Iris

Klubová výstava - Chropyně
8. 5. 2010

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Tibor Havelka (Sk)

Pes : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Tibor Havelka (Sk)

Pes : Třída mladých - mezitřída
Fena : Třída mezitřída - otevřená

Šeltie - rozhodčí: MVDr. Eva Fialová

Pes : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů - veteránů
Fena : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů - veteránů

 

Kolie dlouhosrstá

Pes - Třída štěňat

VN1

Ahmed Pieses of the Dreams
nar. 27. 11. 2009 - tricolor
o: Rambo Gold Coll-kony
m: Daira Karino Bohemia
chov: Dostálová L.
maj: Vika P.
Neúčast

Adonis Pieses of the Dreams
nar. 27. 11. 2009 - zlatý
o: Rambo Gold Coll-kony
m: Daira Karino Bohemia
chov: Dostálová L.
maj: Pospíšilová H.

Pes - Třída dorostu

VN1

Clark Black Fredina Agi
nar. 30. 10. 2009 - tricolor
o: Spoke Blue Nellago
m: Polly Black Nellago
chov: Holainová K.
maj: Hudcová S.

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Casanova z Josefovské pevnosti
nar. 16. 6. 2009 - zlatý
o: One More Night African Gold
m: Melody D'Amour ze Zlaté Jalny
chov: Plíštilová E.
maj: Reslerová J., Šebestová H.
V2

Vital Spark African Gold
nar. 20. 7. 2009 - blue-merle
o: Star Light vom Adlerwappen
m: Adélka z Lužické zahrady
chov: Reslerová J.
maj: Bálková I.
V3

Ultra Merlin African Gold
nar. 7. 6. 2009 - blue-merle
o: Star Light vom Adler Wappen
m: Tishas Black Minx vom Old Tom
chov: Reslerová J.
maj: Usnulová B. Ing.
V4

Garry Cooper Noko Bohemia
nar. 23. 11. 2008 - zlatý
o: Nyitramenti Royal Gesture
m: C. I. B. Nefertiti Noko Bohemia
chov: Novák J.
maj: Novák J.
VD

Endrew z Jasmínových hor
nar. 15. 3. 2009 - zlatý
o: Glen Morristone's Hope Sweet Love
m: Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia
chov: Kolátková M.
maj: Němečková P.
VD

Vision in Blue African Gold
nar. 20. 7. 2009 - blue-merle
o: Star Light vom Adlerwappen
m: Adélka z Lužické zahrady
chov: Reslerová J.
maj: Bálková I.

Pes - Mezitřída

V1
CAC
Earl Noko Bohemia
nar. 1. 11. 2008 - zlatý
o: JCh. X-Killer Noko Bohemia
m: ICh. Igrayne Noko Bohemia
chov: Novák J.
maj: Novák J.
V2

Follow Me Hirundo
nar. 14. 8. 2008 - zlatý
o: Quenlly Mighty Quinn of Kassiopea
m: Dreame Dove Hirundo
chov: Němečková Z.
maj: Maňásková A. Mgr.
V3

Amor Black From Kosir Valley
nar. 26. 11. 2008 - tricolor
o: Calgary Boy Hirundo
m: Alive Gold Zahrada dětí
chov: Pospíšilová H.
maj: Usnulová B. Ing.
VD4

Art With Star from River Agara
nar. 3. 7. 2008 - tricolor
o: Old Golden Gates Farndal
m: Baroness Brena Ronna Bohemia
chov: Matoušová T.
maj: Hanušová P.

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
Andy King of Bewanlia Gardens
nar. 25. 5. 2008 - zlatý
o: Ingledene Zealous Defender
m: Wanetta Gold Vermiko
chov: Růžičková V.
maj: Jiránek J.
V2

Fairy Talef Hirundo
nar. 14. 8. 2008 - zlatý
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Němečková Z.
maj: Vrzala V.
VD3

Erny Gold Coll-Kony
nar. 14. 4. 2008 - zlatý
o: Early Sunshine Hirundo
m: Jessi Gold Coll-Kony
chov: Konečná V.
maj: Kučeriková V.
VD4

Bady Masha z Hamaris Moravia
nar. 28. 6. 2007 - zlatý
o: Early Sunshine Hirundo
m: Aida z Ohrady
chov: Nekorancová Z.
maj: Čapek K.
Neúčast

Zinger Noko Bohemia
nar. 18. 9. 2007 - zlatý
o: Nyitramenti Royal Gesture
m: C. I. B. Do You Love Me Noko Bohemia
chov: Novák J.
maj: Novák J.

