Iris

Hanácká národní výstava psů Brno
5.1.2013 - 6.1.2013

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
211 6 třída dorostu MONTY z Beskydských pastvin Bálková Iveta Svobodová Mlada Velmi nadějný1
212 6 třída mladých GOOFY GOLD od Dennynky Bačinová Radka Svobodová Mlada Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
213 6 třída mladých Highlight of Ever After Novákova Lucia Svobodová Mlada Výborný2
214 6 třída mladých Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land Holainová Karin Svobodová Mlada Absence
215 6 mezitřída Arcamony Mom African Gold Brodíková Šárka Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
216 6 mezitřída Canterbury Tale von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Svobodová Mlada Výborný1, CAC
217 6 třída otevřená AGARA FRIEND AT African Gold Čaloudová Hana Svobodová Mlada Výborný3
218 6 třída otevřená ATHOS DE LA FÉRE van Golden Nachtigal Gájová Gabriela Svobodová Mlada Výborný1, CAC, NV
219 6 třída otevřená Bax Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
220 6 třída vítězů CASANOVA Z JOSEFOVSKÉ PEVNOSTI Kocian Michal Svobodová Mlada Výborný3
221 6 třída vítězů DAG GOLD Fredina Agi Opršalová Romana Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
222 6 třída vítězů ETIEN GOLD od Dennynky Bačinová Radka Svobodová Mlada Výborný1, CAC
223 6 třída štěňat Diana Gold Chytrá kráska Mach Stanislav Svobodová Mlada Velmi nadějný1
224 6 třída dorostu GIULIA D'OR LAGO BENEA Váchová Marcela Svobodová Mlada Velmi nadějný1
225 6 třída mladých Fleur de la vie Lago Benea Gogolínová Jitka Svobodová Mlada Výborný2
226 6 třída mladých Forgotten Charm von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Svobodová Mlada Výborný3
227 6 třída mladých Harriet at Ever After Novákova Lucia Svobodová Mlada Výborný1, CAJC
228 6 mezitřída Because it´s me African Gold Štaiglová Kateřina Svobodová Mlada Výborný3
229 6 mezitřída ETOILE DU SOIR LAGO BENEA Váchová Marcela Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
230 6 mezitřída CHANELL Královský dar Lindaurová Helena Svobodová Mlada Výborný1, CAC, NV
231 6 třída otevřená ESPÉRANCE Lago Benea Růžičková Gabriela Svobodová Mlada Výborný3
232 6 třída otevřená FUZZY AND BLUE od Dennynky Setichovská Monika Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
233 6 třída otevřená YAPANESE PEARL AT African Gold Švenová H. Svobodová Mlada Výborný1, CAC
234 6 třída vítězů BLIND DATE Ever After Novakova Lucia Svobodová Mlada Výborný1, CAC

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
235 6 třída mladých Gilmore Bohemia Balada Doležalová Jana Svobodová Mlada Výborný1, CAJC
236 6 mezitřída Mighty's Spring Meadow Hold On Ličková Monika Svobodová Mlada Výborný1, CAC
237 6 třída otevřená Dongo z Tau´Ri Vraspírová Edita Svobodová Mlada Výborný1, CAC
238 6 třída vítězů NEO Krásná louka Mayerová Zuzana Svobodová Mlada Výborný1, CAC, NV
239 6 třída dorostu ANNAG ÁŇA Zlatíčko Jungová Renata Svobodová Mlada Velmi nadějný1
240 6 třída mladých Pocahontas Clingstone´s Gogolínová Jitka Svobodová Mlada Výborný1, CAJC, BOJ
241 6 třída mladých PROVENCE Krásná louka Caletková Darja Svobodová Mlada Výborný2
242 6 mezitřída Caipiroska Smooth Drinks FCI Procházková Andrea Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
243 6 mezitřída O'YESS Krásná louka Beránek Štěpán Svobodová Mlada Výborný1, CAC, NV, BOB
244 6 třída otevřená CORTINA z Roztockého zámku Bajerová Marta Svobodová Mlada Výborný3
245 6 třída otevřená Daphne z Tau'ri Procházková Andrea Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
246 6 třída otevřená FIALKA Flying Ear Marková Alena Svobodová Mlada Výborný1, CAC
247 6 třída vítězů Nina Krásná Louka Jandová Zemanová Daniela Svobodová Mlada Výborný1, CAC

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
269 6 třída dorostu AFTER FOREVER Sparks of the Tempest Švandová Hana Svobodová Mlada Nadějný1
270 6 třída mladých ANGEL JACK Zahrada dětí Čapková Ivana Svobodová Mlada Výborný3
271 6 třída mladých BRILLIANT Královský dar Rolný Jiří Svobodová Mlada Výborný1, CAJC, BOJ
272 6 třída mladých Casanova ze Smrčkova dvora Smrčková Ilona Svobodová Mlada Výborný2
273 6 třída mladých OLD SUREHAND Chancy Remus Hradilová Barbora Svobodová Mlada Výborný
274 6 třída mladých Venturer z Ďáblovy Studánky Miřátská Pavlína Svobodová Mlada Výborný4
275 6 mezitřída Angel z Barbořinského vršku Vitulová Kamila Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
276 6 mezitřída Apparition Shetlandská hvězda Sadílková Eva Svobodová Mlada Výborný1, CAC
277 6 mezitřída WIZARD WILLI ze Shetlandů Gamrotová Pavla Svobodová Mlada Výborný4
278 6 mezitřída Xatie Hedvábný sen Navrátil Daniel Svobodová Mlada Výborný3
279 6 třída otevřená Knight of the Night Chancy Remus Smrčková Ilona Svobodová Mlada Výborný1, CAC, NV
280 6 třída otevřená SO BLUE ze Shetlandů Gamrotová Pavla Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
281 6 třída štěňat BRIANKA Zahrada dětí Novotná Zdeňka Svobodová Mlada Velmi nadějný1
282 6 třída dorostu ANGIE Sparks of the Tempest Rejnová Jitka Svobodová Mlada Velmi nadějný1
283 6 třída dorostu SUGAR BABY ze Skalní vyhlídky Novotná Zdeňka Svobodová Mlada Velmi nadějný2
284 6 třída mladých Also My Alkyra Řeháková Jitka Svobodová Mlada Výborný4
285 6 třída mladých Cassandra ze Shetlandů Kalubcová Hana Svobodová Mlada Výborný2
286 6 třída mladých FANNY Gold Rebecca Bittnerová Lada Svobodová Mlada Výborný
287 6 třída mladých FIDORKA Gold Rebecca Šmídová Hana Svobodová Mlada Výborný
288 6 třída mladých KEISSI Manepo Ideál Tlapáková Helena Svobodová Mlada Výborný
289 6 třída mladých MÁJA GOLD Lenfir Dudová Monika Svobodová Mlada Výborný
290 6 třída mladých NO NAME Fort Fox Lišková Vlasta Svobodová Mlada Výborný1, CAJC
291 6 třída mladých ORCHIDEJKA Chancy Remus Řehák Jiří Svobodová Mlada Výborný
292 6 třída mladých VIGNETTE z Ďáblovy studánky Novotná Iveta Svobodová Mlada Výborný3
293 6 třída mladých WATERLILY BLUE z Ďáblovy studánky Gamrotová Pavla Svobodová Mlada Výborný
294 6 mezitřída Aneli Gold z Barbořinského vršku Šušlíková Kateřina Svobodová Mlada Výborný1, CAC
295 6 mezitřída ISHA SAN Manepo Ideál Nekvapilová Zina Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
296 6 třída otevřená BRIGIT BORODIN Alexandria Gold Vichta Petr Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
297 6 třída otevřená DÁJENKA Moravské srdce Habrová Veronika Svobodová Mlada Výborný1, CAC, NV