Iris

Mezinárodní výstava Praha
15. 11. 2008

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Mgr. D. Fialová

Pes : Třída: dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - šampiónů
Fena : Třída: mladých - mezitřída - otevřená - veteránů

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Mgr. D. Fialová

Pes : Třída: mladých - mezitřída - otevřená - šampiónů
Fena : Třída: štěňat - mladých - mezitřída - otevřená - šampiónů

Šeltie - rozhodčí: Mgr. D. Fialová

Pes : Třída: dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - šampiónů
Fena : Třída: dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - šampiónů

 

 

Kolie dlouhosrstá

Pes - Třída dorostu

VN1

Buffin Brumla Aratinga
nar.: 17. 2. 2008
o: Canón from Graslic Hills
m: Venecia Live Is Life of Kassiopeia
chov: P. Mecerová
maj: V. Kalvasová
VN2

Ready To Go African Gold
nar.: 8. 3. 2008
o: Glen Morristone's Hope Sweet Love
m: Old Golden Gates Lorien of Manico
chov: J. Reslerová
maj: J. Reslerová + M. Brucknerová  

 

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Star Light vom Adlerwappen
nar.: 12. 9. 2007
o: Old Golden Gates Farndale
m: Sunny Grace vom Adlerwappen
chov: S. Schlulze
maj: J. Reslerová + M. Brucknerová

 

Pes - Třída mezitřída

V1
CAC
R.CACIB
Bells z Jasmínových hor
nar.: 16. 2. 2007
o: Funky Town Percy of Kassiopeia
m: Unser Pünkchen Sanya of Kassiopeia
chov: M. Kolátková
maj: L. Šafaříková
V2
R.CAC
Cato Čin-Čin Pet
nar.: 9. 4. 2007
o: Sanssouci von Crottorf
m: Rina Krása Samoty
chov: L. Holečková
maj: M. Kopalová
V3

Embers Leawrey
nar.: 7. 12. 2006
o: Ch. Aaronwell Antique Gold At Brilyn
m: Blessed Jane Leawrey
chov: L. Kucková
maj: M. Burdzigová
V4 Richard Lion Heart vom Adlerwappen
nar.: 24. 1. 2007
o: Hokus-Pokus vom Adlerwappen
m: Old Golden Gates Unmasked Love
chov: S. Schulze
maj: M. Huber
V

Brian z Jasmínových hor
nar.: 16.2.2007
o:Ch. Funky Town Percy of Kassiopea
m: Unser Punktchen Sanya of Kassiopea
chov: M. Kolátková
maj: M. Nováková
VD

One More Night African Gold
nar.: 6.5.2007
o: ICh. Hokus-Pokus vom Adlerwappen
m: Ch. Silver Dream PlS. I Love You
chov: J. Reslerová
maj: O. Lonský
VD

Axell Golden Bloom
nar.: 30.1.2007
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Z. Janýšková
maj: P. Němečková

 

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
Grand Blue Nellago
nar.: 22. 8. 2001
o: Vendy Black Zlatý lotos
m: Cora Blue z Hradiského dvora
chov: Y. Stiepanitzová
maj: R. Hrabáková
V2
R.CAC
Wizard Black Vermiko
nar.: 1. 4. 2006
o: Sanssouci von Crottorf
m: Ch. Peggy Black Vermiko
chov: M. Koubek
maj: M. Ruzhová
VD3

Xony Blue Vermiko
nar.: 31. 8. 2006
o: Aran z Vápencových skal
m: Halina Blue Vermiko
chov: M. Koubek
maj: P. Wasserbauer
VD4

Akim Javánia
nar.: 11. 2. 2005
o: Ch. Solar Danilo Alkami
m: Bessy z Chýnovské jeskyně
chov: J. Nováková
maj: J. Miksová

 

Pes - Třída šampiónů

V1, CAC
CACIB BOB
Brown Dog Actis
nar.: 24. 5. 2005
o: Alfred Betty Send
m: Reda Actis
chov: K. Zasuň
maj: R. Henc
V2
R.CAC
R.CACIB
Ch. Early Sunshine Hirundo
nar.: 5. 4. 2005
o: ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: J. Němečková
maj: M. Pešátová

 

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Countess Cessy Ronna Bohemia
nar.: 8. 6. 2007
o:ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Ch. Channy Gladys
chov: E. Náhlovská
maj: V. Černý
V2

Gloria vom Hause Reinhard
nar.: 23. 1. 2008
o: Tevish vom Hause Reinhard
m: Mocca vom Hause Reinhard
chov: Reinhard
maj: A. Nič
V3

Blind Date Ever After
nar.: 1. 12. 2007
o: Ch. Prince Of Sunlight Quenchless Love
m: JCH. Clue From Graslic Hills
chov: L. Petrášková
maj: L. Dobrovodská

 

Fena - Třída mezitřída

V1
CAC
CACIB
Now or Never African Gold
nar.: 27. 3. 2007
o: Frosty Ice of African Gold
m: Tisha's Black Minx vom Old Tom
chov: J. Reslerová
maj: T. Matoušková
V2
R.CAC
Of Course African Gold
nar.: 6. 5. 2007
o: ICh. Hokus Pokus vom Adlerwapen
m: Ch. Silver Dream P.S. I Love You
chov: J. Resslerová
maj: M. Pešátová
V3

Sing of Love Noko Bohemia
nar.: 21. 11. 2006
o: Allperry Gold Noko Bohemia
m: : Do You Love Me Noko Bohemia
chov: J. Novák
maj: J. Novák
V4

Lucky Starline Blue Devotion
nar.: 24. 2. 2007
o: Houm Tet A Tet Margi Gras
m: Rejejs Glad Grebe
chov: I. Korna
maj: A. Levová
VD

Over The Top African Gold
nar.: 6. 5. 2007
o: ICh. Hokus Pokus vom Adlerwapen
m: Ch. Silver Dream P.S. I Love You
chov: J. Resslerová
maj: K. Gajdošíková
VD

Countess Cerry Ronna Bohemia
nar.: 8. 6. 2007
o: ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Ch. Channy Gladys
chov: E. Náhlovská
maj: V. Černý

 

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
R.CACIB
Kiss'N'Tell African Gold
nar.: 30. 6. 2006
o: ICh. Erin Krásná louka
m: Here's A Heart African Gold
chov: J. Reslerová
maj: J. Rašín
VD2

Paddy' Pirouette vom Adlerwappen
nar.: 29. 1. 2006
o: Brilyn Hot Tip
m: Sunny-Grace vom Adlerwappen
chov: S. Schulze
maj: S. Schulze
VD3

No Limits African Gold
nar.: 27. 3. 2007
o: Frosty Ice of African Gold
m: Tisha's Black Minx vom Old Tom
chov: J. Reslerová
maj: M. Pešátová
VD4

Adélka z Lužické zahrady
nar.: 14. 5. 2006
o: ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dara Black Toronto Bohemia
chov: Mgr. L. Rýdlová
maj: J. Rašín
VD

Charminka Black Zátoka snů
nar.: 7. 7. 2006
o: Grand Blue Nellago
m: Alabama Black Zátoka snů
chov: R. Hrabáková
maj: M. Hrušková

 

Fena - Třída veteránů

V1
nej.veterán
Ch. Fantasia Krásná louka
nar.: 13. 9. 1999
o: Ingledene Power of Love
m: Utterly Blue Alkami
chov: M. Ouředníková
maj: M. Ouředníková

 

 

Kolie krátkosrstá

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Belfast Bila Kaífa
nar.: 27. 9. 2007
o: Rowvale River Rider
m: Sandcastle's Swing N' Smile
chov: D. Ungerová
maj: D. Ungerová + J. Rajtrová
V2

Anthony z Tau'ri
nar.: 16. 6. 2007
o: Day Dream Krásná louka
m: Čarodějka Nirreterrit
chov: D. Zimová
maj: L. Mertová
V3

Bandar-Šáh Bila Kaífa
nar.: 27. 9. 2007
o: Rowvale River Rider
m: Sandcastle's Swing N' Smile
chov: Sandcastle's Swing N' Smile
maj: Z. Říhová
VD4

Blue Moon Leneli
nar.: 6. 1. 2008
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Helga Neitin Wellamo
chov: L. Fránková
maj: E. Pavlíková
VD

Black Space Leneli
nar.: 6. 1. 2008
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Helga Neitin Wellamo
chov: L. Fránková
maj: L. Chvojanová
VD

Black Odie z Roztockého zámku
nar.: 5. 10. 2007
o: Natalain Nightfall
m: Ellen Krásná louka
chov: M. Bajerová
maj: A. Polehňáková

 

Pes - Třída mezitřída

V1
CAC
Arnold of Bohemia Balada
nar.: 6. 1. 2007
o: Ch. Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers
m: JCh. Gaya Krásná louka
chov: S. Havlíčková
maj: M. Drdová

 

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
CACIB
Alex Golden Dream Flying Ear
nar.: 11. 7. 2007
o: Day Dream Krásná louka
m: Čert Ví Proč Nirreterrit
chov: I. Horská
maj: P. Čapková
V2
R.CAC
Pinnehillside's Hot Shot
nar.: 7. 7. 2007
o: Honey Melon Galliano Mists
m: Pinehillslide's Twist Again
chov: E. Stenberg
maj: S. Havlíčková
VD3
Domino Nirreterrit
nar.: 2. 12. 2006
o: Ch. Markylla's Just a Magic Star
m: Born To Dream Alkami
chov: Z. Šusterová
maj: A. Jakubů

 

Pes - Třída šampionů

V1
CAC
R.CACIB
Tanning Reggae
nar.: 6. 8. 2006
o: ICh. Monogram's Gentleman O'Quaemac
m: ICh. Tanning Lee Remick
chov: R. Laurilla
maj: Mgr. I. Horská

 

Fena - Třída štěňat

VN1

Barbucha Flying Ears
nar.: 1. 7. 2008
o: Day Dream Krásná louka
m: Čert Ví Proč Nirreterrit
chov: I. Horská
maj: E. Fiantová

 

Fena - Třída mladých

V
CAJC
Flying Heartbreakers Elisa Doolittle
nar.: 19. 6. 2007
o: Moon Walker from Misstoff
m: Beautiful Baroness Victoria of F.H.
chov: M. Paulus
maj: P. Kůsová

 

Fena - Třída mezitřída

V, CAC
CACIB
BOB
Anabela of Bohemia Balada
nar.: 6. 1. 2007
o: Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers
m: Gaya Krásná louka
chov: S. Havlíčková
maj: L. Ajmová
V2
R.CAC
Icy Krásná louka
nar.: 6. 6. 2007
o: Cake Krásná louka
m: Beauty Krásná louka
chov: M. Ouředníková
maj: T. a L. Hillebrantovi
V3

Aura z Tau'ri
nar.: 16. 6. 2007
o: Day Dream Krásná louka
m: Čarodějka Nirreterrit
chov: D. Zimová
maj: D. Zimová
VD4
Chantal Krásná louka
nar.: 24. 5. 2007
o: Natalain Nightfall
m: Gill Krásná louka
chov: M. Ouředníková
maj: O. Šerá

 

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Anja Beau Flying Ear
nar.: 11. 7. 2007
o: Ch. Day Dream Krásná louka
m: Ch. Čert ví proč Nirreterrit
chov: Mgr. I. Horská
maj: Mgr. I. Horská

 

Fena - Třída šampiónů

V1
CAC
R.CACIB
Honey Krásná louka
nar.: 5. 3. 2006
o: ICh. OneWay's Miraculix
m: ICh. Beauty Krásná louka
chov: M. Ouředníková
maj: M. Ouředníková

 

 

Šeltie

Pes - Třída dorostu

VN1

X-Walda ze Zlaté hvězdy
nar.: 31. 3. 2008
o: Jack Sparrow ze Zlaté jalny
m: Arleta Balambi
chov: D. Tučková
maj: M. Janíček + A. Jindrová  

 

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Redcliffe Gold Moravia Classic
nar.: 9. 8. 2007
o: Elliot Golden Fleece Du Clos Des Esperviers
m: Pettite Caline Moravia Classic
chov: J. Hemelík
maj: T. Matoušková
V2

Markýz ze Souhvězdí orionu
nar.: 3. 11. 2007
o: Ch. Coca-cola Cid ze Souhvězdí orionu
m: Yes ze Souhvězdí orionu
chov: M. Vaněčková
maj: M. Vaněčková

 

Pes - Třída mezitřída

V1
CAC
CACIB
Käpäläkoplan Moonstone
nar.: 9. 5. 2007
o: Ch. Moorwood Caribbean Blue Lover
m: Ch. Sunsweet Pin Up Girl
chov: K. Haapsaari
maj: Z. Heřmanová
V2
R.CAC
Carneval Metuje
nar.: 26. 4. 2007
o: Excellent Enigma
m: Estrella ze Shetlandů
chov: Z. Richterová
maj: M. Burešová

 

