Iris

Mezinárodní výstava psů DOUBLE CACIB Praha
30.10.2015 - 1.11.2015

Kolie dlouhosrstá: sobota 30.10.2015,   neděle 1.11.2015

Kolie krátkosrstá: sobota 30.10.2015,  neděle 1.11.2015

Šeltie: sobota 30.10.2015,  neděle 1.11.2015

Kolie dlouhosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
301 6 třída mladých Midnight Moon Ever After Novakova Lucia Fialová Dana, Mgr. Výborný2
302 6 třída mladých Most Majestic Protector Součková Martina Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
303 6 třída mladých Nicolaysen's XXL Xantos Gogolínová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný3
304 6 mezitřída Fairmont Faitte Aratinga Cerhová Kamila Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
305 6 mezitřída Grand Black Redy Slapská alej Procházková Petra Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
306 6 mezitřída Morning Glory Ever After Novakova Lucia Fialová Dana, Mgr. Výborný3
307 6 mezitřída Nyitramenti Mr.May Vetišková Dagmar Fialová Dana, Mgr. Výborný4
308 6 třída otevřená Arcamony Mom At African Gold Brodíková Šárka Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB
309 6 třída otevřená Champion Pardál z Asuanu Bočková Alena Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
310 6 třída otevřená Sabres Blue Horny Vlčí žleb Všetečka Aleš Fialová Dana, Mgr. Výborný3
311 6 třída šampionů CATO Čin-Čin Pet Kopalová Marie Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
312 6 třída šampionů Exclusive Edition of African Gold Brodíková Šárka Fialová Dana, Mgr. Výborný3
313 6 třída šampionů FRUIT DU SOLEIL Lago Benea Součková Martina Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
314 6 třída veteránů DARK SKY from Graslic hills Nič Antonín Fialová Dana, Mgr. Výborný1, BOV, BOB
315 6 třída mladých Audrey Blue Krása Polabí Duchoňová Miroslava Fialová Dana, Mgr. Dobrý
316 6 třída mladých Frut of Sun MONSOLINA Kudrová Ivana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
317 6 třída mladých Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky Rašťák Ondřej Fialová Dana, Mgr. Výborný2
318 6 třída mladých Nightwish Ever After Vančová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný3
319 6 třída mladých ZUCKERFEE ZEA Zelené tuje Zubrická Stanislava Fialová Dana, Mgr. Absence
320 6 mezitřída BONNIE GOLD Vorašif Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
321 6 mezitřída FABIOLA FULVA New Marton Malá Irena Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
322 6 mezitřída FAMILY FRIEND from River Agara Krobová Denisa Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý3
323 6 třída otevřená Donasita von Crottorf Krobová Denisa Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý3
324 6 třída otevřená EVERDEEN FOR QUIDARA CHYTRÁ KRÁSKA Přibylová Jaroslava Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý2
325 6 třída otevřená Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
326 6 třída šampionů Entirely Ever After Vančová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
327 6 třída šampionů JEOPARDY Ever After Součková Martina Fialová Dana, Mgr. Výborný3
328 6 třída šampionů Xplain me it African Gold Přibylová Jaroslava Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC

Kolie krátkosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
329 6 třída mladých CAMELOT In - Sitú Paulová Gabriela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
330 6 mezitřída AYRTON SENNA Like a wind Korvasová Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
331 6 mezitřída Bunbury al Bader Havlíčková Nikola Fialová Dana, Mgr. Výborný4
332 6 mezitřída Comeback Basko Adeteva Martínková Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný3
333 6 mezitřída Feres Bohemia Elenor Marková Zuzana Fialová Dana, Mgr. Absence
334 6 mezitřída TOP Krásná louka Malíková Pavlína Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
335 6 třída otevřená ENKI Bohemia Elenor Tyrpekl Ondřej Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
336 6 třída otevřená GIN TONIC Leneli Nduka Petra Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
337 6 třída šampionů Aquamarine Grazel Vlčková Bohdana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
338 6 třída veteránů Domino Nirreterrit Loudová Jakubů Anna Fialová Dana, Mgr. Výborný1, BOV
339 6 třída mladých Carmen In-Sitú Velková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
340 6 třída mladých Chovej mě Leneli Fránková Lenka Fialová Dana, Mgr. Výborný2
341 6 mezitřída ARGENTINA Like a wind Davídek Miroslav Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
342 6 mezitřída TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
343 6 třída otevřená Brannen In-Sitú Strnadová Petra Fialová Dana, Mgr. Výborný3
344 6 třída otevřená ELIOTTE z Tau'Ri Kolářová Soukupová Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
345 6 třída otevřená Eset Bohemia Elenor Tvrdí Šárka a Miroslav Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
346 6 třída šampionů True Love Krásná Louka Ouředníková Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB

Šeltie - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
387 6 třída mladých CATTANI Mondeo Vinšová Vladimíra Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
388 6 třída mladých DEUCE Sparks of the Tempest Skokánková Tamara Fialová Dana, Mgr. Výborný3
389 6 třída mladých Laurel Luck znad Antalowskiego Potoku Kalendová Ewa Fialová Dana, Mgr. Výborný2
390 6 třída mladých Xantos Xtreme Fort Fox Pekařová Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný4
391 6 mezitřída Keepsake Kailo ze Shetlandů Kalubcová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
392 6 třída otevřená Czarodziej z Solnej Ziemi Sulanská Ema Fialová Dana, Mgr. Výborný4
393 6 třída otevřená Chilli con Carne von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Fialová Dana, Mgr. Výborný3
394 6 třída otevřená MEKKY Želečské vrchy Dostálová Aneta Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
395 6 třída otevřená Silver Smoke z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
396 6 třída šampionů Whisky Cream z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
397 6 třída štěňat Joyce Moravské srdce Francová Ivana Fialová Dana, Mgr. Nadějný1
398 6 třída dorostu FORTUNE LADY Sparks of the Tempest Novotná Iveta Fialová Dana, Mgr. Absence
399 6 třída mladých Nangie Nymph ze Shetlandů Kalubcová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
400 6 mezitřída Axa Princes z Ranče Freiher Kuchtíčková Dagmar Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
401 6 mezitřída COLOUR OF LOVE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný3
402 6 mezitřída Dotty Dream Harisson Rambousková Lenka Fialová Dana, Mgr. Výborný
403 6 mezitřída GEMINI Divoký sen Štaffová Markéta Fialová Dana, Mgr. Výborný
404 6 mezitřída OLIVIA JESSIE Manepo Ideál Halotová Barbora Fialová Dana, Mgr. Výborný4
405 6 mezitřída UNUSUAL ROSE Lovesome Fialová Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
406 6 třída otevřená AFRODITÉ Happy vision Krejčová Dana Fialová Dana, Mgr. Dobrý
407 6 třída otevřená Bailey Beauty Maralumi Látová Monika Fialová Dana, Mgr. Výborný4
408 6 třída otevřená GAUNERKA GERDA von Schnappi Schnapp Bansethová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
409 6 třída otevřená GORDA Moravské srdce Omelková Vladimíra Fialová Dana, Mgr. Výborný3
410 6 třída otevřená CHERYL Bonny Dux Skalová Kateřina Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
411 6 třída šampionů Fleurette Iz Grafskogo Pomestija Suhanova V Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
412 6 třída šampionů Whisperings Of Spring z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
413 6 třída veteránů ANGELÍNA z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, BOV

Kolie dlouhosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5269 36 třída mladých Midnight Moon Ever After Novakova Lucia Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5270 36 třída mladých Most Majestic Protector Součková Martina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5271 36 třída mladých Nicolaysen's XXL Xantos Gogolínová Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
5272 36 mezitřída Fairmont Faitte Aratinga Cerhová Kamila Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5273 36 mezitřída Chess Chester Blue od Dennynky Tatíčková Táňa Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5274 36 mezitřída Last in the night Leawrey Kucková Libuše Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5275 36 mezitřída Morning Glory Ever After Novakova Lucia Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5276 36 třída otevřená ALVIERO SILVER DREAM CELESTIAL GLAMOUR Váchová Marcela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5277 36 třída otevřená Hagrid Black od Dennynky Tatíčková Táňa Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5278 36 třída otevřená Champion Pardál z Asuanu Bočková Alena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5279 36 třída šampionů CATO Čin-Čin Pet Kopalová Marie Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5280 36 třída šampionů FRUIT DU SOLEIL Lago Benea Součková Martina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5281 36 třída šampionů Sabres Blue Horny Vlčí žleb Všetečka Aleš Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5282 36 třída veteránů DARK SKY from Graslic hills Nič Antonín Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, BOV
5283 36 třída veteránů MERLIN GOLD Nellago Veverková Zuzana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5284 36 třída dorostu Sari vom Rhododendronwäldchen Nič Antonín Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5285 36 třída mladých Audrey Blue Krása Polabí Duchoňová Miroslava Fiala Vladimír, MVDr. Velmi dobrý4
5286 36 třída mladých Frut of Sun MONSOLINA Kudrová Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ, BOS
5287 36 třída mladých Cherie z Dančí louky Martincová Karolína Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5288 36 třída mladých Ice Fredina Agi Nokic Lenka Fiala Vladimír, MVDr. Velmi dobrý3
5289 36 třída mladých Nightwish Ever After Vančová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5290 36 třída mladých ZUCKERFEE ZEA Zelené tuje Zubrická Stanislava Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5291 36 mezitřída BONNIE GOLD Vorašif Matoušková Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
5292 36 třída otevřená EVERDEEN FOR QUIDARA CHYTRÁ KRÁSKA Přibylová Jaroslava Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5293 36 třída otevřená Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5294 36 třída šampionů Entirely Ever After Vančová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5295 36 třída šampionů JEOPARDY Ever After Součková Martina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5296 36 třída šampionů Xplain me it African Gold Přibylová Jaroslava Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC

Kolie krátkosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5297 36 třída mladých CAMELOT In - Sitú Paulová Gabriela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5298 36 mezitřída AYRTON SENNA Like a wind Korvasová Jana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5299 36 mezitřída Bunbury al Bader Havlíčková Nikola Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5300 36 mezitřída Comeback Basko Adeteva Martínková Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5301 36 třída otevřená GIN TONIC Leneli Nduka Petra Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5302 36 třída mladých Carmen In-Sitú Velková Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
5303 36 třída mladých Chovej mě Leneli Fránková Lenka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5304 36 mezitřída ARGENTINA Like a wind Davídek Miroslav Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5305 36 mezitřída TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5306 36 třída otevřená Diana Bohemia Elenor Tůmová Barbora Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5307 36 třída otevřená ELIOTTE z Tau'Ri Kolářová Soukupová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5308 36 třída otevřená Eset Bohemia Elenor Tvrdí Šárka a Miroslav Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5309 36 třída otevřená Grácie Leneli Mišáková Markéta Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5310 36 třída šampionů True Love Krásná Louka Ouředníková Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB

Šeltie - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5343 36 třída štěňat DON GIO Vrabčí hnízdo Lochovská Hana Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5344 36 třída mladých CATTANI Mondeo Vinšová Vladimíra Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5345 36 třída mladých DEUCE Sparks of the Tempest Skokánková Tamara Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5346 36 třída mladých EL DIABLO Sparks of the Tempest Lněničková Růžena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5347 36 třída mladých Laurel Luck znad Antalowskiego Potoku Kalendová Ewa Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
5348 36 třída mladých Xantos Xtreme Fort Fox Pekařová Jana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5349 36 mezitřída ILKO z Dače Černá Dana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5350 36 mezitřída Keepsake Kailo ze Shetlandů Kalubcová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5351 36 mezitřída MEKKY Želečské vrchy Dostálová Aneta Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5352 36 třída otevřená Angel Blue Zatrishe Zavřelová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5353 36 třída otevřená Czarodziej z Solnej Ziemi Sulanská Ema Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5354 36 třída otevřená Chilli con Carne von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5355 36 třída otevřená Silver Smoke z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5356 36 třída šampionů Whisky Cream z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5357 36 třída dorostu FORTUNE LADY Sparks of the Tempest Novotná Iveta Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5358 36 třída mladých EMERALD Sparks of the Tempest Novotná Iveta Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5359 36 třída mladých Nangie Nymph ze Shetlandů Kalubcová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5360 36 třída mladých OLIVIA Stříbrné doly Bočková Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5361 36 mezitřída Axa Princes z Ranče Freiher Kuchtíčková Dagmar Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5362 36 mezitřída COLOUR OF LOVE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5363 36 mezitřída Fixed Star z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5364 36 mezitřída INNA z Dače Černá Dana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5365 36 mezitřída NATALI Stříbrné doly Kongas Judith Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5366 36 mezitřída NOEMI NESSI Manepo Ideál Bočková Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5367 36 mezitřída OLIVIA JESSIE Manepo Ideál Halotová Barbora Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5368 36 mezitřída UNUSUAL ROSE Lovesome Fialová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5369 36 třída otevřená AFRODITÉ Happy vision Krejčová Dana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5370 36 třída otevřená Bailey Beauty Maralumi Látová Monika Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5371 36 třída otevřená GAUNERKA GERDA von Schnappi Schnapp Bansethová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5372 36 třída šampionů Fleurette Iz Grafskogo Pomestija Suhanova V Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5373 36 třída šampionů Optima z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5374 36 třída šampionů Yellow Yasmine z Arcamony MVDr Fialová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5375 36 třída veteránů DOLLORESS z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, BOV