Iris

Hanácká národní výstava psů Brno
4.1.2014 - 5.1.2014

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
276 3 třída dorostu Elton New Marton Lejsková Petra Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
277 3 třída mladých Akim od Zlatonosné říčky Matocha Jakub Němečková Ivana, Ing. Výborný2
278 3 třída mladých ANDY od Zlatonosné říčky Lesák Vít Němečková Ivana, Ing. Výborný
279 3 třída mladých BRIT BLUE Vermiko Melicharová Simona Němečková Ivana, Ing. Výborný4
280 3 třída mladých Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Němečková Ivana, Ing. Výborný3
281 3 třída mladých Keen Competition Leawrey Kucková Libuše Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC
282 3 mezitřída Arpad Gold Vorašif Bačinová Radka Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV
283 3 mezitřída IMMO ZLATÝ Dominance Vojáček Ladislav Němečková Ivana, Ing. Výborný3
284 3 mezitřída MONTY z Beskydských pastvin Bálková Iveta Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
285 3 třída otevřená Bax Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Němečková Ivana, Ing. Výborný
286 3 třída otevřená Canterbury Tale von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Němečková Ivana, Ing. Výborný3
287 3 třída otevřená Dayton Dempsey Aratinga Placek Jan Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
288 3 třída otevřená FRUIT DU SOLEIL Lago Benea Součková Martina Němečková Ivana, Ing. Výborný4
289 3 třída otevřená Goofy Gold od Dennynky Bačinová Radka Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
290 3 třída otevřená Just a Boy Leawrey Kucková Libuše Němečková Ivana, Ing. Výborný
291 3 třída vítězů Amore Mio New Marton Vránová Emília Němečková Ivana, Ing. Výborný2
292 3 třída vítězů BORN FOR AGARA AND African Gold Matoušková Tereza Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
293 3 třída štěňat JEOPARDY Ever After Součková Martina Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
294 3 třída dorostu EVERDEEN FOR QUIDARA CHYTRÁ KRÁSKA Přibylová Jaroslava Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
295 3 třída mladých DESIGNED FOR NIARRA African Gold Dušková Lucie Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ
296 3 třída mladých ETIÍ ZLATÁ DŽEFINKA z Dančí louky Matoušková Tereza Němečková Ivana, Ing. Výborný2
297 3 třída mladých GIULIA GOLD Fredina Agi Součková Martina Němečková Ivana, Ing. Výborný3
298 3 mezitřída DIANA IN SILVERBLUE z Dančí louky Smočková Zdeňka Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
299 3 mezitřída GIULIA D'OR LAGO BENEA Váchová Marcela Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
300 3 mezitřída MEGGAN z Beskydských pastvin Juchelková Alena Němečková Ivana, Ing. Výborný3
301 3 třída otevřená Fleur de la vie Lago Benea Gogolínová Jitka Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
302 3 třída otevřená KALAMITA BLACK Zátoka snů Pešková Marie Němečková Ivana, Ing. Výborný3
303 3 třída otevřená Xplain me it African Gold Přibylová Jaroslava Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
304 3 třída otevřená YAPANESE PEARL AT African Gold Kocian Michal Němečková Ivana, Ing. Neposouzen
305 3 třída vítězů Harriet at Ever After Novákova Lucia Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
306 3 třída vítězů Chanell Královský dar Lindaurová Helena Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOB

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
307 3 mezitřída ELEGÁN Leneli Šifaldová Taťána Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý1
308 3 třída otevřená Erik of Bohemia Balada Rašilovová Josefína Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý1
309 3 třída vítězů Dongo z Tau´Ri Vraspírová Edita Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý1
310 3 třída dorostu Grácie, Leneli Leneli Mišáková Markéta Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
311 3 třída mladých Chanel of Bohemia balada Melicharová Petra Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ
312 3 mezitřída BATTY VERA Gopo Holíková Dagmar Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOB
313 3 třída otevřená Pocahontas Clingstone´s Gogolínová Jitka Němečková Ivana, Ing. Absence
314 3 třída pracovní Fancy of Bohemia balada Heřmanská Denisa Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
315 3 třída vítězů Caipiroska Smooth Drinks FCI Procházková Andrea Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
333 3 třída dorostu Be Happy z Barbořinského vršku Šušlíková Kateřina Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
334 3 třída mladých ALL MY DREAMS al Bader Al Bader Švajdlenková Martina Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
335 3 třída mladých Angel Blue Zatrishe Zavřelová Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný3
336 3 třída mladých Ervin Black z Vesničky u hranic Braha Vilém Němečková Ivana, Ing. Výborný2
337 3 třída mladých Just Not Spotless da Casa Mont' Alves Lanšperková Miroslava Němečková Ivana, Ing. Výborný4
338 3 mezitřída AFTER FOREVER Sparks of the Tempest Sparks of the Tempest Švandová Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
339 3 třída otevřená DARK z Otvovické skály Lanšperková Miroslava Němečková Ivana, Ing. Výborný3
340 3 třída otevřená JCH Just A Dreamstone Eastdale Kalendová Ewa Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV
341 3 třída otevřená Lemon Manepo Ideál Raška Michaela Němečková Ivana, Ing. Výborný4
342 3 třída otevřená Veron Blau z Vesničky u hranic Čurda Jaroslav Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
343 3 třída otevřená Xatie Hedvábný sen Navrátil Daniel Němečková Ivana, Ing. Výborný
344 3 třída vítězů High Class O´Pinion Quashee Van Poppel Monique Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
345 3 třída vítězů My Grand Black Illusion Navarette Lanšperková Miroslava Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
346 3 třída dorostu Beruška z Barbořinského vršku Haluzová Soňa Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
347 3 třída dorostu TONIGHT TALE Fort Fox Vysloužil Miroslav Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný2
348 3 třída mladých Megan Fox Manepo Ideál Valehrachová Renáta Němečková Ivana, Ing. Absence
349 3 mezitřída ANGIE Sparks of the Tempest Rejnová Jitka Němečková Ivana, Ing. Výborný3
350 3 mezitřída Ella Black z Vesničky u hranic Čurda Jaroslav Němečková Ivana, Ing. Výborný4
351 3 mezitřída Keissi Manepo Ideál Tlapáková Helena Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
352 3 mezitřída Sugar Baby ze Skalní vyhlídky Novotná Zdeňka Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOB
353 3 třída otevřená ALGAE Střbrná půlnoc Bezděková Eva Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
354 3 třída otevřená NELA VALENTINE Smaal Kim Ambrožová Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný3
355 3 třída otevřená Uršula z Karlova hrádku Musílková Ivana Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
356 3 třída vítězů Odysea z Karlova hrádku Musílková Ivana Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC