Iris

Mezinárodní výstava psů Praha
3.5.2014

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
240 32 třída štěňat Chess Chester Blue od Dennynky Tatíčková Táňa Javorčík Vladimír Velmi nadějný1
241 32 třída dorostu ALVIERO SILVER DREAM Celestial Glamour Hipiusová Jana Javorčík Vladimír Velmi nadějný1
242 32 třída dorostu ARDEN COULEUR ARGENT Celestial Glamour Guzeeva Mariya Javorčík Vladimír Velmi nadějný2
243 32 třída mladých BALTO z Lesních stínů Němečková Pavla Javorčík Vladimír Výborný2
244 32 třída mladých EXCLUSIVE EDITION OF African Gold Brodíková Šárka Javorčík Vladimír Výborný1, CAJC
245 32 mezitřída Hagrid Black od Dennynky Tatíčková Táňa Javorčík Vladimír Výborný1, CAC
246 32 třída otevřená Arpád Black Stříbrná podkova Risová Eva Javorčík Vladimír Výborný3
247 32 třída otevřená Goofy Gold od Dennynky Bačinová Radka Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, CACIB
248 32 třída otevřená GULIANO ZLATÝ Dominance Bočková Alena Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC
249 32 třída otevřená Perfect Patch Clarion vom Sachsenhof Andrysíková Lucie Javorčík Vladimír Absence
250 32 třída otevřená Sabres Blue Horny Vlčí žleb Všetečková Jana Javorčík Vladimír Výborný4
251 32 třída šampionů ARCAMONY MOM AT African Gold, CH. Brodíková Šárka Javorčík Vladimír Výborný3
252 32 třída šampionů Arpad Gold Vorašif Bačinová Radka Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, RCACIB
253 32 třída šampionů BORN FOR AGARA AND African Gold Matoušková Tereza Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC
254 32 třída šampionů CATO Čin-Čin Pet, CH. Kopalová Marie Javorčík Vladimír Výborný4
255 32 třída dorostu ANNICK NOIR BRILLANT CELESTIAL GLAMOUR Lukešová Jitka Javorčík Vladimír Velmi nadějný1
256 32 třída dorostu HETTY BLUE Fredina Agi Hrušková Markéta Javorčík Vladimír Velmi nadějný2
257 32 třída mladých ISABELL Královský dar Bílková Simona Javorčík Vladimír Výborný1, CAJC, BOJ
258 32 třída mladých JEOPARDY Ever After Součková Martina Javorčík Vladimír Výborný3
259 32 třída mladých LOVELY BLACK ROSE Zátoka snů Hrabáková Romana Javorčík Vladimír Výborný2
260 32 mezitřída CLOSE & CLOSER TO African Gold Seligerová Zdeňka Javorčík Vladimír Výborný3
261 32 mezitřída COLORED BY African Gold Pospíšilová Marcela Javorčík Vladimír Výborný
262 32 mezitřída DESIGNED FOR NIARRA African Gold Dušková Lucie Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, CACIB, BOB
263 32 mezitřída GIULIA D'OR LAGO BENEA Váchová Marcela Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC
264 32 mezitřída HARMONIA Lago Benea Kovář Petr Javorčík Vladimír Výborný4
265 32 třída otevřená BELLE BERRY of Bewanlia Gardens Růžičková Akewe Valerik Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC
266 32 třída otevřená ELEGANT MARBLED LADY from River Agara Setichovská Monika Javorčík Vladimír Výborný1, CAC
267 32 třída otevřená Siniketun Secret Hope Hrušková Markéta Javorčík Vladimír Výborný3
268 32 třída otevřená Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Javorčík Vladimír Absence
269 32 třída šampionů CHANELL Královský dar, CH. Lindaurová Helena Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, RCACIB

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
270 32 třída mladých BADYS BLUE Zátoka snů Bartošová Jarmila Javorčík Vladimír Výborný1, CAJC, BOJ
271 32 třída mladých ENKI Bohemia Elenor Tyrpekl Ondřej Javorčík Vladimír Výborný2
272 32 třída mladých GALENIT Leneli Ambrožová Markéta Javorčík Vladimír Výborný3
273 32 mezitřída Atticus Albert Davinjo Motejzíková Gabriela Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, RCACIB
274 32 mezitřída EFAILON Leneli Hošková Renata Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC
275 32 třída otevřená CLARK z Tau'Ri Mertová Lenka Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, CACIB
276 32 třída šampionů Aquamarine Grazel Vlčková Bohdana Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC
277 32 třída šampionů Gilmore of Bohemia Balada Doležalová Jana Javorčík Vladimír Výborný1, CAC
278 32 třída mladých Imalaya Of Connemara`s Highlands Gabrielová Eva Javorčík Vladimír Výborný1, CAJC
279 32 mezitřída CHUCKY of Bohemia balada Havlíčková Sabina Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, RCACIB
280 32 třída otevřená ANTIPERLE Lerbynn Laňková Renata Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, CACIB, BOB
281 32 třída otevřená Europa Bila Kaífa Pegová Andrea Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC
282 32 třída otevřená Pocahontas Clingstone´s Gogolínová Jitka Javorčík Vladimír Výborný3

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
319 32 třída mladých Angel Blue Zatrishe Zavřelová Hana Javorčík Vladimír Výborný3
320 32 třída mladých JUST NOT SPOTLESS DA CASA MONT'ALVES Lanšperková Miroslava Javorčík Vladimír Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
321 32 třída mladých Light My Fire Amoreno Larsen Anna Javorčík Vladimír Výborný2
322 32 třída mladých MATHEO Stříbrné doly Bočková Ivana Javorčík Vladimír Výborný4
323 32 třída mladých Scotty Sheldon Fort Fox Nejeschlebová Oldřiška Javorčík Vladimír Velmi dobrý
324 32 mezitřída AFTER FOREVER Sparks of the Tempest Švandová Hana Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC
325 32 mezitřída Lemon Manepo Ideál Raška Michaela Javorčík Vladimír Výborný1, CAC
326 32 třída otevřená Apple Acres Tuxedo Tučková Dana Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC, RCACIB
327 32 třída otevřená MY GRAND BLACK ILLUSION Navarette Lanšperková Miroslava Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, CACIB
328 32 třída otevřená Verin z Ďáblovy studánky Dubská Věra Javorčík Vladimír Výborný3
329 32 třída šampionů Moorwood Against All Odds Eichhorst Jutta Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC
330 32 třída šampionů Pomking Dream Come True Pedersen Lone Javorčík Vladimír Výborný1, CAC
331 32 třída veteránů Moorwood Orange Craftsman Eichhorst Jutta Javorčík Vladimír Výborný1, BOV
332 32 třída mladých Heidy Z říše fantazie Müller Tomáš Javorčík Vladimír Výborný2
333 32 třída mladých CHERYL Bonny Dux Skalová Kateřina Javorčík Vladimír Výborný3
334 32 třída mladých MIA MAE Manepo Ideál Pocnerová Irena Javorčík Vladimír Absence
335 32 třída mladých Rhapsody Rhyme Fort fox Vejtruba Lukáš Javorčík Vladimír Výborný4
336 32 třída mladých ZAYNAH ZAY z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Javorčík Vladimír Výborný1, CAJC
337 32 mezitřída LUSSI LIA Manepo Ideál Nekvapilová Zina Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC
338 32 mezitřída Mainland´s Amber Rose Larsen Anna Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, RCACIB
339 32 mezitřída QUIET QUALITY Fort Fox Gallie Viktória Javorčík Vladimír Výborný3
340 32 třída otevřená AIDA Bonsai She-Kra Šumberová Radka Javorčík Vladimír Absence
341 32 třída otevřená Annabelle - Larsen Anna Javorčík Vladimír Výborný1, CAC, CACIB
342 32 třída otevřená ANTIKA z Ďáblovy studánky Bednaričová Vlasta Javorčík Vladimír Výborný2, RCAC
343 32 třída otevřená Cesmína z Grobovské vinice Janatová Žaneta Javorčík Vladimír Výborný4
344 32 třída otevřená FLÓRI z Gröbovské vinice Řezníček Petr Javorčík Vladimír Velmi dobrý
345 32 třída otevřená KEISSI Manepo Ideál Tlapáková Helena Javorčík Vladimír Výborný3
346 32 třída šampionů Hvidebro Zobel Larsen Anna Javorčík Vladimír Výborný1, CAC
347 32 třída šampionů Vignette z Ďáblovy studánky Novotná Iveta Javorčík Vladimír Absence
348 32 třída šampionů Whisperings Of Spring z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Javorčík Vladimír Výborný2