haluzová
9 Šeltie Mezitřída pes MARLON MORAVSKÉ SRDCE V1, CAC 05.12.2017 zlatý Jana Havlíčková
10 Šeltie Třída otevřená pes ART FELICITY BRENDAN FRASER V1, CAC, Nej. dosp. pes, BOS 15.04.2017 tricolor Anna Jeznacka
11 Šeltie Třída otevřená pes MORTIMER MORAVSKÉ SRDCE VD2 05.12.2017 zlatý Vladimíra Omelková
12 Šeltie Třída vítězů pes XVILDA CHANCY REMUS V1, CAC 24.10.2015 zlatý Bc. Eva Vávrová
13 Šeltie Třída štěňat fena NARELLA MORAVSKÉ SRDCE VN1, Nej. štěně výstavy 15.03.2019 zlatá RNDr. Eva Staňková CSc.
14 Šeltie Třída dorostu fena JUVENILIA SNĚŽNÝ TYGR VN1, Nej. dorost výstavy 09.03.2019 zlatá Bc. Eva Vávrová
15 Šeltie Třída dorostu fena LITTLE MODEL ZE SHETLANDŮ VN2 01.03.2019 zlatá Taťána Sumcová
16 Šeltie Třída mladých fena ADORABLE SNOWFLAKE DEENA'S VICTORY V4 04.09.2018 blue-merle Jana Titlová
17 Šeltie Třída mladých fena AURORA ZE ZÁTOKY KVĚTIN V1, CAJC, BOJ, Juniorský vítěz výstavy 06.11.2018 tricolor Veronika Habrová
18 Šeltie Třída mladých fena BELLA COOKIE OTEVŘENÉ SRDCE V2 13.08.2018 zlatá Lucie Ježdíková
19 Šeltie Třída mladých fena TINSEL Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V3 10.06.2018 zlatá Zdeňka Chovancová
20 Šeltie Mezitřída fena ELEANORA OD BEZDYNKY V3 01.01.2018 zlatá Lenka Brhlová
21 Šeltie Mezitřída fena FLIPFLOP ALKYRA V1, CAC 09.01.2018 blue-merle Kateřina Smolková
22 Šeltie Mezitřída fena VIKTORIA PRINCES LENFIR V2, Res.CAC 20.03.2018 zlatá Lenka Lelková
23 Šeltie Mezitřída fena WAY OF LIFE KORYFEJ VD4 10.11.2017 tricolor Ilona Smrčková
24 Šeltie Třída otevřená fena GRENADINA SNĚŽNÝ TYGR V3 01.07.2017 tricolor Šárka Dreslerová
25 Šeltie Třída otevřená fena HAKIMA BLACK MALÝ PASÁČEK V 11.01.2016 tricolor Iva Simoněnková
26 Šeltie Třída otevřená fena HANNY OD KAMENITÉ ŘÍČKY nenastoupila 10.05.2016 blue-merle Martina Šimčíková
27 Šeltie Třída otevřená fena HAYET HOLLY BLUE MALÝ PASÁČEK V2, Res.CAC 11.01.2016 blue-merle Iva Blahová
28 Šeltie Třída otevřená fena ISHAR MORAVSKÉ SRDCE V1, CAC, Nej. dosp. fena, BOB, Vítěz výstavy 07.06.2014 blue-merle Lenka Němčeková
29 Šeltie Třída otevřená fena IVKA RIBIS MALÝ PASÁČEK V 17.06.2016 zlatá Iva Simoněnková
30 Šeltie Třída otevřená fena MEGGY ZE SEDLMAJEROVY VILY nenastoupila 20.03.2018 zlatá Marie Budovičová
31 Šeltie Třída otevřená fena XLOVE CHANCY REMUS V4 24.10.2015 zlatá Bc. Eva Vávrová
32 Šeltie Třída vítězů fena CH. FEYANAD SNĚŽNÝ TYGR V2, Res.CAC 30.03.2016 tricolor Šárka Dreslerová
33 Šeltie Třída vítězů fena REIKI VON SCHNAPPI SCHNAPP V1, CAC 08.09.2016 zlatá Mgr. Žaneta Lokvencová