Iris

Klubová výstava - Chropyně
6. 6. 2009

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Tomas Rohlin (Dánsko)

Pes : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů - veteránů

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Tomas Rohlin (Dánsko)

Pes : Třída dorostu - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída mladých - otevřená - vítězů

Šeltie - rozhodčí: Tomas Rohlin (Dánsko)

Pes : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída mladých - mezitřída - otevřená

 

Kolie dlouhosrstá

Pes - Třída štěňat

VN1

Amor Black from Kosir Valley
nar. 26. 11. 2008 - tricolor
o: Calgary Boy Hirundo
m: Alive Gold Zahrada dětí
chov: Pospíšilová H.
maj: Usnulová B. Ing.

Pes - Třída dorostu

VN1

Artusch from Kosir Valley
nar. 26. 11. 2008 - zlatý
o: Calgary Boy Hirundo
m: Alive Gold Zahrada dětí
chov: Pospíšilová H.
maj: Dobešová J.

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Follow me Hirundo
nar. 14. 8. 2008 - zlatý
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Němečková Z.
maj: Maňásková A. Mgr
V2

Fairy Tale Hirundo
nar. 14. 8. 2008 - zlatý
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Němečková Z.
maj: Vrzala V.
V3

Cute Kid Ever After
nar. 26. 2. 2008 - zlatý
o: Old Smokey Des Beloones
m: Nicolaysen's Nanu Nana
chov: Petrášková L.
maj: Mazankievičová l.
VD4

Erny Gold Coll-Kony
nar. 14. 4. 2008 - zlatý
o: Early Sunshine Hirundo
m: Jessi Gold Coll-Kony
chov: Konečná V.
maj: Kučeriková V.
VD

Ready To Go African Gold
nar. 8. 3. 2008 - zlatý
o: JCH.Glen Morristone's Hope Sweet Love
m: Old Golden Gates Lorien of Manico
chov: Reslerová J. Bc.
maj: Reslerová J. Bc.

Pes - Mezitřída

V1
CAC, KV,
BOB
Fill Královský dar
nar. 2. 10. 2007 - zlatý
o: CH. Prince of Sunlight Quenchless Love
m: Oriana Black Vermiko
chov: Lindaurová H.
maj: Lindaurová H.
V2
Res.CAC
Iridescent Designed for Solreven
nar. 31. 7. 2007 - zlatý
o: CH. Silence is Gold des Marécages
m: Yylie von Belvedere
chov: De Jong M.
maj: Petrášková L. + Kucková L.
V3

Chuck ze Staříčského statku
nar. 5. 3. 2008 - zlatý
o: Brit Bohemia Colly
m: Roxana ze Staříského statku
chov: Prosek B.
maj: Prosek B.
VD4

Dustin Gold Coll-kony
nar. 6. 12. 2007 - zlatý
o: Early Sunshine Hirundo
m: Casiopea Gold z Údolí Ondřejnice
chov: Konečná V.
maj: Konečná V.

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
Barbero Skotská růže
nar. 23. 11. 2004 - zlatý
o: Dee River Boy Noko Bohemia
m: Britney Gold Moravia Galaxy
chov: Štefkovičová K.
maj: Štefkovičovi K+K
V2
Res.CAC
Alonso Golden Bloom
nar. 31. 1. 2007 - zlatý
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Janýšková Z.
maj: Kmenta J.

V3

Decent Fellow Leawrey
nar. 1. 9. 2006 - zlatý
o: Aaronwell Antique Gold at Brilyn
m: Sonata Jubilee ze Zlaté jalny
chov: Kucková L.
maj: Mazankievičová l.
VD4

Just To Be African Gold
nar. 4. 7. 2005 - zlatý
o: Hokus-Pokus vom Adlerwappen
m: Silver Dream P.S.I Love You
chov: Reslerová J. Bc.
maj: Reslerová J. Bc.
VD

Aaron Fredina Agi
nar. 27. 8. 2007 - zlatý
o: Early Sunshine Hirundo
m: Polly Black Nellago
chov: Matějíček V.
maj: Matějíček V.

Pes - Třída vítězů

V1
CAC
JCH. Star Light vom Adlerwappen
nar. 12. 9. 2007 - blue-merle
o: Old Golden Gates Farndale
m: CH. Sunny-Grace vom Adlerwappen
chov: Schulze S.
maj: Reslerová J. Bc.
V2
Res.CAC
Early Sunshine Hirundo
nar. 5. 4. 2005 - zlatý
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Němečková Z.
maj: Pešátová M.

Fena - Třída dorostu

VN1 Guinevre H.M.Noko Bohemia
nar. 23. 11. 2008 - zlatá
o: Nyitramenti Royal Gesture
m: Nefertiti H.M.Noko Bohemia
chov: Novák J.
maj: Přívozník F.
VN2

Dominica Skotská růže
nar. 22. 11. 2008 - zlatá
o: Dee River Boy Noko Bohemia
m: Britney Gold Moravia Galaxy
chov: Štefkovičová K.
maj: Krejčová A.

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Amelie Marytrav
nar. 5. 6. 2008 - zlatá
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Aylin Čin-Čin Pet
chov: Rychtaříková J.
maj: Vojtková K. Bc.
V2

Flash of Sunn Hirundo
nar. 14. 8. 2008 - zlatá
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Němečková Z.
maj: Němečková Z.
V3

Azalea Dahlia of Bewanlia Gardens
nar. 25. 5. 2008 - zlatá
o: Ingledene Zealous Defender
m: Wanetta Gold Vermiko
chov: Růžičková V.
maj: Růžičková V.
V4

Hot Black Coffee Ko-To-Ra
nar. 3. 8. 2008 - tricolor
o: Romeo Ko-To-Ra
m: Demi Blue Desire Ko-To-Ra
chov: Zboralská L.
maj: Chabičovská S.
VD Baabda Baffee Aratinga
nar. 17. 2. 2008 - tricolor
o: Canón From Graslic Hills
m: Venecia Live Is Life of Kassiopeia
chov: Mecerová P. Bc.
maj: Kučerová J.
VD Bewitching Eileen Noko Bohemia
nar. 23. 5. 2008 - zlatá
o: Nyitramenti Royal Gesture
m: Eileen Spicer Noko Bohemia
chov: Novák J.
maj: Přívozník F.

Fena - Mezitřída

V1
CAC
KV
Caila z Mlýnského úvozu
nar. 13. 8. 2007 - zlatá
o: Bentley z Preinsteinu
m: Amber Girl Leawrey
chov: Vainarová Z.
maj: Mazankievičová l.
V2
Res.CAC
Demi Gold Coll-kony
nar. 6. 12. 2007 - zlatá
o: Early Sunshine Hirundo
m: Casiopea Gold z Údolí Ondřejnice
chov: Konečná V.
maj: Prosek B.

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Wanetta Gold Vermiko
nar. 1. 4. 2006 - zlatá
o: Sanssouci von Crottorf
m: Peggy Black Vermiko
chov: Koubek M.
maj: Růžičková V.
V2
Res.CAC
Over The Top African Gold
nar. 6. 5. 2007 - zlatá
o: Hokus-Pokus vom Adlerwappen
m: Silver Dream P.S.I Love You
chov: Reslerová J. Bc.
maj: Reslerová J. Bc.
V3

Camila Skotská růže
nar. 4. 8. 2007 - zlatá
o: Double Scotch Gold Uniform
m: Baronessa Skotská růže
chov: Štefkovičová K.
maj: Konečná I.
VD4 Cairo Gold Coll-kony
nar. 22. 4. 2007 - zlatá
o: Early Sunshine Hirundo
m: Jessi Gold Coll-Kony
chov: Konečná V.
maj: Vitulová J.
VD Dada Beautiful from Graslic Hills
nar. 28. 5. 2007 - zlatá
o: Alwin From Graslic Hills
m: Ol Golden Gates Perfecta
chov: Valníčková Z.
maj: Bábíková M.

Fena - Třída vítězů

V1
CAC
CH. Klub.Ch. Beata Královský dar
nar. 17. 11. 2003 - zlatá
o: ICH.Erin Krásná louka
m: Lovesong Danilo Alkami
chov: Lindaurová H.
maj: Lindaurová H.
V2
Res.CAC
Daira Karino Bohemia
nar. 14. 1. 2006 - zlatá
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskyských pastvin
chov: Janýška K.
maj: Dostálová L.
V3

Blond Cheyenne Ever After
nar. 1. 12. 2007 - zlatá
o: Prince Of Sunllight Quenchless Love
m: Clue from Graslic Hills
chov: Petrášková P.
maj: Mazankievičová l.

Fena - Třída veteránů

V1

Beatris z Údolí Ondřejnice
nar. 4. 2. 2000 - tricolor
o: Zeus Gold z Nemojova
m: Rosemary Gold Mamive
chov: Laššáková K.
maj: Sokol J.

 

Kolie krátkosrstá

Pes - Třída dorostu

VN1 Alegro Star Adeteva
nar. 16. 10. 2008 - tricolor
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Adette z Roztockého zámku
chov: Pančochová E.
maj: Nováčková Š.

 

Pes - Mezitřída

VD1 Blue Moon Leneli
nar. 6. 1. 2008 - blue-merle
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Helga Neitin Wellamo
chov: Franková L. Ing.
maj: Pavlíková E.
VD2 Berillo z Roztockého zámku
nar. 5. 10. 2007 - zlatý
o: Natalain Nightfall
m: Ellen Krásná louka
chov: Bajerová M.
maj: Nováčková Š.

Pes - Třída otevřená

VD1 Whashishi's Gideon
nar. 1. 4. 2004 - tricolor
o: Whashishi's Chinook
m: Fair-Oak's New Mark
chov: Cürten A.
maj: Havlíčková S.

Pes - Třída vítězů

V1
CAC
KV
Čoro Moro Nirreterrit
nar. 12. 7. 2005 - blue-merle
o: Markylla's Magic Star Award
m: Bayla Bayla Nirreterit
chov: Šusterová Z.
maj: Pavlíková E.

Fena - Třída mladých

V1, CAJC
BOB,BIS
Kangasvuokon Mery Lou
nar. 5. 5. 2008 - tricolor
o: Sandcastle's True Topic
m: Kangasvuokon Michelle
chov: Helvi M.
maj: Havlíčková S.

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Blue Planet Leneli
nar. 6. 1. 2008 - blue-merle
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Helga Neitin Wellamo
chov: Franková L. Ing.
maj: Pavlíková E.
V2
Res.CAC
Aireen of Bohemia Balada
nar. 6. 1. 2007 - zlatá
o: Be My Lord "Nelson" of Fling Heartbreakers
m: Gaya Krásná louka
chov: Havlíčková S.
maj: Maršál J.

Fena - Třída vítězů

V1
CAC
KV
Anabela of Bohemia Balada
nar. 6. 1. 2007 - zlatá
o: Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers
m: Gaya Krásná Louka
chov: Havlíčková S.
maj: Ajmová L.

 

Šeltie

Pes - Třída štěňat

VN1 Eastdale Just a Image of Luck
nar. 1. 1. 2009 - zlatý
o: Shellrick's You May Me Luck
m: Eastdale Just A Spinning Image
chov: Book J.
maj: Bočková I.
VN2

My Grand Black Illusion Navarette
nar. 29. 12. 2008 - tricolor
o: Black Stone Vesca Montana
m: Kama Zlocista Perla
chov: Najdek A.
maj: Lanšperková M.

Pes - Třída dorostu

VN1

Galliani Perla z Polabí
nar. 27. 10. 2008 - tricolor
o: Milky Way iz Grafskogo Pomestia
m: Flower ze Skalní vyhlídky
chov: Hejduková M.
maj: Šarfová M.

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Marvitholl Yantar
nar. 19. 4. 2008 - tricolor
o: Shelachan Jumpin Jack Flash
m: ICH. Marvitholl Emili
chov: Tsaryuk M.
maj: Dreslerová Š.
V2

Credo Sol Oriens
nar. 1. 7. 2008 - tricolor
o: Katiedale Ace of Spades
m: Sorbonne Black Moravské srdce
chov: Ocetková P.
maj: Blešová E.
V3

Fain Friend Chancy Remus
nar. 8. 3. 2008 - zlatý
o: Elliot Golden Fleece Du Clos des Eperviers
m: Chancy Choice z Ďálovy studánky
chov: Vávrová E.
maj: Lelková L.
VD4

Oliver ze Souhvězdí orionu
nar. 3. 6. 2008 - tricolor
o: Coca-cola Cid ze Souhvězdí orionu
m: Abba Blue ze Souhvězdí orionu
chov: Vaněčková M.
maj: Sedlmajerová P.

Pes - Mezitřída

V1
CAC
Lucky-Luke Star Jet-Black Elured
nar. 4. 12. 2007 - tricolor
o: Lucky-Luke Benignant Expectation
m: Lucky-Luke Elenmiré Blue Elwing
chov: Kakas T.
maj: Kalubcová H.

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
Kimi ze Zlaté hvězdy
nar. 22. 6. 2006 - tricolor
o: Robin Hood ze Shetlandů
m: Denny ze Zlaté hvězdy
chov: Tučková D.
maj: Dostálová J.
V2
Res.CAC
Filip Mandlok
nar. 9. 9. 2006 - tricolor
o: Magic Black Fatranský sen
m: Cheyla Gold ze Sedlmajerovy vily
chov: Vyoral J.
maj: Vyoral J.
V3

Zirl Black Vlčí žleb
nar. 17. 2. 2005 - tricolor
o: Dick Black Vlčí žleb
m: Oradea Blue Vlčí žleb
chov: Matějek J.
maj: Musílková I.
VD4

Cornet Black od Belinky
nar. 14. 5. 2007 - tricolor
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Daisy Gold Smaal Kim
chov: Dudová Š.
maj: Špičková M.

Pes - Třída vítězů

V1
CAC
KV
Ch. Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers
nar. 6. 12. 2005 - zlatý
o: Colroy Crystal Lad
m: Moriomuscat's Elektra
chov: Uve Pascale
maj: Svobodová M.
V2
Res.CAC
Flippie ze Skalní vyhlídky
nar. 10. 11. 2006 - zlatý
o: Mybackens Bonny M
m: Barbie Girl Smaal Kim
chov: Kalendová E.
maj: Habrová V.

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Gotika z Ďáblovy studánky
nar. 30. 5. 2008 - zlatá
o: ICH. Katiedale Ace of Spades
m: CH. Duplicate z Ďáblovy studánky
chov: Svobodová M.
maj: Lindaurová H.
V2

Grafika z Ďáblovy studánky
nar. 30. 5. 2008 - tricolor
o: ICH. Katiedale Ace of Spades
m: CH. Duplicate z Ďáblovy studánky
chov: Svobodová M.
maj: Jelínková J.
V3

Ebonny z Dřevěné chaloupky
nar. 14. 5. 2008 - bi-color
o: Lustrous Dumbidor
m: Happy Chance z Ďálovy studánky
chov: Ščebelová M.
maj: Kašpáková B.
V4

Afra Moravské srdce
nar. 30. 3. 2008 - tricolor
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Xiphanny Moravské srdce
chov: Habrová V.
maj: Habrová V.
V

Abraxa Moravské srdce
nar. 30. 3. 2008 - tricolor
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Xiphanny Moravské srdce
chov: Habrová V.
maj: Haufová V.
V

Euforie z Ďáblovy studánky
nar. 10. 3. 2008 - tricolor
o: Katiedale Ace of Spades
m: Kimona z Ďáblovy studánky
chov: Svobodová M.
maj: Bočková I.
V

Odysea z Karlova hrádku
nar. 16. 4. 2008 - blue-merle
o: Genius vom Pommernring
m: Jasněnka z Karlova hrádku
chov: Musílková I.
maj: Musílková I.
V

Opavie z Karlova hrádku
nar. 16. 4. 2008 - blue-merle
o: Genius vom Pommernring
m: Jasněnka z Karlova hrádku
chov: Musílková I.
maj: Lanšperková M.
V

Paula Gabriela Smaal Kim
nar. 5. 9. 2008 - zlatá
o: White Coastal Little Ricky
m: Belle Brigitte Smaal Kim
chov: Koláček Z. Ing.
maj: Koláček Z. Ing.
V

Popelka Z Karlova hrádku
nar. 17. 4. 2008 - tricolor
o: Zirl Black Vlčí žleb
m: Alka z Trmických polí
chov: Musílková I.
maj: Motyčková D.
VD

Dambra od Belinky
nar. - 27. 5. 2008 - zlatá
o: JCh. Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers
m: Daisy Gold Smaal Kim
chov: Dudová Š.
maj: Smrčková I.

Fena - Mezitřída

V1
CAC
Darkness Blue z Říše fantazie
nar. 4. 1. 2008 - blue-merle
o: Cedrik z Dřevěné chaloupky
m: Xarin z Černé hlásky
chov: Jančurová E.
maj: Kynclová A.
VD2

Gerrie ze Skalní vyhlídky
nar. 27. 2. 2008 - zlatá
o: Craven ze Skalní vyhlídky
m: Eassy Manepo Ideál
chov: Kalendová K.
maj: Habustová J. Ing.arch.
VD3

Neri Valentine Smaal Kim
nar. 14. 2. 2008 - zlatá
o: Karlos Smaal Kim
m: Belle Brigitte Smaal Kim
chov: Koláček Z. Ing.
maj: Balaštíková M. Ing.
VD4

Isabella JW ze Shetlandů
nar. 28. 11. 2007 -tricolor
o: Lucky-Luke Calaquend-Bilack Erie
m: Whitney Huston ze Shetlandů
chov: Kalubcová H.
maj: Kalubcová H.

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
KV, BOB
Connie Kiss Lenfir
nar. 25. 5. 2006 - zlatá
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Emily Endles Smaal Kim
chov: Lelková L.
maj: Frankovičová A.
V2
Res.CAC
Aneli Gold Lenfir
nar. 20. 3. 2005 - zlatá
o: Poulsgaards Looking for Gold
m: Emily Endles Smaal Kim
chov: Lelková L.
maj: Lelková L.
V3

Bohemia z Ďáblovy studánky
nar. 14. 5. 2007 - zlatá
o: Lundecock's Watermark
m: CH. Bimona z Ďáblovy studánky
chov: Svobodová M.
maj: Svobodová M.
V4

Nell Valentine Smaal Kim
nar. 14. 2. 2008 - zlatá
o: Karlos Smaal Kim
m: Belle Brigitte Smaal Kim
chov: Koláček Z. Ing.
maj: Barvenčíková Z. MVDr.
V
Dinka Stříbrné doly
nar. 13. 10. 2007 - zlatá
o: Elliot Golden Fleece Du Clos des Eperviers
m: Bibien Manepo Ideál
chov: Bočková I.
maj: Fojtíková P.
VD

Enola Black ze Shetlandů
nar. 19. 1. 2007 - tricolor
o: Lucky-Luke Calaquent-Biblack Erie
m: Tsarevna iz Tverskoy Skazki

chov: Kalubcová H.
maj: Hilscherová V.

VD

Excelence Fort Fox
nar. 17. 4. 2007 - zlatá
o: Sensuan Koh-I-Jus
m: Evening Star z Ďáblovy studánky
chov: Lišková V.
maj: Blešová E.
VD

Gira Mandlok
nar. 28. 4. 2007 - zlatá
o: Icarus Black ze Sedlmajerovy vily
m: Olivie ze Sedlmajrovy vily
chov: Vyoral J.
maj: Vyoral J.
VD

Illusion In Black ze Shetlandů
nar. 28. 11. 2007 - bi-color
o: Lucky-Luke Calaquend-Bilack Erie
m: Whitney Huston ze Shetlandů
chov: Kalubcová H.
maj: Kalubcová H.
VD

Markýza z Karlova hrádku
nar. 11. 11. 2006 - blue-merle
o: Dux z Vesničky u hranic
m: Alka z Trmických polí
chov: Musílková I.
maj: Ryšková S.