Iris

Klubová výstava - Český klub chovatelů sheltií - Hradec Králové 21.4.2012

 

Rozhodcí: Maureen Bywater (UK)

PSI
Trída štenat

VN1

3 b.
Angel Jack Zahrada detí
18.12.2011, zlatá
o: Shelteam Mon Tou Tou, m: Ch. Klassic Beauty ze Skalní vyhlídky
ch: Zdenka Novotná, maj: Ivana Capková

Trída dorostu
N1
0 b.
Verin z Dáblovy studánky
11.10.2011, zlatá
o: Microgarden´s Lood this Way, m: Kimona z Dáblovy studánky
ch: Mlada Svobodová, maj: Vera Dubská

N2
0 b.
Ventuer z Dáblovy studánky
11.10.2011, zlatá
o: Ch. Microgarden’s Look Thiw Way, m: Ch. Kimona z Dáblovy studánky
ch: Mlada Svobodová, maj: Pavlína Mirátská

N3
0 b.
Griffin Barabel
11.08.2011, tricolor
o: Eskimo Bi z Denveru, m: Zathee Snežný tygr
ch: Božena Hronová, maj: Ludvík Kozelek

nedostavil se
Gordik Barabel
11.08.2011, blue merle
o: Eskimo Bi z Denveru, m: Zathee Snežný tygr
ch: Ing.Božena Hronová, maj: Martina Látalová

Trída mladých
V1, CAJC, BOJ
9+6+5 b.
Norddream ze Skalní vyhlídky
12.12.2010, zlatá
o: Milward Sunny Boy, m: Ch. Connie Manepo Ideál
ch: Katerina Kalendová, maj: Ewa Kalendová

V2
8 b.
Algrazis Magical Black Sabbath
12.04.2011, tricolor
o: Vanilla Hills Mini Storm Ahead, m: Magical Moondance by Vanilla Hills
ch: Grazyna Sztanka (PL), maj: Michala Valtrová

VD3
0 b.
Argo z Barborinského vršku
26.5.2011, zlatá
o: Elliot Golden Fleece du Clos des Esperviers, m: Ebony od Belinky
ch: Hana Šušlíková, maj: Tereza Janoutová

VD4
0 b.
Apparition Shetlandská hvezda
21.05.2011, zlatá
o: Monet with Tachnamadra Karmidale, m: Patty Gabriela Smaal Kim
ch: Katerina Pánková, maj: Eva Sadílková

VD
0 b.
Azurit Majlia
22. 11. 2010, blue-merle
o: Coctail z Dáblovy studánky, m: Nella ze Souhvezdí orionu
ch: Milada Vanecková, maj: Monika Šormová

Mezitrída
VD1

0 b.
Looby Loo Fort Fox
11.05.2010, zlatá
o: Blenmerrow Borodin, m: Elegance Fort Fox
ch: Vlasta Lišková, maj: Michaela Matrasova

Diskvalifikace
0 b.
Kessidy Lenfir
07.08.2010, zlatá
o: Fain Friend Chancy Remus, m: Aneli Gold Lenfir
ch: Lenka Lelková, maj: Karel Šolc


Trída otevrená

V1, CAC
11+8 b.
Lovesome Dream Joker
23.04.2010, tricolor
o: Shelteam Dreamcatcher, m: Turmaja’s Lovesome Rose
ch: Robert Kabala (PL), maj: MVDr. Eva Fialová

V2, r. CAC
10+6 b.
Muggebigge Birk
29.03.2009, zlatá
o: Maribell´s One On The Million, m: Muggebigge Baby Bisquit
ch: Ann Rossel-Aberg (SWE), maj: Ewa Kalendová

VD 3
0 b.
Coctail z Dáblovy studánky
21.5.2007, blue-merle
o: Rigoberto z Cerné Hlásky, m: Only Bi Blue z Dáblovy studánky
ch: Mlada Svobodová, maj: Jana Gregorová

nedostavil se
Eskimo Bi z Denveru
31.12.2006, blue-merle
o: Buddy z Denveru, m: Wakima z Cerné hlásky
ch: Ivana Šubrtová, maj: Mlada Svobodová

Trída vítezu
V1, CAC, KV

11+8+8 b.
Art Filisiti DIMA at FERVIDUS
25.02.2010, blue-merle
o: Dippersmoor Diamond Quest, m: Art Filisiti PERSIA
ch: Y.Poplavskaya (RU), maj: Malgorzata Forysinska (PL)

V2, r. CAC
10+6 b.
GCh. Marvitholl Yantar
19.04.2008, tricolor
o: Shelachan Jumpin Jack Flash, m: ICh. Marvitholl Emili
ch: M. Tsaryuk (RU), maj: Šárka Dreslerová

V3
9 b.
Candy Gold Chancy Remus
14.03.2006 , zlatá
o: Marvitholl Iskander, m: Chancy Choice z Dáblovy studánky
ch: Eva Vávrová, maj: Marcela Vodickova

V4
8 b.
Embargo z Dáblovy studánky
10.03.2008, zlatá
o: ICh. Katiedale Ace of Spades, m: Ch. Kimona z Dáblovy studánky
ch: Mlada Svobodová, maj: Olga Nováková

Veteráni
V1, BOV

8+5 b.
Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold
02.04.2002, zlatá
o: Ch. Milesend Gold Edition, m: Milesend Stormgirl
ch: Mrs S. Barton (UK), maj: Mlada Svobodová

FENY
Trída štenat

VN1
3 b.
Face to Face Fervidus
23.11.2011, zlatá
o: Croft´s I Want It All, m: Jilly of the Valley ze Skalní vyhlídky
ch: Malgorzata Lula-Forysinska (PL), maj: Marcela Hejduková

VN2
3 b.
Alinka Zahrada detí
18.12.2011, zlatá
o: Shelteam Mon Tou Tou, m: Ch. Klassic Beauty ze Skalní vyhládky
ch: Zdenka Novotná, maj: Zdenka Novotná

VN3
3 b.
Abbi Zahrada detí
18.12.2011, zlatá
o: Shelteam Mon Tou Tou, m: Klassic Beauty ze Skalní vyhlídky
ch: Zdenka Novotná, maj: Karel Šolc

N4
0 b.
Demi Dee Blue Modrá odysea
18.11.2011, blue-merle
o: Sir Dark Shadow z Benešovské zahrady, m: Freezy Fatima Fort Fox
ch: Ing. Lenka Stupcuková, maj: Romana Zahradníková

N
0 b.
Funny Jess z Ríše fantazie
28.10.2011, tricolor
o: Gavor Chancy Remus, m: Xarin z Cerné hlásky
ch: Eliška Janourová, maj: František Nechvátal

Trída dorostu

VN1
3 b.
Vignette z Dáblovy studánky
11.10.2011, zlatá
o: Ch. Microgarden’s Look Thiw Way, m: Ch. Kimona z Dáblovy studánky
ch: Mlada Svobodová, maj: Iveta Novotná

VN2
3 b.
Up and Down z Dáblovy studánky
10. 10. 2011, bicolor
o: Deliquent z Dáblovy studánky, m: Blueberry Shandy Balambi
ch: Mlada Svobodová, maj: Mlada Svobodová

VN3
3 b.
Vanity z Dáblovy studánky
11.10.2011, zlatá
o: Microgarden´s Look this Way, m: Kimona z Dáblovy studánky
ch: Mlada Svobodová, maj: Lucie Kucerová

VN4
3 b.
Yellow Yasmine z Arcamony
31.07.2011, zlatá
o: Eastdale Just a Image of Luck, m: Fanny Stríbrné doly
ch: MVDr Eva Fialová, maj: Eva Fialová

VN
3 b.
Mix Up Memory Fort Fox
29.08.2011, zlatá
o: Milesend Broomhouse Antique Gold, m: Keep In Mind Fort Fox
ch: Lišková Vlasta, maj: Kveta Dvoráková

VN
3 b.
Up to the Sky z Dáblovy studánky
10.10.2011, blue merle
o: Deliquent z Dáblovy studánky, m: Blueberry Shandy Balambi
ch: Mlada Svobodová, maj: Lucie Janovcová

N
0 b.
Askia z Lužeradských polí
16.09.2011, zlatá
o: Ch.Marvitholl Yantar, m: Izzy Želecské vrchy
ch: Tereza Mracková, maj: Anežka Kovaliková

N
0 b.
Falone Bonny Dux
19.09.2011, blue-merle
o: Unique Tray z Benešovské zahrady, m: Alison Shape Balambi
ch: Alena Fantová, maj: Dagmar Semerádová

N
0 b.
Ginny Barabel
11.08.2011, trikolor
o: Eskimo Bi z Denveru, m: Zathee Snežný tygr
ch: Božena Hronová, maj: Božena Hronová

Trída mladých

V1, CAJC
9 + 6 b.
Evelin Bonny Dux
28.01.2011, tricolor
o: Unique Tray z Benešovské zahrady, m: Alison Shape Balambi
ch: Alena Fantová, maj: Alena Fantová

V2
8 b.
Aneli Gold z Barborinského vršku
26.5.2011, zlatá
o: Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers, m: Ebony od Belinky
ch: Hana Šušlíková, maj: Katerina Šušlíková

V3
7 b.
Shelteam Easy For Success
20.12.2010, tricolor
o: Francehill Easy Money Of Lochkaren, m: Rights Jasmine
ch: Lotta Jidegren (SWE), maj: Ewa Kalendová + MVDr. Eva Fialová

VD4
0 b.
Kessy z Josefovské pevnosti
24.10.2010, zlatá
o: Ch. Flippie ze Skalní vyhlídky, m: Febe z Josefovské pevnosti
ch: Eva Plíštilová, maj: Eva Plíštilová

VD
0 b.
Grejs z Dace
10.04.2011, zlatá
o: Memus Mandelspaun, m: Delfína z Dace
ch: Dana Cerná, maj: Zdenek Deml

D
0 b.
Karissima Bella od Ružové vily
07.04.2011, zlatá
o: Unique Tray z Benešovské zahrady, m: Charlotte Angel od Ružové vily
ch: Monika Ricci, maj: Radek Bohac

nedostavila se
Portrait of Rose ze Skalní vyhlídky
09.06.2011, tricolor
o: Ch. Eastdale Just a Image of Luck, m: Ch. Turmaja’s Lovesome Rose
ch: Katerina Kalendová, maj: Iveta Novotná

Mezitrída

V1, CAC, KV, BOB
11+8+8+9 b.
Optima z Dáblovy studánky
09.06.2010, zlatá
o: Blenmerrow Borodin, m: Kimona z Dáblovy studánky
ch: Mlada Svobodová, maj: Mlada Svobodová

V2, r. CAC
10+6 b.
Cesmína z Grobovské vinice
31.07.2010, blue merle
o: Sirius Starlet z Benešovské zahrady, m: Madlenka z Karlova hrádku
ch: Alena Nováková, maj: Žaneta Janatová

VD3
0 b.
Dájenka Moravské srdce
23.09.2012, blue-merle
o: Blenmerow Borodin, m: X-Lady Moravské srdce
ch: Veronika Habrová, maj: Veronika Habrová

VD4
0 b.
Doubravka Moravské srdce
23.09.2010, tricolor
o: Blenmerrow Borodin, m: X-LADY Moravské srdce
ch: Veronika Habrová, maj: Lenka Tajmrova