Pes - Třída vítězů

V1
CAC
KV
Just Be African Gold
nar. 4. 7. 2005 - zlatý
o: Hokus-Pokus Vom Adlerwappen
m: Silver Dream P. S. I Love You
chov: Reslerová J.
maj: Reslerová J., Šebestová H.
V2
Res.CAC
Early Sunshine Hirundo
nar. 5. 4. 2005 - zlatý
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Němečková Z.
maj: Pešátová M.

Fena - Třída štěňat

VN1

Water Nymph African Gold
nar. 2. 11. 2009 - blue-merle
o: Star Light vom Adlerwappen
m: Power of Love African Gold
chov: Reslerová J.
maj: Hanušová K.
VN2

Carry Luck Black Fredina Agi
nar. 30. 10. 2009 - tricolor
o: Spoke Blue Nellago
m: Polly Black Nellago
chov: Holainová K.
maj: Čapková P.
VN3

Anabel Pieses of the Dreams
nar. 27. 11. 2009 - tricolor
o: Rambo Gold Coll-kony
m: Daira Karino Bohemia
chov: Dostálová L.
maj:.Dostálová L.

Fena - Třída dorostu

VN1

Aura Blue Finestra
nar. 6. 11. 2009 - blue-merle
o: Aliad Assawda od Mohtarów
m: Fibi Blue Zátoka snů
chov: Bártová V.
maj: Bártová V.
VN2

Asta Blue Finestra
nar. 6. 11. 2009 - blue-merle
o: Aliad Assawda od Mohtarów
m: Fibi Blue Zátoka snů
chov: Bártová V.
maj: Bártová V.

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Nejlepší mladý
Lily z Beskydských pastvin
nar. 3. 7. 2009 - zlatá
o: Early Sunshine Hirundo
m: Aidinne Golden Bloom
chov: Knyblová L.
maj: Svrčinová L.
V2

New Belle Modrý Iris
nar. 18. 3. 2009 - zlatá
o: Dream of Fluffy Lohrien
m: Anabell Besednický vrch
chov: Kratochvílová M.
maj: Hudcová S.
Neúčast

Laila z Beskydských pastvin
nar. 3. 7. 2009 - zlatá
o: Early Sunshine Hirundo
m: Aidinne Golden Bloom
chov: Knyblová L.
maj:.Laššáková K.

Fena - Mezitřída

V1
CAC
Flash of Sunn Hirundo
nar. 14. 8. 2008 - zlatá
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Němečková Z.
maj: Němečková Z.
V2
Res.CAC
Thank You African Gold
nar. 21. 7. 2008 - zlatá
o: Old Smokey Dej Beldones
m: Amber Beauty Leawrey
chov: Reslerová J.
maj: Kociánová V.

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Azalea Dahlia Of Bewanlia Gardens
nar. 25. 5. 2008 - zlatá
o: Ingledene Zealous Defender
m: Wanetta Gold Vermiko
chov: Růžičková V.
maj: Růžičková V.
V2
Res. CAC
Auntie Honey of Bewanlia Gardens
nar. 25. 5. 2008 - zlatá
o: Ingledene Zealous Defender
m: Wanetta Gold Vermiko
chov: Růžičková V.
maj: Příbramská J.
V3

Funny Girl Winy Hirundo
nar. 14. 8. 2008 - zlatá
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Němečková Z.
maj: Němečková Z.
V4

Fire Lady Leawrey
nar. 12. 4. 2008 - zlatá
o: Prince of Sunlight Quenchles Love
m: Beltane Witch des Beldones
chov: Zajíčková B.
maj: Zajíčková B.
VD

Aneli Fredina Agi
nar. 27. 8. 2007 - zlatá
o: Early Sunshine Hirundo
m: Polly Black Nellago
chov: Holainová K.
maj: Vránová M.
VD

Dada Bautiful from Graslic hills
nar. 28. 5. 2007 - zlatá
o: Alwin From Graslic hills
m: Old Golden Gates Perfecta
chov: Valníčková Z.
maj: Bábiková M..
VD

No Limits African Gold
nar. 27. 3. 2007 - tricolor
o: Frosty Ice Of African Gold
m: Tishas Black Minx vom Old Tom
chov: Reslerová J.
maj: Pešátová M.

Fena - Třída vítězů

V1
CAC, KV,
BOB, BIS
Of Course African Gold
nar. 6. 5. 2007 - zlatá
o: Frosty Ice Of African Gold
m: Tishas Black Minx vom Old Tom
chov: Reslerová J.
maj: Pešátová M., Šebestová H.
V2
Res. CAC
Caila z Mlýnského úvozu
nar. 13. 8. 2007 - zlatá
o: Bentley z Preintensteinu
m: Amber Girl Leawrey
chov: Vainarová Z.
maj: Mazankievičová L.

 

Kolie krátkosrstá

Pes - Třída mladých

V1

Fastn And Furious Nirreterrit
nar. 7. 2. 2009 - zlatý
o: Falstaff vom Palmbachtal
m: Coby Kdyby Nirreterrit
chov: Šusterová Z.
maj: Šettnerová L.

Pes - Mezitřída

V1
CAC, KV,
BOB
Alegro Star Adeteva
nar. 16. 10. 2008 - tricolor
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Adette z Roztockého zámku
chov: Pančochová E.
maj: Nováčková Š. Ing.
V2
Res. CAC
En Ten Týky Nirreterrit
nar. 30. 6. 2008 - blue-merle
o: Falstaff vom Palmbachtal
m: CanCan Nirreterrit
chov: Šusterová Z.
maj: Laníková D.
V3

Aquamarine Grazel
nar. 19. 10. 2008 - blue-merle
o: Helga Neitin Tsaaritmo
m: Natalain Normandia
chov: Rudenko P.
maj: Vlčková B.

Fena - Mezitřída

V1
CAC, KV
Aloe Vera Adeteva
nar. 16. 10. 2008 - tricolor
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Adette z Roztockého zámku
chov: Pančochová E.
maj: Holíková D.
V2
Res. CAC
Blackberry Flying Ear
nar. 1. 7. 2008 - tricolor
o: Dey Dream Krásná louka
m: Čert Ví Proč Nierreterrit
chov: Horská I.Mgr.
maj: Tušerová M. Mgr.

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Calamity Jane Flying Ear
nar. 7. 7. 2008 - tricolor
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Čambra Wamba Nirreterrit
chov: Horská I.Mgr.
maj: Vaňková D.
Neúčast

Butterfly z Tauri
nar. 13. 11. 2008 - zlatá
o: Georg Krásná louka
m: Čarodějka Nirreterrit
chov: Zimová D.
maj: Kocián R.

 

Šeltie

Pes - Třída dorostu

VN1

Pied Pokerface ze Shetlandů
nar. 20. 8. 2009 - blue-merle
o: CH. Chistiy Ruchei iz Tverskoy Skazki
m: Illusion in Black ze Shetlandů
chov: Kalubcová H.
maj: Kalubcová H.

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
My Grand Black Illusion Navarette
nar. 29. 12. 2008 - tricolor
o: Black Stone Vesca Montana
m: Kama Zlocista Perla
chov: Najdek A.
maj: Lanšperková M.
V2

Borgi Moravské srdce
nar. 12. 2. 2009 - zlatý
o: Flippie ze Skalní vyhlídky
m: Xiphanny Moravské srdce
chov: Habrová V.
maj: Raczová J.

Pes - Mezitřída

V1
CAC
Galliani Perla z Polabí
nar. 27. 10. 2008 - tricolor
o: Milky Way iz Krafskogo Pomestija
m: Flower ze Skalní vyhlídky
chov: Hejduková M.
maj: Šarfová M.
V2
Res. CAC
Danny od Belinky
nar. 27. 5. 2008 - zlatý
o: Elliot Golden Fleece Du Clos Des Eperviers
m: Daisy Gold Smaal Kim
chov: Dudová Š.
maj: Juřicová M.

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
Lucky-Luke Star Jet-Black Eluréd
nar. 4. 12. 2007 - tricolor
o: ICH. Lucky Luke Benignant Expectation
m: ICH. Lucky-Luke Elenmire Blue Elwing
chov: Kakas T.
maj: Kalubcová H.
V2

Fain Fried Chancy Remus
nar. 8. 3. 2008 - zlatý
o: Elliot Golden Fleece Du Clos Des Eperviers
m: Chancy Choice z Ďáblovy studánky
chov: Vávrová E.
maj: Lelková L.
V3

Zirl Black vlčí žleb
nar. 17. 2. 2005 - tricolor
o: Dick Black Vlčí žleb
m: Oradea Blue vlčí žleb
chov: Matějek J.
maj: Musílková I.

Pes - Třída vítězů

V1
CAC, KV,
BOB
Devil Chancy Remus
nar. 1. 3. 2007 - zlatý
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Chancy Choice z Ďáblovy studánky
chov: Vávrová E.
maj: Vávrová E.

Pes - Třída veteránů

V1

Icy Magic Sněžný tygr
nar. 24. 10. 1998 - blue-merle
o: Magic Black Fatranský sen
m: Annel Blue Větrný dvůr
chov: Dreslerová Š.
maj: Jelínková I.

Fena - Třída štěňat

VN1

Cleopatra Slezská Moravia
nar. 6. 12. 2009 - zlatá
o: Craven ze Skalní vyhlídky
m: Mystic Black Moravia Classic
chov: Kopečná M.
maj: Kopečná M.

Fena - Třída dorostu

VN1

Ebony od Belinky
nar. 17. 8. 2009 - zlatá
o: Devil Chancy Remus
m: Daisy Gold Smaal Kim
chov: Dudová Š.
maj: Šušlíková K.
VN2

Gerda Gold Zlatý jantar
nar. 8. 9. 2009 - zlatá
o: Flippie ze Skalní vyhlídky
m: Adelaide Gold Zlatý jantar
chov: Pechová Y.
maj: Pechová Y.
N3

Brandy z Otvovické skály
nar. 19. 10. 2009 - blue-merle
o: Zirl Black Vlčí žleb
m: Opavie z Karlova hrádku
chov: Lanšperková M.
maj: Lanšperková M.
Neúčast

Gita Gold Zlatý jantar
nar. 8. 9. 2009 - zlatá
o: Flippie ze Skalní vyhlídky
m: Adelaide Gold Zlatý jantar
chov: Pechová Y.
maj: Pechová Y.

Fena - Třída mladých

V1, CAJC
Nejlepší mladý
Dupity Hupity Koryfej
nar. 15. 11. 2008 - zlatá
o: Devil Chancy Remus
m: Elisa Doolittle Smaal Kim
chov: Dubovská M.
maj: Míčová M.
V2

Armagnac the Best of Permonik
nar. 8. 4. 2009 - blue-merle
o: Chistiy Ruchei iz Tverskoy Skazki
m: Anika Sherry Polodr
chov: Sedláčková N.
maj: Sedláčková N.
V3

Charminka Lenfir
nar. 21. 2. 2009 - zlatá
o: Devil Chancy Remus
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: Lelková L.
maj: Veiserová J.

Fena - Mezitřída

<
V1
CAC, KV
Grafika z Ďáblovy studánky
nar. 30. 5. 2008 - tricolor
o: Katiedale Ace of Spades
m: Duplicate z Ďáblovy studánky
chov: Svobodová M.
maj: Jelínková J.
V2
Res. CAC
Carioca Sol Oriens
nar. 1. 7. 2008 - tricolor
o: ICh. Katiedale Ace of Spades
m: Sorbonne Black Moravské srdce
chov: Ocetková P. Mgr.
maj: Ocetková P. Mgr.
V3

Xenie ze Sedlmajerovy vily
nar. 18. 6. 2008 - tricolor
o: Rigoberto z Černé hlásky
m: Zara z Černé hlásky
chov: Sedlmajerová P.
maj: Němečková J.
Neúčast

I'M Jessie ze Skalní vyhlídky
nar. 24. 10. 2008 - zlatá
o: Snabswood Schnapps
m: Eassy Manepo Ideáol
chov: Kalendová K.
maj: Malíková P.

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Aneli Gold Lenfir
nar. 20. 3. 2005 - zlatá
o: Poulsgaards Fof Gold
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: Lelková L.
maj:.Lelková L.
V2
Res. CAC
Okki Smaal Kim
nar. 25. 5. 2008 - zlatá
o: Filip Mandlok
m: Giselle Smaal Kim
chov: Koláček Z.
maj: Levková A.
V3

Abraxa Moravské srdce
nar. 30. 3. 2008 - tricolor
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Xiphanny Moravské srdce
chov: Habrová V.
maj: Haufová V.
VD4

Mystic Black Moravia Classic
nar. 28. 6. 2004 - tricolor
o: Petr Pan Sněžný tygr
m: Šeduva Blue Vlčí žleb
chov: Hemelík J.
maj: Kopečná M.
VD

Gipsy Gwenda Fort Fox
nar. 5. 5. 2008 - zlatá
o: Sweet Billy Boy o'the Highlands
m: Evening Star z Ďáblovy studánky
chov: Lišková V.
maj: Pánková D.

Fena - Třída vítězů

V1
CAC
Afra Moravské srdce
nar. 30. 3. 2008 - tricolor
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Xiphany Moravské srdce
chov: Habrová V.
maj: Habrová V.
V2
Res. CAC
Odysea z Karlova hrádku
nar. 16. 4. 2008 - blue-merle
o: Genius vom Pommering
m: Jasněnka z Karlova hrádku
chov: Musílková I.
maj: Musílková I.

Fena - Třída veteránů

V1
Nejlepší
veterán
Sorbonne Black Moravské srdce
nar. 16. 3. 2002 - tricolor
o: ICh. Icy Magic Sněžný tygr
m: Romance Black Moravské srdce
chov: Habrová V.
maj: Ocetková P. Mgr.