Iris

Mezinárodní výstava psů Praha
3.11.2012

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
300 43.2 třída štěňat AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana Matějek Josef Velmi nadějný1
301 43.2 třída dorostu DARIO New Marton Hlávková Rita Matějek Josef Velmi nadějný2
302 43.2 třída dorostu Champion Pardál z Asuanu Bočková Alena Matějek Josef Velmi nadějný1
303 43.2 třída mladých BORN FOR AGARA AND African Gold Matoušková Tereza Matějek Josef Výborný1, CAJC, BOJ
304 43.2 třída mladých FRUIT DU SOLEIL Lago Benea Součková Martina Matějek Josef Výborný3
305 43.2 třída mladých GOOFY GOLD od Dennynky Bačinová Radka Matějek Josef Výborný2
306 43.2 mezitřída ARCAMONY MOM AT African Gold Brodíková Šárka Matějek Josef Výborný2, RCAC
307 43.2 mezitřída BUON GIORNO New Marton Exnerová Dana Matějek Josef Výborný1, CAC, CACIB, BOB
308 43.2 mezitřída GULIANO ZLATÝ Dominance Bočková Alena Matějek Josef Výborný3
309 43.2 třída otevřená Amore Mio New Marton Vránová Emília Matějek Josef Výborný1, CAC, RCACIB
310 43.2 třída otevřená ARPÁD BLACK Stříbrná podkova Risová Eva Matějek Josef Výborný4
311 43.2 třída otevřená Bayley Marytrav Matějková Ivana Matějek Josef Velmi dobrý
312 43.2 třída otevřená EMBERS Leawrey Burdziková Martina Matějek Josef Výborný3
313 43.2 třída otevřená FUSION Ever After Exnerová Dana Matějek Josef Výborný2, RCAC
314 43.2 třída šampionů CATO Čin-Čin Pet, CH. Kopalová Marie Matějek Josef Výborný1, CAC
315 43.2 třída šampionů ETIEN GOLD od Dennynky, Ch. Bačinová Radka Matějek Josef Výborný2, RCAC
316 43.2 třída štěňat GIULIA D'OR Lago Benea Váchová Marcela Matějek Josef Velmi nadějný1
317 43.2 třída dorostu ATHÉNA z Lesních stínů Němečková Pavla Matějek Josef Velmi nadějný1
318 43.2 třída mladých Because it´s me African Gold Štaiglová Kateřina Matějek Josef Výborný1, CAJC
319 43.2 třída mladých CALAMITY JANE New Marton Nič Antonín Matějek Josef Výborný2
320 43.2 třída mladých ETOILE DU SOIR Lago Benea Váchová Marcela Matějek Josef Výborný4
321 43.2 třída mladých FANTAISIE Lago Benea Hakrová Tereza Matějek Josef Výborný3
322 43.2 mezitřída BELLA ROSA New Marton Pocnerová Irena Matějek Josef Výborný3
323 43.2 mezitřída ESPÉRANCE Lago Benea Růžičková Gabriela Matějek Josef Výborný4
324 43.2 mezitřída FANTASTIC FEEBEE Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Matějek Josef Výborný2, RCAC
325 43.2 mezitřída FEITH BLACK od Dennynky Němečková Pavla Matějek Josef Výborný
326 43.2 mezitřída FUZZY AND BLUE od Dennynky Setichovská Monika Matějek Josef Výborný1, CAC, CACIB
327 43.2 třída otevřená Gloria vom Hause Reinhard Nič Antonín Matějek Josef Výborný1, CAC, RCACIB
328 43.2 třída otevřená POLAR BEAUTY Modrý Iris Váchová Marcela Matějek Josef Velmi dobrý2
329 43.2 třída šampionů BLUE MOON BLUE DELLA CAMBIANELLA , Ch. Gnidenko Irina Matějek Josef Výborný1, CAC