VD
0 b.
Amy Victory Jackdaw Rock
13.11.2010, tricolor
o: Blenmerrow Borodin, m: Extravagance Fort Fox
ch: Mgr. Petr Dušek, maj: Lucie Belinová

nedostavila se
Izzie Stríbrné doly
30.11.2010, tricolor
o: Eastdale Just a Image of Luck, m: Cindy Stríbrné doly
ch: I.Bocková, maj: Malgorzata Forysinska (PL)

Trída otevrená
V1, CAC
11+8 b.
Kraemer’s Yatzy Yasmine
13.02.2010, blue-merle
o: Mellsjohogdas After Dark, m: Tiakina To Keep Apromise
ch: Kraemer Vivi (DK), maj: Šárka Dreslerová

V2, r. CAC
10+6 b.
Candy Girl Bonny Dux
21.09.2009, blue merle
o: Sirius Starlet z Benešovské zahrady, m: Alison Shape Balambi
ch: Fantová Alena, maj: Alena Žamberská

VD3
0 b.
Carioca Sol Oriens
01.07.2008, tricolor
o: Katiedale Ace of Spades, m: Sorbonne Black Moravské srdce
ch: Petra Ocetková, maj: Petra Ocetková

VD4
0 b.
Delfína z Dace
27. 06. 2007, zlatá
o: Marvitholl Iskander, m: Ulrika ze Shetlandu
ch: Dana Cerná, maj: Dana Cerná

D
0 b.
Jamie Želecské vrchy
24.07.2008, tricolor
o: Milesend Broomhouse Antique Gold, m: Elly Želecské vrchy
ch: Vera Bohácová, maj: Dana Pokorná

D
0 b.
Rosemarie z Vesnicky u hranic
19.06.2009, blue merle
o: Colt Shamon Balambi, m: Fanca z Vesnicky u hranic
ch: Jaroslav Curda, maj: Jirí Obdržálek

nedostavila se
Cleopatra Slezská Moravia
06.12.2009, zlatá
o: ICh. Craven ze Skalní vyhlídky, m: Mystic Black Moravia Classic
ch: Marcela Kopecná, maj: Marcela Kopecná

nedostavila se
Angel Gold Radan Bohemia
17.12.2009, zlatá
o: Candy ze Skalní vyhlídky, m: Claudie od Belinky
ch: Lenka Pešková, maj: Michala Kudrnová

nedostavila se
Hey Jude z Dáblovy studánky
04.07.2008, zlatá
o: Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold, m: Coquette ze Souhvezdí Orionu
ch: Mlada Svobodová, maj: Eva Prchlíková

Pracovní trída
V1, CAC

11+8 b.
Grafitti Perla z Polabí
27.10.2008, blue-merle
o: Milky Way iz Grafskogo Pomestija, m: Flower ze Skalní vyhlídky
ch: Marcela Hejduková, maj: Martin Vlk

Trída vítezu
VD1

0 b.
Ch. Enjoy Gold Ria – Henria
22.06.2007, zlatá
o: Caddy ze Skalní Vyhlídky, m: Aisha Gold Ria – Henria
ch: Šárka Stará, maj: Lucie Kucerová

nedostavila se
Ch. Unita Black Moravia Classic
18.12.2009, tricolor
o: Ch. Real Rival iz Grafskogo Pomestia, m: Ch. Norica Gold Moravia Classic
ch: Jirí Hemelík, maj: Jirí Hemelík

Veteráni
V1

8 b.
Prima Gloria z Kojca Coli
23.01.2003, zlatá
o: Highland Rouge ze Shetlandu, m: Quanti Olive Asketila
ch: K.K. Kiwak (PL), maj: Ewa Kubrak (PL)

VD2
0 b.
Sorbonne Black Moravské srdce
16.03.2002, tricolor
o: Icy Magic Snežný tygr, m: Romance Black Moravské srdce
ch: Veronika Habrová, maj: Petra Ocetková