Hanácká národní výstava psů Brno
3.1.2015 - 4.1.2015
Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Beradze Iuza
Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Beradze Iuza
Šeltie - rozhodčí: Krinke Milan
Kolie dlouhosrstá
K. č. | Třída | Jméno | Chovatelská stanice | Majitel | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
265 | třída mladých | Alviero Silver Dream | Celestial Glamour | Váchová Marcela | Výborný1, CAJC |
266 | třída mladých | Fairmont Faitte | Aratinga | Cerhová Kamila | Absence |
267 | třída mladých | Xenon Flash | Modrý Iris | Kratochvílová Miroslava | Výborný2 |
268 | mezitřída | Exclusive Edition of | African Gold | Brodíková Šárka | Velmi dobrý2 |
269 | mezitřída | QANTUM | z Rozkvetlé doliny | Batista De La Rosa Lenka | Velmi dobrý1 |
270 | třída otevřená | Arpad Gold | Vorašif | Bačinová Radka | Výborný1 |
271 | třída otevřená | BRIT BLUE | Vermiko | Melicharová Simona | Velmi dobrý3 |
272 | třída otevřená | Fredy Black | Fredina Agi | Luža František | Výborný2 |
273 | třída otevřená | Sabres Blue Horny | Vlčí žleb | Všetečková Jana | Velmi dobrý4 |
274 | třída vítězů | FRUIT DU SOLEIL | Lago Benea | Součková Martina | Výborný2 |
275 | třída vítězů | Goofy Gold | od Dennynky | Bačinová Radka | Výborný1 |
276 | třída štěňat | Artemis Aurora | Yaless Blue | Všetečka Aleš | Velmi nadějný1 |
277 | třída dorostu | GAYA BLUE | z Dančí louky | Seligerová Zdeňka | Velmi nadějný1 |
278 | třída mladých | Annick Noir Brillant | Celestial Glamour | Lukešová Jitka | Velmi dobrý4 |
279 | třída mladých | FÁŤA ZLATÁ DŽEKARČA | z Dančí louky | Smočková Zdeňka | Výborný2 |
280 | třída mladých | Keepsake for | Ever After | Vančová Hana | Výborný1, CAJC, BOJ |
281 | třída mladých | KYRA CASSIÍ | Dominance | Kwasniaková Eva | Velmi dobrý3 |
282 | mezitřída | DYRRA | ze Skalního vrchu | Batista De La Rosa Lenka | Velmi dobrý4 |
283 | mezitřída | Everdeen for Quidara | Chytrá kráska | Přibylová Jaroslava | Výborný1, CAC |
284 | mezitřída | Chloe Black | Moravia Galaxy | Ježková Martina | Výborný2, RCAC |
285 | mezitřída | JEOPARDY | Ever After | Součková Martina | Velmi dobrý3 |
286 | mezitřída | Nessiata Blue Dream | v.d. Ischlebrahn | Cerhová Kamila | Absence |
287 | třída otevřená | Giulia D'or | Lago Benea | Váchová Marcela | Výborný1, CAC |
288 | třída vítězů | CLOSE & CLOSER TO | African Gold | Seligerová Zdeňka | Výborný1, CAC, NV |
289 | třída vítězů | Diana Gold | Chytrá kráska | Štaiglová Kateřina | Výborný2, RCAC |
290 | třída vítězů | GIULIA GOLD | Fredina Agi | Součková Martina | Výborný3 |
Kolie krátkosrstá
K. č. | Třída | Jméno | Chovatelská stanice | Majitel | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
291 | třída dorostu | Cínek Heli Gopo | Gopo | Grencnerova Kristýna | Velmi nadějný1 |
292 | třída mladých | Bunbury | al Bader | Vašíčková Nikola | Výborný3 |
293 | třída mladých | SCOTTY | Krásná Louka | Šubertová Ivana | Výborný2 |
294 | třída mladých | TOP | Krásná louka | Malíková Pavlína | Výborný1, CAJC |
295 | mezitřída | Hejsa Aylax | Leneli | Barcalová Monika | Velmi dobrý1 |
296 | třída otevřená | ELEGÁN | Leneli | Šifaldová Taťána | Výborný1, CAC, NV, BOS |
297 | třída otevřená | IO ILARIO | Mightyś Spring Meadow | Štramberská Lenka | Výborný2, RCAC |
298 | třída dorostu | LINN LUNED | Mightyś Spring Meadow | Štramberská Lenka | Velmi nadějný1 |
299 | třída mladých | Algida Daff | Fun dog | Procházková Andrea | Výborný1, CAJC, BOJ |
300 | třída mladých | TIA | Krásná louka | Bílý Jaroslav | Výborný2 |
301 | mezitřída | Grácie, Leneli | Leneli | Mišáková Markéta | Výborný2, RCAC |
302 | mezitřída | IE ISIS | Mighty´s Spring Meadow | Štruncová Zdeňka | Výborný1, CAC |
303 | třída otevřená | Cinnaberry's | Sirocco | Vosyková Monika | Výborný1, CAC, NV, BOB |
304 | třída vítězů | Caipiroska | Smooth Drinks FCI | Procházková Andrea | Výborný1, CAC |
Šeltie
K. č. | Třída | Jméno | Chovatelská stanice | Majitel | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
331 | třída dorostu | Lukas | Z Josefovské pevnosti | Tesař Ladislav | Velmi nadějný |
332 | třída mladých | Czarodziej | z Solnej Ziemi | Sulanská Ema | Výborný1, CAJC |
333 | třída mladých | ELIOTT | z Pozdeňské vísky | Vorlíček Zdeněk | Velmi dobrý2 |
334 | mezitřída | Angel Blue | Zatrishe | Zavřelová Hana | Výborný1, CAC, NV, BOS |
335 | mezitřída | INDIGO | z Otvovické skály | Vašíčková Nikola | Výborný2, RCAC |
336 | mezitřída | Just Not Spotless | da Casa Mont' Alves | Lanšperková Miroslava | Velmi dobrý3 |
337 | třída otevřená | Bi-Blue Ocean | ze Shetlandů | Kalubcová Hana | Výborný1, CAC |
338 | třída otevřená | OLD SUREHAND | Chancy Remus | Hradilová Barbora | Výborný2 |
339 | třída štěňat | CITA | z Vážanského dvorečku | Valehrachová Renáta | Velmi nadějný2 |
340 | třída štěňat | Edge of Love | z Heřmanova dvora | Čížek Jan | Velmi nadějný1 |
341 | třída dorostu | CAIREEN | Mondeo | Matyášová Hana | Nadějný3 |
342 | třída dorostu | Casablanca | Mondeo | Budínská Marcela | Velmi nadějný1 |
343 | třída dorostu | Ofélie Elis | Manepo Ideál | Kuclerová Lenka | Velmi nadějný2 |
344 | třída mladých | CLASSIC PRINCESS | Zahrada dětí | Baumgartner Lenka | Velmi dobrý2 |
345 | třída mladých | GORDA | Moravské srdce | Omelková Vladimíra | Velmi dobrý4 |
346 | třída mladých | Like a Luna | ze Shetlandů | Kalubcová Hana | Výborný1, CAJC, BOJ |
347 | třída mladých | Red Rebelka | Lenfir | Budínská Marcela | Velmi dobrý3 |
348 | mezitřída | Beruska | od Bezdynky | Pimek Ludvík | Velmi dobrý3 |
349 | mezitřída | Megan Fox | Manepo Ideál | Valehrachová Renáta | Výborný2, RCAC |
350 | mezitřída | Pocahontas | Perla z Polabí | Jůzová Kateřina | Výborný1, CAC |
351 | třída otevřená | LARRA LIN | Manepo Ideál | Pavlík Petr | Výborný1, CAC, NV, BOB |
352 | třída veteránů | MARKÝZA | z Karlova hrádku | Ryšková Pavlína | Výborný1, BOV |