Iris

Mezinárodní výstava psů Praha
4.11.2012

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5271 11.2 třída mladých BORN FOR AGARA AND African Gold Matoušková Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5272 11.2 třída mladých GOOD NEWS Ever After Vančová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
5273 11.2 třída mladých GOOFY GOLD od Dennynky Bačinová Radka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5274 11.2 mezitřída BUON GIORNO New Marton Exnerová Dana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
5275 11.2 mezitřída Canterbury Tale von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5276 11.2 třída otevřená Amore Mio New Marton Vránová Emília Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5277 11.2 třída otevřená ARPÁD BLACK Stříbrná podkova Risová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5278 11.2 třída otevřená AZAR BLACK z Obzoru Všetečková Helena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5279 11.2 třída štěňat GIULIA D'OR Lago Benea Váchová Marcela Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5280 11.2 třída dorostu Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5281 11.2 třída mladých CALAMITY JANE New Marton Nič Antonín Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5282 11.2 třída mladých ETOILE DU SOIR Lago Benea Váchová Marcela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5283 11.2 třída mladých FANTAISIE Lago Benea Hakrová Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5284 11.2 třída mladých Forgotten Charm von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5285 11.2 mezitřída ESPÉRANCE Lago Benea Růžičková Gabriela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5286 11.2 mezitřída FANTASTIC FEEBEE Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5287 11.2 mezitřída FUZZY AND BLUE od Dennynky Setichovská Monika Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5288 11.2 mezitřída CHANELL Královský dar Lindaurová Helena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5289 11.2 třída otevřená Gloria vom Hause Reinhard Nič Antonín Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5290 11.2 třída šampionů BLUE MOON BLUE DELLA CAMBIANELLA , Ch. Gnidenko Irina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5291 11.2 třída šampionů ENTIRELY Ever After, CH. Vančová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5292 11.2 třída šampionů Xclusiv Model vom Adlerwappen, CH. Lišková Jana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5293 11.2 třída mladých Gilmore of Bohemia Balada Bohemia Balada Doležalová Jana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5294 11.2 mezitřída ALBIAIN HaFin BLATNÁ Veselá Marcela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
5295 11.2 třída otevřená CINKY LINKY Leneli Žukowská Kateřina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5296 11.2 třída mladých ETIOPIE Bila Kaífa Žukowská Kateřina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5297 11.2 třída mladých EUROPA Bila Kaífa Pegová Andrea Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5298 11.2 třída mladých O'YESS Krásná louka Beránek Štěpán Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5299 11.2 mezitřída Alis Vera Gopo Lufinková Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5300 11.2 mezitřída Caipiroska Smooth Drinks Procházková Andrea Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
5301 11.2 mezitřída Faya of Bohemia Balada Molinová Barbora Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC, RCACIB

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5333 11.1 mezitřída Norddream ze Skalní vyhlídky Kalendová Ewa Matějek Josef Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5334 11.1 třída otevřená Just A Dreamstone Eastdale Kalendová Ewa Matějek Josef Výborný1, CAC, RCACIB
5335 11.1 třída otevřená Super Trouper Microgarden´s Svobodová Mlada Matějek Josef Absence
5336 11.1 třída šampionů Durango Valerina Ross, Ch. Ievleva Tatyana Matějek Josef Výborný1, CAC
5337 11.1 třída šampionů Mellsjohogda`s Zuper Zurprize, Ch. Tangnes Sissel Matějek Josef Výborný2, RCAC
5338 11.1 třída veteránů Flash z Pískových dolů Macháňová Kamila Matějek Josef Výborný1, BOV
5339 11.1 třída mladých ALLY Velvarská farma Srbová Alena Matějek Josef Výborný1, CAJC, BOJ
5340 11.1 třída mladých Also My Alkyra Řeháková Jitka Matějek Josef Výborný2
5341 11.1 třída otevřená AIMI od Bezdynky Šeráková Helena Matějek Josef Výborný4
5342 11.1 třída otevřená ANTIKA z Ďáblovy studánky Bednaričova Vlasta Matějek Josef Výborný3
5343 11.1 třída otevřená Cesmína Z Grobovské vinice Janatová Žaneta Matějek Josef Výborný2, RCAC
5344 11.1 třída otevřená Mellsjohogda`s Just Irresistible Johannessen Ann-Cathrin Matějek Josef Výborný1, CAC, RCACIB
5345 11.1 třída otevřená Optima z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Matějek Josef Absence