Iris

Hanácká národní výstava psů Brno
3.1.2015 - 4.1.2015

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
265 20 třída mladých Alviero Silver Dream Celestial Glamour Váchová Marcela Beradze Iuza Výborný1, CAJC
266 20 třída mladých Fairmont Faitte Aratinga Cerhová Kamila Beradze Iuza Absence
267 20 třída mladých Xenon Flash Modrý Iris Kratochvílová Miroslava Beradze Iuza Výborný2
268 20 mezitřída Exclusive Edition of African Gold Brodíková Šárka Beradze Iuza Velmi dobrý2
269 20 mezitřída QANTUM z Rozkvetlé doliny Batista De La Rosa Lenka Beradze Iuza Velmi dobrý1
270 20 třída otevřená Arpad Gold Vorašif Bačinová Radka Beradze Iuza Výborný1
271 20 třída otevřená BRIT BLUE Vermiko Melicharová Simona Beradze Iuza Velmi dobrý3
272 20 třída otevřená Fredy Black Fredina Agi Luža František Beradze Iuza Výborný2
273 20 třída otevřená Sabres Blue Horny Vlčí žleb Všetečková Jana Beradze Iuza Velmi dobrý4
274 20 třída vítězů FRUIT DU SOLEIL Lago Benea Součková Martina Beradze Iuza Výborný2
275 20 třída vítězů Goofy Gold od Dennynky Bačinová Radka Beradze Iuza Výborný1
276 20 třída štěňat Artemis Aurora Yaless Blue Všetečka Aleš Beradze Iuza Velmi nadějný1
277 20 třída dorostu GAYA BLUE z Dančí louky Seligerová Zdeňka Beradze Iuza Velmi nadějný1
278 20 třída mladých Annick Noir Brillant Celestial Glamour Lukešová Jitka Beradze Iuza Velmi dobrý4
279 20 třída mladých FÁŤA ZLATÁ DŽEKARČA z Dančí louky Smočková Zdeňka Beradze Iuza Výborný2
280 20 třída mladých Keepsake for Ever After Vančová Hana Beradze Iuza Výborný1, CAJC, BOJ
281 20 třída mladých KYRA CASSIÍ Dominance Kwasniaková Eva Beradze Iuza Velmi dobrý3
282 20 mezitřída DYRRA ze Skalního vrchu Batista De La Rosa Lenka Beradze Iuza Velmi dobrý4
283 20 mezitřída Everdeen for Quidara Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Beradze Iuza Výborný1, CAC
284 20 mezitřída Chloe Black Moravia Galaxy Ježková Martina Beradze Iuza Výborný2, RCAC
285 20 mezitřída JEOPARDY Ever After Součková Martina Beradze Iuza Velmi dobrý3
286 20 mezitřída Nessiata Blue Dream v.d. Ischlebrahn Cerhová Kamila Beradze Iuza Absence
287 20 třída otevřená Giulia D'or Lago Benea Váchová Marcela Beradze Iuza Výborný1, CAC
288 20 třída vítězů CLOSE & CLOSER TO African Gold Seligerová Zdeňka Beradze Iuza Výborný1, CAC, NV
289 20 třída vítězů Diana Gold Chytrá kráska Štaiglová Kateřina Beradze Iuza Výborný2, RCAC
290 20 třída vítězů GIULIA GOLD Fredina Agi Součková Martina Beradze Iuza Výborný3

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
291 20 třída dorostu Cínek Heli Gopo Gopo Grencnerova Kristýna Beradze Iuza Velmi nadějný1
292 20 třída mladých Bunbury al Bader Vašíčková Nikola Beradze Iuza Výborný3
293 20 třída mladých SCOTTY Krásná Louka Šubertová Ivana Beradze Iuza Výborný2
294 20 třída mladých TOP Krásná louka Malíková Pavlína Beradze Iuza Výborný1, CAJC
295 20 mezitřída Hejsa Aylax Leneli Barcalová Monika Beradze Iuza Velmi dobrý1
296 20 třída otevřená ELEGÁN Leneli Šifaldová Taťána Beradze Iuza Výborný1, CAC, NV, BOS
297 20 třída otevřená IO ILARIO Mightyś Spring Meadow Štramberská Lenka Beradze Iuza Výborný2, RCAC
298 20 třída dorostu LINN LUNED Mightyś Spring Meadow Štramberská Lenka Beradze Iuza Velmi nadějný1
299 20 třída mladých Algida Daff Fun dog Procházková Andrea Beradze Iuza Výborný1, CAJC, BOJ
300 20 třída mladých TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Beradze Iuza Výborný2
301 20 mezitřída Grácie, Leneli Leneli Mišáková Markéta Beradze Iuza Výborný2, RCAC
302 20 mezitřída IE ISIS Mighty´s Spring Meadow Štruncová Zdeňka Beradze Iuza Výborný1, CAC
303 20 třída otevřená Cinnaberry's Sirocco Vosyková Monika Beradze Iuza Výborný1, CAC, NV, BOB
304 20 třída vítězů Caipiroska Smooth Drinks FCI Procházková Andrea Beradze Iuza Výborný1, CAC

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
331 18 třída dorostu Lukas Z Josefovské pevnosti Tesař Ladislav Krinke Milan Velmi nadějný
332 18 třída mladých Czarodziej z Solnej Ziemi Sulanská Ema Krinke Milan Výborný1, CAJC
333 18 třída mladých ELIOTT z Pozdeňské vísky Vorlíček Zdeněk Krinke Milan Velmi dobrý2
334 18 mezitřída Angel Blue Zatrishe Zavřelová Hana Krinke Milan Výborný1, CAC, NV, BOS
335 18 mezitřída INDIGO z Otvovické skály Vašíčková Nikola Krinke Milan Výborný2, RCAC
336 18 mezitřída Just Not Spotless da Casa Mont' Alves Lanšperková Miroslava Krinke Milan Velmi dobrý3
337 18 třída otevřená Bi-Blue Ocean ze Shetlandů Kalubcová Hana Krinke Milan Výborný1, CAC
338 18 třída otevřená OLD SUREHAND Chancy Remus Hradilová Barbora Krinke Milan Výborný2
339 18 třída štěňat CITA z Vážanského dvorečku Valehrachová Renáta Krinke Milan Velmi nadějný2
340 18 třída štěňat Edge of Love z Heřmanova dvora Čížek Jan Krinke Milan Velmi nadějný1
341 18 třída dorostu CAIREEN Mondeo Matyášová Hana Krinke Milan Nadějný3
342 18 třída dorostu Casablanca Mondeo Budínská Marcela Krinke Milan Velmi nadějný1
343 18 třída dorostu Ofélie Elis Manepo Ideál Kuclerová Lenka Krinke Milan Velmi nadějný2
344 18 třída mladých CLASSIC PRINCESS Zahrada dětí Baumgartner Lenka Krinke Milan Velmi dobrý2
345 18 třída mladých GORDA Moravské srdce Omelková Vladimíra Krinke Milan Velmi dobrý4
346 18 třída mladých Like a Luna ze Shetlandů Kalubcová Hana Krinke Milan Výborný1, CAJC, BOJ
347 18 třída mladých Red Rebelka Lenfir Budínská Marcela Krinke Milan Velmi dobrý3
348 18 mezitřída Beruska od Bezdynky Pimek Ludvík Krinke Milan Velmi dobrý3
349 18 mezitřída Megan Fox Manepo Ideál Valehrachová Renáta Krinke Milan Výborný2, RCAC
350 18 mezitřída Pocahontas Perla z Polabí Jůzová Kateřina Krinke Milan Výborný1, CAC
351 18 třída otevřená LARRA LIN Manepo Ideál Pavlík Petr Krinke Milan Výborný1, CAC, NV, BOB
352 18 třída veteránů MARKÝZA z Karlova hrádku Ryšková Pavlína Krinke Milan Výborný1, BOV