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
330 43.2 třída štěňat Andraí Ráďa Zlatíčko Filipi Radka Matějek Josef Velmi nadějný1
331 43.2 třída mladých GOOGLE of Bohemia Balada Davídek Miroslav Matějek Josef Absence
332 43.2 mezitřída ALBIAIN HaFin BLATNÁ Veselá Marcela Matějek Josef Výborný1, CAC
333 43.2 třída otevřená CINKY LINKY Leneli Žukowská Kateřina Matějek Josef Výborný1, CAC, RCACIB
334 43.2 třída otevřená CLARK z Tau'Ri Mertová Lenka Matějek Josef Výborný2, RCAC
335 43.2 třída šampionů ANTHONY z Tau'Ri, CH Mertová Lenka Matějek Josef Výborný1, CAC, CACIB
336 43.2 třída dorostu BEYONCE z Mošnova Z Mošnova Karel Jan Matějek Josef Velmi nadějný1
337 43.2 třída mladých ETIOPIE Bila Kaífa Žukowská Kateřina Matějek Josef Výborný4
338 43.2 třída mladých EUROPA Bila Kaífa Pegová Andrea Matějek Josef Výborný2
339 43.2 třída mladých O'YESS Krásná louka Beránek Štěpán Matějek Josef Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
340 43.2 třída mladých OCTAVIA Krásná louka Úbl Václav Matějek Josef Výborný3
341 43.2 mezitřída Alis Vera Gopo Lufinková Hana Matějek Josef Výborný2, RCAC
342 43.2 mezitřída Caipiroska Smooth Drinks Procházková Andrea Matějek Josef Absence
343 43.2 třída otevřená BARBUCHA Flying Ear Fiantová Erika Matějek Josef Absence
344 43.2 třída šampionů Forest Queen Mighty´s Spring Meadow, Ch. Štruncová Zdeňka Matějek Josef Výborný1, CAC, RCACIB

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
378 43.1 třída dorostu MIRAGE Perla z Polabí Hejnarová Václava Fiala Vladimír, MVDr. Nadějný
379 43.1 třída mladých AZGARD Ballantine z Troje Pečená Daniela Fiala Vladimír, MVDr. Dobrý
380 43.1 třída mladých FALCO Bonny Dux Jíchová Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
381 43.1 mezitřída ALADAR Bella Cambria Černý Milan Fiala Vladimír, MVDr. Velmi dobrý2
382 43.1 mezitřída AMADEUS Majlia Müller Tomáš Fiala Vladimír, MVDr. Velmi dobrý1
383 43.1 mezitřída Norddream ze Skalní vyhlídky Kalendová Ewa Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
384 43.1 třída otevřená Just A Dreamstone Eastdale Kalendová Ewa Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
385 43.1 třída otevřená Super Trouper Microgarden´s Svobodová Mlada Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
386 43.1 třída otevřená Super Trouper Microgarden´s Svobodová Mlada Fiala Vladimír, MVDr. Absence
387 43.1 třída šampionů Durango Valerina Ross, Ch. Ievleva Tatyana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
388 43.1 třída šampionů Mellsjohogda`s Zuper Zurprize, Ch. Tangnes Sissel Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
389 43.1 třída veteránů Flash z Pískových dolů Macháňová Kamila Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, BOV
390 43.1 třída dorostu Nessy Gold Lenfir Schiffauerová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
391 43.1 třída mladých ALLY Velvarská farma Srbová Alena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
392 43.1 třída mladých Also My Alkyra Řeháková Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
393 43.1 třída mladých ASKIA z Lužeradských polí Kovaliková Anežka Fiala Vladimír, MVDr. Velmi dobrý
394 43.1 třída mladých CIABATTA COSTCOWANA von Schnappi Schnapp Bansethová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Velmi dobrý
395 43.1 třída mladých CZARNOTKA CROCODÝLKA von Schnappi Schnapp Urbánková Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
396 43.1 třída mladých Daiquiri Beryllova krev Pochobradská Aneta Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
397 43.1 třída mladých VANITY z Ďáblovy studánky Kučerová Lucie Fiala Vladimír, MVDr. Absence
398 43.1 třída mladých VIGNETTE z Ďáblovy studánky Iveta Novotná Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
399 43.1 mezitřída AIDA Bonsai She-Kra Šumberová Radka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
400 43.1 mezitřída PORTRAIT OF ROSE ze Skalní vyhlídky Iveta Novotná Fiala Vladimír, MVDr. Absence
401 43.1 mezitřída Yellow Yasmine z Arcamony MVDr Fialová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
402 43.1 třída otevřená Aikon Aqarella Bohemica Kotková Libuše Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
403 43.1 třída otevřená HEY JUDE z Ďáblovy studánky Prchlíková Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
404 43.1 třída otevřená KELLY GOLD z Vesničky u hranic Ratzkeová Jana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
405 43.1 třída otevřená KLER GOLD Pharlap Fencl Tomáš Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
406 43.1 třída otevřená Mellsjohogda`s Just Irresistible Johannessen Ann-Cathrin Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB