Iris

Klubová výstava Chropyně
7.6.2008

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: ing. Ivana Němečková

Pes : Třída mladých - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů - veteránů

 

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: ing. Ivana Němečková
Fena : Třída dorostu - mezitřída - otevřená

 

Šeltie - rozhodčí: ing. Ivana Němečková

Pes : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída mladých - mezitřída - otevřená - vítězů

 

 

Kolie dlouhosrstá

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Iridescent Designed For Solveren
zlatý - nar.: 31.7.2007
o: CH.Silence Is Gold Des Marecages Prince
m: Yylie vom Belvedere
chov: Maria De Jong
maj: Petrášková L.

 

Pes - Mezitřída

V 1
CAC
Decent Fellow Leawrey
zlatý - nar.: 1.9.2006
o: Aaronwell Antigue Gold At Brilyn
m: Sonata Jubilee ze Zlaté Jalny
chov: Kucková L.
maj: Mazankievičová L.
VD 2

Adrian z Hamaris Moravia
tricolor - nar.: 23.11.2006
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopea
m: Aida z Ohrady
chov: Nekorancová Z.
maj: Polášek J. Ing.
VD 3

Axell Golden Bloom
tricolor - nar.: 30.1.2007
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Janýšková Z.
maj: Němečková P.

 

Pes - Třída otevřená

V 1
CAC
Alonso Golden Bloom
zlatý - nar.: 30.1.2007
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Janýšková Z.
maj: Kmenta J.
V 2
R.CAC
Fantastic Mike Moravia Galaxy
zlatý - nar.: 17.10.2006
o: Rosegarden Brawling Bryan
m: Beatris Gold Moravia Galaxy
chov: Eliášová L.
maj: Eliášová L.
V 3

Spoke Blue Nellago
blue-merle - nar.: 14.9.2004
o: Let´s Be Zum Gronegau
m: Clear Blue Nelladgo
chov: Stiepanitzová Y.
maj: Vitásková I.
V 4

Bengee z Údolí Lužnice
zlatý - nar.: 25.3.2006
o: Big Gold Bear Noko Bohemia
m: Blake Gold Vlčí žleb
chov: Hruška M.
maj: Ostrá A.
V

Jack Rose Moravia Classic
zlatý - nar.: 17.5.2003
o: Double Scotch Gold Uniform
m: Challenge Gold Moravia Classic
chov: Hemelík J.
maj: Chabičovská S.
VD

Right Boy Noko Bohemia
zlatý - nar.: 12.4.2006
o: Chuck Norris Noko Bohemia
m: Devil´s Doll Noko Bohemia
chov: Novák J.
maj: Sucháčková J.

 

Pes - Třída vítězů

v
V 1
CAC
KV
Early Sunshine Hirundo
zlatý - nar.: 5.4.2005
o: Ashley Noko Bohemia
m: Queenly Mighty Quin of Kassiopea
chov: Němečková Z.
maj: Pešátová M. PhDr.
V 2
R.CAC
Dreamer Karino Bohemia
zlatý - nar.: 14.1.2006
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Janýška K.
maj: Janýšková Z.

 

Fena - Třída dorostu

VN 1
Blind Date Ever After
zlatá - nar.: 1.12.2007
o: CH.Prince Of Sunlight Quenchless Love
m: JCH. Clue From Graslic Hills
chov: Petrášková L.
maj: Dobrovodská L.

 

Fena - Třída mladých

V 1
CAJC

Dada Beautiful From Graslic Hills
zlatá - nar.: 28.5.2007

o: Alwin From Graslic Hills
m: Old Golden Gates Perfecta
chov: Valníčková Z.
maj: Bábíková M.
V 2

Of Course African Gold
zlatá - nar.: 6.5.2007
o: Hokus Pokus vom Adlerwappen
m: Silver Dream P.S. I Love You
chov: Resslerová J.
maj: Pešátová M. PhDr.
V 3

No Limits African Gold
tricolor - nar.: 27.3.2007
o: Frosty Ice of African Gold
m: Tishas Black Minx nom Old Tom
chov: Resslerová J.
maj: Pešátová M. PhDr
V 4

Camay Skotská růže
zlatá - nar.: 4.8.2007
o: Double Scotch Gold Uniform
m: Baronessa Skotská růže
chov: Štefkovičová K.
maj: Štefkovičová K.
V

Cute Candy Lovely Dream
zlatá - nar.: 16.3.2007
o:
m:
chov:
maj: Pospíšil M.
VD

Anni Sugar Fredina Agi
zlatá - nar.: 27.8.2007
o: Early Sunshine Hirundo
m: Polly Black Nellago
chov: Holainová K.
maj: Blahut J.

 

Fena - Mezitřída

V 1
CAC
Aidinne Golden Bloom
tricolor - nar.: 30.1.2007
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Janýšková Z.
maj: Knyblová L.
V 2
R.CAC
Christý Gold z Křivosůd
zlatá - nar.: 15.10.2006
o: Dee River Boy Noko Bohemia
m: Clea Gold z Křivosůd
chov: Hladiš J.
maj: Nemrava V.

 

Fena - Třída otevřená

V 1
CAC
Bay Bay Baby z Údolí Lužnice
zlatá - nar.: 25.3.2006
o: Big Gold Bear Noko Bohemia
m: Blake Gold Vlčí žleb
chov: Hruška M.
maj: Mazankievičová L.
V 2
R.CAC
Daisy Gold z Chýnovské jeskyně
zlatá - nar.: 24.6.2005
o: Allperry Gold Noko Bohemia
m: Barbara z Chýnovské jeskyně
chov: L. Macháčková
maj: Odložílíková J.
V 3

Doris Karino Bohemia
zlatá - nar.: 14.1.2006
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: K. Janýška
maj: Janýšková Z.
V 4

Aislinn Golden Bloom
zlatá - nar.: 30.1.2007
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Janýšková Z.
maj: Kovářová D.
V

She Is A Lady Noko Bohemia
zlatá - nar.: 21.11.2006
o: Allperry Gold Noko Bohemia
m: Do You Love Me Noko Bohemia
chov: Novák J.
maj: Havlíčková M.
VD

Evening´s Dream Noko Bohemia
tricolor - nar.: 8.1.2002
o: Archie Noko Bohemia
m: Sharidon Ayleen Carrow Spicer
chov: Novák J.
maj: Tuna V.

 

Fena - Třída vítězů

V 1
CAC, KV
BOB, BIS
Daira Karino Bohemia
zlatá - nar.: 14.1.2006
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Janýška K.
maj: Dostálová L.

 

Fena - Třída veteránů

V 1
nejlepší
veterán
Iris z Beskydských pastvin
zlatá - nar.: 11.4.2000
o: Victory Gold Zlatý lotos
m: Halina z Beskydských pastvin
chov: Knyblová L.
maj: Janýška K.

 

 

Kolie krátkosrstá

Fena - Třída dorostu

N 1
Benerica z Roztockého zámku
zlatá - nar.: 5.10.2007
o: Natalain Nightfall
m: Ellen Krásná louka
chov: Bajerová M.
maj: Pančochová E.

 

Fena - Mezitřída

V 1
CAC
KV, BOB
Adette z Roztockého zámku
tricolor - nar.: 13.11.2006
o: Turella´s Skywalker
m: Ellen Krásná louka
chov: Bajerová M.
maj: Pančochová E.
V 2
R.CAC
Aireen of Bohemia Balada
zlatá - nar.: 6.1.2007
o: Be My Lord Nelson of Flying
m: Gaya Krásná louka
chov: Havlíčková S.
maj: Havlíčková S.
VD 3

Cloe in Velvet Mighty´s Spring Meadow
tricolor - nar.: 6.11.2006
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Wesayso Lucky Number Sevevn
chov: Semianová J.
maj: Starostová L.

 

Fena - Třída otevřená

VD 1

Chantal Breez
tricolor - nar.: 6.11.2006
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Wesayso Lucky Number Sevevn
chov: Semianová J.
maj: Thérová P.

 

 

Šeltie

Pes - Třída dorostu

VN 1

Markýz ze Souhvězdí orionu
zlatý - nar.: 3.11.2007
o: Coca-cola Cid ze Souhvězdí orionu
m: Yes ze Souhvězdí orionu
chov: Vaněčková M.
maj: Vaněčková M.

 

Pes - Třída mladých

V 1
CAJC
Beduin z Ďáblovy studánky
zlatý - nar.: 14.5.2007
o: Lundecock´s Watermark
m: Kimona z Ďáblovy studánky
chov: Svobodová M.
maj: Grundová K.
V 2

Zen Moravské srdce
blue-merle - nar.: 22.4.2007
o: Rigoberto z Černé hlásky
m: X-Lady Moravské srdce
chov: V. Habrová
maj: Korandová I.

 

Pes - Mezitřída

V 1
CAC
KV
Devil Chancy Remus
zlatý - nar.: 1.3.2007
o: Milesend Broomhouse Antigue Gold
m: Chancy Choice z Ďáblovy studánky
chov: Vávrová E.
maj: Vávrová E.
VD 2

Anry z Vesničky u hranic
zlatý - nar.: 30.1.2007
o: Irbin z Vesničky u hranic
m: Preisy z Vesničky u hranic
chov: Čurda J.
maj: Vaněčková M.

 

Pes - Třída otevřená

D

Bon Bon ze Souhvězdí orionu
zlatý - nar.: 21.12.2005
o: CH. Amico z Dače
m: Smiling Samantha ze Shetlandů
chov: Vaněčková M.
maj: Vaněčková M.
D

Hocus-Pokus Smaal Kim
zlatý - nar.: 8.5.2004
o: Dippersmoor Dignifield
m: Orchidea Black z Ďáblovy studánky
chov: Koláček Z.
maj: Miřatská P.