Pes - Třída otevřená

V1
CAC R.CACIB

Hokus-Pokus Smaal Kim
nar.: 8. 5. 2004
o: ICh. Dippersmoor Dignified
m: Orchidea Black z Ďábl. studánky
chov: Z. Koláček
maj: P. Miřatská
D

Felix ze Souhvězdí Orionu
nar.: 21. 8. 2006
o: Excellent Enigma
m: Smiling Samantha ze Shetlandů
chov: M. Vaněčková
maj: S. Procházková

 

Pes - Třída šampiónů

V1
CAC
Lonestar's Shone Bi Dezine
nar.: 10. 2. 2005
o: Charbar's Masquerade Naj
m: Rainier's Dark Secret of Aslan
chov: L. Martin
maj: L. Martin + Z. Heřmanová

 

Fena - Třída dorostu

VN1

Escada z Dřevěné chaloupky
nar.: 14. 5. 2008
o: Lustrous Dumbldok
m: Happy Chance z Ďáblovy studánky
chov: M. Sčebelová
maj: M. Sčebelová

 

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
BOB
Limi Eldia Slapská alej
nar.: 24. 12. 2007
o: Elliot von Crottorf
m: Diana Arahen Slapská alej
chov: D. Fialová
maj: K. Ludvíková
V2

Eimy Gold Lenfir
nar.: 29. 6. 2007
o: Smart Spice Sněžný tygr
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: L. Lelková
maj: Z. Ježková
V3

Aisha Tudor Anděl snů
nar.: 18. 9. 2007
o: Ch.Cresteak Tudor Crown At Wendisle
m: Yassi-Black ze Shetlandů
chov: V. Koch
maj: P. Vichta
V4

Enjoy Gold Ria-Henria
nar.: 22. 6. 2007
o: Cady ze Skalní vyhlídky
m: Aisha Gold Ria-Henria
chov: Š. Stará
maj: L. Kučerová
VD

Gannly z Heřmanova dvora
nar.: 1. 7. 2007
o: Oliver Twist z Ďáblovy studánky
m: Dulsinea ze souhvězdí Orionu
chov: M. Heřman
maj: P. Vašíčková

 

Fena - Třída mezitřída

V1
CAC
CACIB
Cher ze Souhvězdí orionu
nar.: 8. 5. 2007
o: Ch. Amico z Dače
m: Tootsie ze Souhvězdí orionu
chov: M. Vaněčková
maj: M. + M. Vaněčkovi
V2
R.CAC
Antika z Ďáblovy studánky
nar.: 11. 5. 2007
o: Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers
m: Duplicate z Ďáblovy studánky
chov: M. Svobodová
maj: V. Bednaričová  
V3

Olympia ze Zlaté hvězdy
nar.: 27. 3. 2007
o: Kristián ze Shetlandů
m: Denny ze Zlaté hvězdy
chov: D. Tučková
maj: E. Foltýnová
V4

Ballou Gold Pharlap
nar.: 13. 1. 2007
o: Irbin z Vesničky u hranic
m: Žulinka Tedor z Klení
chov: J. Pillarová
maj: P. Vichta
V
Fresh Flora Fort Fox
nar.: 27. 4. 2007
o: Oliver Twist z Ďáblovy studánky
m: Irma Ivy Black z Benešovské zahrady
chov: V. Lišková
maj: R. Voldánová

 

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Pretty Petty z Benešovské zahrady
nar.: 13. 7. 2006
o: Caddy ze Skalní vyhlídky
m: Jessie Joy Gold z Benešovské zahrady
chov: D. Semerádová
maj: E. Kulhavá
VD2

Charlota Gold ze Sedlmajerovy vily
nar.: 4. 12. 2000
o: Kerry Kim z Ďáblovy studánky
m: Hendy Gold z Černé hlásky
chov: P. Sedlmajerová
maj: J. Matějková
VD3

Bubu Blue Jeniffer z Heřmanova dvora
nar.: 20. 9. 2006
o: Oliver Twist z Ďáblovy studánky
m: Klarrisa ze Shetlandů
chov: M. Heřmanová
maj: M. Heřmanová

 

Fena - Třída šampiónů

V1
CAC
R.CACIB
Kimona z Ďáblovy studánky
nar.: 17. 1. 2004
o: Ch. Marvitholl Iskander
m: Ch. Duplicate z Ďábl. studánky
chov: M. Svobodová
maj: M. Svobodová