Iris

Národní výstava psů Klatovy
13.6.2009 - 14.6.2009

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
136 Pes třída dorostu Magic Fluffy Modrý Irys Kratochvílová Miroslava VN
137 Pes třída mladých Ready To Go African Gold Reslerová Jitka V
138 Pes mezitřída Iridescent Designet for Solreven Kucková Libuše V1, CAC
139 Pes mezitřída Zestful With You Noko Bohemia Pleslová Věra nepřítomen
140 Pes mezitřída Fill Královský dar Lindaurová Helena V2, Res.CAC
141 Pes mezitřída Quo Vadis African Gold Gogolínová Jitka V3
142 Pes třída otevřená Dream of Fluffy Lohrein Kratochvílová Miroslava V2
143 Pes třída otevřená Just To Be African Gold Reslerová Jitka V1, CAC, NV, BOB
144 Fena třída mladých Ask An Answer from River Agara Matoušková Tereza V1, CAJC, NM, BIGJ2
145 Fena třída mladých Baabda Baffee Aratinga Kučerová Jana V4
146 Fena třída mladých Bewitching Eileen Noko Bohemia Přívozník František V2
147 Fena třída mladých Eowyn Dafy Žabí tůně Kratochvílová Miroslava V3
148 Fena mezitřída Blind Date Ever After Dobrodská Lucia V2
149 Fena mezitřída Power of Love African Gold Polívková Magdalena V1, CAC
150 Fena třída otevřená Belle-Etoile-D´or de Cabrenysset Kucková Libuše V1, CAC, NV
151 Fena třída otevřená Gift of Love African Gold Polívková Magdalena V3
152 Fena třída otevřená Baroness Brena Ronna Bohemia Matoušková Tereza V2, Res.CAC
153 Fena třída vítězů Now or Never African Gold Matoušková Tereza V1, CAC

Kolie krátkosrstá

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
154 Pes mezitřída Black Space Leneli Chvojanová Lada V1, CAC
155 Pes třída otevřená A-Zanis Jezero Krudum Fridrichová Hana V1, CAC
156 Pes třída vítězů Hot Shot Pinehillside´s Havlíčková Sabina V1, CAC, NV, BOB
157 Fena třída dorostu Natalain Tarragona Fridrichová Hana VN1
158 Fena třída mladých Mary-Lou Kangasvuokon Havlíčková Sabina V1, CAJC
159 Fena třída otevřená Delikatesa Nirreterrit Petrušková Ilona V1, CAC, NV
160 Fena třída vítězů Artemis of Bohemia Balada Tvrdí Šárka V1, CAC

Šeltie

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
175 Pes třída dorostu Velvet Vesco z Arcamony Kulhavá Eva VN
176 Pes třída mladých Jofrey Gold z Vesničky u hranic Vlčková Pavla V1, CAJC
177 Pes mezitřída Redcliffe Gold Moravia Classic Matoušková Tereza V1, CAC
178 Pes třída otevřená Badénbán Malý pasáček Simoněnková Iva V2, Res.CAC
179 Pes třída otevřená The Crown Prince Tiakina Kraemer Vivi V1, CAC
180 Pes třída vítězů Käpäläkoplan Moonstone Heřmanovi Zdeňka a Miloš V1, CAC, NV
181 Fena třída dorostu Marion Blau z Vesničky u Hranic Kuttelvašerová Monika nepřítomen
182 Fena třída mladých Gotika z Ďáblovy studánky Lindaurová Helena V1, CAJC, NM
183 Fena mezitřída Eimy Gold Lenfir Ježková Zdeňka nepřítomen
184 Fena třída otevřená Collibri Shark Iowa Indiana Havířová Zdeňka nepřítomen
185 Fena třída otevřená Bohemia z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada V1, CAC, NV, BOB
186 Fena třída vítězů Enny ze Zlaté hvězdy Heřmanová Zdeňka a Miloš V1, CAC