 

Pes - Třída vítězů

V 1
CAC
CH. Elliot Golden Flece Du Clos Des Eperviers
zlatý - nar.: 6.12.2005
o: Colroy Crystal Lad
m: Moriomuscat´s Elektra
chov: Pascale U.
maj: Svobodová M.
V 2
R.CAC
CH. Coca-cola Cid ze Souhvězdí orionu
tricolor - nar.: 28.12.2005
o: H.Martvithol Iskander
m: Tootsie ze Souhvězdí orionu
chov: Vaněčková M.
maj: Vaněčková M.
VD 3

Flippie ze Skalní vyhlídky
zlatý - nar.: 10.11.2006
o: Mybackens Bonny M
m: Barbie Girl Smaal Kim
chov: Kalendová E.
maj: Habrová V.

 

Fena - Třída mladých

V 1
CAJC
BOB
Bohemia z Ďáblovy studánky
zlatá - nar.: 14.5.2007
o: Lundecock´s Watermark
m: CH. Kimona z Ďáblovy studánky
chov: Svobodová M.
maj: Svobodová M.
V 2

Cher ze Souhvězdí orionu
tricolor - nar.: 8.5.2007
o: CH. Amico z Dače
m: Tootsie ze Souhvězdí orionu
chov: Vaněčková M.
maj: Vaněčková M.
V 3

Elegance Fort Fox
zlatá - nar.: 17.4.2007
o: Sensuan-Koh-I-Jus
m: Evening Star z Ďáblovy studánky
chov: Lišková V.
maj: Lišková V.
VD 4

Debie Black od Kamenité říčky
tricolor - nar.: 10.8.2007
o: Coca-cola Cid ze Souhvězdí orionu
m: Annel z Lánských lesů
chov: Hnídková J.
maj: Kašpárková B.
VD

Daneli Nela Lenfir
zlatá - nar.: 28.3.2007
o: Smart Spice Sněžný tygr
m: Aneli Gold Lenfir
chov: Lelková L.
maj: Hánošová S.
VD

Gina Mandlok
bicolor - nar.: 28.4.2007
o: Icarus Black ze Sedlmajerovy vily
strong>m: Olivie ze Sedlmajerovy vily
chov: Vyoral J.
maj: Vyoral J.

 

Fena - Mezitřída

V 1
CAC
Zathee Sněžný tygr
tricolor - nar.: 7.11.2006
o: CH.Martvithol Iskander
m: H. Cascade z Ďáblovy studánky
chov: Dreslerová Š.
maj: Hronová B.
VD 2

Essence of Love Perla z Polabí
tricolor - nar.: 22.2.2007
o: CH. Xcalibur of the Golden Fir
m: Keep Smiling z Ďáblovy studánky
chov: Hejduková M.
maj: Hejduková M.
VD 3

Danae ze Shetlandů
tricolor - nar.: 24.12.2006
o: Lucky-Luke Calaquend Bi-Black Erie
m: Our Blonde Baby ze Shetlandů
chov: Kalubcová H.
maj: Kalubcová H.

 

Fena - Třída otevřená

V 1
CAC
Corunka Key Lenfir
zlatá - nar.: 25.5.2006
o: Milesend Broomhouse Antigue Gold
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: Lelková L.
maj: Lelková L.
V 2
R.CAC
Mystic Black Moravia Classik
tricolor - nar.: 28.6.2004
o: Petr Pan Sněžný tygr
m: Šeduva Blue Vlčí žleb
chov: Hemelík J.
maj: Kopečná M.
V 3

Markýza z Karlova hrádku
blue-merle - nar.: 11.11.2006
o: Dux z Vesničky u hranic
m: Alka z Trmických polí
chov: Musílková I.
maj: Ryšková S.
V 4

Ketty De Lux Smaal Kim
zlatá - nar.: 17.6.2006
o: Agent Secret Bond des Romarins de Mayerling
m: Giselle Smaal Kim
chov: Koláček Z. Ing.
maj: Holubec M.
V
Comtessa ze Souhvězdí orionu
zlatá - nar.: 28.1.2005
o: CH.Martvithol Iskander
m: Tootsie ze Souhvězdí orionu
chov: Vaněčková M.
maj: Vaněčková M.
VD

Whitney Huston ze Shetlandů
tricolor - nar.: 25.9.2005
o: CH.Magic Black Fatranský sen
m: sarevna iz Tverskoy Skazki
chov: Kalubcová H.
maj: Kalubcová H.

 

Fena - Třída vítězů

V 1
CAC
KV
Flower ze Skalní vyhlídky
tricolor - nar.: 10.11.2006
o: CH.Mybackens Bonny M
m: CH.Barbie Girl Smaal Kim
chov: Kalendová E.
maj: Hejduková M.