Iris
Národní výstava Olomouc
13.1.2008












Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Josef Matějek






Pes - třída dorostu






VN1 One More Night 6.5.2007 o: Hokus Pokus vom Adlerwappen chov: J.Reslerová
African Gold m: Silver Dream P.S. I Love You maj: O.Loský






Pes - třída mladých






V1 CAJC BOB X-Killer 9.11.2006 o: ICh.Snow Stail Double Success chov. + maj.: 
Noko Bohemia m: ICh.Eileen Spicer Noko Bohemia J.Novák
V2 Embers 7.12.2006 o: Ch.Aaronwell Antique Gold At Brilyn chov: L.Kucková
Leawrey m: Blessed Jane Leawrey maj: maj:Burdziková
V3 English Shadow 7.12.2006 o: Ch.Aaronwell Antique Gold At Brilyn chov: L.Kucková
Leawrey m: Blessed Jane Leawrey maj: J.Kolářová, M.Setichovská






Pes - mezitřída






V1 CAC Decent Fellow 1.9.2006 o: Aaronwell Antique Gold at Brilyn chov: L.Kucková
Leawrey m: Sonáta Jubilee ze Zlaté Jalny maj: L.Mazankievičová
V2 R. CAC Bengee 25.3.2006 o: Big Gold Bear Noko Bohemia chov: M.Hruška
z Údolí Lužnice m: Blake Gold Vlčí žleb maj: A.Ostrá






Pes - třída otevřená






V1 CAC Nyitramenti 24.10.2005 o: ICh.Nyitramenti Great Pretender chov: J.Balázsovits
Royal Gesture m: Joshren Noreen Gloigh maj: J.Novák
V2 Barbero 23.11.2004 o: Dee River Boy Noko Bohemia chov: K.Štefkovičová
Skotská růže m: Britney Gold Moravia Galaxy maj: K.+K.Štefkovičovi
V3 Basco 6.1.2006 o: Bentley z Prientensteinu chov: Z.Vainarová
z Mlýnského úvozu m: Amber Girl Leawrey maj: L.Šettnerová






Pes - třída vítězů






V1 CAC Early Sunshine 5.4.2005 o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia chov: Z.Němečková
Hirundo m: Dreaming Dove Hirundo maj: M.Pešátová,PhDr.






Fena - třída štěňat






VN1 Camay 4.8.2007 o: Double Scotch Gold Uniform chov: K.Štefkovičová
Skotská růže m: Baronessa Skotská růže maj: K.+K.Štefkovičovi






Fena - třída dorostu






VN1 DaDa Beautiful 28.5.2007 o: Alwin from Graslic hills chov: Z.Valníčková
from Graslic hills m: Old Golden Gates Perfecta maj: M.Babíková






Fena - třída mladých






V1 CAJC Evanescent Love 7.12.2006 o: Ch.Aaronwell Antique Gold At Brilyn chov. + maj.:
Leawrey m: Blessed Jane Leawrey L.Kucková
V2 Now or Never 27.3.2007 o: Frosty Ice of African Gold chov: J.Reslerová
African Gold m: Tisha´s Black Minx vom Old Tom maj: T.Matoušková
V3 Cute Candy 16.3.2007 o: ICh.Video Star of Slatestone chov: D.Jaroszyńska
Lovely Dream m: Double Scotch Gold Western maj: M.Pospíšil
V4 No Limits 27.3.2007 o: Frosty Ice of African Gold chov: J.Reslerová
African Gold m: Tisha´s Black Minx vom Old Tom maj: M.Pešátová,PhDr.






Fena - mezitřída






V1 CAC Lollipop Gold 5.3.2006 o: Sanssouci von Crottorf chov. + maj.:
Moravia Classic m: Challenge Gold Moravia Classic J.Hemelík
V2, R. CAC Belle EtoileD´Or 5.6.2006 o: Un Amour de Jeunesse des Marec chov: J.Acoutim
de Cabrenysset m: Athena Blonde de Cabrenysset maj: L.Kucková
V3 Bay Bay Baby 25.3.2006 o: Big Gold Bear Noko Behemia chov: M.Hruška
z Údolí Lužnice m: Blake Gold Vlčí žleb maj: L.Mazankievičová






Fena - třída otevřená






V1 CAC Blessed Jane 21.11.2003 o: Nyitramenti Captain Blood chov: L.Kucková
Leawrey m: Sonata Jubilee ze Zlaté Jalny maj: J.Novotná
V2 R. CAC Baroness Brena 23.5.2005 o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia chov: E.Náhlovská
Ronna Bohemia m: Channy Gladys maj: T.Matoušková






Fena - třída vítězů






V1 CAC Nicolaysen´s 4.1.2006 o: Ch.Heartbreaking Jake vom Haus Rosenpracht Yucca vom Belvedere chov: A.Nicolaysen
Nanu Nana m:
maj: L.Petrášková,Mgr.












Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Josef Matějek






Pes - mezitřída






V1 CAC, NV BOB, 2.BIG Tanning 6.8.2006 o: ICh.Monogram´s Gentleman O´Quaemac chov: R.Laurilla
Reggae m: ICh.Tanning Lee Remick maj: I.Horská, Mgr.






Fena - třída dorostu






VN Anja Beau 11.7.2007 o: Ch.Day Dream Krásná louka chov. + maj.:
Flying Ear m: Ch.Čert ví proč Nirreterrit       I.Horská, Mgr.






Fena - třída mladých






V1 CAJC Alteana 13.11.2006 o: Turella´ s Skywalker chov: M.Bajerová
z Roztockého zámku m: Ellen Krásná louka maj: M.Sedláček
V2 Cloe In Velvet 6.11.2006 o: Zenith of Fame Fantazija chov: J.Semianová
Mighty´s Spring Meadow m: Wesayso Lucky Number Seven maj: L.Starostová






Fena - mezitřída






V1 CAC Honey 5.3.2006 o: Ch. OneWay's Miraculix chov. + maj.:
Krásná louka m: Ch. Beauty Krásná Louka M.Ouředníková






Fena - třída vítězů






V1 CAC NV JCh. Gill 1.3.2005 o: ICh.Cake Krásná louka chov. + maj.:
Krásná louka m: ICh.Celine vom Ihlpol M.Ouředníková
V2 R. CAC Čert ví Proč 12.7.2005 o: ICh. Markylla's Magic Star Award chov: Z.Šusterová
Nirreterrit m: Ch. Bayla Bayla Nirreterrit maj: I.Horská, Mgr.












Šeltie - rozhodčí: Josef Matějek






Pes - třída štěňat






VN1 Redcliffe Gold 9.8.2007 o: Elliot Golden Fleece Du Clos Des Eperviers chov: J.Hemelík
Moravia Classic m: Pettite Caline Moravia Classic maj: T.Matoušková






Pes - třída dorostu






VN1 Beduin 14.5.2007 o: Lundecock´s Watermark chov: M.Svobodová
z Ďáblovy studánky m: Ch.Kimona z Ďáblovy studánky maj: K.Grundová, Mgr.
N2 Hook 13.5.2007 o: Excellent Enigma chov: H.Kalubcová
ze Shetlandů m: Blue Yoga Girl O´the Higlands maj: L.Sanxaridisová






Pes - třída mladých






V1 CAJC Memus 2.11.2006 o: Lundecock´s Watermark chov: M.Thenander
Mandelspaun m: Memus Dreja maj: E.Kalendová
V2 Devil 1.3.2007 o: Ch.Milesend Broomhouse Antique Gold chov. + maj.:
Chancy Remus m: Chancy Choice z Ďáblovy studánky E.Vávrová
V3 Arny 22.10.2006 o: Craven ze Skalní vyhlídky chov: M.Kopečná
Slezská Moravia m: Mystic Black Moravia Classic maj: M.Červenková
V4 Andy Blue 22.2.2007 o: Chistyi Ruchei iz Tverskoy skazki chov. + maj.:
Divoký sen m: Holly Želečské vrchy B.Kašpárková
VD Excalibur 22.2.2007 o: Ch.Xcalibur of the Golden Fir chov: M.Hejduková
Perla z Polabí m: Keep Smiling z Ďáblovy studánky maj: O.Koubalíková






Pes - mezitřída






V1 CAC Karlos 17.6.2006 o: Agent Secret Bond des Romanis de Mayerling chov: Z.Koláček,Ing.
Smaal Kim m: Giselle Smaal Kim maj: J.Kučerová






