Iris

Mezinárodní výstava psů DOUBLE CACIB Praha
4.11.2017 - 5.11.2017

Kolie dlouhosrstá: sobota 4.11.2017,   neděle 5.11.2017

Kolie krátkosrstá: sobota 4.11.2017,  neděle 5.11.2017

Šeltie: sobota 4.11.2017,  neděle 5.11.2017

Kolie dlouhosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
345 31 třída mladých Bombastic Fridens Gogolínová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
346 31 třída mladých ZERO TO HERO ANDROMA Šafaříková Linda Fialová Dana, Mgr. Absence
347 31 mezitřída JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN Součková Martina Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
348 31 třída otevřená JE DORMEUR Lago Benea Machková Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
349 31 třída otevřená MAHARAJAH NYITRAMENTI Gracheva Svetlana Fialová Dana, Mgr. Absence
350 31 třída otevřená Skabona Kiss'N Run Seligerová Zdeňka Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
351 31 třída šampionů Marracash Della Buca Delle Fate Sylvia Schulze Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
352 31 třída šampionů PROTECTOR Most Majestic Součková Martina Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
353 31 třída veteránů Bayley Marytrav Matějková Ivana Fialová Dana, Mgr. Výborný1
354 31 třída mladých LOVE AT FIRST SIGHT from River Agara Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný3
355 31 třída mladých LOVE YOU Lago Benea Gogolínová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný2
356 31 třída mladých Vengrija Nyitramenty Hruška Miroslav Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
357 31 mezitřída COLLETA Modrý Iris Havlíček Lukaš Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
358 31 mezitřída DIANA Gibsonova púšť Umrian Marian Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
359 31 mezitřída Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Fialová Dana, Mgr. Výborný3
360 31 mezitřída The Rising Sun Nyitramenti Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný4
361 31 třída otevřená Anima Elle Yaless Blue Bočková Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný
362 31 třída otevřená CASSANDRA Gibsonova púšť Umrian Marian Fialová Dana, Mgr. Výborný4
363 31 třída otevřená ETIÍ ZLATÁ DŽEFINKA z Dančí louky Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný3
364 31 třída otevřená FABIOLA FULVA New Marton Malá Irena Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
365 31 třída otevřená HERE I AM from River Agara Podzimková Stanislava Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
366 31 třída otevřená KELLY-ANNE DˇOR Lago Benea Machková Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný
367 31 třída šampionů Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
368 31 třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
369 31 třída veteránů Ask An Answer from River Agara Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný1, BOV
370 31 třída veteránů CELINE z Josefovské pevnosti Seligerová Zdeňka Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý3
371 31 třída veteránů Golden Hanna v . Rhododendronwaldchen Gogolínová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný2

Kolie krátkosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
372 31 třída štěňat Aslan Smart Beauty Vrbová Kateřina Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
373 31 třída štěňat Calippo Van de Haszarstate Cibochová Kristina Fialová Dana, Mgr. Nadějný2
374 31 třída dorostu Argante Strambery Štíchová Lucie Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
375 31 třída mladých Acorus Wide Park Martinásek Tomáš Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
376 31 třída mladých CAMARO DAFF Fun dog Machová Lucie Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý2
377 31 mezitřída Arien Wide Park Vondrušková Alena Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
378 31 mezitřída Eliot z Mošnova Valentová Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
379 31 třída otevřená BUDDY Amico di Boemia Hotovcová Eliška Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý2
380 31 třída otevřená Dantés vom Feueropal Novotná Renata Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
381 31 třída šampionů TOP Krásná louka Malíková Pavlína Fialová Dana, Mgr. Absence
382 31 třída veteránů KAREL Krásná louka Olša Tomáš Fialová Dana, Mgr. Výborný1, BOV
383 31 třída štěňat Becky G Molinari Adamcová Kateřina Fialová Dana, Mgr. Nadějný2
384 31 třída štěňat OLYA ORLA Mighty's Spring Meadow Rückschlossová Andrea Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
385 31 třída mladých Anemone Wide Park Šnobr Milan Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
386 31 třída mladých Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Fialová Dana, Mgr. Výborný2
387 31 mezitřída Amy od Telče Čoudková Veronika Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý3
388 31 mezitřída Aubree Martheline Cvachovcová Klára Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
389 31 mezitřída Sunlit Aurora NATALAIN Latinskaja Irina Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
390 31 třída otevřená BETTY BLACK LADY Amico di Boemia Tvrdíková Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
391 31 třída otevřená JASNĚNKA Leneli Horák Petr Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
392 31 třída šampionů AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídkova Kamila Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
393 31 třída šampionů TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB

Šeltie - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
437 31 třída štěňat Graphite Sněžný tygr Kendralová Liana Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
438 31 třída dorostu Fabien Zahrada dětí Kozderková Lucie Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
439 31 třída mladých Be My Hero SkyFalls Angels Urbánková Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
440 31 třída mladých Borves Bingos Scotty Tučková Dana Fialová Dana, Mgr. Výborný2
441 31 třída mladých Gaston spod Svoradovej jaskyne Valentová Naděžda Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý3
442 31 mezitřída AKIM ORIENS Otevřené srdce Ježdíková Lucie Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
443 31 mezitřída Cassius Clay ERIIEN Janatová Žaneta Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý2
444 31 třída otevřená Lexaurin von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
445 31 třída šampionů Angel Blue Zatrishe Zavřelová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný3
446 31 třída šampionů HEAVEN'S GIFT z Brodzieńskiego Grodu Ledwig Alicja Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
447 31 třída šampionů MASTER HEART Lohrien Kociok Ewelina Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
448 31 třída štěňat Nessie z Otvovické skály Bělková Blanka Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
449 31 třída mladých Bagietka Serenczas Dostálová Aneta Fialová Dana, Mgr. Výborný
450 31 třída mladých Enya Lovesome Fialová Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
451 31 třída mladých Epizoda Fort Fox Lišková Vlasta Fialová Dana, Mgr. Výborný3
452 31 třída mladých HARRIETT z Benešovské zahrady Řehák Pavel Fialová Dana, Mgr. Výborný
453 31 třída mladých Cherry Cherry Lady z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný2
454 31 třída mladých Isleen Sunblessed Forest Reiter Magdalena Fialová Dana, Mgr. Výborný
455 31 třída mladých KRISTI Sparks of the Tempest Novotná Mgr. Iveta Fialová Dana, Mgr. Výborný4
456 31 třída mladých Mishel LayLand Kalubcová Hana Fialová Dana, Mgr. Absence
457 31 třída mladých SHEILA Stříbrné doly Šolc Karel Fialová Dana, Mgr. Výborný
458 31 třída mladých Uvertyura Show Elveras Lindaurová Helena Fialová Dana, Mgr. Výborný
459 31 mezitřída ACHILEA SOL Otevřené srdce Ježdíková Lucie Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
460 31 mezitřída Heidy od Kamenité říčky Titlová Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
461 31 mezitřída Kalliopé z Ďáblovy studánky Sorner Ilona Fialová Dana, Mgr. Výborný
462 31 mezitřída KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný3
463 31 mezitřída Klementina Moravské srdce Kovářová Petra Fialová Dana, Mgr. Výborný4
464 31 třída otevřená Coffee Vienna od Přelícké zvonice Velík Tomáš Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
465 31 třída otevřená Deep Blue Skye Sunblessed Forest Reiter Magdalena Fialová Dana, Mgr. Výborný3
466 31 třída otevřená Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný
467 31 třída otevřená Hayet Holly Blue Malý pasáček Blahová Iva Fialová Dana, Mgr. Výborný4
468 31 třída otevřená Whisperings Of Spring z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
469 31 třída otevřená WINTER WISHES ze Shetlandů Kalubcová Hana Fialová Dana, Mgr. Absence
470 31 třída šampionů COLOUR OF LOVE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
471 31 třída šampionů MIX UP MEMORY Fort Fox Dvořáková Květa Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC

Kolie dlouhosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5305 37 třída štěňat Denny z Černostudničního vrchu Kopal František Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5306 37 třída mladých Bombastic Fridens Gogolínová Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5307 37 třída mladých D'Artagnan Supreme Lujoan Dreams Collies Horáčková Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5308 37 třída mladých ZERO TO HERO ANDROMA Šafaříková Linda Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5309 37 mezitřída CALWIN AMAZING DREAM Celestian Glamour Tichá Tamara Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5310 37 mezitřída JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN Součková Martina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5311 37 třída otevřená MAHARAJAH NYITRAMENTI Gracheva Svetlana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5312 37 třída otevřená Skabona Kiss'N Run Seligerová Zdeňka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5313 37 třída šampionů Marracash Della Buca Delle Fate Sylvia Schulze Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5314 37 třída šampionů PROTECTOR Most Majestic Součková Martina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5315 37 třída veteránů Bayley Marytrav Matějková Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5316 37 třída veteránů CATO Čin-Čin Pet Kopalová Marie Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1
5317 37 třída mladých LOVE AT FIRST SIGHT from River Agara Matoušková Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5318 37 třída mladých LOVE YOU Lago Benea Gogolínová Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5319 37 třída mladých Vengrija Nyitramenty Hruška Miroslav Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
5320 37 mezitřída DIANA Gibsonova púšť Umrian Marian Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
5321 37 mezitřída Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5322 37 mezitřída The Rising Sun Nyitramenti Matoušková Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5323 37 třída otevřená CASSANDRA Gibsonova púšť Umrian Marian Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5324 37 třída otevřená ETIÍ ZLATÁ DŽEFINKA z Dančí louky Matoušková Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5325 37 třída otevřená Meredith Leawrey Kucková Libuše Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5326 37 třída šampionů Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5327 37 třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5328 37 třída veteránů Ask An Answer from River Agara Matoušková Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, BOS, BOV
5329 37 třída veteránů CELINE z Josefovské pevnosti Seligerová Zdeňka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5330 37 třída veteránů Golden Hanna v . Rhododendronwaldchen Gogolínová Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2

Kolie krátkosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5331 37 třída štěňat Lumo Kangasvuokon Váchová Marcela Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5332 37 třída mladých Acorus Wide Park Martinásek Tomáš Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
5333 37 třída mladých Bruce Vilda Zlatíčko Zákravská Stanislava Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5334 37 mezitřída Aloe Wide Park Bartoňová Jana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5335 37 mezitřída Dantés vom Feueropal Novotná Renata Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5336 37 třída otevřená BUDDY Amico di Boemia Hotovcová Eliška Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5337 37 třída šampionů Cu-Chaorach Treun Soroli Vraspírová Edita Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5338 37 třída štěňat Becky G Molinari Adamcová Kateřina Fiala Vladimír, MVDr. Nadějný2
5339 37 třída štěňat Bontá Aneliso Štěpánková Martina Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5340 37 třída štěňat OLYA ORLA Mighty's Spring Meadow Rückschlossová Andrea Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5341 37 třída mladých Blacky Star Katri White Říhová Vlasta Fiala Vladimír, MVDr. Velmi dobrý2
5342 37 třída mladých Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5343 37 mezitřída Amy od Telče Čoudková Veronika Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5344 37 mezitřída Aubree Martheline Cvachovcová Klára Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5345 37 mezitřída Sunlit Aurora NATALAIN Latinskaja Irina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5346 37 třída otevřená VICTORIA Krásná louka Klápšťová Marie Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5347 37 třída šampionů AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídkova Kamila Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC, RCACIB
5348 37 třída šampionů TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB

Šeltie - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5384 37 třída mladých Be My Hero SkyFalls Angels Urbánková Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5385 37 třída mladých Borves Bingos Scotty Tučková Dana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5386 37 třída mladých KASHMIR Sparks of the Tempest Švandová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5387 37 mezitřída AKIM ORIENS Otevřené srdce Ježdíková Lucie Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5388 37 mezitřída Elegant Bi-boy z Pravého břehu Karlovcová Simona Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5389 37 mezitřída Jeri z Dače Fialová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5390 37 mezitřída WONDER Perla z Polabí Malá Michala Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5391 37 třída otevřená El Diablo Sparks of the Tempest Lněničková Růžena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5392 37 třída otevřená Idealist z Ďáblovy studánky Šimková Gabriela Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5393 37 třída otevřená Just A Dreamstone Eastdale Kalendová Ewa Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5394 37 třída otevřená Lemon Manepo Ideál Raška Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5395 37 třída otevřená Lexaurin von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5396 37 třída šampionů Laurel Luck znad Antalowskiego potoku Kalendová Ewa Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5397 37 třída mladých Be My Heart SkyFalls Angels Urbánková Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5398 37 třída mladých Enya Lovesome Fialová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
5399 37 třída mladých Epizoda Fort Fox Lišková Vlasta Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5400 37 třída mladých HARRIETT z Benešovské zahrady Řehák Pavel Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5401 37 třída mladých Cherry Cherry Lady z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5402 37 třída mladých Isleen Sunblessed Forest Reiter Magdalena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5403 37 třída mladých KRISTI Sparks of the Tempest Novotná Mgr. Iveta Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5404 37 třída mladých Mishel LayLand Kalubcová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5405 37 třída mladých SHEILA Stříbrné doly Šolc Karel Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5406 37 třída mladých Uvertyura Show Elveras Lindaurová Helena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5407 37 mezitřída ACHILEA SOL Otevřené srdce Ježdíková Lucie Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5408 37 mezitřída Feyanad Sněžný tygr Dreslerová Šárka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5409 37 mezitřída HER MAJESTIC ze Skalní vyhlídky Reichertová Helena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5410 37 mezitřída HOT CHOCOLATE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5411 37 mezitřída Kalliopé z Ďáblovy studánky Sorner Ilona Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5412 37 mezitřída KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5413 37 mezitřída Klementina Moravské srdce Kovářová Petra Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5414 37 třída otevřená Deep Blue Skye Sunblessed Forest Reiter Magdalena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5415 37 třída otevřená Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5416 37 třída otevřená Hayet Holly Blue Malý pasáček Blahová Iva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5417 37 třída otevřená Heidy od Kamenité říčky Titlová Jana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5418 37 třída otevřená Up and Dawn z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5419 37 třída otevřená WINTER WISHES ze Shetlandů Kalubcová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5420 37 třída šampionů CH. COLOUR OF LOVE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5421 37 třída šampionů MIX UP MEMORY Fort Fox Dvořáková Květa Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC

Mezinárodní výstava psů DOUBLE CACIB Praha
4.11.2017 - 5.11.2017

Kolie dlouhosrstá: sobota 4.11.2017,   neděle 5.11.2017

Kolie krátkosrstá: sobota 4.11.2017,  neděle 5.11.2017

Šeltie: sobota 4.11.2017,  neděle 5.11.2017

Kolie dlouhosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
345 31 třída mladých Bombastic Fridens Gogolínová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
346 31 třída mladých ZERO TO HERO ANDROMA Šafaříková Linda Fialová Dana, Mgr. Absence
347 31 mezitřída JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN Součková Martina Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
348 31 třída otevřená JE DORMEUR Lago Benea Machková Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
349 31 třída otevřená MAHARAJAH NYITRAMENTI Gracheva Svetlana Fialová Dana, Mgr. Absence
350 31 třída otevřená Skabona Kiss'N Run Seligerová Zdeňka Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
351 31 třída šampionů Marracash Della Buca Delle Fate Sylvia Schulze Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
352 31 třída šampionů PROTECTOR Most Majestic Součková Martina Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
353 31 třída veteránů Bayley Marytrav Matějková Ivana Fialová Dana, Mgr. Výborný1
354 31 třída mladých LOVE AT FIRST SIGHT from River Agara Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný3
355 31 třída mladých LOVE YOU Lago Benea Gogolínová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný2
356 31 třída mladých Vengrija Nyitramenty Hruška Miroslav Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
357 31 mezitřída COLLETA Modrý Iris Havlíček Lukaš Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
358 31 mezitřída DIANA Gibsonova púšť Umrian Marian Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
359 31 mezitřída Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Fialová Dana, Mgr. Výborný3
360 31 mezitřída The Rising Sun Nyitramenti Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný4
361 31 třída otevřená Anima Elle Yaless Blue Bočková Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný
362 31 třída otevřená CASSANDRA Gibsonova púšť Umrian Marian Fialová Dana, Mgr. Výborný4
363 31 třída otevřená ETIÍ ZLATÁ DŽEFINKA z Dančí louky Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný3
364 31 třída otevřená FABIOLA FULVA New Marton Malá Irena Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
365 31 třída otevřená HERE I AM from River Agara Podzimková Stanislava Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
366 31 třída otevřená KELLY-ANNE DˇOR Lago Benea Machková Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný
367 31 třída šampionů Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
368 31 třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
369 31 třída veteránů Ask An Answer from River Agara Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný1, BOV
370 31 třída veteránů CELINE z Josefovské pevnosti Seligerová Zdeňka Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý3
371 31 třída veteránů Golden Hanna v . Rhododendronwaldchen Gogolínová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný2

Kolie krátkosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
372 31 třída štěňat Aslan Smart Beauty Vrbová Kateřina Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
373 31 třída štěňat Calippo Van de Haszarstate Cibochová Kristina Fialová Dana, Mgr. Nadějný2
374 31 třída dorostu Argante Strambery Štíchová Lucie Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
375 31 třída mladých Acorus Wide Park Martinásek Tomáš Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
376 31 třída mladých CAMARO DAFF Fun dog Machová Lucie Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý2
377 31 mezitřída Arien Wide Park Vondrušková Alena Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
378 31 mezitřída Eliot z Mošnova Valentová Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
379 31 třída otevřená BUDDY Amico di Boemia Hotovcová Eliška Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý2
380 31 třída otevřená Dantés vom Feueropal Novotná Renata Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
381 31 třída šampionů TOP Krásná louka Malíková Pavlína Fialová Dana, Mgr. Absence
382 31 třída veteránů KAREL Krásná louka Olša Tomáš Fialová Dana, Mgr. Výborný1, BOV
383 31 třída štěňat Becky G Molinari Adamcová Kateřina Fialová Dana, Mgr. Nadějný2
384 31 třída štěňat OLYA ORLA Mighty's Spring Meadow Rückschlossová Andrea Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
385 31 třída mladých Anemone Wide Park Šnobr Milan Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
386 31 třída mladých Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Fialová Dana, Mgr. Výborný2
387 31 mezitřída Amy od Telče Čoudková Veronika Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý3
388 31 mezitřída Aubree Martheline Cvachovcová Klára Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
389 31 mezitřída Sunlit Aurora NATALAIN Latinskaja Irina Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
390 31 třída otevřená BETTY BLACK LADY Amico di Boemia Tvrdíková Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
391 31 třída otevřená JASNĚNKA Leneli Horák Petr Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
392 31 třída šampionů AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídkova Kamila Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
393 31 třída šampionů TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB

Šeltie - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
437 31 třída štěňat Graphite Sněžný tygr Kendralová Liana Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
438 31 třída dorostu Fabien Zahrada dětí Kozderková Lucie Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
439 31 třída mladých Be My Hero SkyFalls Angels Urbánková Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
440 31 třída mladých Borves Bingos Scotty Tučková Dana Fialová Dana, Mgr. Výborný2
441 31 třída mladých Gaston spod Svoradovej jaskyne Valentová Naděžda Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý3
442 31 mezitřída AKIM ORIENS Otevřené srdce Ježdíková Lucie Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
443 31 mezitřída Cassius Clay ERIIEN Janatová Žaneta Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý2
444 31 třída otevřená Lexaurin von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
445 31 třída šampionů Angel Blue Zatrishe Zavřelová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný3
446 31 třída šampionů HEAVEN'S GIFT z Brodzieńskiego Grodu Ledwig Alicja Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
447 31 třída šampionů MASTER HEART Lohrien Kociok Ewelina Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
448 31 třída štěňat Nessie z Otvovické skály Bělková Blanka Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1
449 31 třída mladých Bagietka Serenczas Dostálová Aneta Fialová Dana, Mgr. Výborný
450 31 třída mladých Enya Lovesome Fialová Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
451 31 třída mladých Epizoda Fort Fox Lišková Vlasta Fialová Dana, Mgr. Výborný3
452 31 třída mladých HARRIETT z Benešovské zahrady Řehák Pavel Fialová Dana, Mgr. Výborný
453 31 třída mladých Cherry Cherry Lady z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný2
454 31 třída mladých Isleen Sunblessed Forest Reiter Magdalena Fialová Dana, Mgr. Výborný
455 31 třída mladých KRISTI Sparks of the Tempest Novotná Mgr. Iveta Fialová Dana, Mgr. Výborný4
456 31 třída mladých Mishel LayLand Kalubcová Hana Fialová Dana, Mgr. Absence
457 31 třída mladých SHEILA Stříbrné doly Šolc Karel Fialová Dana, Mgr. Výborný
458 31 třída mladých Uvertyura Show Elveras Lindaurová Helena Fialová Dana, Mgr. Výborný
459 31 mezitřída ACHILEA SOL Otevřené srdce Ježdíková Lucie Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
460 31 mezitřída Heidy od Kamenité říčky Titlová Jana Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
461 31 mezitřída Kalliopé z Ďáblovy studánky Sorner Ilona Fialová Dana, Mgr. Výborný
462 31 mezitřída KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný3
463 31 mezitřída Klementina Moravské srdce Kovářová Petra Fialová Dana, Mgr. Výborný4
464 31 třída otevřená Coffee Vienna od Přelícké zvonice Velík Tomáš Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
465 31 třída otevřená Deep Blue Skye Sunblessed Forest Reiter Magdalena Fialová Dana, Mgr. Výborný3
466 31 třída otevřená Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný
467 31 třída otevřená Hayet Holly Blue Malý pasáček Blahová Iva Fialová Dana, Mgr. Výborný4
468 31 třída otevřená Whisperings Of Spring z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
469 31 třída otevřená WINTER WISHES ze Shetlandů Kalubcová Hana Fialová Dana, Mgr. Absence
470 31 třída šampionů COLOUR OF LOVE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
471 31 třída šampionů MIX UP MEMORY Fort Fox Dvořáková Květa Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC

Kolie dlouhosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5305 37 třída štěňat Denny z Černostudničního vrchu Kopal František Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5306 37 třída mladých Bombastic Fridens Gogolínová Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5307 37 třída mladých D'Artagnan Supreme Lujoan Dreams Collies Horáčková Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5308 37 třída mladých ZERO TO HERO ANDROMA Šafaříková Linda Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5309 37 mezitřída CALWIN AMAZING DREAM Celestian Glamour Tichá Tamara Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5310 37 mezitřída JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN Součková Martina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5311 37 třída otevřená MAHARAJAH NYITRAMENTI Gracheva Svetlana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5312 37 třída otevřená Skabona Kiss'N Run Seligerová Zdeňka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5313 37 třída šampionů Marracash Della Buca Delle Fate Sylvia Schulze Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5314 37 třída šampionů PROTECTOR Most Majestic Součková Martina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5315 37 třída veteránů Bayley Marytrav Matějková Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5316 37 třída veteránů CATO Čin-Čin Pet Kopalová Marie Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1
5317 37 třída mladých LOVE AT FIRST SIGHT from River Agara Matoušková Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5318 37 třída mladých LOVE YOU Lago Benea Gogolínová Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5319 37 třída mladých Vengrija Nyitramenty Hruška Miroslav Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
5320 37 mezitřída DIANA Gibsonova púšť Umrian Marian Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
5321 37 mezitřída Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5322 37 mezitřída The Rising Sun Nyitramenti Matoušková Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5323 37 třída otevřená CASSANDRA Gibsonova púšť Umrian Marian Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5324 37 třída otevřená ETIÍ ZLATÁ DŽEFINKA z Dančí louky Matoušková Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5325 37 třída otevřená Meredith Leawrey Kucková Libuše Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5326 37 třída šampionů Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5327 37 třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5328 37 třída veteránů Ask An Answer from River Agara Matoušková Tereza Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, BOS, BOV
5329 37 třída veteránů CELINE z Josefovské pevnosti Seligerová Zdeňka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5330 37 třída veteránů Golden Hanna v . Rhododendronwaldchen Gogolínová Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2

Kolie krátkosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5331 37 třída štěňat Lumo Kangasvuokon Váchová Marcela Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5332 37 třída mladých Acorus Wide Park Martinásek Tomáš Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
5333 37 třída mladých Bruce Vilda Zlatíčko Zákravská Stanislava Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5334 37 mezitřída Aloe Wide Park Bartoňová Jana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5335 37 mezitřída Dantés vom Feueropal Novotná Renata Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5336 37 třída otevřená BUDDY Amico di Boemia Hotovcová Eliška Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5337 37 třída šampionů Cu-Chaorach Treun Soroli Vraspírová Edita Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5338 37 třída štěňat Becky G Molinari Adamcová Kateřina Fiala Vladimír, MVDr. Nadějný2
5339 37 třída štěňat Bontá Aneliso Štěpánková Martina Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5340 37 třída štěňat OLYA ORLA Mighty's Spring Meadow Rückschlossová Andrea Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1
5341 37 třída mladých Blacky Star Katri White Říhová Vlasta Fiala Vladimír, MVDr. Velmi dobrý2
5342 37 třída mladých Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5343 37 mezitřída Amy od Telče Čoudková Veronika Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5344 37 mezitřída Aubree Martheline Cvachovcová Klára Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5345 37 mezitřída Sunlit Aurora NATALAIN Latinskaja Irina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5346 37 třída otevřená VICTORIA Krásná louka Klápšťová Marie Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5347 37 třída šampionů AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídkova Kamila Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC, RCACIB
5348 37 třída šampionů TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB

Šeltie - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5384 37 třída mladých Be My Hero SkyFalls Angels Urbánková Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
5385 37 třída mladých Borves Bingos Scotty Tučková Dana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5386 37 třída mladých KASHMIR Sparks of the Tempest Švandová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5387 37 mezitřída AKIM ORIENS Otevřené srdce Ježdíková Lucie Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5388 37 mezitřída Elegant Bi-boy z Pravého břehu Karlovcová Simona Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5389 37 mezitřída Jeri z Dače Fialová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5390 37 mezitřída WONDER Perla z Polabí Malá Michala Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5391 37 třída otevřená El Diablo Sparks of the Tempest Lněničková Růžena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5392 37 třída otevřená Idealist z Ďáblovy studánky Šimková Gabriela Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5393 37 třída otevřená Just A Dreamstone Eastdale Kalendová Ewa Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5394 37 třída otevřená Lemon Manepo Ideál Raška Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5395 37 třída otevřená Lexaurin von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5396 37 třída šampionů Laurel Luck znad Antalowskiego potoku Kalendová Ewa Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5397 37 třída mladých Be My Heart SkyFalls Angels Urbánková Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5398 37 třída mladých Enya Lovesome Fialová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
5399 37 třída mladých Epizoda Fort Fox Lišková Vlasta Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
5400 37 třída mladých HARRIETT z Benešovské zahrady Řehák Pavel Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5401 37 třída mladých Cherry Cherry Lady z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5402 37 třída mladých Isleen Sunblessed Forest Reiter Magdalena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5403 37 třída mladých KRISTI Sparks of the Tempest Novotná Mgr. Iveta Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5404 37 třída mladých Mishel LayLand Kalubcová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5405 37 třída mladých SHEILA Stříbrné doly Šolc Karel Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5406 37 třída mladých Uvertyura Show Elveras Lindaurová Helena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5407 37 mezitřída ACHILEA SOL Otevřené srdce Ježdíková Lucie Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5408 37 mezitřída Feyanad Sněžný tygr Dreslerová Šárka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
5409 37 mezitřída HER MAJESTIC ze Skalní vyhlídky Reichertová Helena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5410 37 mezitřída HOT CHOCOLATE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
5411 37 mezitřída Kalliopé z Ďáblovy studánky Sorner Ilona Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5412 37 mezitřída KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5413 37 mezitřída Klementina Moravské srdce Kovářová Petra Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5414 37 třída otevřená Deep Blue Skye Sunblessed Forest Reiter Magdalena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
5415 37 třída otevřená Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
5416 37 třída otevřená Hayet Holly Blue Malý pasáček Blahová Iva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
5417 37 třída otevřená Heidy od Kamenité říčky Titlová Jana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
5418 37 třída otevřená Up and Dawn z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5419 37 třída otevřená WINTER WISHES ze Shetlandů Kalubcová Hana Fiala Vladimír, MVDr. Absence
5420 37 třída šampionů CH. COLOUR OF LOVE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5421 37 třída šampionů MIX UP MEMORY Fort Fox Dvořáková Květa Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC