Iris

Mezinárodní výstava psů Praha
30.4.2016 - 1.5.2016

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
282 21 třída štěňat ALVIN AMAZON Plácek pod Strání Rubeš Pavel Daines Beverly Velmi nadějný2
283 21 třída štěňat Rendez-vuez Ever After Novakova Lucia Daines Beverly Velmi nadějný1
284 21 třída dorostu MIGHT AND MAGIC Leawrey Hradecká Jana Daines Beverly Velmi nadějný1
285 21 třída mladých Arin Anything more Sotonová Jana Daines Beverly Velmi dobrý1
286 21 mezitřída Grand Black Redy Slapská alej Procházková Petra Daines Beverly Výborný2, RCAC
287 21 mezitřída MOST MAJESTIC PROTECTOR Součková Martina Daines Beverly Výborný1, CAC
288 21 třída otevřená Dayton Dempsey Aratinga Placek Jan Daines Beverly Velmi dobrý3
289 21 třída otevřená Champion Pardál z Asuanu Bočková Alena Daines Beverly Výborný2, RCAC
290 21 třída otevřená Nyitramenti Mr.May Vetišková Dagmar Daines Beverly Výborný1, CAC
291 21 třída šampionů XXL Xantos Nicolaysen´s Gogolínová Jitka Daines Beverly Výborný2, RCAC, RCACIB
292 21 třída šampionů Fairmont Faitte Aratinga Cerhová Kamila Daines Beverly Velmi dobrý
293 21 třída šampionů Goofy Gold od Dennynky Korábečná Radka Daines Beverly Výborný1, CAC, CACIB, BOS
294 21 třída šampionů Marracash Della Buca Delle Fate Schulze Sylvia Daines Beverly Velmi dobrý
295 21 třída šampionů Morning Glory Ever After Novakova Lucia Daines Beverly Výborný3
296 21 třída veteránů Embers Leawrey Burdziková Martina Daines Beverly Výborný2
297 21 třída veteránů MERLIN GOLD Nellago Veverková Zuzana Daines Beverly Výborný1, BOV
298 21 třída veteránů Sabres Blue Horny Vlčí žleb Všetečka Aleš Daines Beverly Výborný3
299 21 třída štěňat ABIGAIL ABA Plácek pod strání Kopečková Jindřiška Daines Beverly Nadějný2
300 21 třída štěňat AISHA ALBANY Plácek pod strání Kopečková Jindřiška Daines Beverly Nadějný3
301 21 třída štěňat Rise and Shine Ever After Novakova Lucia Daines Beverly Velmi nadějný1
302 21 třída mladých BIJOU BLUE PRINCESS CELESTIAL GLAMOUR Váchová Marcela Daines Beverly Velmi dobrý
303 21 třída mladých HERE I AM from River Agara Podzimková Stanislava Daines Beverly Výborný3
304 21 třída mladých Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Daines Beverly Výborný1, CAJC, BOJ
305 21 třída mladých Tiramisu Uait Sibod Petrášková Lenka Daines Beverly Výborný2
306 21 mezitřída Anima Elle Yaless Blue Bočková Jitka Daines Beverly Výborný1, CAC
307 21 třída otevřená Bonnie Gold Vorašif Reslerová Jitka Daines Beverly Výborný4
308 21 třída otevřená Fantastic Feebee Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Daines Beverly Výborný2, RCAC
309 21 třída otevřená RHAPSODY IN GOLD VON DER ISCHLERBAHN Placek Jan Daines Beverly Výborný3
310 21 třída otevřená SIOBHAN Noko Bohemia Červenka Miroslav Daines Beverly Velmi dobrý
311 21 třída otevřená Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Daines Beverly Výborný1, CAC, RCACIB
312 21 třída šampionů Clarity Amnis Rhei Karolusová Petra Daines Beverly Výborný3
313 21 třída šampionů DELIGHTFUL DREAM KOTORA Marvalan Zboralska Lucyna Daines Beverly Výborný1, CAC, CACIB, BOB
314 21 třída šampionů Inola vom Adlerwappen Schulze Sylvia Daines Beverly Výborný2, RCAC
315 21 třída veteránů BLIND DATE Ever After Novakova Lucia Daines Beverly Absence
316 21 třída veteránů Wonderful Dream Windie of Kassiopeia Náhlovská Eva Daines Beverly Výborný1

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
317 21 třída mladých Ace z Rybova kraje Christov Daniel Daines Beverly Velmi dobrý3
318 21 třída mladých CAMELOT In - Sitú Paulová Gabriela Daines Beverly Velmi dobrý2
319 21 třída mladých Irsai Oliver Leneli Fránková Lenka Daines Beverly Výborný1, CAJC, BOJ, BOS
320 21 mezitřída LÍA LLEWELYN Mighty´s Spring Meadow Kašová Marie Daines Beverly Výborný1, CAC
321 21 třída otevřená Forseti Bohemia Elenor Marková Ivana Daines Beverly Velmi dobrý3
322 21 třída otevřená GIN TONIC Leneli Nduka Petra Daines Beverly Výborný2
323 21 třída otevřená TOP Krásná louka Malíková Pavlína Daines Beverly Výborný1, CAC, CACIB
324 21 třída šampionů GALENIT Leneli Ambrožová Markéta Daines Beverly Výborný1, CAC, RCACIB
325 21 třída dorostu Jako sůl Leneli Fránková Lenka Daines Beverly Velmi nadějný1
326 21 třída mladých Arearea Zathara Hrdinová Daniela Daines Beverly Výborný1, CAJC
327 21 třída mladých GLORIE z Roztockého zámku Pazáková Linda Daines Beverly Výborný2
328 21 mezitřída Carmen In-Sitú Velková Tereza Daines Beverly Výborný1, CAC
329 21 mezitřída Chyť si mě Leneli Laníková Dagmar Daines Beverly Výborný2
330 21 třída otevřená FEIDRA Bohemia Elenor Valdecká Blanka Daines Beverly Velmi dobrý4
331 21 třída otevřená GALAXIE Leneli Smutný Lukáš Daines Beverly Výborný1, CAC, CACIB, BOB
332 21 třída otevřená Grácie Leneli Mišáková Markéta Daines Beverly Výborný2
333 21 třída otevřená Chval Mě Leneli Vokřálová Pavla Daines Beverly Velmi dobrý3
334 21 třída šampionů I AM of Bohemia balada Váchová Marcela Daines Beverly Výborný1, CAC, RCACIB

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
374 20 třída dorostu Alvi Ze zámkové osady Müller Tomáš Piskay Vladimír, MVDr. Velmi nadějný2
375 20 třída dorostu Zorro Zany Fort Fox Šejba Jan Piskay Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
376 20 třída mladých DON GIO Vrabčí hnízdo Lochovská Hana Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
377 20 třída mladých Xantos Xtreme Fort Fox Pekařová Jana Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2
378 20 mezitřída Amor Z Benešovské zahrady Kunáková Beáta Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý
379 20 mezitřída CATTANI Mondeo Vinšová Denisa Piskay Vladimír, MVDr. Výborný3
380 20 mezitřída COACH CARTER Maralumi Matoušová Radka Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
381 20 mezitřída Chilli con Carne von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
382 20 třída otevřená KARLOS ze Zlaté hvězdy Tučková Dana Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
383 20 třída otevřená MEKKY Želečské vrchy Dostálová Aneta Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
384 20 třída šampionů Czarodziej z Solnej Ziemi Kalendová Ewa Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
385 20 třída veteránů Apparition Amethrickeh Pánková Kateřina Piskay Vladimír, MVDr. BOV
386 20 třída štěňat Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Piskay Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
387 20 třída dorostu Annabella ze Zámkové osady Beranová Veronika Piskay Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
388 20 třída mladých BRANDY Pomysł na /FCI/ Konieczna Anna Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
389 20 třída mladých Abbygail Jewel od Ritušky Švandová Veronika Piskay Vladimír, MVDr. Výborný3
390 20 třída mladých Amaya Ruby od Ritušky Dvořáková Květa Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2
391 20 třída mladých Yummi Yu Fort Fox Lišková Vlasta Piskay Vladimír, MVDr. Výborný4
392 20 mezitřída BACCI BACCI Jezero Krudum Matějková Hana Piskay Vladimír, MVDr. Velmi dobrý3
393 20 mezitřída LEA z Josefovské pevnosti Švancarová Petra, Bc. Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
394 20 mezitřída Nangie Nymph ze Shetlandů Kalubcová Hana Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
395 20 třída otevřená COLOUR OF LOVE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
396 20 třída otevřená I AM ISABELL Bonny Dux Žamberská Alena Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
397 20 třída otevřená Like a Luna ze Shetlandů Kalubcová Hana Piskay Vladimír, MVDr. Výborný3
398 20 třída šampionů Altamira Shetlandská hvězda Pánková Kateřina Piskay Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
399 20 třída šampionů CANDY GIRL Bonny Dux Žamberská Alena Piskay Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB