Iris

Hanácká národní výstava psů Brno
9.1.2016 - 10.1.2016

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
292 2 třída štěňat INDY BLUE z Dančí louky Smočková Zdeňka Němečková Ivana, Ing. Nadějný
293 2 třída štěňat KANDY BLACK z Dančí louky Káňová Hana Němečková Ivana, Ing. Absence
294 2 třída dorostu Hell Boy From river Agara Rašťák Ondřej Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
295 2 třída mladých Arin more Anything more Sotonová Jana Němečková Ivana, Ing. Výborný2
296 2 třída mladých Most-Majestic Protector Součková Martina Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ, BOS
297 2 třída mladých Nicolaysen's XXL Xantos Gogolínová Jitka Němečková Ivana, Ing. Výborný3
298 2 mezitřída Happy Blue Star Fatranský sen Zieba Krzysztof Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
299 2 mezitřída Last in the night Leawrey Kucková Libuše Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV
300 2 třída otevřená BARD GOLD Vorašif Munzar Jan Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
301 2 třída otevřená BRILIANT BLUE Finestra Bártová Vlasta Němečková Ivana, Ing. Výborný3
302 2 třída otevřená Fairmont Faitte Aratinga Cerhová Kamila Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
303 2 třída vítězů Canterbury Tale von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Němečková Ivana, Ing. Výborný3
304 2 třída vítězů FRUIT DU SOLEIL Lago Benea Součková Martina Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
305 2 třída vítězů Goofy Gold od Dennynky Korábečná Radka Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
306 2 třída veteránů Sabres Blue Horny Vlčí žleb Všetečka Aleš Němečková Ivana, Ing. Výborný1, BOV
307 2 třída dorostu ARANA z Černostudničního vrchu Seligerová Zdeňka Němečková Ivana, Ing. Absence
308 2 třída mladých ARYA Anything more Klára Švarcová Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý2
309 2 třída mladých Gaia Blue Chytrá kráska Káňová Hana Němečková Ivana, Ing. Absence
310 2 třída mladých Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky Rašťák Ondřej Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC
311 2 třída mladých IREN Fredina Agi Kunčík Adam Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý3
312 2 mezitřída AMBER FIREFLY MIA OF Sitija Chabičovská Svatava Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
313 2 mezitřída Audrey Blue Krása Polabí Duchoňová Miroslava Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý
314 2 mezitřída BONNIE GOLD Vorašif Matoušková Tereza Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
315 2 mezitřída GAYA BLUE z Dančí louky Seligerová Zdeňka Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý4
316 2 mezitřída LILIAN Leawrey Goldová Martina Němečková Ivana, Ing. Výborný3
317 2 třída otevřená BAISHA GOLD Vorašif Bouz Miroslav Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
318 2 třída otevřená BRITA BLACK Finestra Bártová Vlasta Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý3
319 2 třída otevřená LOEVA ZLATÁ Dominance Fučková Iveta Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
320 2 třída vítězů DESIGNED FOR NIARRA African Gold Dušková Lucie Němečková Ivana, Ing. Absence
321 2 třída vítězů FIXED IDEA from River Agara Matoušková Tereza Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOB
322 2 třída vítězů JEOPARDY Ever After Součková Martina Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
323 2 třída mladých CAMELOT In - Sitú Paulová Gabriela Němečková Ivana, Ing. Výborný2
324 2 třída mladých Cu-Chaorach Treun Soroli Soroli Vraspírová Edita Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC, BOS
325 2 mezitřída LÍA LLEWELYN Mighty´s Spring Meadow Kašová Marie Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý1
326 2 mezitřída SCOTTY Krásná Louka Šubertová Ivana Němečková Ivana, Ing. Absence
327 2 třída otevřená Bunbury al Bader Havlíčková Nikola Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý1
328 2 třída otevřená ELIXÍR LÁSKY Leneli Kouřilová Markéta Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý2
329 2 třída dorostu Ballantine Daff Fun dog Chovánková Michaela Němečková Ivana, Ing. Absence
330 2 třída mladých ADINA Rafrabela Helanová Jitka Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý2
331 2 třída mladých Chovej mě Leneli Fránková Lenka Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ
332 2 mezitřída I AM of Bohemia balada Váchová Marcela Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
333 2 mezitřída TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOB
334 2 třída otevřená Elsa LENELI - chovatelská stanice krátkosrstých kolií Šimeček Jiří Němečková Ivana, Ing. Výborný2
335 2 třída otevřená LINN LUNED Mightyś Spring Meadow Štramberská Lenka Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
360 2 třída štěňat Beauty Diamond LOVESOME Švandová Hana Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
361 2 třída štěňat Donald Z Vážanského dvorečku Kozderková Alžběta Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný2
362 2 třída mladých OLIVER KEEN Koryfej Sovová Lucie Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý2
363 2 třída mladých Xantos Xtreme Fort Fox Pekařová Jana Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC
364 2 mezitřída MEKKY Želečské vrchy Dostálová Aneta Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
365 2 třída otevřená Angel Blue Zatrishe Zavřelová Hana Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý2
366 2 třída otevřená Be Happy z Barbořinského vršku Šušlíková Kateřina Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý3
367 2 třída otevřená INDIGO z Otvovické skály Havlíčková Nikola Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOB
368 2 třída pracovní OLD SUREHAND Chancy Remus Hradilová Barbora Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
369 2 třída vítězů AFTER FOREVER Sparks of the Tempest Švandová Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
370 2 třída vítězů Czarodziej z Solnej Ziemi Sulanská Ema Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
371 2 třída štěňat BERUŠKA Prosluněná Březina Marešová Kateřina Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný2
372 2 třída štěňat Venividivici Chancy Remus Kaderková Jiřina Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
373 2 třída dorostu Icona z Ďáblovy studánky Vlčková Iveta Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný2
374 2 třída dorostu Jessie Moravské srdce Kovaříková Petra Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
375 2 třída mladých BENDY PRINCESS z Ranče Freiher Reichertová Helena Němečková Ivana, Ing. Výborný2
376 2 třída mladých DAISY Maralumi Mirkovská Tereza Němečková Ivana, Ing. Výborný
377 2 třída mladých Eroica Sol Oriens Ocetková Petra Němečková Ivana, Ing. Výborný
378 2 třída mladých FORTUNE LADY Sparks of the Tempest Novotná Iveta Němečková Ivana, Ing. Výborný3
379 2 třída mladých Galánka z Ďáblovy studánky Jelínková Jindřiška Němečková Ivana, Ing. Výborný4
380 2 třída mladých Komtesa Vierny tieň Habrová Veronika Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ
381 2 třída mladých SUNSHINE Lenfir Rüdigerová Alena Němečková Ivana, Ing. Výborný
382 2 mezitřída BELLA DONNA ze Šťastné planety Konečná Pavla Němečková Ivana, Ing. Výborný4
383 2 mezitřída Casablanca Mondeo Budínská Marcela Němečková Ivana, Ing. Výborný3
384 2 mezitřída Ishar Moravské srdce Němčeková Lenka Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
385 2 mezitřída SUNTANNED Chancy Remus Vávrová Eva Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý
386 2 mezitřída SUZI STAR Lenfir Lelková Lenka Němečková Ivana, Ing. Výborný
387 2 mezitřída UNUSUAL ROSE Lovesome Fialová Eva Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
388 2 třída otevřená Bushru Azabell Rascabes Konečná Radka Němečková Ivana, Ing. Výborný3
389 2 třída otevřená ESTER ze Sedlmajerovy vily Pidrová Olga Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý4
390 2 třída otevřená KEISSI Manepo Ideál Tlapáková Helena Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
391 2 třída otevřená Like a Luna ze Shetlandů Kalubcová Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
392 2 třída vítězů Ch. Vignette z Ďáblovy studánky Novotná Iveta Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOS
393 2 třída vítězů Olympia Oggi Manepo Ideál Tlapáková Helena Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
394 2 třída veteránů Black Queen CHANCY REMUS Vávrová Eva Němečková Ivana, Ing. Výborný1, BOV
395 2 třída čestná Fortune Tinklebelle Pánková Kateřina Němečková Ivana, Ing. Výborný1