Iris

Národní výstava psů Klatovy
30.6.2012 - 1.7.2012

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
178 S8 třída dorostu GOOFY GOLD od Dennynky Bačinová Radka Korózs-Papp Judit VN1
179 S8 třída mladých BORN FOR AGARA AND African Gold Matoušková Tereza Korózs-Papp Judit V1
180 S8 třída mladých BUON GIORNO New Marton Exnerová Dana Korózs-Papp Judit V2
181 S8 mezitřída Dayton Dempsey Aratinga Placek Jan Korózs-Papp Judit V3
182 S8 mezitřída FUSION Ever After Exnerová Dana Korózs-Papp Judit V1
183 S8 mezitřída Kangasvuokon Merlin Kratochvílová Miroslava Korózs-Papp Judit VD4
184 S8 mezitřída ZAZZIKY SPICE OF African Gold Švecová Hana Korózs-Papp Judit absence
185 S8 mezitřída ZERO-ZERO-SEVEN AT African Gold Bočková Blanka Korózs-Papp Judit V2
186 S8 třída otevřená ENDREW z Jasmínových hor Němečková Pavla Korózs-Papp Judit V4
187 S8 třída otevřená GLENMORE Leawrey Kucková Libuše Korózs-Papp Judit V2, Res.CAC
188 S8 třída otevřená KEEP COOL African Gold Crha Ladislav Korózs-Papp Judit V3
189 S8 třída otevřená QANTUM AMORE Modrý Iris Kratochvílová Miroslava Korózs-Papp Judit VD
190 S8 třída otevřená READY TO GO African Gold Brucknerová Monika Korózs-Papp Judit V1, CAC
191 S8 třída vítězů CACAHUETE Lago Benea Gogolínová Jitka Korózs-Papp Judit VD
192 S8 třída vítězů Double Scotch Black Dollar Fialová Dana Korózs-Papp Judit V2, Res.CAC
193 S8 třída vítězů ETIEN GOLD od Dennynky Bačinová Radka Korózs-Papp Judit absence
194 S8 třída vítězů GERONIMO Leawrey Ostrá Antonie Korózs-Papp Judit V1, CAC, NV
195 S8 třída veteránů MERLIN GOLD Nellago Veverková Zuzana Korózs-Papp Judit absence
196 S8 třída dorostu ANGEL-FACE z Merklínských lesů Bočková Blanka Korózs-Papp Judit VN2
197 S8 třída dorostu CALAMITY JANE New Marton Nič Antonín Korózs-Papp Judit VN1
198 S8 třída dorostu Goldilocks Ever After Petrášková Lenka Korózs-Papp Judit absence
199 S8 třída mladých Because it´s me African Gold Štaiglová Kateřina Korózs-Papp Judit V1, CAJC,BOJ
200 S8 třída mladých EGER FEE ELVIE from River Agara Matoušková Tereza Korózs-Papp Judit VD
201 S8 třída mladých FANTASTIC FEEBEE Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Korózs-Papp Judit V2
202 S8 třída mladých FEEBÍ ZLATÁ Dominance Eret Josef Korózs-Papp Judit V4
203 S8 třída mladých FEITH BLACK od Dennynky Němečková Pavla Korózs-Papp Judit V3
204 S8 mezitřída DUBUQUÉ DELIQUÉ ARATINGA Cerhová Kamila Korózs-Papp Judit V4
205 S8 mezitřída Enigma Z Mlýnského úvozu Otáhalová Gabriela Korózs-Papp Judit V3
206 S8 mezitřída Firefly Ever After Petrášková Lenka Korózs-Papp Judit V1, CAC
207 S8 mezitřída YAPANESE PEARL AT African Gold Kocian Michal Korózs-Papp Judit V2, Res.CAC
208 S8 třída otevřená CELINE z Josefovské pevnosti Seligerová Zdeňka Korózs-Papp Judit V4
209 S8 třída otevřená Dream Lady von der Göltzsch Níč Antonín Korózs-Papp Judit V3
210 S8 třída otevřená ISOLDA Leawrey Kucková Libuše Korózs-Papp Judit V1, CAC, NV, BOB
211 S8 třída otevřená LOVELY DREAM Modrý Iris Dlabač Petr Korózs-Papp Judit V2, Res.CAC
212 S8 třída vítězů Cinera Pardál z Asuanu Donskovová Jiřina Korózs-Papp Judit V1, CAC
213 S8 třída veteránů ANABELL Besednický vrch Kratochvílová Miroslava Korózs-Papp Judit V1, BOV

Kolie krátkosrstá

Číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
214 S8 třída mladých ALBIAIN HaFin BLATNÁ Veselá Marcela Korózs-Papp Judit V1, CAJC
215 S8 třída mladých ANDY z Mošnova z Mošnova Holý Oldřich Korózs-Papp Judit V2
216 S8 třída mladých Gilmore of Bohemia Balada Doležalová Jana Korózs-Papp Judit absence
217 S8 mezitřída Dexterity Alertness Odrobina Peter Korózs-Papp Judit V1, CAC, NV
218 S8 třída otevřená CIMPR CAMPR Leneli Černá Rukavička Eva Korózs-Papp Judit V1, CAC
219 S8 třída vítězů BEATHAN Bohemia Elenor Procházková Petra Korózs-Papp Judit absence
220 S8 třída vítězů Brontés Bohemia Elenor Novotná Renata Korózs-Papp Judit V1, CAC
221 S8 třída mladých Calypso Bohemia Elenor Tvrdí Šárka a Miroslav Korózs-Papp Judit V2
222 S8 třída mladých Fancy of Bohemia balada Heřmanská Denisa Korózs-Papp Judit V1, CAJC,BOJ
223 S8 mezitřída Abeceda Hafin Blatná Veselá Marcela st. Korózs-Papp Judit V1, CAC
224 S8 mezitřída ARNIKA Glarika Vondráčková Zuzana Korózs-Papp Judit absence
225 S8 třída otevřená Gracy Galaxy Mighty s spring meadow Fialová Petra Korózs-Papp Judit V1, CAC
226 S8 třída otevřená Gumička Nirreterrit van der Meijs Václava Korózs-Papp Judit V2, Res.CAC
227 S8 třída vítězů CONTESA of Bohemia balada Tvrdí Šárka a Miroslav Korózs-Papp Judit V1, CAC, NV, BOB
228 S8 třída vítězů DELIKATESA Nirreterrit Petrušková Ilona Korózs-Papp Judit V2, Res.CAC

Šeltie

Číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
246 S8 třída dorostu LEE od Růžové vily Prchlíková Eva Korózs-Papp Judit N1
247 S8 třída mladých Aladar Bella Cambria Černý Milan Korózs-Papp Judit V1, CAJC
248 S8 mezitřída Keeper Lenfir Brychtová Jana Korózs-Papp Judit V1, CAC
249 S8 třída otevřená DIEGO z Otvovické skály Štochl Karel Korózs-Papp Judit V1, CAC
250 S8 třída otevřená Jofrey Gold z Vesničky u hranic Vlčková Pavla Korózs-Papp Judit V2, Res.CAC
251 S8 třída vítězů DREAM JOKER LOVESOME MVDr Fialová Eva Korózs-Papp Judit V1, CAC, NV, BOB
252 S8 třída mladých Yellow Yasmine z Arcamony MVDr Fialová Eva Korózs-Papp Judit V1, CAJC, BOJ
253 S8 třída mladých ZENA BLAU z Vesničky u hranic Šupka Miloslav Korózs-Papp Judit V2
254 S8 mezitřída DALENKA Malý pasáček Simoněnková Iva Korózs-Papp Judit V1, CAC
255 S8 mezitřída DI-CINDARELLA Malý pasáček Miksová Markéta Korózs-Papp Judit V2
256 S8 třída otevřená Gypsy Queen Koryfej Přerostová Kateřina Korózs-Papp Judit V2, Res.CAC
257 S8 třída otevřená HEY JUDE z Ďáblovy studánky Prchlíková Eva Korózs-Papp Judit V1, CAC, NV