Iris

Národní výstava psů Olomouc
9.1.2009 - 11.1.2009

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
2655 Pes třída dorostu Dasty z Mlýnského úvozu Gájová Gabriela VN1
2656 Pes třída mladých Braveheart Ducatti Szytow Jaroslaw V1, CAJC
2657 Pes třída mladých Conny Masha z Hamaris Moravia Švajda Stanislav V4
2658 Pes třída mladých Cute Kid Ever After Mazankievičová Lenka V3
2659 Pes třída mladých QUO VADIS AFRICAN GOLD Gogolínová Jitka V2
2660 Pes mezitřída Star Light vom Adlerwappen Reslerová + Brueknerová Mitka + Monika V1, CAC
2661 Pes třída otevřená Barbero Skotská růže Štefkovičovi Karel + Kateřina V2
2662 Pes třída otevřená Embers Leawrey Burdziková Martina V3
2663 Pes třída otevřená Spoke Blue Nellago Vitásková Iva V
2664 Pes třída otevřená X-Killer Noko Bohemia Novák Jiří V1, CAC
2665 Pes třída vítězů Early Sunshine Hirundo Pešátová Miroslava, PhDr., MBA V2, Res. CAC
2666 Pes třída vítězů One More Night African Gold Loský Ondřej V1, CAC
2667 Fena třída štěňat True Colourous African Gold Přibylová Jaroslava VN1
2668 Fena třída dorostu Amelie Marytrav Vojtková Klára VN2
2669 Fena třída dorostu Fairytale Leawrey Stehlíková Hana VN1
2670 Fena třída mladých Afra Golden Lessie Benek Iwona VD3
2671 Fena třída mladých Blind Date Ever After Dobrovodská Lucia V2
2672 Fena třída mladých Blond Cheyenne Ever After Mazankievičová Lenka V1, CAJC
2673 Fena mezitřída Camay Skotská růže Štefkovičovi Karel + Kateřina V2
2674 Fena mezitřída Dada Beautiful from Graslic Hills Bábíková Martina VD4
2675 Fena mezitřída No Limits African Gold Pešátová Miroslava, PhDr., MBA V3
2676 Fena mezitřída Now or Never African Gold Matoušková Tereza V1, CAC
2677 Fena třída otevřená Belle-etoile-D´OR De Cabrenysset Kucková Libuše V1, CAC
2678 Fena třída otevřená Celine Gold od Dennynky Gallistlová Renata absent
2679 Fena třída otevřená Lollipop Gold Moravia Classic Hemelík Jiří V1, CAC, tř. vítězů
2680 Fena třída otevřená Very Nice Baby Noko Bohemia Novák Jiří V2, Res. CAC
2681 Fena třída vítězů I LOVE YOU NOKO BOHEMIA Gogolínová Jitka V3
2682 Fena třída vítězů Of Course AfricanGold Pešátová Miroslava, PhDr., MBA V2
2683 Fena třída veteránů Beatris u Údolí Ondřejnice Sokol Jiří V1, Nejl. vet.
5014 Fena třída otevřená Miriam Blue Zlote Gwiazdy Szkcji Piksa Adrianna V3

Kolie krátkosrstá

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
2684 Pes třída dorostu En Ten Týky Nirreterrit Láníková Dagmar, Mgr. absent
2685 Pes třída mladých Berillo z Rostockého zámku Nováčková Šárka V1, CAJC
2686 Pes třída mladých Blue Moon Leneli Pavlíková a Fránková Erika a Lenka V2
2687 Pes třída mladých Bugatti z Roztockého zámku Kroupová Markéta V3
2688 Pes třída mladých Go West Calibra's Filipová Iveta VD4
2689 Fena třída dorostu Cranberry Flying Ear Horská Ivana, Mgr. VN1
2690 Fena třída mladých Bianca Notte z Roztockého zámku Váňová Eva V2
2691 Fena třída mladých Blue Planet Leneli Pavlíková a Fránková Erika a Lenka V1, CAJC
2692 Fena mezitřída Brazílie Bila Kaífa Komínková Eva VD1, CAC
2693 Fena třída otevřená Anja Beau Flying Ear Horská Ivana, Mgr. V1, CAC
2694 Fena třída vítězů Beauty Krásná louka Ouředníková Michaela V1, CAC, NV, BOB

Šeltie

Číslo Pohlaví Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
2947 Pes třída dorostu DANNY od Belinky Juřicová Markéta VN1
2948 Pes třída dorostu DANTE od Belinky Dudová Šárka VN2
2949 Pes třída dorostu OZZY Smaal Kim Brzobohatá Iveta VN3
2950 Pes třída mladých FAIN FRIEND Chancy Remus Lelková Lenka V2
2951 Pes třída mladých Redcliffe Gold Moravia Classic Matoušková Tereza V1, CAJC
2952 Pes třída mladých Tropical Sweet Dream Medival´s Heřmanová M. V4
2953 Pes třída mladých X-Walda ze Zlaté hvězdy Jindová Alexandra V3
2954 Pes mezitřída Beduin z Ďáblovy studánky Grundová Kateřina, Mgr. VD4
2955 Pes mezitřída Cornet Black od Belinky Špičková Monika V2, Res. CAC
2956 Pes mezitřída DEVIL Chancy Remus Vávrová Eva V3
2957 Pes mezitřída Käpäläkoplan Moonstone Heřmanová M. V1, CAC, NV, BOB
2958 Pes mezitřída Ralph Gold Moravia Classic Procházková Michaela absent
2959 Pes třída otevřená Above N Beyond Belmars Tučková Dana V3
2960 Pes třída otevřená DOMINNO z Heřmanova dvora Tučková Dana V2, Res. CAC
2961 Pes třída otevřená FLIPPIE ze Skalní vyhlídky Habrová Veronika V1, CAC
2962 Pes třída vítězů JACK SPARROW ze Zlaté hvězdy Tučková Dana V1, CAC
2963 Fena třída štěňat Rosemary ze Souhvězdí Orion Kynclová Jana VN1
2964 Fena třída dorostu BIBI BI Barabel Děržáková + Veronika Válková Daniela N4
2965 Fena třída dorostu Carioca Sol Oriens Ocetková Petra VN2
2966 Fena třída dorostu DAMBRA od Belinky Smrčková Ilona N
2967 Fena třída dorostu Gipsy Gwenda Fort Fox Pánková Dagmar VN1
2968 Fena třída dorostu Olivia ze Souhvězdí Orionu Kynclová Jana VN3
2969 Fena třída mladých AFRA Moravské srdce Habrová Veronika V1, CAJC
2970 Fena třída mladých Darkness Blue z Říše fantazie Kynclová Alena V3
2971 Fena třída mladých EXTÁZE z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada V2
2972 Fena třída mladých Flurry Gold Lenfir Šipková Anna VD
2973 Fena třída mladých Nell Valentine Smaal Kim Barvenčíková Zina, MVDr. V4
2974 Fena mezitřída Azra z Magicznego Wzgórza Grzesiek Izabela V1, CAC
2975 Fena mezitřída Enny Keep Smiling z Heřmanova dvora Srbová Alena V2, Res. CAC
2976 Fena třída otevřená ANELI GOLD Lenfir Lelková Lenka V1, CAC
2977 Fena třída otevřená Connie Kiss Lenfir Frankovičová Alena V4
2978 Fena třída otevřená MARKÝZA z Karlova hrádku Ryšková Soňa V2, Res. CAC
2979 Fena třída otevřená PRETTY PET z Benešovské zahrady Kulhavá Eva V3
2980 Fena třída otevřená RECESE z Ďáblovy studánky Hronová Božena
2981 Fena třída otevřená Zathee Sněžný tygr Hronová Božena
2982 Fena třída vítězů Alexandra Amor Real Žůrková Eva V2, Res. CAC
2983 Fena třída vítězů KIMONA z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada V1, CAC, NV
2984 Fena třída veteránů CHARLOTA GOLD ze Sedlmajerovy vily Matějková Jana V1, Nejl. vet.