Iris

51.klubová výstava Řepeč
16. 5. 2009

Kólie dlouhosrstá - rozhodčí: Ildikó Muzslai (H)

Pes : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - pracovní - vítězů - veteránů

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Lena Balázsovits (H)

Pes : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - pracovní - vítězů
Fena : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů

Šeltie - rozhodčí: Lena Balázsovits (H)

Pes : Třída štěňat - dorostu - mladých - otevřená - vítězů
Fena : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů - veteránů

Kolie dlouhosrstá

Pes - Třída dorostu

VN1 Hawkeye Leawrey
14. 11. 2008
o: Old Smokey des Beldones
m: Blessed Jane Leawrey
chov: L. Kucková
maj: J. Novotná

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
B0B
Ready to Go African Gold
8. 3. 2008
o: JCh. Glen Morristones Hope Sweet Love
m: JCh. Old Golden Gates Lorien of Manico
chov: J. Reslerová
maj: J. Reslerová
V2 Cute Kid Ever After
26. 2. 2008
o: Old Smokey des Beldones
m: Nicolaysen´s Nanu Nana, CZCh, CZJCh
chov: Mgr.Petrášková Lenka
maj: Mazankiewičová Lenka
V3 Black Dollar Double Scotch
1. 5. 2008
o: Macho Man Glen Moristones
m: Blue Xsara Picasso Double Scotch
chov: Peter Muzslai
maj: Fialovi Dana a Vladimír
V4 Czech Made Ever After
26. 2. 2008
o: Old Smokey des Beldones
m: Nicolaysen´s Nanu Nana, CZCh, CZJCh
chov: Mgr.Petrášková Lenka
maj: Mgr.Petrášková Lenka + Spinčiak J
V Born to Be Lago Benea
17. 1. 2008
o: Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh
m: I Love you Noko Bohemia, Ch
chov: Gogolínová Jitka
maj: Polanecká Jana
V Xadin Rino z Jordánské hráze
6. 3. 2008
o: Big Gold Bear Noko Bohemia Ch
m: Uria Jowi z Jordánské hráze
chov: MVDr. Vladimír Fiala
maj: Matějkovi
VD Erny Gold Coll-Kony
14. 4. 2008
o: Early Sunshine Hirundo
m: Jessi Gold Coll-Kony
chov: Konečná Věra
maj: Kučeriková V.
VD Flash Back Leawrey
12. 4. 2008
o: Old Smokey des Beldones
m: Beltane Witch des Beldones
chov: L. Kucková
maj: V. Daniš

Pes - Mezitřída

V1
CAC
Dark Skye from Graslic Hills
28. 5. 2007
o: Alwin from Graslic Hills
m: Old Golden Gates Perfecta
chov: Z. Valníčková
maj: Nič Antonín
V2
res.CAC
Quo Vadis African Gold
10. 10. 2007
o: Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love
m: Here´s A Heart African Gold
chov: J. Reslerová
maj: J. Gogolínová
V3 Fill Královský dar
2. 10. 2007
o: Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh
m: Oriana Black Vermiko
chov: Lindaurová Helena
maj: Lindaurová Helena
VD4 Zestfull Noko Bohemia
18. 9. 2007
o: Nyitramenti Royal Gesture
m: Do You Love Me Noko Bohemia
chov: J. Novák
maj: Pleslová Věra

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
KV
Coldplay des Beldones
15. 3. 2007
o: Sammhaven Toastmaster
m: Almost a Princess des Beldones
chov: O. Foy
maj: O. Foy
V2 Just to be African Gold
4. 7. 2005
o: Hokus-Pokus vom Adlerwappen, ICh.
m: P.S.I Love You Silver Dream
chov: J.Reslerová
maj: J.Reslerová
V3 At Last Ever After
1. 4. 2007
o: Old Smokey des Beldones
m: Clue from Graslic hills
chov: L. Petrášková
maj: P. Franěk
V4 Bells z Jasmínových hor
16. 2. 2007
o: Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh
m: Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia
chov: Kolátková Monika
maj: Ing.Šafaříková Linda
V Akim Javánia
11. 2. 2005
o: Solar Danilo Alkami, CZCh
m: Bessy z Chýnovské jeskyně
chov: Nováková Jaroslava
maj: Miksová Jana
V Bianco Skotská růže
23. 11. 2004
o: Dee River Boy Noko Bohemia
m: Britney Gold Moravia Galaxy
chov: Štefkovičová K.
maj: Štefkovičová K.
V Clark Čin-Čin Pet
9. 4. 2007
o: Sanssouci von Crottorf
m: Rina Krása Samoty
chov: L. Holečková
maj: M. Štěpančičová
V Dombéro from Graslic Hills
28. 5. 2007
o: Alwin from Graslic Hills
m: Old Golden Gates Perfecta
chov: Z. Valníčková
maj: P. Tylová
V Ridley Noko Bohemia
12. 4. 2006
o: Chuck Norris Noko Bohemia ICh.
m: Devil's Doll Noko Bohemia ICh.
chov: Novák J.
maj: Kolowratová A.
VD Britt Coll-Kony
9. 9. 2006
o: Rambo Gold Coll-Kony
m: Casiopea Gold z Údolí Ondřejnice
chov: Konečná Věra
maj: Douda V.
D Xony Blue Vermiko
31. 8. 2006
o: Aran z Vápencových skal
m: Halina Blue Vermiko
chov: M. Koubek
maj: P. Wasserbauer

Pes - Třída vítězů

V1
CAC
One More Night African Gold
6. 5. 2007
o: Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh
m: Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh
chov: Bc.Reslerová Jitka
maj: Loský Ondřej

Fena - Třída štěňat

VN1 Patricia vom Traumland
6. 1. 2009
o: Glen Morristone's Hope Sweet Love
m: Black Antonia vom Traumland Woblitz-See
chov: Peter Aermes
maj: M.Kolátková
VN2 Cheryl Leawrey
3. 12. 2008
o: Old Smokey des Beldones
m: Evanescent Love Leawrey
chov: L.Kucková
maj: J. Novotná

Fena - Třída dorostu

VN1 Golden Hanna vom Rhododendronwäldchen
23. 8. 2008
o: Glen Morristone's Hope Sweet Love
m: Golden Queen vom Rhododendron Wäldchen
chov: Evelyn Scheil
maj: Antonín Nič

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Blind Date Ever After
1. 12. 2007
o: Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love
m: Clue from Graslic Hills
chov: Mgr. L. Petrášková
maj: L. Dobrovodská
V2 Xaniela Rino z Jordánské hráze
6. 3. 2008
o: Ch. Big Gold Bear Noko Bohemia
m: Uria Jowi z Jordánské hráze
chov: MVDr. V.Fiala
maj: Fialovi Dana a Vladimír
V3 Auntie Honey of Bewanlia Garden
25 .5. 2008
o: Ingledene Zealous Defender
m: Waneta Gold Vermiko
chov: V. Růžičková Akewe
maj: J.Cupalová
V4 Azalea Dahlia of Bewanlia Garden
25 .5. 2008
o: Ingledene Zealous Defender
m: Waneta Gold Vermiko
chov: V. Růžičková Akewe
maj: V. Růžičková Akewe
V Artemis Elenor of Bewanlia Garden
25 .5. 2008
o: Ingledene Zealous Defender
m: Waneta Gold Vermiko
chov: V. Růžičková Akewe
maj: M. Kvasničková
V Bewitching Eileen Noko Bohemia
23. 5. 2008
o: Ch. Royal Gesture Nyitramenti
m: ICh. Eileen SPicer Noko Bohemia
chov: J. Novák
maj: F. Přívozník
V Cimie z Jasmínových hor
24. 12. 2007
o: Black Forester vom Traumland Woblitz-See
m: Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia
chov: M. Kolátková
maj: I. Kuželíková
V Fairytale Leawrey
12. 4. 2008
o: Prince of Sunlicht Quenchless Love
m: Beltane Witch des Beldones
chov: L. Kucková
maj: H. Stehlíková
V Lada Princess Modrý Iris
20. 1. 2008
o: Dream of Flurry Lohrien
m: Anabell Besednický vrch
chov: Z. Kratochvílová
maj: M. Nátr

Fena - Mezitřída

V1
CAC
Blond Cheyenne Ever After
1. 12. 2007
o: Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love
m: Clue from Graslic Hills
chov: Mgr. L. Petrášková
maj: L. Mazankienvičová
V2
res.CAC
Abilene Sasankový háj
30. 9. 2007
o: Ch. Royal Gesture Nyitramenti
m: Honey and Milk Noko Bohemia
chov: I. Nanjo Kolaříková
maj: Z. Galle
V3 Power of Love African Gold
1. 8. 2007
o: ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Gift of Love African Gold
chov: J. Reslerová
maj: M. POlívková
V4 Gloria vom Hause Reinhard
23. 1. 2008
o: Tevish vom Hause Reinhard
m: Moxxa vom Hause Reinhard
chov: W. a K. Reinhard
maj: A. Nič
VD Saigura Black Horny Vlčí žleb
30. 10. 2007
o: Ch. Camelot Prince NOko BOhemia
m: Hornes Blue Vlčí žleb
chov: J. Matějek
maj: M. Slavík

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
KV
Adieu Amour Ever After
1. 4. 2007
o: Old Smokey des Beldones
m: Clue from Graslic Hills
chov: L. Petrášková
maj: H. Vančová
V2
res.CAC
Belle Etoile D´Or de Cabrenysset
5. 6. 2006
o: Un Amour se Jeunesse des Marec
m: Athena Blonde de Cabrenysset
chov: J. Acoutim
maj: L. Kucková
V3 Over the Top African Gold
6. 5. 2007
o: Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh
m: Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh
chov: Bc.Reslerová Jitka
maj: MUDr. K. Gajdoštíková
V4 Wanetta Gold Vermiko
1. 4. 2006
o: Sanssouci vom Crottorf
m: Peggy Black Vermiko
chov: M. Koubek
maj: V. Růžičková Akewe
V Genever Gold Moravia Galaxy
21. 10. 2007
o: Gold Uniform Double Schotch
m: Beatris Gold Moravia Galaxy
chov: L. ELiášová
maj: L. Vlášek

Fena - Třída pracovní

V1
CAC
DaDa Beautiful from Graslic hills
28. 5. 2007
o: Ch. Alwin from Graslic hills
m: Old Golden Gates Perfecta
chov: Z. Valníčková
maj: M. Babíková

Fena - Třída vítězů

V1
CAC
Nanu Nana Nicolaysen's
4. 1. 2006
o: Ch. Hearbreaking Jake vom Haus Rosenpracht
m: Yucca vom Belveder
chov: A. Nicolaysen
maj: L. Petrášková

Fena - Třída veteránů

V1
Nej. vet.
ICh. Fantastic Lady vom Paradis
24. 4. 1999
o: I'm Maikel Sea Dreamer's
m: Angelface from Paradis
chov: H. Rode
maj: L. Kucková
V2
Truly Baby Alkami
1. 5. 2000
o: Handsome Black Alkami
m: Chudby Blue Alkami
chov: A.Levová + K. Sojka
maj: I. Vodičková

Kolie krátkosrstá

Pes - Třída dorostu

VN1 Balavan z Tau'ri
13. 11. 2008
o: Georg Krásná louka
m: Čarodějka Nirreterrit
chov: D. Zimová
maj: J.Kolářová

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Cres Bila Kaífa
28. 7. 2008
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Sandcastle's Swing'N'Smile
chov: D. Ungerová
maj: K. a P. Kozerovi
V2
Daffy dor Dispater of Glenmorangie
2. 6. 2008
o: Vogo du Clos des Duchesses
m: Florence Del Passo del Turchino
chov: F. Morier
maj: M. Kouřilová

Pes - Mezitřída

V1
CAC
Blue Moon Leneli
6. 1. 2008
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Helga Neitin Welamo
chov: Ing. L. Fránková
maj: Ing. L. Fránková + E. Pavlíková
V2
res.CAC
Bandar Šáh Bila Kaífa
27. 9. 2007
o: Rowvale River Raider
m: Sandcastle's Swing'N'Smile
chov: D. Ungerová
maj: Z. Říhová
VD3 Bugatti z Roztockého zámku
5. 10. 2007
o: Natalain Nightfall
m: Ellen Krásná louka
chov: M. Bajerová
maj: M. Kroupová

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
KV
Bejrút Bila Kaífa
27. 9. 2007
o: Rowvale River Raider
m: Sandcastle's Swing'N'Smile
chov: D. Ungerová
maj: V.Radová
V2
res.CAC
Belfast Bila Kaífa
27. 9. 2007
o: Rowvale River Raider
m: Sandcastle's Swing'N'Smile
chov: D. Ungerová
maj: D. Ungerová + J.Rajtrová
V3 Baden Baden Bila Kaífa
27. 9. 2007
o: Rowvale River Raider
m: Sandcastle's Swing'N'Smile
chov: D. Ungerová
maj: H. Borošová

Pes - Třída pracovní

V1
CAC
Čoro Moro Nirreterrit
12. 7. 2005
o: Markylla's Magic Star Award
m: Bayla Bayla Nirreterrit
chov: Z. Šusterová
maj: Ing. E. Pavlíková

Pes - Třída vítězů

VD1 Natalain Nightfall
13. 9. 2005
o: Sandcastle's Naked Gun
m: Selbit Harmony Natalain
chov: N. Malysheva,
maj: I. Růžičková

Fena - Třída dorostu

VN1
Algida Elite Adeteva
16. 10. 2008
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Adette z Roztockého zámku
chov: E. Pančochová
maj: M. Bajerová

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Blue Planet Leneli
6. 1. 2008
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Helga Neitin Welamo
chov: Ing. L. Fránková
maj: L. Fránková + E. Pavlíková
V2
Caracas Bila Kaífa
28. 7. 2008
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Sandcastle's Swing'N'Smile
chov: D. Ungerová
maj: H. Pilařová
V3 Costarica Bila Kaífa
28. 7. 2008
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Sandcastle's Swing'N'Smile
chov: D. Ungerová
maj: H. Procházková

Fena - Mezitřída

V1
CAC
KV, BOB
Barcelona Bila Kaífa
17. 9. 2007
o: Rowvale River Raider
m: Sandcastle's Swing'N'Smile
chov: Bc. D. Ungerová
maj: Bc. D. Ungerová
V2
res.CAC
Botswana Bila Kaífa
17. 9. 2007
o: Rowvale River Raider
m: Sandcastle's Swing'N'Smile
chov: D. Ungerová
maj: F. zapletal
V3 Ayla Ayla Leneli
27. 6. 2007
o: Zero Hour Fantazija
m: Bayla Bayla Nirreterrit
chov: Ing. L. Fránková
maj: T. Zanavská
VD4 Mighty's Spring Meadow Dark Desire
19. 9. 2007
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Mighty's Spring Meadow Aster Movie
chov: J. Semianová
maj: P. Fialová
VD Mighty's Spring Meadow Dancing Joy
19. 9. 2007
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Mighty's Spring Meadow Aster Movie
chov: J. Semianová
maj: J. Demjaničová

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Adjara Bela Leneli
27. 6. 2007
o: Zero Hour Fantazija
m: Bayla Bayla Nirreterrit
chov: Ing. L. Fránková
maj: Ing. L. Fránková

Fena - Třída vítězů

V1
CAC
Anabela of Bohemia balada
6. 1. 2007
o: Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers
m: Gaya Krásná louka
chov: S. Havlíčková
maj: L. Ajmová

Šeltie

Pes - Třída štěňat

VN1
Just a Image of Luck Eastdale
1. 1. 2009
o: Shellrik's You May Me Luck
m: Just a Spinning Image Eastdale
chov: B. Book
maj: I.Bočková + E. Kalendová

Pes - Třída dorostu

VN1 Joker of Space ze Skalní vyhlídky
10. 11. 2008
o: Memus Mandelspaun
m: Felicita ze Skladní vyhlídky
chov: K. Kalendová
maj: M. Ricci
VN2 Fernando Amoreno
24. 9. 2008
o: Teddy Bear Shelteam
m: Prima Gloria z Kojca Koli
chov: E. + M. Kubrak
maj: M. Skrzypiňski

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
In Black z Vesničky u hranic
5. 5. 2008
o: Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu
m: Niké z Vesničky u hranic
chov: J. Čurda
maj: L. Loukota
V2
Francesco Manepo Ideál
28. 2. 2008
o: Jack Sparrow ze Zlaté hvězdy
m: Connie Manepo Ideál
chov: Z.Nekvapilová
maj: R. Valentová
V3 Sirius Starlet z Benešovské zahrady
20. 4. 2008
o: ICh. Caribbean Night trophy Moorwood
m: Ch. Only Ornela z Benešovské zahrady
chov: D. Semerádová
maj: D.Semerádová + L. Stupčuková
V4 Nick Valentine Smaal Kim
14. 2. 2008
o: Karlos Smaal Kim
m: Belle Brigitte Smaal Kim
chov: Ing. Z. Koláček
maj: J.Labuda

Pes - Třída otevřená

V1 Colt Shamon Balambi
11. 2. 2007
o: Midnight Mail z Ďáblovy studánky
m: Shakira Sněžný tygr
chov: A. Balejová
maj: J. Čurda
V2 Banquet z Ďáblovy studánky
14. 5. 2007
o: Lundecock´s Watermark
m: Ch. Kimona z Ďáblovy studánky
chov: M. Svobodová
maj: I. Exnerová
V3 Domino z Heřmanova dvora
1. 12. 2006
o: Ch. Moorwood Caribbean Night Trophy
m: Doris ze Zlaté hvězdy
chov: M. Heřman
maj: D. Tučková
VD4 No Comment z Ďáblovy studánky
5. 9. 2004
o: Rock'N'Roll z Ďáblovy studánky
m: Ch.Cascade z Ďáblovy studánky
chov: M. Svobodová
maj: J. Zemková

Pes - Třída vítězů

V1
CAC
KV
Ch. Platero z Kojca Coli
18. 8 .2006
o: Highland Rouge ze Shetlandů
m: Quanti Olive Asketila
chov: K. Kiwak
maj: M.Skrzypinski
V2
res.CAC
Käpäläkoplan Moonstone
9. 5. 2007
o: Moorwood Caribbean Blue Lover
m: Sunsweet Din up Girl
chov: K. Haapsaari
maj: Z. Heřmanová
V3 Ch. Jack Sparrow ze Zlaté hvězdy
14. 6. 2006
o: Grandgables Dressed To Impress
m: Nancy Nymph ze Shetlandů
chov: D. Tučková
maj: D. Tučková
V4 Nifty Merlin z Ďáblovy studánky
5. 9. 2004
o: Rock'N'Roll z Ďáblovy studánky
m: Ch.Cascade z Ďáblovy studánky
chov: M. Svobodová
maj: M. Eis

Fena - Třída štěňat

VN1 Happy Small Lassie Chancy Remus
30. 11. 2008
o: Devill Chancy Remus
m: Kristýna z Ďáblovy Studánky
chov: E.Vávrová
maj: J. Beránková

Fena - Třída dorostu

VN1
Kelly Gold Z Vesničky u hranic
10. 11. 2008
o: Teddy Bear Shelteam
m: Merilyn z Vesničky u hranic
chov: J. Čurda
maj: J. Čurda
VN2 Kira Gold Z Vesničky u hranic
10. 11. 2008
o: Teddy Bear Shelteam
m: Merilyn z Vesničky u hranic
chov: J. Čurda
maj: M. Ricci
VN3 Favoritka Amoreno
24. 9. 2008
o: Teddy Bear Shelteam
m: Prima Gloria z Kojca Koli
chov: E. + M. Kubrak
maj: E. + M. Kubrak
VN4 Josuri Gold Z Vesničky u hranic
8. 9. 2008
o: Vasco z Vesničky u hranic
m: Zita ze Souhvězdí Orionu
chov: J. Čurda
maj: Z. Jakešová

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Gotika z Ďáblovy studánky
30. 5. 2008
o: ICh. Katiedale Ace of Spades
m: Ch. Duplicate z Ďáblovy studánky
chov: M. Svobodová
maj: H. Lindaurová
V2 Euforie z Ďáblovy studánky
10. 3. 2008
o: ICh. Katiedale Ace of Spades
m: Ch. Kimona z Ďáblovy studánky
chov: M. Svobodová
maj: I.Bočková
V3 Gimmi ze Skalní vyhlídky
27. 2. 2008
o: Craven ze Skalní vyhlídky
m: Easy Manepo Ideál
chov: E. Kalendová
maj: Z. Nekvapilová
V4 Odysea z Karlova hrádku
16. 4. 2008
o: Genius vom Pommernring
m: Jasněnka z Karlova hrádku
chov: I. Musílková
maj: I. Musílková
V Agina z Radětínské skály
29. 7. 2008
o: Vasco z Vesničky u hranic
m: Annie z Vesničky u hranic
chov: L. Loukota
maj: L. Loukota
V Opavia z Karlova hrádku
16. 4. 2008
o: Genius vom Pommernring
m: Jasněnka z Karlova hrádku
chov: I. Musílková
maj: M. Lanšperková
V Popelka z Karlova hrádku
17. 4. 2008
o: Zirl Black Vlčí žleb
m: Alka z Trmických polí
chov: I. Musílková
maj: D. Motyčková
V Unique Pearl z Arcamony
20. 4. 2008
o: Candy Gold Chancy Remus
m: Illusion Image z Ďáblovy studánky
chov: MVDr. E. Fialová
maj: MVDr. E. Fialová
VD Hey Jude z Ďáblovy studánky
4. 7. 2008
o: Antique Gold Milesend Broomhouse
m: Coquette ze Souhvězdí Orionu
chov: M. Svobodová
maj: E.Prchlíková
VD Pampeliška z Karlova hrádku
17. 4. 2008
o: Zirl Black Vlčí žleb
m: Alka z Trmických polí
chov: I. Musílková
maj: A.Nováková

Fena - Mezitřída

V1
CAC
Lessi Eldia Slapská alej
24. 12. 2007
o: Elliot von Crottorf
m: Diana Arahne Slapská alej
chov: Mgr. D. Fialová
maj: Fialovi
V2
res.CAC
Luna Eldia Slapská alej
24. 12. 2007
o: Elliot von Crottorf
m: Diana Arahne Slapská alej
chov: Mgr. D. Fialová
maj: Fialovi

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Nancy Nymph ze Shetlandů
20. 5. 2004
o: Scarface Lundecod's
m: Ayke Blue Star Faustus Moravia
chov: Kalubcová
maj: D. Tučková
V2
res.CAC
Madlenka z Karlova hrádku
11. 11. 2006
o: Ch. Dux z Vesničky u hranic
m: Alka z Trmických polí
chov: I. Musílková
maj: A.Nováková
V3 Acca Larenta Figa Ruminy
31. 3. 2007
o: ICh. Caribbean Night trophy Moorwood
m: Kama Raj Dla Zwierzat
chov: E.Sroga
maj: E. + M. Kubrak

Fena - Třída vítězů

V1
CAC, KV
BOB, BIS
Cindy Stříbrné doly
30. 5. 2006
o: Antique Gold Milesend Broomhouse
m: Bibien Manepo Ideál
chov: I. Bočková
maj: I. Bočková
V2
res.CAC
Ramona Z Vesničky u hranic
17. 11. 2005
o: Ch. Žako z Vesničky u hranic
m: Preisy z Vesničky u hranic
chov: J. Čurda
maj: J. Čurda
V3 Ch. Angelína z Heřmanova dvora
26. 4. 2006
o: ICh. Craven ze Skalní vyhlídky
m: Doris ze Zlaté hvězdy
chov: M. Heřman
maj: Z.Heřmanová
V4 Kama Raj Dla Zwierzat
2. 5. 2003
o: Highland Rouge ze Shetlandů
m: Festina Lente Duma Tany
chov: Dr.I.Tapera
maj: E.Sroga

Fena - Třída veteránů

V1
Nej. vet.
Charlota Gold ze Sedlmajerovy vily
4. 12. 2000
o: JCh. Kerry Kim z Ďáblovy studánky
m: Hendy Gold z Černé hlásky
chov: P. Sedlmajerová
maj: J. Matějková