Pes - třída otevřená






V1 CAC Jíra 21.1.2005 o: Dux z Vesničky u hranic chov: I.Musílková
z Karlova hrádku m: Alka z Trmických polí maj: J.Hynčicová






Pes - třída vítězů






V1 CAC NV, BOB Elliot Golden Fleece 6.12.2005 o: Colroy Crystal Lad chov: U.Pascale
Du Clos Des Eperviers m: Moriomuscat´s Elektra maj: M.Svobodová






Fena - třída štěňat






VN1 Debie Black 10.8.2007 o: Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu chov: J.Hnídková
od Kamenité říčky m: Annel z Lánských lesů maj: B.Kašpárková






Fena - třída dorostu






VN1 Bohemia 14.5.2007 o: Lundecock´s Watermark chov. + maj.:
z Ďáblovy studánky m: Ch.Kimona z Ďáblovy studánky M.Svobodová
VN2 Celebre 26.4.2007 o: Excellent Enigma chov. + maj.:
Metuje m: Estrella ze Shetlandů Z.Richterová, Ing.
VN3 Classica 21.5.2007 o: Rigoberto z Černé hlásky chov: M.Svobodová
z Ďáblovy studánky m: Only Bi Blue z Ďáblovy studánky maj: A.Jánská
VN4 Fellie Flower 9.6.2007 o: Ch.Oliver Twist z Ďáblovy studánky chov: M.Heřmanová
z Heřmanova dvora m: Klarissa ze Shetlandů maj: M.Heřman






Fena - třída mladých






V1 CAJC Felicita 10.11.2006 o: Ch.Mybackens Bonny M chov. + maj.:
ze Skalní vyhlídky m: Ch.Barbie Girl Smaal Kim E.Kalendová
V2 Liliana 3.1.2007 o: Kerry Kim z Ďáblovy studánky chov: Z.Koláček, Ing.
Smaal Kim m: Belle Brigitte Smaal Kim maj: L.Pimek
V3 Markýza 11.11.2006 o: Dux z Vesničky u hranic chov: I.Musílková
z Karlova hrádku m: Alka z Trmických polí maj: S.Ryšková
V4 Dollores 1.12.2006 o: ICh.Moorwood Caribeean Night Trophy chov: M.Heřmanová
z Heřmanova dvora m: Doris ze Zlaté hvězdy maj: M.Heřman
V Ballou Gold 13.1.2007 o: Irbin z Vesničky u hranic chov: J.Pillarová
Pharlap m: Žulinka Tedor z Klení maj: P.Vichta
V Essence of Love 22.2.2007 o: Ch.Xcalibur of the Golden Fir chov. + maj.:
Perla z Polabí m: Keep Smiling z Ďáblovy studánky M.Hejduková






Fena - mezitřída






V1 CAC NV Young-Lady 21.3.2006 o: Magic-Black Fatranský sen chov: H.Kalubcová
ze Shetlandů m: Charlota ze Shetlandů maj: A.Pacolová
V2 R. CAC Connie Kiss 25.5.2006 o: Ch.Milesend Broomhouse Antique Gold chov: L.Lelková
Lenfir m: Emily Endless Smaal Kim maj: A.Frankovičová






Fena - třída otevřená






V1 CAC Recese 23.3.2005 o: Rigoberto z Černé hlásky chov: M.Svobodová
z Ďáblovy studánky m: Josephine z Ďáblovy studánky maj: B.Hronová, Ing.
V2 R. CAC Corunka Key 25.5.2006 o: Milesend Broomhouse Antique Gold chov. + maj.:
Lenfir m: Emily Endless Smaal Kim L.Lelková
V3 Daisy Gold 18.3.2003 o: Kerry Kim z Ďáblovy studánky chov: Z.Koláček, Ing.
Smaal Kim m: Orchidea Black z Ďáblovy studánky maj: Š.Dudová






Fena - třída vítězů






V1 CAC Enny 30.10.2004 o: Caramel Cameo ze Shetlndů chov: D.Tučková
ze Zlaté hvězdy m: Klarissa ze Shetlandů maj: M.Heřmanová